Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut, Isokyrö Isokyrö, 2019-10-26

Back

B nuoremmat

hyppy | nojapuut | puomi | permanto | All-Round
Name Total
1 19  Paavola Vanilja, Vaasan Telinetaiturit VII
2 127  Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf VI
3 7  Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto VI
4 10  Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto VI
5 25  Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit V
6 14  Perälä Senni, Vaasan Telinetaiturit V
6 23  Lahtinen Lilian, Vaasan Telinetaiturit V
8 24  Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit V
8 4  Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F V
10 6  Viljanen Vanessa, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 20  Juuti Vilhelmiina, Vaasan Telinetaiturit IV
11 128  Krook Ellen, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
11 26  Lahtinen Lykke, Vaasan Telinetaiturit IV
11 122  Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
11 8  Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 9  Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 126  Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf IV
11 21  Rosenberg Edith, Vaasan Telinetaiturit IV
11 11  Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 13  Gauffin-Kauste Carolina, Vaasan Telinetaiturit III
11 110  Helkamäki Matilda, Kankaanpään Urheilijat voimistelujaos III
11 3  Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 18  Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit III
11 119  Natri Minka, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 22  Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit III
11 124  Norrgrann Tove, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf III
11 1  Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim II
11 129  Granlund Ebba, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 12  Hiltunen Inna, Vaasan Telinetaiturit II
11 105  Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto II
11 111  Korpunen Eevi, Kankaanpään Urheilijat voimistelujaos II
11 113  Laitila Aava, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 15  Laitila Ella, Vaasan Telinetaiturit II
11 17  Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit II
11 121  Lundén Saga, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf II
11 117  Perälä Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 116  Trompari Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 109  Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto II
11 108  Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto II
11 123  Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf I
11 125  Granbäck Ellie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf I
11 2  Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim I
11 107  Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto I
11 114  Kleemola Wilma, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 118  Lintala Ruusu, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 119  Mahlamäki Eveliina, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 112  Niemi Peppi-Lotta, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 115  Niemi Viivi, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 106  Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto I
11 120  Yli-Valkama Ines, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf I
11 16  Karjala Kaisla, Vaasan Telinetaiturit

Last Update: 3/3/2024 1:32:05 PM