Back 

Kretskonkurranse 3, OAGTK Turn kvinner Idrettens hus Nordbyen, 2019-11-23

Klasse I Klasse II Klasse III Rekrutt 11 år Rekrutt 12 år Stige Lag Rekrutt Lag
Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
78
Anna F. Vik
D/F
11.300
D: 2.8
E: 8.500
13.750
D: 5.70
E: 8.050
14.750
D: 6.40
E: 8.350
15.000
D: 6.10
E: 8.900
54.800
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
13.750
D: 5.7
E: 8.050
BB
14.750
D: 6.4
E: 8.350
FX
15.000
D: 6.1
E: 8.900
2
58
Trine Adele Tverli
HSIL
11.100
D: 2.8
E: 8.300
13.050
D: 5.30
E: 7.750
13.450
D: 6.00
E: 7.450
13.800
D: 6.20
E: 7.600
51.400
3.400
VT
11.100
D: 2.8
E: 8.300
UB
13.050
D: 5.3
E: 7.750
BB
13.450
D: 6.0
E: 7.450
FX
13.800
D: 6.2
E: 7.600
3
69
Maria Lunde
Nordstrand
11.950
D: 3.0
E: 8.950
12.700
D: 5.90
E: 6.800
12.450
D: 6.60
E: 5.850
13.600
D: 6.30
E: 7.300
50.700
4.100
VT
11.950
D: 3.0
E: 8.950
UB
12.700
D: 5.9
E: 6.800
BB
12.450
D: 6.6
E: 5.850
FX
13.600
D: 6.3
E: 7.300
4
56
Maren Victoria Heggen
HSIL
11.450
D: 3.5
E: 7.950
12.900
D: 5.30
E: 7.600
12.100
D: 5.90
E: 6.200
13.300
D: 5.40
E: 7.900
49.750
5.050
VT
11.450
D: 3.5
E: 7.950
UB
12.900
D: 5.3
E: 7.600
BB
12.100
D: 5.9
E: 6.200
FX
13.300
D: 5.4
E: 7.900
5
54
Johanne Barlund Brevad
HSIL
11.650
D: 3.0
E: 8.650
12.200
D: 5.50
E: 6.700
12.450
D: 5.90
E: 6.550
12.600
D: 5.50
E: 7.100
48.900
5.900
VT
11.650
D: 3.0
E: 8.650
UB
12.200
D: 5.5
E: 6.700
BB
12.450
D: 5.9
E: 6.550
FX
12.600
D: 5.5
E: 7.100
6
55
Maren Barlund Brevad
HSIL
12.050
D: 3.0
E: 9.050
10.650
D: 2.00
E: 8.650
12.600
D: 5.90
E: 6.700
13.100
D: 5.50
E: 7.600
48.400
6.400
VT
12.050
D: 3.0
E: 9.050
UB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
BB
12.600
D: 5.9
E: 6.700
FX
13.100
D: 5.5
E: 7.600
7
57
Lova Elisabeth Waldner
HSIL
11.700
D: 3.0
E: 8.700
10.800
D: 2.00
E: 8.800
11.050
D: 5.70
E: 5.350
13.800
D: 5.90
E: 7.900
47.350
7.450
VT
11.700
D: 3.0
E: 8.700
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
11.050
D: 5.7
E: 5.350
FX
13.800
D: 5.9
E: 7.900
8
71
Minda Alvilde Ruud
Hoppensprett
11.850
D: 3.0
E: 8.850
11.450
D: 5.40
E: 6.050
11.450
D: 6.30
E: 5.150
12.500
D: 5.50
E: 7.000
47.250
7.550
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
UB
11.450
D: 5.4
E: 6.050
BB
11.450
D: 6.3
E: 5.150
FX
12.500
D: 5.5
E: 7.000
9
59
Ingrid Haaland-Aas
HSIL
12.000
D: 3.0
E: 9.000
8.800
-D: 1.00
E: 9.800
11.850
D: 6.70
E: 5.150
14.300
D: 6.40
E: 7.900
46.950
7.850
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
UB
8.800
-D: 1.0
E: 9.800
BB
11.850
D: 6.7
E: 5.150
FX
14.300
D: 6.4
E: 7.900
10
79
Kaja T. Aspelund
D/F
10.250
D: 2.0
E: 8.250
11.150
D: 5.00
E: 6.150
12.150
D: 5.20
E: 6.950
12.500
D: 5.90
E: 6.600
46.050
8.750
VT
10.250
D: 2.0
E: 8.250
UB
11.150
D: 5.0
E: 6.150
BB
12.150
D: 5.2
E: 6.950
FX
12.500
D: 5.9
E: 6.600
11
50
Julie Dahl
Sandvika
10.500
D: 2.0
E: 8.500
8.500
D: 2.00
E: 6.500
13.600
D: 5.50
E: 8.100
12.500
D: 4.70
E: 7.800
45.100
9.700
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
13.600
D: 5.5
E: 8.100
FX
12.500
D: 4.7
E: 7.800
11
77
Nora S. Larsen
D/F
9.850
D: 2.0
E: 7.850
9.250

E: 9.250
13.400
D: 5.10
E: 8.300
12.600
D: 4.00
E: 8.600
45.100
9.700
VT
9.850
D: 2.0
E: 7.850
UB
9.250

E: 9.250
BB
13.400
D: 5.1
E: 8.300
FX
12.600
D: 4.0
E: 8.600
13
80
Marte F. Hafsteen
D/F
10.350
D: 2.0
E: 8.350
10.750
D: 4.80
E: 5.950
11.150
D: 5.30
E: 5.850
12.800
D: 5.30
E: 7.500
45.050
9.750
VT
10.350
D: 2.0
E: 8.350
UB
10.750
D: 4.8
E: 5.950
BB
11.150
D: 5.3
E: 5.850
FX
12.800
D: 5.3
E: 7.500
14
68
Aurora Eriksen Hjorthaug
Nordstrand
11.250
D: 2.8
E: 8.450
12.000
D: 5.30
E: 6.700
10.050
D: 6.00
E: 4.050
11.500
D: 5.30
E: 6.200
44.800
10.000
VT
11.250
D: 2.8
E: 8.450
UB
12.000
D: 5.3
E: 6.700
BB
10.050
D: 6.0
E: 4.050
FX
11.500
D: 5.3
E: 6.200
15
67
Karoline Brauner
Nordstrand
10.850
D: 2.8
E: 8.050
11.350
D: 4.70
E: 6.650
9.800
D: 4.70
E: 5.100
12.500
D: 5.60
E: 6.900
44.500
10.300
VT
10.850
D: 2.8
E: 8.050
UB
11.350
D: 4.7
E: 6.650
BB
9.800
D: 4.7
E: 5.100
FX
12.500
D: 5.6
E: 6.900
16
46
Telma Sand
Njård
9.850
D: 2.0
E: 7.850
8.300
D: 2.00
E: 6.300
13.300
D: 5.70
E: 7.600
12.200
D: 4.20
E: 8.000
43.650
11.150
VT
9.850
D: 2.0
E: 7.850
UB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
BB
13.300
D: 5.7
E: 7.600
FX
12.200
D: 4.2
E: 8.000
17
81
Kajsa Sletmo-Blouet
D/F
10.900
D: 2.8
E: 8.100
11.350
D: 5.20
E: 6.150
9.600
D: 5.80
E: 3.800
11.700
D: 5.30
E: 6.400
43.550
11.250
VT
10.900
D: 2.8
E: 8.100
UB
11.350
D: 5.2
E: 6.150
BB
9.600
D: 5.8
E: 3.800
FX
11.700
D: 5.3
E: 6.400
18
40
Vilde Hestenes Undrum
Njård
10.100
D: 2.0
E: 8.100
9.600
D: 2.50
E: 7.100
10.700
D: 5.80
E: 4.900
12.600
D: 5.70
E: 6.900
43.000
11.800
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
9.600
D: 2.5
E: 7.100
BB
10.700
D: 5.8
E: 4.900
FX
12.600
D: 5.7
E: 6.900
19
82
Nora F. Hafsteen
D/F
9.800
D: 2.0
E: 7.800
8.650

E: 8.650
12.400
D: 5.00
E: 7.400
11.500
D: 4.00
E: 7.500
42.350
12.450
VT
9.800
D: 2.0
E: 7.800
UB
8.650

E: 8.650
BB
12.400
D: 5.0
E: 7.400
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
20
66
Elise Hua Paaske
Nordstrand
11.550
D: 3.0
E: 8.550
9.100
D: 2.00
E: 7.100
11.300
D: 4.00
E: 7.300
10.300
D: 2.00
E: 8.300
42.250
12.550
VT
11.550
D: 3.0
E: 8.550
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
11.300
D: 4.0
E: 7.300
FX
10.300
D: 2.0
E: 8.300
21
51
Olivia Slaatten-Larsson
Sandvika
11.200
D: 3.0
E: 8.200
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.200
D: 5.20
E: 3.000
12.400
D: 5.30
E: 7.100
41.500
13.300
VT
11.200
D: 3.0
E: 8.200
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
8.200
D: 5.2
E: 3.000
FX
12.400
D: 5.3
E: 7.100
22
45
Yasmina Khubaeva
Njård
10.150
D: 2.0
E: 8.150
8.850
D: 2.50
E: 6.350
9.950
D: 5.80
E: 4.150
12.200
D: 5.30
E: 6.900
41.150
13.650
VT
10.150
D: 2.0
E: 8.150
UB
8.850
D: 2.5
E: 6.350
BB
9.950
D: 5.8
E: 4.150
FX
12.200
D: 5.3
E: 6.900
23
52
Aleksandra Parmisciano
HSIL
9.450
D: 1.5
E: 7.950
8.050

E: 8.050
9.700
D: 3.50
E: 6.200
11.700
D: 3.50
E: 8.200
38.900
15.900
VT
9.450
D: 1.5
E: 7.950
UB
8.050

E: 8.050
BB
9.700
D: 3.5
E: 6.200
FX
11.700
D: 3.5
E: 8.200
24
43
Vårin Tønnessen Krokan
Njård
10.050
D: 2.0
E: 8.050
7.150
D: 2.00
E: 5.150
9.450
D: 5.70
E: 3.750
12.200
D: 5.60
E: 6.600
38.850
15.950
VT
10.050
D: 2.0
E: 8.050
UB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
BB
9.450
D: 5.7
E: 3.750
FX
12.200
D: 5.6
E: 6.600
25
53
Victoria Licina Steng
HSIL
9.050
D: 1.5
E: 7.550
7.750
D: 1.50
E: 6.250
9.400
D: 3.70
E: 5.700
11.500
D: 4.00
E: 7.500
37.700
17.100
VT
9.050
D: 1.5
E: 7.550
UB
7.750
D: 1.5
E: 6.250
BB
9.400
D: 3.7
E: 5.700
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
26
63
Lilly Løbak Myrvoll
Nordstrand
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9.400
D: 2.00
E: 7.400
9.700
D: 4.50
E: 5.200
8.600
D: 2.00
E: 6.600
37.500
17.300
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
9.700
D: 4.5
E: 5.200
FX
8.600
D: 2.0
E: 6.600
27
75
Sara Sandvik
Ullensaker
9.200
D: 1.5
E: 7.700
6.600
D: 1.50
E: 5.100
8.350
D: 4.00
E: 4.350
11.300
D: 4.10
E: 7.200
35.450
19.350
VT
9.200
D: 1.5
E: 7.700
UB
6.600
D: 1.5
E: 5.100
BB
8.350
D: 4.0
E: 4.350
FX
11.300
D: 4.1
E: 7.200
28
62
Julie Vøllestad Aas
Nordstrand
10.050
D: 1.5
E: 8.550
9.900
D: 2.00
E: 7.900
7.900
D: 0.50
E: 7.400
7.500
D: 2.00
E: 5.500
35.350
19.450
VT
10.050
D: 1.5
E: 8.550
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
7.900
D: 0.5
E: 7.400
FX
7.500
D: 2.0
E: 5.500
29
65
Aurora Engene Sollund
Nordstrand
10.050
D: 1.5
E: 8.550
8.500
D: 2.00
E: 6.500
7.800
D: 1.50
E: 6.300
8.300
D: 2.00
E: 6.300
34.650
20.150
VT
10.050
D: 1.5
E: 8.550
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
7.800
D: 1.5
E: 6.300
FX
8.300
D: 2.0
E: 6.300
30
84
Aleksandra Berg
Ullensaker
10.000
D: 1.5
E: 8.500
4.900
D: 1.00
E: 3.900
7.650
D: 2.50
E: 5.150
11.700
D: 4.50
E: 7.200
34.250
20.550
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
4.900
D: 1.0
E: 3.900
BB
7.650
D: 2.5
E: 5.150
FX
11.700
D: 4.5
E: 7.200
31
76
Emmi Torper
Ullensaker
9.650
D: 1.5
E: 8.150
5.650
D: 1.50
E: 4.150
6.950
D: 2.50
E: 4.450
10.500
D: 4.00
E: 6.500
32.750
22.050
VT
9.650
D: 1.5
E: 8.150
UB
5.650
D: 1.5
E: 4.150
BB
6.950
D: 2.5
E: 4.450
FX
10.500
D: 4.0
E: 6.500
32
74
Helene Djuvstad
Ullensaker
9.500
D: 1.5
E: 8.000
6.500
D: 1.50
E: 5.000
5.700
D: 3.00
E: 2.700
9.300
D: 2.50
E: 6.800
31.000
23.800
VT
9.500
D: 1.5
E: 8.000
UB
6.500
D: 1.5
E: 5.000
BB
5.700
D: 3.0
E: 2.700
FX
9.300
D: 2.5
E: 6.800
33
64
Anna Sofie Bratberg
Nordstrand
9.550
D: 1.5
E: 8.050
6.300
-D: 1.50
E: 7.800
7.050
D: 0.50
E: 6.550
7.800
D: 1.50
E: 6.300
30.700
24.100
VT
9.550
D: 1.5
E: 8.050
UB
6.300
-D: 1.5
E: 7.800
BB
7.050
D: 0.5
E: 6.550
FX
7.800
D: 1.5
E: 6.300
34
47
Maisen Holst Rasmussen
Njård
10.200
D: 2.0
E: 8.200
9.150
D: 2.50
E: 6.650
10.700
D: 3.50
E: 7.200
30.050
24.750
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
9.150
D: 2.5
E: 6.650
BB

FX
10.700
D: 3.5
E: 7.200
35
48
Ingvild Berner Myhre
Njård
10.200
D: 2.0
E: 8.200
9.300
D: 1.00
E: 8.300
10.050
D: 4.80
E: 5.250
29.550
25.250
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
BB
10.050
D: 4.8
E: 5.250
FX

36
83
Maja Hatten
Sandvika
9.550
D: 1.5
E: 8.050
5.350
D: 0.50
E: 4.850
10.200
D: 4.10
E: 6.100
25.100
29.700
VT
9.550
D: 1.5
E: 8.050
UB
5.350
D: 0.5
E: 4.850
BB

FX
10.200
D: 4.1
E: 6.100
37
60
Maya Sasson
HSIL
11.050
D: 2.00
E: 9.050
11.450
D: 5.80
E: 5.650
22.500
32.300
VT

UB
11.050
D: 2.0
E: 9.050
BB
11.450
D: 5.8
E: 5.650
FX

38
49
Nora Falleth
Sandvika
9.900
D: 1.5
E: 8.400
5.950
D: 0.50
E: 5.450
5.050
D: 4.00
E: 5.050
ND: 4.00
20.900
33.900
VT
9.900
D: 1.5
E: 8.400
UB
5.950
D: 0.5
E: 5.450
BB
5.050
D: 4.0
E: 5.050
ND: 4.00
FX

39
41
Isabella Espedal
Njård
9.150
D: 1.00
E: 8.150
5.650
D: 4.50
E: 1.150
14.800
40.000
VT

UB
9.150
D: 1.0
E: 8.150
BB
5.650
D: 4.5
E: 1.150
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
55
Maren Barlund Brevad, HSIL


3.0


9.050




12.050

2
59
Ingrid Haaland-Aas, HSIL


3.0


9.000




12.000

0.050
3
69
Maria Lunde, Nordstrand


3.0


8.950




11.950

0.100
4
71
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett


3.0


8.850




11.850

0.200
5
57
Lova Elisabeth Waldner, HSIL


3.0


8.700




11.700

0.350
6
54
Johanne Barlund Brevad, HSIL


3.0


8.650




11.650

0.400
7
66
Elise Hua Paaske, Nordstrand


3.0


8.550




11.550

0.500
8
56
Maren Victoria Heggen, HSIL


3.5


7.950




11.450

0.600
9
78
Anna F. Vik, D/F


2.8


8.500




11.300

0.750
10
68
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand


2.8


8.450




11.250

0.800
11
51
Olivia Slaatten-Larsson, Sandvika


3.0


8.200




11.200

0.850
12
58
Trine Adele Tverli, HSIL


2.8


8.300




11.100

0.950
13
81
Kajsa Sletmo-Blouet, D/F


2.8


8.100




10.900

1.150
14
67
Karoline Brauner, Nordstrand


2.8


8.050




10.850

1.200
15
50
Julie Dahl, Sandvika


2.0


8.500




10.500

1.550
16
80
Marte F. Hafsteen, D/F


2.0


8.350




10.350

1.700
17
79
Kaja T. Aspelund, D/F


2.0


8.250




10.250

1.800
18
48
Ingvild Berner Myhre, Njård


2.0


8.200




10.200

1.850
18
47
Maisen Holst Rasmussen, Njård


2.0


8.200




10.200

1.850
20
45
Yasmina Khubaeva, Njård


2.0


8.150




10.150

1.900
21
40
Vilde Hestenes Undrum, Njård


2.0


8.100




10.100

1.950
22
62
Julie Vøllestad Aas, Nordstrand


1.5


8.550




10.050

2.000
22
65
Aurora Engene Sollund, Nordstrand


1.5


8.550




10.050

2.000
22
43
Vårin Tønnessen Krokan, Njård


2.0


8.050




10.050

2.000
25
84
Aleksandra Berg, Ullensaker


1.5


8.500




10.000

2.050
26
49
Nora Falleth, Sandvika


1.5


8.400




9.900

2.150
27
46
Telma Sand, Njård


2.0


7.850




9.850

2.200
27
77
Nora S. Larsen, D/F


2.0


7.850




9.850

2.200
29
63
Lilly Løbak Myrvoll, Nordstrand


1.5


8.300




9.800

2.250
29
82
Nora F. Hafsteen, D/F


2.0


7.800




9.800

2.250
31
76
Emmi Torper, Ullensaker


1.5


8.150




9.650

2.400
32
64
Anna Sofie Bratberg, Nordstrand


1.5


8.050




9.550

2.500
32
83
Maja Hatten, Sandvika


1.5


8.050




9.550

2.500
34
74
Helene Djuvstad, Ullensaker


1.5


8.000




9.500

2.550
35
52
Aleksandra Parmisciano, HSIL


1.5


7.950




9.450

2.600
36
75
Sara Sandvik, Ullensaker


1.5


7.700




9.200

2.850
37
53
Victoria Licina Steng, HSIL


1.5


7.550




9.050

3.000
38
41
Isabella Espedal, Njård










38
60
Maya Sasson, HSIL










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Anna F. Vik, D/F

5.7

8.050


13.750

2
58
Trine Adele Tverli, HSIL

5.3

7.750


13.050

0.700
3
56
Maren Victoria Heggen, HSIL

5.3

7.600


12.900

0.850
4
69
Maria Lunde, Nordstrand

5.9

6.800


12.700

1.050
5
54
Johanne Barlund Brevad, HSIL

5.5

6.700


12.200

1.550
6
68
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand

5.3

6.700


12.000

1.750
7
71
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett

5.4

6.050


11.450

2.300
8
67
Karoline Brauner, Nordstrand

4.7

6.650


11.350

2.400
8
81
Kajsa Sletmo-Blouet, D/F

5.2

6.150


11.350

2.400
10
79
Kaja T. Aspelund, D/F

5.0

6.150


11.150

2.600
11
60
Maya Sasson, HSIL

2.0

9.050


11.050

2.700
12
57
Lova Elisabeth Waldner, HSIL

2.0

8.800


10.800

2.950
13
80
Marte F. Hafsteen, D/F

4.8

5.950


10.750

3.000
14
55
Maren Barlund Brevad, HSIL

2.0

8.650


10.650

3.100
15
62
Julie Vøllestad Aas, Nordstrand

2.0

7.900


9.900

3.850
16
51
Olivia Slaatten-Larsson, Sandvika

2.0

7.700


9.700

4.050
17
40
Vilde Hestenes Undrum, Njård

2.5

7.100


9.600

4.150
18
63
Lilly Løbak Myrvoll, Nordstrand

2.0

7.400


9.400

4.350
19
48
Ingvild Berner Myhre, Njård

1.0

8.300


9.300

4.450
20
77
Nora S. Larsen, D/F


9.250


9.250

4.500
21
41
Isabella Espedal, Njård

1.0

8.150


9.150

4.600
21
47
Maisen Holst Rasmussen, Njård

2.5

6.650


9.150

4.600
23
66
Elise Hua Paaske, Nordstrand

2.0

7.100


9.100

4.650
24
45
Yasmina Khubaeva, Njård

2.5

6.350


8.850

4.900
25
59
Ingrid Haaland-Aas, HSIL

-1.0

9.800


8.800

4.950
26
82
Nora F. Hafsteen, D/F


8.650


8.650

5.100
27
50
Julie Dahl, Sandvika

2.0

6.500


8.500

5.250
27
65
Aurora Engene Sollund, Nordstrand

2.0

6.500


8.500

5.250
29
46
Telma Sand, Njård

2.0

6.300


8.300

5.450
30
52
Aleksandra Parmisciano, HSIL


8.050


8.050

5.700
31
53
Victoria Licina Steng, HSIL

1.5

6.250


7.750

6.000
32
43
Vårin Tønnessen Krokan, Njård

2.0

5.150


7.150

6.600
33
75
Sara Sandvik, Ullensaker

1.5

5.100


6.600

7.150
34
74
Helene Djuvstad, Ullensaker

1.5

5.000


6.500

7.250
35
64
Anna Sofie Bratberg, Nordstrand

-1.5

7.800


6.300

7.450
36
49
Nora Falleth, Sandvika

0.5

5.450


5.950

7.800
37
76
Emmi Torper, Ullensaker

1.5

4.150


5.650

8.100
38
83
Maja Hatten, Sandvika

0.5

4.850


5.350

8.400
39
84
Aleksandra Berg, Ullensaker

1.0

3.900


4.900

8.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Anna F. Vik, D/F

6.4

8.350


14.750

2
50
Julie Dahl, Sandvika

5.5

8.100


13.600

1.150
3
58
Trine Adele Tverli, HSIL

6.0

7.450


13.450

1.300
4
77
Nora S. Larsen, D/F

5.1

8.300


13.400

1.350
5
46
Telma Sand, Njård

5.7

7.600


13.300

1.450
6
55
Maren Barlund Brevad, HSIL

5.9

6.700


12.600

2.150
7
54
Johanne Barlund Brevad, HSIL

5.9

6.550


12.450

2.300
7
69
Maria Lunde, Nordstrand

6.6

5.850


12.450

2.300
9
82
Nora F. Hafsteen, D/F

5.0

7.400


12.400

2.350
10
79
Kaja T. Aspelund, D/F

5.2

6.950


12.150

2.600
11
56
Maren Victoria Heggen, HSIL

5.9

6.200


12.100

2.650
12
59
Ingrid Haaland-Aas, HSIL

6.7

5.150


11.850

2.900
13
60
Maya Sasson, HSIL

5.8

5.650


11.450

3.300
13
71
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett

6.3

5.150


11.450

3.300
15
66
Elise Hua Paaske, Nordstrand

4.0

7.300


11.300

3.450
16
80
Marte F. Hafsteen, D/F

5.3

5.850


11.150

3.600
17
57
Lova Elisabeth Waldner, HSIL

5.7

5.350


11.050

3.700
18
40
Vilde Hestenes Undrum, Njård

5.8

4.900


10.700

4.050
19
48
Ingvild Berner Myhre, Njård

4.8

5.250


10.050

4.700
19
68
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand

6.0

4.050


10.050

4.700
21
45
Yasmina Khubaeva, Njård

5.8

4.150


9.950

4.800
22
67
Karoline Brauner, Nordstrand

4.7

5.100


9.800

4.950
23
52
Aleksandra Parmisciano, HSIL

3.5

6.200


9.700

5.050
23
63
Lilly Løbak Myrvoll, Nordstrand

4.5

5.200


9.700

5.050
25
81
Kajsa Sletmo-Blouet, D/F

5.8

3.800


9.600

5.150
26
43
Vårin Tønnessen Krokan, Njård

5.7

3.750


9.450

5.300
27
53
Victoria Licina Steng, HSIL

3.7

5.700


9.400

5.350
28
75
Sara Sandvik, Ullensaker

4.0

4.350


8.350

6.400
29
51
Olivia Slaatten-Larsson, Sandvika

5.2

3.000


8.200

6.550
30
62
Julie Vøllestad Aas, Nordstrand

0.5

7.400


7.900

6.850
31
65
Aurora Engene Sollund, Nordstrand

1.5

6.300


7.800

6.950
32
84
Aleksandra Berg, Ullensaker

2.5

5.150


7.650

7.100
33
64
Anna Sofie Bratberg, Nordstrand

0.5

6.550


7.050

7.700
34
76
Emmi Torper, Ullensaker

2.5

4.450


6.950

7.800
35
74
Helene Djuvstad, Ullensaker

3.0

2.700


5.700

9.050
36
41
Isabella Espedal, Njård

4.5

1.150


5.650

9.100
37
49
Nora Falleth, Sandvika

4.0

5.050

4.0

5.050

9.700
38
47
Maisen Holst Rasmussen, Njård




38
83
Maja Hatten, Sandvika




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Anna F. Vik, D/F

6.1

8.900


15.000

2
59
Ingrid Haaland-Aas, HSIL

6.4

7.900


14.300

0.700
3
57
Lova Elisabeth Waldner, HSIL

5.9

7.900


13.800

1.200
3
58
Trine Adele Tverli, HSIL

6.2

7.600


13.800

1.200
5
69
Maria Lunde, Nordstrand

6.3

7.300


13.600

1.400
6
56
Maren Victoria Heggen, HSIL

5.4

7.900


13.300

1.700
7
55
Maren Barlund Brevad, HSIL

5.5

7.600


13.100

1.900
8
80
Marte F. Hafsteen, D/F

5.3

7.500


12.800

2.200
9
77
Nora S. Larsen, D/F

4.0

8.600


12.600

2.400
9
54
Johanne Barlund Brevad, HSIL

5.5

7.100


12.600

2.400
9
40
Vilde Hestenes Undrum, Njård

5.7

6.900


12.600

2.400
12
50
Julie Dahl, Sandvika

4.7

7.800


12.500

2.500
12
71
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett

5.5

7.000


12.500

2.500
12
67
Karoline Brauner, Nordstrand

5.6

6.900


12.500

2.500
12
79
Kaja T. Aspelund, D/F

5.9

6.600


12.500

2.500
16
51
Olivia Slaatten-Larsson, Sandvika

5.3

7.100


12.400

2.600
17
46
Telma Sand, Njård

4.2

8.000


12.200

2.800
17
45
Yasmina Khubaeva, Njård

5.3

6.900


12.200

2.800
17
43
Vårin Tønnessen Krokan, Njård

5.6

6.600


12.200

2.800
20
52
Aleksandra Parmisciano, HSIL

3.5

8.200


11.700

3.300
20
84
Aleksandra Berg, Ullensaker

4.5

7.200


11.700

3.300
20
81
Kajsa Sletmo-Blouet, D/F

5.3

6.400


11.700

3.300
23
53
Victoria Licina Steng, HSIL

4.0

7.500


11.500

3.500
23
82
Nora F. Hafsteen, D/F

4.0

7.500


11.500

3.500
23
68
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand

5.3

6.200


11.500

3.500
26
75
Sara Sandvik, Ullensaker

4.1

7.200


11.300

3.700
27
47
Maisen Holst Rasmussen, Njård

3.5

7.200


10.700

4.300
28
76
Emmi Torper, Ullensaker

4.0

6.500


10.500

4.500
29
66
Elise Hua Paaske, Nordstrand

2.0

8.300


10.300

4.700
30
83
Maja Hatten, Sandvika

4.1

6.100


10.200

4.800
31
74
Helene Djuvstad, Ullensaker

2.5

6.800


9.300

5.700
32
63
Lilly Løbak Myrvoll, Nordstrand

2.0

6.600


8.600

6.400
33
65
Aurora Engene Sollund, Nordstrand

2.0

6.300


8.300

6.700
34
64
Anna Sofie Bratberg, Nordstrand

1.5

6.300


7.800

7.200
35
62
Julie Vøllestad Aas, Nordstrand

2.0

5.500


7.500

7.500
36
41
Isabella Espedal, Njård




36
48
Ingvild Berner Myhre, Njård




36
49
Nora Falleth, Sandvika




36
60
Maya Sasson, HSIL




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
78
Anna F. Vik, D/F




69
Maria Lunde, Nordstrand




71
Minda Alvilde Ruud, Hoppensprett




79
Kaja T. Aspelund, D/F




50
Julie Dahl, Sandvika




77
Nora S. Larsen, D/F




80
Marte F. Hafsteen, D/F




68
Aurora Eriksen Hjorthaug, Nordstrand




67
Karoline Brauner, Nordstrand




81
Kajsa Sletmo-Blouet, D/F




82
Nora F. Hafsteen, D/F




66
Elise Hua Paaske, Nordstrand




51
Olivia Slaatten-Larsson, Sandvika




45
Yasmina Khubaeva, Njård




63
Lilly Løbak Myrvoll, Nordstrand




75
Sara Sandvik, Ullensaker




62
Julie Vøllestad Aas, Nordstrand




65
Aurora Engene Sollund, Nordstrand




76
Emmi Torper, Ullensaker




74
Helene Djuvstad, Ullensaker




64
Anna Sofie Bratberg, Nordstrand




49
Nora Falleth, Sandvika





Last Update: 6/20/2024 9:04:06 PM
SX
SM
MD
XL
XXL