Back 

GF Sydost: Redskapscupen nivå 7-8 Grimslöv, 2020-03-14

Trampett nivå 8 äldre (10 år och äldre) Icke officiella resultat

Trampett
   Hvetlanda Gymnastikförening
-
   Nässjö Arbetares GK
-
   Skatelövs Gymnastikförening lag röd
-
   Vislanda GF Röd
-
   Värnamo Gymnastikklubb
-
   Skatelövs Gymnastikförening Lag Silver
-

Trampett pojkar nivå C (7 år och äldre) Icke officiella resultat

Trampett
   Värnamo Gymnastikklubb
-

Matta nivå 8 yngre (7-10 år) FM Icke officiella resultat

Tumbling
   Dackegymnasterna lag handstående
-
   Dackegymnasterna Lag Måne
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Jordgubb
-
   Dackegymnasterna lag kullerbytta
-
   Dackegymnasterna Lag Stjärna
-
   Dackegymnasterna lag hjula
-
   Dackegymnasterna Lag Sol
-
   Vislanda GF Blå
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Hallon
-

Matta nivå 8 äldre (10 år och äldre) Icke officiella resultat

Tumbling
   Skatelövs Gymnastikförening lag Röd
-
   Nässjö Arbetares GK
-
   Vislanda GF Röd
-
   Skatelövs Gymnastikförening lag silver
-
   Hvetlanda Gymnastikförening
-
   Värnamo Gymnastikklubb
-

Trampett nivå 8 yngre (7-10 år) FM Icke officiella resultat

Trampett
   Dackegymnasterna lag handstående
-
   Dackegymnasterna lag hjula
-
   Dackegymnasterna lag kullerbytta
-
   Dackegymnasterna Lag Måne
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Jordgubb
-
   Dackegymnasterna Lag Stjärna
-
   Dackegymnasterna Lag Sol
-
   Vislanda GF Blå
-
   Dackegymnasterna lag röd
-
   Dackegymnasterna lag svart
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Hallon
-

Matta nivå 7 yngre (7-10 år) Icke officiella resultat

Tumbling
   Dackegymnasterna lag röd
-
   Dackegymnasterna lag svart
-

Matta nivå 7 äldre (10 år och äldre) Icke officiella resultat

Tumbling
   Karlskrona GF Team Sharks
-
   Dackegymnasterna lag Björnbär
-
   Moheda Gymnastikförening
-
   Dackegymnasterna TF09
-
   Hvetlanda Gymnastikförening lag Diamant
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Safir
-
   Dackegymnasterna lag Hallon
-
   Skillingaryds GF
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Rubin
-
   GF Gympalätt
-

Matta nivå 8 yngre (7-10 år) EM Icke officiella resultat

Tumbling
   GF Gympalätt
-
   Dackegymnasterna TF11/12 lag lejon
-
   Dackegymnasterna TF11/12 lag leopard
-
   Hvetlanda Gymnastikförening Lag Gul
-
   Gf Öjabytruppen lag 2
-
   Gymnastikföreningen Öjabytruppen
-
   Hvetlanda Gymnastikförening lag Diamant
-
   Dackegymnasterna TF11/12 lag tiger
-

Trampett nivå 7 äldre (10 år och äldre) Icke officiella resultat

Trampett
   Moheda Gymnastikförening
-
   Karlskrona GF Team Sharks
-
   Dackegymnasterna lag Hallon
-
   Dackegymnasterna lag Björnbär
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Safir
-
   Skillingaryds GF
-
   Hvetlanda Gymnastikförening lag Diamant
-
   GF Gympalätt
-
   Dackegymnasterna TF09
-
   Karlskrona Gymnastik Förening lag Rubin
-

Trampett nivå 8 yngre (7-10 år) EM Icke officiella resultat

Trampett
   Dackegymnasterna TF11/12 lag leopard
-
   Gymnastikföreningen Öjabytruppen
-
   Hvetlanda Gymnastikförening Lag Gul
-
   Gf Öjabytruppen lag 2
-
   Dackegymnasterna TF11/12 lag tiger
-
   GF Gympalätt
-
   Dackegymnasterna TF 11/12 lag lejon
-
   Hvetlanda Gymnastikförening lag Diamant
-

Last Update: 2020-07-07 17:24:33