Back 

NM Senior Turn Elverum, 2020-09-26

Turn kvinner Turn kvinner Finals Turn menn Turn menn Finals Lag Kvinner Lag Menn
Turn kvinner
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
28
Julie Røttum Madsø
Oslo Turnforening
13.650
13.650/12.700
D: 4.6/3.7
E: 9.050/9.000
12.100
D: 3.50
E: 8.600
11.700
D: 4.40
E: 7.300
12.500
D: 4.40
E: 8.100
49.950
VT
13.650
13.650/12.700
D: 4.6/3.7
E: 9.050/9.000
UB
12.100
D: 3.5
E: 8.600
BB
11.700
D: 4.4
E: 7.300
FX
12.500
D: 4.4
E: 8.100
2
30
Julie Søderstrøm
Oslo Turnforening
12.600
12.600/12.750
D: 4.8/4.0
E: 7.800/8.750
12.150
D: 4.30
E: 7.850
12.100
D: 4.50
E: 7.600
12.350
D: 4.50
E: 7.850
49.200
0.750
VT
12.600
12.600/12.750
D: 4.8/4.0
E: 7.800/8.750
UB
12.150
D: 4.3
E: 7.850
BB
12.100
D: 4.5
E: 7.600
FX
12.350
D: 4.5
E: 7.850
3
37
Mari Kanter
Holmen Tropp og Turn
12.950
12.950/12.700
D: 4.2/4.0
E: 8.750/8.700
11.700
D: 4.70
E: 7.000
11.300
D: 4.90
E: 6.400
12.550
D: 4.40
E: 8.150
48.500
1.450
VT
12.950
12.950/12.700
D: 4.2/4.0
E: 8.750/8.700
UB
11.700
D: 4.7
E: 7.000
BB
11.300
D: 4.9
E: 6.400
FX
12.550
D: 4.4
E: 8.150
4
27
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
12.350
12.350/12.400
D: 4.0/3.7
E: 8.450/8.800
ND: 0.10 / 0.10
12.200
D: 4.20
E: 8.000
11.150
D: 4.70
E: 6.450
12.300
D: 4.20
E: 8.100
48.000
1.950
VT
12.350
12.350/12.400
D: 4.0/3.7
E: 8.450/8.800
ND: 0.10/0.10
UB
12.200
D: 4.2
E: 8.000
BB
11.150
D: 4.7
E: 6.450
FX
12.300
D: 4.2
E: 8.100
5
36
Juliane Amalie Tøssebro
Fana-Laksevåg Turnforening
13.400
13.400/12.550
D: 4.6/3.7
E: 8.800/8.850
11.000
D: 3.90
E: 7.100
11.200
D: 4.50
E: 6.700
11.200
D: 4.70
E: 6.600
ND: 0.10
46.800
3.150
VT
13.400
13.400/12.550
D: 4.6/3.7
E: 8.800/8.850
UB
11.000
D: 3.9
E: 7.100
BB
11.200
D: 4.5
E: 6.700
FX
11.200
D: 4.7
E: 6.600
ND: 0.10
6
31
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
11.050
D: 3.70
E: 7.350
11.650
D: 4.10
E: 7.550
11.400
D: 4.30
E: 7.500
ND: 0.40
46.600
3.350
VT
12.500
12.500/-
D: 4.0/-
E: 8.500/-
UB
11.050
D: 3.7
E: 7.350
BB
11.650
D: 4.1
E: 7.550
FX
11.400
D: 4.3
E: 7.500
ND: 0.40
7
38
Aino Elgentytär Namtvedt
Fana-Laksevåg Turnforening
12.850
12.850/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.850/8.850
11.000
D: 4.00
E: 7.000
9.900
D: 4.10
E: 5.900
ND: 0.10
11.800
D: 3.80
E: 8.000
45.550
4.400
VT
12.850
12.850/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.850/8.850
UB
11.000
D: 4.0
E: 7.000
BB
9.900
D: 4.1
E: 5.900
ND: 0.10
FX
11.800
D: 3.8
E: 8.000
8
29
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.400
12.400/10.450
D: 3.7/3.3
E: 8.700/7.150
11.200
D: 4.20
E: 7.000
9.600
D: 4.40
E: 5.200
12.000
D: 4.00
E: 8.000
45.200
4.750
VT
12.400
12.400/10.450
D: 3.7/3.3
E: 8.700/7.150
UB
11.200
D: 4.2
E: 7.000
BB
9.600
D: 4.4
E: 5.200
FX
12.000
D: 4.0
E: 8.000
9
33
Edel Charlotte Eiken Fosse
Oslo Turnforening
12.950
12.950/-
D: 4.0/-
E: 8.950/-
8.800
D: 3.00
E: 5.800
9.900
D: 4.90
E: 5.000
12.850
D: 4.50
E: 8.350
44.500
5.450
VT
12.950
12.950/-
D: 4.0/-
E: 8.950/-
UB
8.800
D: 3.0
E: 5.800
BB
9.900
D: 4.9
E: 5.000
FX
12.850
D: 4.5
E: 8.350
10
32
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.500
12.500/11.950
D: 4.0/3.3
E: 8.500/8.650
8.450
D: 2.50
E: 5.950
9.850
D: 4.50
E: 5.350
12.350
D: 4.30
E: 8.050
43.150
6.800
VT
12.500
12.500/11.950
D: 4.0/3.3
E: 8.500/8.650
UB
8.450
D: 2.5
E: 5.950
BB
9.850
D: 4.5
E: 5.350
FX
12.350
D: 4.3
E: 8.050
11
11
Sarah Victoria Halvorsen
Oslo Turnforening
12.150
12.150/-
D: 3.5/-
E: 8.650/-
10.150
D: 3.90
E: 6.250
10.250
D: 3.80
E: 6.450
10.350
D: 4.00
E: 6.350
42.900
7.050
VT
12.150
12.150/-
D: 3.5/-
E: 8.650/-
UB
10.150
D: 3.9
E: 6.250
BB
10.250
D: 3.8
E: 6.450
FX
10.350
D: 4.0
E: 6.350
12
22
Dina Nilsen
Elverum Turn
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
9.550
D: 1.10
E: 8.450
10.200
D: 3.50
E: 6.700
10.700
D: 3.40
E: 7.400
ND: 0.10
42.750
7.200
VT
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
UB
9.550
D: 1.1
E: 8.450
BB
10.200
D: 3.5
E: 6.700
FX
10.700
D: 3.4
E: 7.400
ND: 0.10
13
26
Ingrid Dystvold
Hamar IL Turn
11.500
11.500/12.300
D: 3.7/4.0
E: 7.800/8.300
9.350
D: 1.20
E: 8.150
10.550
D: 3.40
E: 7.150
10.950
D: 3.60
E: 7.350
42.350
7.600
VT
11.500
11.500/12.300
D: 3.7/4.0
E: 7.800/8.300
UB
9.350
D: 1.2
E: 8.150
BB
10.550
D: 3.4
E: 7.150
FX
10.950
D: 3.6
E: 7.350
14
14
Sara Kristina Alida Myrvold
Trondhjems Turnforening
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
8.550
D: 1.40
E: 7.150
9.950
D: 3.50
E: 6.450
10.250
D: 3.40
E: 6.850
41.250
8.700
VT
12.500
12.500/-
D: 3.7/-
E: 8.800/-
UB
8.550
D: 1.4
E: 7.150
BB
9.950
D: 3.5
E: 6.450
FX
10.250
D: 3.4
E: 6.850
15
15
Anette Kvaløy
Trondhjems Turnforening
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
8.850
D: 1.20
E: 7.650
8.550
D: 3.70
E: 4.950
ND: 0.10
11.500
D: 3.90
E: 7.900
ND: 0.30
40.950
9.000
VT
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
UB
8.850
D: 1.2
E: 7.650
BB
8.550
D: 3.7
E: 4.950
ND: 0.10
FX
11.500
D: 3.9
E: 7.900
ND: 0.30
16
7
Frida Strøm
Holmen Tropp og Turn
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
8.200
D: 2.70
E: 5.500
10.200
D: 3.50
E: 6.700
9.900
D: 2.90
E: 7.000
40.600
9.350
VT
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
UB
8.200
D: 2.7
E: 5.500
BB
10.200
D: 3.5
E: 6.700
FX
9.900
D: 2.9
E: 7.000
17
20
Pernille Eiken Fosse
IL Hødd Turn
12.000
12.000/-
D: 3.6/-
E: 8.400/-
8.350
D: 1.80
E: 6.550
9.500
D: 4.40
E: 5.100
10.500
D: 3.20
E: 7.300
40.350
9.600
VT
12.000
12.000/-
D: 3.6/-
E: 8.400/-
UB
8.350
D: 1.8
E: 6.550
BB
9.500
D: 4.4
E: 5.100
FX
10.500
D: 3.2
E: 7.300
18
1
Hedda Andersen
Njård Turn
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
7.050
D: 1.70
E: 5.350
10.050
D: 3.70
E: 6.350
11.000
D: 3.30
E: 7.700
40.150
9.800
VT
12.050
12.050/-
D: 3.5/-
E: 8.550/-
UB
7.050
D: 1.7
E: 5.350
BB
10.050
D: 3.7
E: 6.350
FX
11.000
D: 3.3
E: 7.700
19
6
Serina Kvæstad
Holmen Tropp og Turn
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
7.850
D: 4.10
E: 4.250
ND: 0.50
9.400
D: 3.80
E: 5.600
9.950
D: 4.10
E: 6.150
ND: 0.30
38.650
11.300
VT
11.450
11.450/-
D: 4.0/-
E: 7.450/-
UB
7.850
D: 4.1
E: 4.250
ND: 0.50
BB
9.400
D: 3.8
E: 5.600
FX
9.950
D: 4.1
E: 6.150
ND: 0.30
20
16
Emma Kongshaug
Kristiansunds Turnforening
12.050
12.050/11.550
D: 3.7/3.3
E: 8.350/8.250
7.300
D: 1.40
E: 5.900
8.600
D: 3.40
E: 5.200
10.450
D: 3.20
E: 7.250
38.400
11.550
VT
12.050
12.050/11.550
D: 3.7/3.3
E: 8.350/8.250
UB
7.300
D: 1.4
E: 5.900
BB
8.600
D: 3.4
E: 5.200
FX
10.450
D: 3.2
E: 7.250
21
17
Hedda Flagstad
Elverum Turn
10.900
10.900/-
D: 2.0/-
E: 8.900/-
8.400
D: 1.00
E: 7.400
9.550
D: 3.30
E: 6.250
9.300
D: 2.00
E: 7.300
38.150
11.800
VT
10.900
10.900/-
D: 2.0/-
E: 8.900/-
UB
8.400
D: 1.0
E: 7.400
BB
9.550
D: 3.3
E: 6.250
FX
9.300
D: 2.0
E: 7.300
22
25
Nora Lieng
Grimstad turn- og idrettsforening
11.950
11.950/10.800
D: 3.7/2.0
E: 8.250/8.800
8.000
D: 1.00
E: 7.000
9.000
D: 3.40
E: 5.600
9.150
D: 3.10
E: 6.050
38.100
11.850
VT
11.950
11.950/10.800
D: 3.7/2.0
E: 8.250/8.800
UB
8.000
D: 1.0
E: 7.000
BB
9.000
D: 3.4
E: 5.600
FX
9.150
D: 3.1
E: 6.050
23
23
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansunds Turnforening
11.650
11.650/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
7.800
D: 1.40
E: 6.400
7.800
D: 3.30
E: 4.500
10.050
D: 3.10
E: 6.950
37.300
12.650
VT
11.650
11.650/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
UB
7.800
D: 1.4
E: 6.400
BB
7.800
D: 3.3
E: 4.500
FX
10.050
D: 3.1
E: 6.950
24
19
Julie Leonhardsen
Trondhjems Turnforening
11.300
11.300/-
D: 3.7/-
E: 7.600/-
6.650
D: 1.00
E: 5.650
7.850
D: 3.50
E: 4.350
10.700
D: 3.20
E: 7.500
36.500
13.450
VT
11.300
11.300/-
D: 3.7/-
E: 7.600/-
UB
6.650
D: 1.0
E: 5.650
BB
7.850
D: 3.5
E: 4.350
FX
10.700
D: 3.2
E: 7.500
25
9
Tuva Auestad Nilsen
Stavanger Turnforening
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
6.250
D: 1.40
E: 4.850
9.950
D: 3.30
E: 6.650
9.350
D: 3.00
E: 6.350
36.200
13.750
VT
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
UB
6.250
D: 1.4
E: 4.850
BB
9.950
D: 3.3
E: 6.650
FX
9.350
D: 3.0
E: 6.350
26
21
Anette Strand Varik
IL Sverre Turn
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
6.250
D: 1.00
E: 5.250
7.850
D: 2.90
E: 4.950
9.600
D: 2.50
E: 7.100
35.150
14.800
VT
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
UB
6.250
D: 1.0
E: 5.250
BB
7.850
D: 2.9
E: 4.950
FX
9.600
D: 2.5
E: 7.100
27
18
Mona Ulseth Sylte
Trondhjems Turnforening
11.750
11.750/-
D: 3.5/-
E: 8.250/-
10.350
D: 4.40
E: 5.950
10.200
D: 2.90
E: 7.300
32.300
17.650
VT
11.750
11.750/-
D: 3.5/-
E: 8.250/-
UB

BB
10.350
D: 4.4
E: 5.950
FX
10.200
D: 2.9
E: 7.300
28
13
Rebekka Johnsen
Stavanger Turnforening
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
9.950
D: 3.10
E: 6.850
9.750
D: 2.70
E: 7.050
30.300
19.650
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB

BB
9.950
D: 3.1
E: 6.850
FX
9.750
D: 2.7
E: 7.050
29
4
Victoria von Krogh
Holmen Tropp og Turn
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
9.050
D: 3.20
E: 5.850
10.650
D: 3.30
E: 7.450
ND: 0.10
29.800
20.150
VT
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
UB

BB
9.050
D: 3.2
E: 5.850
FX
10.650
D: 3.3
E: 7.450
ND: 0.10
30
12
Karoline Odseid Bjerk
Oslo Turnforening
10.200
D: 3.00
E: 7.200
11.600
D: 3.40
E: 8.200
21.800
28.150
VT
UB

BB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
FX
11.600
D: 3.4
E: 8.200
31
34
Thea Mille Nygård
Holmen Tropp og Turn
9.700
D: 4.30
E: 5.400
11.150
D: 4.50
E: 6.650
20.850
29.100
VT
UB
9.700
D: 4.3
E: 5.400
BB
11.150
D: 4.5
E: 6.650
FX

32
5
Elena Almli
Stavanger Turnforening
6.950
D: 1.10
E: 5.850
9.850
D: 2.50
E: 7.350
16.800
33.150
VT
UB
6.950
D: 1.1
E: 5.850
BB
9.850
D: 2.5
E: 7.350
FX

33
24
Lykke-May Kvammen
Nøtterøy Turn
11.500
D: 4.10
E: 7.400
11.500
38.450
VT
UB

BB
11.500
D: 4.1
E: 7.400
FX

34
2
Aurora Vargas Tunsberg
Stavanger Turnforening
8.400
D: 1.20
E: 7.200
8.400
41.550
VT
UB
8.400
D: 1.2
E: 7.200
BB

FX

35
10
Helene Hagen-Aase
Njård Turn
VT
UB

BB

FX

35
3
Jannicke Emmerhoff
Siddis Trim og Turnforening
VT
UB

BB

FX

35
8
Julia Frølich Jacobs
Njård Turn
D: 0.00
E: 0.000
VT
UB

BB

FX

35
35
Julie Dicko Erichsen
Fana-Laksevåg Turnforening
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Julie Røttum Madsø, Oslo Turnforening


4.6
3.7


9.050
9.000




13.175
13.650
12.700

2
36
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening


4.6
3.7


8.800
8.850




12.975
13.400
12.550

0.200
3
37
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn


4.2
4.0


8.750
8.700




12.825
12.950
12.700

0.350
4
38
Aino Elgentytär Namtvedt, Fana-Laksevåg Turnforening


4.0
3.7


8.850
8.850




12.700
12.850
12.550

0.475
5
30
Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening


4.8
4.0


7.800
8.750




12.675
12.600
12.750

0.500
6
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening


4.0
3.7


8.450
8.800


0.1
0.1

12.375
12.350
12.400

0.800
7
32
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.0
3.3


8.500
8.650




12.225
12.500
11.950

0.950
8
26
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn


3.7
4.0


7.800
8.300




11.900
11.500
12.300

1.275
9
16
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening


3.7
3.3


8.350
8.250




11.800
12.050
11.550

1.375
10
29
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


3.7
3.3


8.700
7.150




11.425
12.400
10.450

1.750
11
25
Nora Lieng, Grimstad turn- og idrettsforening


3.7
2.0


8.250
8.800




11.375
11.950
10.800

1.800
12
33
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening


4.0


8.950




6.475
12.950

6.700
13
14
Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening


3.7


8.800




6.250
12.500

6.925
13
31
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


4.0


8.500




6.250
12.500

6.925
15
22
Dina Nilsen, Elverum Turn


3.7


8.600




6.150
12.300

7.025
15
7
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turn


3.7


8.600




6.150
12.300

7.025
17
11
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening


3.5


8.650




6.075
12.150

7.100
18
1
Hedda Andersen, Njård Turn


3.5


8.550




6.025
12.050

7.150
18
15
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening


3.5


8.550




6.025
12.050

7.150
20
20
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn


3.6


8.400




6.000
12.000

7.175
21
18
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening


3.5


8.250




5.875
11.750

7.300
22
23
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening


3.5


8.150




5.825
11.650

7.350
23
21
Anette Strand Varik, IL Sverre Turn


2.8


8.650




5.725
11.450

7.450
23
6
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn


4.0


7.450




5.725
11.450

7.450
25
19
Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening


3.7


7.600




5.650
11.300

7.525
26
17
Hedda Flagstad, Elverum Turn


2.0


8.900




5.450
10.900

7.725
27
9
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening


2.0


8.650




5.325
10.650

7.850
28
13
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

7.875
29
4
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

8.125
30
2
Aurora Vargas Tunsberg, Stavanger Turnforening










30
3
Jannicke Emmerhoff, Siddis Trim og Turnforening










30
8
Julia Frølich Jacobs, Njård Turn










30
10
Helene Hagen-Aase, Njård Turn










30
34
Thea Mille Nygård, Holmen Tropp og Turn










30
35
Julie Dicko Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.2

8.000


12.200

2
30
Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.3

7.850


12.150

0.050
3
28
Julie Røttum Madsø, Oslo Turnforening

3.5

8.600


12.100

0.100
4
37
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.7

7.000


11.700

0.500
5
29
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.2

7.000


11.200

1.000
6
31
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

3.7

7.350


11.050

1.150
7
36
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

3.9

7.100


11.000

1.200
7
38
Aino Elgentytär Namtvedt, Fana-Laksevåg Turnforening

4.0

7.000


11.000

1.200
9
11
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

3.9

6.250


10.150

2.050
10
34
Thea Mille Nygård, Holmen Tropp og Turn

4.3

5.400


9.700

2.500
11
22
Dina Nilsen, Elverum Turn

1.1

8.450


9.550

2.650
12
26
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

1.2

8.150


9.350

2.850
13
15
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

1.2

7.650


8.850

3.350
14
33
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

3.0

5.800


8.800

3.400
15
14
Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

1.4

7.150


8.550

3.650
16
32
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.5

5.950


8.450

3.750
17
17
Hedda Flagstad, Elverum Turn

1.0

7.400


8.400

3.800
17
2
Aurora Vargas Tunsberg, Stavanger Turnforening

1.2

7.200


8.400

3.800
19
20
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

1.8

6.550


8.350

3.850
20
7
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turn

2.7

5.500


8.200

4.000
21
25
Nora Lieng, Grimstad turn- og idrettsforening

1.0

7.000


8.000

4.200
22
6
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.1

4.250

0.5

7.850

4.350
23
23
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

1.4

6.400


7.800

4.400
24
16
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

1.4

5.900


7.300

4.900
25
1
Hedda Andersen, Njård Turn

1.7

5.350


7.050

5.150
26
5
Elena Almli, Stavanger Turnforening

1.1

5.850


6.950

5.250
27
19
Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening

1.0

5.650


6.650

5.550
28
21
Anette Strand Varik, IL Sverre Turn

1.0

5.250


6.250

5.950
28
9
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

1.4

4.850


6.250

5.950
30
3
Jannicke Emmerhoff, Siddis Trim og Turnforening




30
4
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turn




30
8
Julia Frølich Jacobs, Njård Turn




30
10
Helene Hagen-Aase, Njård Turn




30
18
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening




30
35
Julie Dicko Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.5

7.600


12.100

2
28
Julie Røttum Madsø, Oslo Turnforening

4.4

7.300


11.700

0.400
3
31
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.1

7.550


11.650

0.450
4
24
Lykke-May Kvammen, Nøtterøy Turn

4.1

7.400


11.500

0.600
5
37
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.9

6.400


11.300

0.800
6
36
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.5

6.700


11.200

0.900
7
34
Thea Mille Nygård, Holmen Tropp og Turn

4.5

6.650


11.150

0.950
7
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.7

6.450


11.150

0.950
9
26
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

3.4

7.150


10.550

1.550
10
18
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening

4.4

5.950


10.350

1.750
11
11
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

3.8

6.450


10.250

1.850
12
12
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening

3.0

7.200


10.200

1.900
12
7
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turn

3.5

6.700


10.200

1.900
12
22
Dina Nilsen, Elverum Turn

3.5

6.700


10.200

1.900
15
1
Hedda Andersen, Njård Turn

3.7

6.350


10.050

2.050
16
13
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening

3.1

6.850


9.950

2.150
16
9
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

3.3

6.650


9.950

2.150
16
14
Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

3.5

6.450


9.950

2.150
19
38
Aino Elgentytär Namtvedt, Fana-Laksevåg Turnforening

4.1

5.900

0.1

9.900

2.200
19
33
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

4.9

5.000


9.900

2.200
21
5
Elena Almli, Stavanger Turnforening

2.5

7.350


9.850

2.250
21
32
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.5

5.350


9.850

2.250
23
29
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.4

5.200


9.600

2.500
24
17
Hedda Flagstad, Elverum Turn

3.3

6.250


9.550

2.550
25
20
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

4.4

5.100


9.500

2.600
26
6
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

3.8

5.600


9.400

2.700
27
4
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turn

3.2

5.850


9.050

3.050
28
25
Nora Lieng, Grimstad turn- og idrettsforening

3.4

5.600


9.000

3.100
29
16
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.4

5.200


8.600

3.500
30
15
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

3.7

4.950

0.1

8.550

3.550
31
21
Anette Strand Varik, IL Sverre Turn

2.9

4.950


7.850

4.250
31
19
Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening

3.5

4.350


7.850

4.250
33
23
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

3.3

4.500


7.800

4.300
34
3
Jannicke Emmerhoff, Siddis Trim og Turnforening




34
8
Julia Frølich Jacobs, Njård Turn





34
10
Helene Hagen-Aase, Njård Turn




34
35
Julie Dicko Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
33
Edel Charlotte Eiken Fosse, Oslo Turnforening

4.5

8.350


12.850

2
37
Mari Kanter, Holmen Tropp og Turn

4.4

8.150


12.550

0.300
3
28
Julie Røttum Madsø, Oslo Turnforening

4.4

8.100


12.500

0.350
4
32
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.3

8.050


12.350

0.500
4
30
Julie Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.5

7.850


12.350

0.500
6
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.2

8.100


12.300

0.550
7
29
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

8.000


12.000

0.850
8
38
Aino Elgentytär Namtvedt, Fana-Laksevåg Turnforening

3.8

8.000


11.800

1.050
9
12
Karoline Odseid Bjerk, Oslo Turnforening

3.4

8.200


11.600

1.250
10
15
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening

3.9

7.900

0.3

11.500

1.350
11
31
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.3

7.500

0.4

11.400

1.450
12
36
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.7

6.600

0.1

11.200

1.650
13
1
Hedda Andersen, Njård Turn

3.3

7.700


11.000

1.850
14
26
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

3.6

7.350


10.950

1.900
15
19
Julie Leonhardsen, Trondhjems Turnforening

3.2

7.500


10.700

2.150
15
22
Dina Nilsen, Elverum Turn

3.4

7.400

0.1

10.700

2.150
17
4
Victoria von Krogh, Holmen Tropp og Turn

3.3

7.450

0.1

10.650

2.200
18
20
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

3.2

7.300


10.500

2.350
19
16
Emma Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.2

7.250


10.450

2.400
20
11
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

6.350


10.350

2.500
21
14
Sara Kristina Alida Myrvold, Trondhjems Turnforening

3.4

6.850


10.250

2.600
22
18
Mona Ulseth Sylte, Trondhjems Turnforening

2.9

7.300


10.200

2.650
23
23
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

3.1

6.950


10.050

2.800
24
6
Serina Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.1

6.150

0.3

9.950

2.900
25
7
Frida Strøm, Holmen Tropp og Turn

2.9

7.000


9.900

2.950
26
13
Rebekka Johnsen, Stavanger Turnforening

2.7

7.050


9.750

3.100
27
21
Anette Strand Varik, IL Sverre Turn

2.5

7.100


9.600

3.250
28
9
Tuva Auestad Nilsen, Stavanger Turnforening

3.0

6.350


9.350

3.500
29
17
Hedda Flagstad, Elverum Turn

2.0

7.300


9.300

3.550
30
25
Nora Lieng, Grimstad turn- og idrettsforening

3.1

6.050


9.150

3.700
31
2
Aurora Vargas Tunsberg, Stavanger Turnforening




31
3
Jannicke Emmerhoff, Siddis Trim og Turnforening




31
8
Julia Frølich Jacobs, Njård Turn




31
10
Helene Hagen-Aase, Njård Turn




31
34
Thea Mille Nygård, Holmen Tropp og Turn




31
35
Julie Dicko Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 3:24:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL