Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Lohja Lohja, 2020-09-25

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka nuoremmat E-luokka vanhemmat F-luokka Maajoukkuelinja 1 lk. Maajoukkuelinja 2 lk. Maajoukkuelinja 3 lk. Maajoukkuelinja 4 lk.
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Virtanen Myy
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8-8,5
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
2
8
Salokannel Ilona
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
4
Uutela Olivia
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
35
Mecklin Sira
Voimisteluseura Kieppi
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
7
Kero Elena
Pyrkivä Gymnastics
8-8,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8-8,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
6
1
Haanpää Helka
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
79
Piirainen Elli
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
8
2
Olenius Ilona
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
37
Lintusalo Oona-Maria
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
77
Savolainen Pihla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
36
Colbert Moira
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8,5-9
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
38
Iho Elisa
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
9-9,5
7-7,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
78
Ilves Silja,
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
43
Nieminen Aava
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
9-9,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
41
Virtanen Jemina
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
125
Beqiri Jonida
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
80
Berg Adeline
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
6
Enberg Pihla
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
5
Iljamo Cecilia
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
39
Krigsholm Lili
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
8,5-9
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
42
Peltomäki Lotta
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
81
Ulvio Enni
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
82
Haapalehto Jada
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
128
Harmanen Eviana
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
34
Iinatti Olivia
Pargas Idrottsförening
8-8,5
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
84
Mihnovits Alisa
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
124
Nyyssönen Anni
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
127
Alenius Selja
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
122
Kielonkangas Isla
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
123
Kuusela Saara
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8-8,5
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
87
Kärnä Hertta
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
33
Lignell Elin
Hangö Arbetarnas Idrottsklub
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
121
Pekkala Etta
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
85
Savolainen Emilia
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
40
Vettenranta Ebba
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
126
Hakamäki Sonja
Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
7,5-8
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
86
Kanervo Sofia
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
83
Rautiainen Ilona
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
4
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
3
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

4
2
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
5
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
38
Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

6
35
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

6
79
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

9
1
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
6
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
82
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
77
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
127
Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
125
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
80
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
36
Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
78
Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
86
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
122
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
39
Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
87
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
33
Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

8,5-9

11
37
Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
84
Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
43
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
124
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
121
Pekkala Etta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
83
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
81
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
40
Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
41
Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
128
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
34
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

8-8,5

11
7
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
123
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
42
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
85
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
126
Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
35
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

8,5-9

3
4
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
79
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

4
8
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
77
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

7
1
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
37
Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

9
3
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
78
Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
80
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
43
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
41
Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
36
Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7-7,5

11
6
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
38
Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

7-7,5

11
5
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
42
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
81
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
127
Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
125
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
82
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
34
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

6-7

11
39
Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

6-7

11
123
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
84
Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
126
Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

11
128
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

11
86
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
122
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

11
87
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
33
Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

alle 6

11
124
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

11
121
Pekkala Etta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

alle 6

11
83
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
85
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
40
Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
7
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
1
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
35
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

9-9,5

3
8
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
125
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

9-9,5

6
4
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
39
Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

9
38
Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

10
36
Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

9-9,5

10
6
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
2
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

10
79
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
43
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
80
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
128
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
34
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

8,5-9

11
5
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
78
Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
37
Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
121
Pekkala Etta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8,5-9

11
42
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
77
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
81
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
40
Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
41
Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
33
Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

8-8,5

11
84
Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
124
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
85
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
127
Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

11
86
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
82
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
123
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7-7,5

11
87
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
126
Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
122
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
83
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

1
3
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
1
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
43
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

3
4
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
8
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

7
2
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

8
79
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

8
41
Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

10
36
Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

10
37
Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8,5-9

11
125
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
82
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
38
Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
5
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
78
Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
39
Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

8-8,5

11
35
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

8-8,5

11
124
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

8-8,5

11
85
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
77
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
80
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
6
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
128
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

11
34
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

7,5-8

11
122
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

11
87
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
84
Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
121
Pekkala Etta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7,5-8

11
42
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
81
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
126
Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

7-7,5

11
33
Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

7-7,5

11
40
Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
127
Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
86
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
123
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

6-7

11
83
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
127
Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

125
Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

80
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

36
Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

6
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

1
Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics

82
Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja

126
Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

128
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

38
Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

34
Iinatti Olivia, Pargas Idrottsförening

5
Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics

78
Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja

86
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7
Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics

122
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

39
Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

123
Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

87
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

33
Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub

37
Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK

35
Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi

84
Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja

43
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

124
Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

2
Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics

121
Pekkala Etta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

42
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

79
Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja

83
Rautiainen Ilona, Voimisteluklubi Lohja

8
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

85
Savolainen Emilia, Voimisteluklubi Lohja

77
Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja

81
Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja

4
Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics

40
Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto

41
Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto

3
Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics


Last Update: 25.7.2024 4.59.38
SX
SM
MD
XL
XXL