Back 

Vänersborgscupen Vänersborg, 2020-10-10

Vänersborgcupen Nivå 5 - Dam/Herr

Score
Name Total
1     Filippa Modess Linden, Hyllie GF
13.400
2     Melisa Doroci, Hyllie GF
12.950
3     Kajsa Reiter, Hyllie GF
12.750

Vänersborgcupen Nivå 4 - Dam/Herr

Score
Name Total
1     Angelica Musteqja, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.150
2     Anna Hartman-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.000
3     Alva Maghici, Vänersborgs GF
14.150
4     Olivia Olofsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.650
5     Molly Sandberg, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.150
6     Esmeralda Pape, Vänersborgs GF
12.500
7     Emma Hedberg Håkansson, Vänersborgs GF
11.500
8     Molly Andreasson, Vänersborgs GF
10.950

Vänersborgcupen Nivå 3 - Dam/Herr 9-11 år

Score
Name Total
1     Tyra Blomgren, Ale Aerobic och Dansstudio
13.800
2     Viola Åberg, Vänersborgs GF
13.400
3     Tess Karlsson, Vänersborgs GF
13.250
4     Ella Mellert, Ale Aerobic och Dansstudio
13.200
5     Hannah Blomster, Vänersborgs GF
12.300

Vänersborgcupen Nivå 3 - Dam/Herr 12-14 år

Score
Name Total
1     Emmi Ehrlin, Hyllie Gymnastikförening
14.550
2     Amelie Meedby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.250
3     Lin Thysell, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.250
4     Samina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.200
5     Stina Svensson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.100
6     Maja Svensson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.050
7     Amanda Larsson, Hyllie GF
13.850
8     Ida Birkhofer, Hyllie GF
13.700
9     Siri Dankel, Hyllie GF
13.650
10     Milla Christoffersen, Hyllie GF
13.400

Vänersborgcupen Nivå 3 - Par/Trio

Score
Name Total
1     Leia/Wendela/Anna, Vänersborgs GF
12.900
2     Tess/Viola/Hannah, Vänersborgs GF
12.850
3     Ella/Tyra, Ale Aerobic och Dansstudio
12.650

Vänersborgcupen Nivå 4 - Par/Trio

Score
Name Total
1     Alva/Viola, Vänersborgs GF
13.350
2     Moa/Svea, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
12.250
3     Molly/Emma, Vänersborgs GF
11.600

Vänersborgcupen Nivå 3 - Group

Score
Name Total
1     LB/WK/AFJ/HB/TK, Vänersborgs GF
13.550

Ungdomsklass, 12-14 år, IW

Score
Name Total
1     Rusne Gudinaviciute, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
16.200
2     Ella Sofia Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
16.050
3     Felicia Karlsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.450

Juniorklass, 15-17 år, IW

Score
Name Total
1     Alva Larsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
16.200
2     Malvina Jakobsson, Ale Aerobic och Dansstudio
16.000
3     Naja Becker, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.800

Seniorklass, 18 år och äldre, IW

Score
Name Total
1     Wilma Jönsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
18.450
2     Jessica österman, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.050

Vänersborgcupen Nivå 2A (15år & äldre) - Dam/Herr

Score
Name Total
1     Emma Sandström, Vänersborgs GF
15.500
2     Alicia Andersson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.150
3     Sara Caley, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.100
4     Mathilda Herrström, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.100
5     Ellinor Jonsson, Järfällagymnasterna
14.850
6     Melinda Avery, Järfällagymnasterna
14.500

Vänersborgcupen Nivå 2B (9-14 år) - Dam/Herr

Score
Name Total
1     Molly Gerdrup, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.350
2     Leia Blomqvist, Vänersborgs GF
15.050
3     Alicia Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.550
4     Wendela Kumlin, Vänersborgs GF
13.700
5     Anna Flora Jarai, Vänersborgs GF
13.650

Vänersborgcupen Nivå 2A (15år & äldre) - Par/Trio

Score
Name Total
1     Filippa/Alva/Naja, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.350
2     Rusne/Mathilda, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.550
3     Ellinor/Melinda, Järfällagymnasterna
14.000

Vänersborgcupen Nivå 2B (9-14 år) - Par/Trio

Score
Name Total
1     Ella/Olivia/Felicia, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.600

Vänersborgcupen Nivå 2A (15år & äldre) - Group

Score
Name Total
1     AA/NB/JÖ/WJ/SC, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.600

Last Update: 6/24/2021 7:57:04 PM