Back 

MTV Voimisteluliiton mestaruuskilpailut sekä JunnuGym, Espoo Espoo, 2020-10-03

Back

1. luokka

Permanto | Hyppy | Nojapuut | Rekki | Ominaisuussarja | All-Round
Nimi Yhteensä
1 61  Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 41,250
2 111  Penttinen Anton, Jyväskylän Voimistelijat-79 41,050
3 62  Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 40,350
4 109  Palkola Akseli, Jyväskylän Voimistelijat-79 40,200
5 2  Riippi Verneri, Tampereen Sisu 39,700
6 110  Niemi Joonas, Jyväskylän Voimistelijat-79 38,850
7 1  Riippi Tuukka, Tampereen Sisu 38,700
8 69  Kallioniemi Iikka, Viipurin Reipas 38,450
9 155  Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit 38,350
10 151  Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit 37,650
11 65  Onni Valta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 37,450
12 149  Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit 37,300
12 5  Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu 37,300
14 71  Artemenkov Kirill, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 37,100
15 150  Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit 37,000
16 68  Pousi Edvard, Viipurin Reipas 36,900
16 10  Impiö Aleksi, Tampereen Voimistelijat 36,900
18 7  Peltonen Aaron, Tampereen Sisu 36,700
19 153  Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit 36,300
20 64  Virko Oliver, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 36,250
21 67  Judén Kenzo, Viipurin Reipas 36,100
22 8  Peltonen Leo, Tampereen Sisu 36,000
23 3  Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu 35,900
24 9  Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat 35,300
25 63  Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 35,250
26 70  Klim Kiiski, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 35,100
27 154  Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit 34,750
28 4  Uotila Väinö, Tampereen Sisu 34,650
29 157  Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit 34,400
30 103  Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit 34,200
31 66  Emil Friman, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 34,150
32 105  Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit 34,100
33 106  Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit 33,050
34 156  Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit 32,450
35 108  Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit 26,550
36 104  Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit 25,700
37 107  Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit 25,150
38 152  Terho Timi, Espoon Telinetaiturit

Last Update: 2.3.2024 2.01.37