Back 

Varala Cup Tampere, 2020-10-10

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.650
2 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.400
3 Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
4 Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat
16.650
5 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.200
6 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
16.100
7 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
16.100
8 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
16.050
9 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
16.050
10 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
16.000
11 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
12 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
15.700
13 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
15.550
14 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
15 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
15.300
16 Auremaa Minea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.250
17 Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat
15.200
18 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
15.200
19 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
15.100
20 Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics
14.950
21 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
14.800
22 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
14.800
23 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.750
24 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
14.650
25 Saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.650
26 Jelkänen Suvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.550
27 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.450
28 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.400
29 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
14.350
30 Javanainen Menna, Nokian Voimisteluseura
14.350
31 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.300
32 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.000
33 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
13.900
34 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
13.700
35 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
13.650
36 Saarinen Sylvia, Valkeakosken Voimistelijat
13.500
37 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.450
38 Himanen Tytti, Keravan Voimistelijat
12.950

AG1 yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.100
2 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.050
3 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
17.950
4 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.900
5 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
6 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
17.850
7 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
8 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
9 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
17.350
10 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
11 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.050
12 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
16.800
13 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
16.700
14 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.600
15 Kolkkanen Liisi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.900
16 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
15.750
17 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
15.050
18 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
19 Suoniemi Petra, Nokian Voimisteluseura
14.900
20 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
14.700
21 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
14.700
22 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
14.350
23 Tanninen Viivi, Tampereen Sisu
14.350
24 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
14.300
25 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
14.200
26 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
14.150
27 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
13.800
28 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
13.450
29 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
13.450
30 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
13.350
31 Seppänen Annika, Kajaani Gymnastics
32 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
33 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
34 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.000

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.700
2 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.200
3 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.150
4 Harjanne, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.150
5 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.800
6 Alakoski, Engbäck, Koivula, Nokian Voimisteluseura
14.800
7 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.300
8 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
14.250
9 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
14.050
10 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.500
11 Huttunen, Metsämäki, Sjöroos, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.500
12 Belluardo, Kajan, Marstio, Keravan Voimistelijat
13.150
13 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
12.800

AG1 triot

Score
Name Total
1 Göcmen, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.950
2 Alimyllymaa, Hällström, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
3 Helander, Järvinen, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
4 Haapanen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.550
5 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
16.350
6 Heikkinen, Karppinen, Mustonen, Kajaani Gymnastics
13.000

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Haapanen, Paganus, Sirviö, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500
2 Alimyllymaa, Antinaho, Hietamäki, Nousiainen, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
16.750
3 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
13.400
4 Hassinen, Pulli, Särkkä, Tanninen, Vuorinen, Tampereen Sisu
12.500
5 Björkqvist, Helander, Järvinen, Pelkonen, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Harjanne, Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.700
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
3 Antinaho, Hannila, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
4 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.400
5 Engbäck, Javanainen, Karhusaari, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.000
6 Fagerlund, Hannuksela, Huttunen, Mannonen, Metsämäki, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.400
7 Juppi, Kulju, Laitinen, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
13.250
8 Avikainen, Kaikosuo, Kuikka, Kärkkäinen, Suur-Uski, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.200
9 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
12.900
10 Heikkinen, Martelius, Mokkila, Vainio, Vanninen, Keravan Voimistelijat
12.450

AG2 yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.400
2 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.750
3 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
19.750
4 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.250
5 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
18.900
6 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.750
7 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
18.600
8 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
9 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
10 Taskinen Nora, Keravan Voimistelijat
17.950
11 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.950
12 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.850
13 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
14 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
15 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.150
16 Soininen Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.600
17 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
16.500
18 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
15.200
19 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
14.750
20 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.700
21 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
14.600
22 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
13.750
23 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
13.575
24 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
13.150
25 Laitio Jenny, Oulun Naisvoimistelijat
12.400
26 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
27 Grönroos Amanda, Tampereen Sisu

Seniorit yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.300
2 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.500
3 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.150
4 Leppänen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
17.050
5 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
16.700
6 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
16.650
7 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
8 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
16.050
9 Savonius Tiia, Vantaan Voimisteluseura
15.500
10 Rautiainen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
11 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat

Seniorit triot

Score
Name Total
1 Agha, Rautiainen, Samppa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

AG2 triot

Score
Name Total
1 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.950
2 Hällström, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.600
3 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
4 Löppönen, Seppälä, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.050
5 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Valkeakosken Voimistelijat
15.950
6 Järvelä, Kuosku, Usvaranta, Seinäjoen Voimistelijat
15.200

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Hällström, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.750
2 Koponen, Laaksonen, Seppälä, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.050
3 Hakonen, Nääppä, Ollila, Tolonen, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
17.450

Last Update: 3/2/2024 12:58:20 AM