Back 

NTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja joukkue SM-kilpailut, Oulu Oulu, 2020-10-23

Back

B-JunnuGym yli 7v.

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 10  Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit VII
2 8  Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit VI
3 102  Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
4 104  Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
5 109  Pirinen Iris, Tampereen Voimistelijat V
6 1  Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat V
7 167  Enroth Karola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
8 103  Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
9 4  Meriläinen Amalia, Voimistelumaailma Oulu IV
10 6  Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 2  Luolavirta Noora, Voimistelumaailma Oulu IV
11 93  Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 165  Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 14  Anttila Saga, Taipumattomat I
11 94  Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 166  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 7  Carranza Isabella, Espoon Telinetaiturit I
11 175  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics I
11 168  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 15  Haulos Tuuli, Taipumattomat I
11 176  Heikkilä Lila, Pyrkivä Gymnastics I
11 16  Heikkilä Peppi, Taipumattomat I
11 105  Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat I
11 17  Jurvelin Iina, Taipumattomat I
11 95  Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 169  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 106  Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat I
11 177  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics I
11 170  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 99  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 I
11 18  Kosunen Enna, Taipumattomat I
11 1  Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu I
11 171  Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 172  Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 2  Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat I
11 7  Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 9  Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit I
11 8  Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 107  Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat I
11 96  Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 9  Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 3  Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu I
11 100  Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79 I
11 19  Mäki Leila, Taipumattomat I
11 173  Niittymäki Lumina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 3  Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat I
11 174  Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
11 10  Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 108  Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat I
11 20  Pesonen Viivi, Taipumattomat I
11 11  Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 5  Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu I
11 21  Riekki Vandi, Taipumattomat I
11 12  Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 179  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics I
11 4  Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat I
11 180  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics I
11 11  Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit I
11 22  Säily Salla, Taipumattomat I
11 97  Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 23  Takkula Ronja, Taipumattomat I
11 13  Tenhunen Liina, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 12  Terho Elsi, Espoon Telinetaiturit I
11 5  Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat I
11 98  Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim I
11 110  Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat I
11 181  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics I
11 182  Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics I
11 6  Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat I
11 183  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics I
11 178  Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics
11 101  Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79

Last Update: 3.3.2024 13.38.57