Back 

JNV Cup Jyväskylä, 2020-11-07

AG1 yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
18.950
2 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.900
3 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.550
4 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
5 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
18.350
6 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
7 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.000
8 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.900
9 Järvinen Verna, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.850
10 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.650
11 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
17.650
12 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
17.550
13 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.400
14 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
17.150
15 Kolkkanen Liisi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.050
16 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
16.950
17 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
16.800
18 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
16.250
19 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
15.750
20 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
15.750
21 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
22 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
15.300
23 Tanninen Viivi, Tampereen Sisu
15.300
24 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
15.050
25 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
15.050
26 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
14.900
27 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
14.800
28 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
14.750
29 Suoniemi Petra, Nokian Voimisteluseura
14.500
30 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
14.150
31 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
13.850
32 Seppänen Annika, Kajaani Gymnastics
13.550
33 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
13.550
34 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.950
2 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500
3 Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.150
4 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
16.700
5 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.450
6 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
16.400
7 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
16.300
8 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
16.200
9 Auremaa Minea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
10 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.050
11 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
16.050
12 Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics
16.000
13 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.000
14 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
15.800
15 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
15.800
16 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.750
17 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.550
18 Saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.500
19 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
15.400
20 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.400
21 Javanainen Menna, Nokian Voimisteluseura
15.400
22 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.300
23 Jelkänen Suvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.300
24 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.950
25 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
14.750
26 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
14.700
27 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
14.650
28 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
14.400
29 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
30 Saarinen Sylvia, Valkeakosken Voimistelijat
14.050
31 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.950
32 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
13.650
33 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
13.650
34 Valonen Iida, Tampereen Sisu
13.550
35 Himanen Tytti, Keravan Voimistelijat
13.050

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.350

AG1 triot

Score
Name Total
1 Göcmen, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.000
2 Alimyllymaa, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.550
3 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
4 Haapanen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.000
5 Eskonen, Pulli, Vuorinen, Tampereen Sisu
14.800
6 Heikkinen, Mustonen, Seppänen, Kajaani Gymnastics
14.350
7 Hassinen, Särkkä, Tanninen, Tampereen Sisu
14.100
8 Björkqvist, Helander, Järvinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
3 Harjanne, Jelkänen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.850
4 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
5 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.500
6 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.250
7 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
15.200
8 Antinaho, Koponen, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.100
9 Hannila, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
14.850
10 Alakoski, Engbäck, Koivula, Nokian Voimisteluseura
14.700
11 Huttunen, Metsämäki, Sjöroos, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.450
12 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
14.400
13 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.300
14 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.500
15 Belluardo, Kajan, Marstio, Keravan Voimistelijat
13.250
16 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
12.700

AG1 parit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.050

AG2 yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
19.950
2 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.800
3 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.750
4 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.550
5 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.550
6 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
19.250
7 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.850
8 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.800
9 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.600
10 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
11 Taskinen Nora, Keravan Voimistelijat
18.500
12 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
13 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
14 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
18.000
15 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.850
16 Soininen Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
17 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.600
18 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.400
19 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.050
20 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.700
21 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
16.100
22 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
23 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
24 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
15.250
25 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
15.000
26 Grönroos Amanda, Tampereen Sisu
14.750
27 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
14.650
28 Laitio Jenny, Oulun Naisvoimistelijat
14.200
29 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
14.050
30 Tynnilä Sonja, Vantaan Voimisteluseura

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
2 Alimyllymaa, Antinaho, Tuuri, Nousiainen, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
3 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
14.900
4 Hassinen, Pulli, Eskonen, Tanninen, Vuorinen, Tampereen Sisu
14.150
5 Björkqvist, Helander, Järvinen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Harjanne, Jelkänen, Farzad, Pääjärvi, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.000
3 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.600
4 Antinaho, Hannila, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
5 Avikainen, Kaikosuo, Kuikka, Kärkkäinen, Suur-Uski, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
6 Engbäck, Javanainen, Karhusaari, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.050
7 Heikkinen, Helén, Laanterä, Mokkila, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.850
8 Juppi, Kulju, Laitinen, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
13.650
9 Fagerlund, Hannuksela, Huttunen, Mannonen, Metsämäki, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.200
10 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.000

AG2 triot

Score
Name Total
1 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.600
2 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.450
3 Hällström, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
4 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Valkeakosken Voimistelijat
17.950
5 Kilkki, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.800

Seniorit yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.950
2 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.700
3 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.100
4 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.900
5 Wilma Malin, Valkeakosken Voimistelijat
18.900
6 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
18.000
7 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
18.000
8 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.600
9 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.450
10 Savonius Tiia, Vantaan Voimisteluseura
17.300
11 Leppänen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
17.000
12 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
16.550

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Hällström, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
2 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Ollila, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.000
3 Jäväjä, Laitio, Martikainen, Penttilä, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
12.450

Seniorit triot

Score
Name Total
1 Keurulainen, Mokkila, Oikari, Vantaan Voimisteluseura
17.700

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Koponen, Lahdenperä, Löppönen,Soininen,Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
2 Hakonen, Malin, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
16.750
3 Mäntynen, Tulla, Viljamaa, Myllylä,Siimes, Savijärvi, Valkeakosken Voimistelijat
15.200

2. luokka joukkueet

Score
Name Total
   Immonen, Immonen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
C-1
   Järvinen, Sillanpää, Tolvanen, Valkeakosken Voimistelijat
C-2
   Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
   Engbäck, Junttila, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-3
   Koivuranta, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
C-2
   Luomanperä, Saari, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
C-1
   Chimpuku, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
C-1
   Järnström, Kärsämä, Tihinen, Valkeakosken Voimistelijat
C-2
   Huotari, Kervinen, Prokhorova, Rossi, Kajaani Gymnastics
C-3
   Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
   Kesäläinen, Ketonen, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
16.250
2 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
16.100
3 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
4 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.700
5 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
6 Lähteenmäki Ilona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.400
7 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
15.300
8 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
15.300
9 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
14.950
10 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
11 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.950
12 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.800
13 Sirviö Nella, Kajaani Gymnastics
14.750
14 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
14.700
15 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.650
16 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.650
17 Viitanen Nenna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.500
18 Lähdetniemi Ella, Raision Jumpparit
14.500
19 Lehto Siina, Nokian Voimisteluseura
14.500
20 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
21 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.450
22 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
14.400
23 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
24 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
14.350
25 Tervanen Ida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.300
26 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.250
27 Tanhuanpää Enna, Nokian Voimisteluseura
14.250
28 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
14.200
29 Vänskä Iida, Nokian Voimisteluseura
14.200
30 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.100
31 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.050
32 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.000
33 Lehto Inna, Valkeakosken Voimistelijat
13.950
34 Kauppinen Iines, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.850
35 Hörkkö Leena, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.800
36 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
13.650
37 Kauppi Linnea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.550
38 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.550
39 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
13.300
40 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
13.050
41 Joona Saaga, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.950
42 Nisula Oili, Valkeakosken Voimistelijat
12.900
43 Piilonen Eedit, Nokian Voimisteluseura
12.650
44 Koskinen Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.600
45 Naskali Emma, Nokian Voimisteluseura
12.450
46 Koivisto Hertta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
11.750
47 Helmi Sutinen, Kajaani Gymnastics
48 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
49 Manner Anni, Oulun Naisvoimistelijat
50 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Sinisalo Taija, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
2 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
17.200
3 Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat
17.050
4 Manninen Iida-Maria, Seinäjoen Voimistelijat
17.000
5 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
17.000
6 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.950
7 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
8 Outinen Anna, Vantaan Voimisteluseura
16.750
9 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
16.550
10 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.500
11 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.350
12 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
16.100
13 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
16.000
14 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.750
15 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
15.700
16 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.650
17 Grönberg Enni, Kajaani Gymnastics
15.550
18 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
15.250
19 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
15.200
20 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
15.200
21 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.100
22 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
15.050
23 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
15.000
24 Liitola Julia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.800
25 Nousiainen Caro, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
26 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
14.650
27 Hälinen Nella, Kajaani Gymnastics
14.600
28 Touko Lotta, Keravan Voimistelijat
14.550
29 Antikainen Milla, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.450
30 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
14.050
31 Siimes Saara, Valkeakosken Voimistelijat
13.800
32 Härkönen Tytti, Kajaani Gymnastics
13.400
33 Tulisalo Jemina, Oulun Naisvoimistelijat
34 Sarjanoja Pinja, Oulun Naisvoimistelijat
35 Hanhineva Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
36 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
37 Mäkelä Iiris, Oulun Naisvoimistelijat

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Laine, Merinen, Vänttinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.100
2 Göcmen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.550
3 Lepistö, Pennanen, Taatila, Nokian Voimisteluseura
16.400
4 Grönberg, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
15.750
5 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
15.400
6 Heimonen, Nuolivirta, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
14.100
7 Mäkelä, Pesonen, Sarjanoja, Oulun Naisvoimistelijat
13.900
8 Hurja, Hurri, Kekki, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
13.750
9 Ahtaanluoma, Heikka, Tuokko, Raision Jumpparit

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Oikari Liinu, Vantaan Voimisteluseura
18.550
2 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
18.000
3 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
17.850
4 Klutas Emmi, Vantaan Voimisteluseura
17.700
5 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
17.050
6 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
7 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.450
8 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
16.300
9 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
16.100
10 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
16.000
11 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.000
12 Petrova Liisa, Vantaan Voimisteluseura
15.900
13 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
15.700
14 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.550
15 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.200
16 Rantala Silvia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.150
17 Ukkola Lilja, Oulun Naisvoimistelijat
18 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Joensuu, Lampinen, Leikas, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
14.150
2 Niemistö, Valtonen, Vikki, Seinäjoen Voimistelijat
13.900
3 Haavisto, Hannuksela, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.800
4 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
13.750
5 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.600
6 Keitaanniemi, Niinimäki, Rintakoski, Ruuhonen, Valonen, Tampereen Sisu
13.350
7 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.300
8 Lähteenmäki, Vuorinen, Yilmaz, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.250
9 Ikola, Jouppila, Korkiatupa, Seinäjoen Voimistelijat
12.500
10 Koskinen, Liimatainen, Uusitalo, Raision Jumpparit
12.350
11 Bogdanova, Helin, Luoto, Vantaan Voimisteluseura
12.150
12 Blomqvist, Leinonen, Metsävainio, Portano, Kajaani Gymnastics
11.400
13 Engbäck, Järvinen, Järvinen, Nokian Voimisteluseura
10.900
14 Kaartinen, Kurtti, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Viirret Saara, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.250
2 Niva Mariina, Oulun Naisvoimistelijat
16.600
3 Varpu Emmi, Oulun Naisvoimistelijat
16.600

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haatainen, Leppänen, Niva, Oulun Naisvoimistelijat
16.750

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Kiiski, Kinnunen, Rytkönen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.300
2 Suomalainen, Telin, Varpu, Oulun Naisvoimistelijat
15.050
3 Huiko, Petrova, Savonius, Vantaan Voimisteluseura
14.850

New class

Score
Name Total

Last Update: 3/2/2024 12:23:09 AM