Back 

Kilpa-aerobicin SM- ja kilpasarjojen mestaruuskilpailut Seinäjoki, 2020-11-27

ND 9-11v. yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt ND 9-11v. triot 3. luokka joukkueet ND 9-11v. ryhmät Aerodance 12-17v 4. luokka yksilöt tytöt 2. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset 6. luokka naiset 4. luokka joukkueet 5. luokka joukkueet 6. luokka joukkueet AG2 yksilöt naiset - karsinta AG1 yksilöt tytöt - karsinta Seniorit yksilöt naiset - karsinta AG2 yksilöt naiset - finaali AG1 yksilöt pojat AG1 parit AG1 triot AG2 triot Seniorit triot AG1 ryhmät AG2 ryhmät AG1 yksilöt tytöt - finaali Seniorit yksilöt naiset - finaali
ND 9-11v. yksilöt tytöt
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
19
Korpela Lilli
Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.150
17.150
Score


2
25
Farzad Melina
Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.850
16.850
0.300
Score


3
27
Rotkus Ellen
Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
16.400
0.750
Score


4
15
Koivula Adele
Nokian Voimisteluseura
16.400
16.400
0.750
Score


5
47
Heikkilä Fiinu
Valkeakosken Voimistelijat
16.300
16.300
0.850
Score


6
33
Haataja Peppi
Valkeakosken Voimistelijat
16.150
16.150
1.000
Score


7
1
Breucha Sanni
Keravan Voimistelijat
16.100
16.100
1.050
Score


8
29
Suur-Uski Eeva
Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.050
16.050
1.100
Score


9
37
Ketola Emmi
Valkeakosken Voimistelijat
16.000
16.000
1.150
Score


10
11
Riihonen Nelli
Keravan Voimistelijat
16.000
16.000
1.150
Score


11
3
Engbäck Elsa
Nokian Voimisteluseura
16.000
16.000
1.150
Score


12
21
Ketola Anni
Valkeakosken Voimistelijat
15.950
15.950
1.200
Score


13
39
Räty Saima
Valkeakosken Voimistelijat
15.900
15.900
1.250
Score


14
41
Heikkinen Iida
Kajaani Gymnastics
15.850
15.850
1.300
Score


15
5
Virtanen Seela
Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
15.800
1.350
Score


16
49
Antinaho Lyydia
Valkeakosken Voimistelijat
15.750
15.750
1.400
Score


17
23
Nysten Hilla
Valkeakosken Voimistelijat
15.650
15.650
1.500
Score


18
45
Meskanen Emmi
Nokian Voimisteluseura
15.150
15.150
2.000
Score


19
13
Miettinen Julia
Keravan Voimistelijat
15.150
15.150
2.000
Score


20
31
Saariniemi Adele
Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.050
15.050
2.100
Score


21
35
Gotchieva Alina
Kajaani Gymnastics
15.050
15.050
2.100
Score


22
43
Mokkila Noora
Keravan Voimistelijat
14.700
14.700
2.450
Score


23
7
Kärkkäinen Elli
Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
14.650
2.500
Score


24
17
Seilonen Elli
Kajaani Gymnastics
13.750
13.750
3.400
Score


9
Husu Lumi
Vantaan Voimisteluseura
Score


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
19
Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

8.100

8.250

0.800

17.150

2
25
Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

7.800

8.250

0.800

16.850

0.300
3
27
Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

7.650

7.950

0.800

16.400

0.750
4
15
Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura

7.750

7.850

0.800

16.400

0.750
5
47
Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat

7.250

8.250

0.800

16.300

0.850
6
33
Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat

7.300

8.050

0.800

16.150

1.000
7
1
Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat

7.550

7.750

0.800

16.100

1.050
8
29
Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat

7.550

7.700

0.800

16.050

1.100
9
37
Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat

7.250

7.950

0.800

16.000

1.150
10
11
Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat

7.450

7.850

0.800

0.10

16.000

1.150
11
3
Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura

7.600

7.600

0.800

16.000

1.150
12
21
Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat

7.250

7.900

0.800

15.950

1.200
13
39
Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat

7.200

7.900

0.800

15.900

1.250
14
41
Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics

7.300

7.750

0.800

15.850

1.300
15
5
Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

7.500

7.500

0.800

15.800

1.350
16
49
Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat

7.000

7.950

0.800

15.750

1.400
17
23
Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat

7.200

7.650

0.800

15.650

1.500
18
45
Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura

7.100

7.450

0.600

15.150

2.000
19
13
Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat

7.150

7.200

0.800

15.150

2.000
20
31
Saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

6.950

7.300

0.800

15.050

2.100
21
35
Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics

7.150

7.100

0.800

15.050

2.100
22
43
Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat

6.950

6.950

0.800

14.700

2.450
23
7
Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat

6.950

7.100

0.600

14.650

2.500
24
17
Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics

6.900

7.200

0.650

2.00

13.750

3.400
9
Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura


Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:35:44 AM
SX
SM
MD
XL
XXL