Back 

Kilpa-aerobicin SM- ja kilpasarjojen mestaruuskilpailut Seinäjoki, 2020-11-27

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.150
2 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.850
3 Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
4 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.400
5 Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
6 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
16.150
7 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.100
8 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.050
9 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
16.000
10 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
16.000
11 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
16.000
12 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
15.950
13 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
14 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
15.850
15 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
16 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
15.750
17 Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat
15.650
18 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
15.150
19 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.150
20 Saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.050
21 Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics
15.050
22 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
14.700
23 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.650
24 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
13.750
25 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.000
2 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
15.700
3 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
15.550
4 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.550
5 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
15.550
6 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
15.250
7 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
15.200
8 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
15.100
9 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
10 Sirviö Nella, Kajaani Gymnastics
14.850
11 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
14.800
12 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
14.800
13 Lähteenmäki Ilona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.650
14 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.500
15 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
16 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.400
17 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.250
18 Vänskä Iida, Nokian Voimisteluseura
14.250
19 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.200
20 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.050
21 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
14.050
22 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
13.900
23 Viitanen Nenna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.900
24 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.900
25 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.900
26 Lehto Siina, Nokian Voimisteluseura
12.600

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
16.050
3 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.700
4 Harjanne, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.700
5 Antinaho, Koponen, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
14.900
6 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
14.850
7 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
14.250
8 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.250
9 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
14.100
10 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.850
11 Huttunen, Metsämäki, Sjöroos, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.750
12 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.600
13 Belluardo, Kajan, Marstio, Keravan Voimistelijat
13.350
14 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.050
15 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
16 Alakoski, Engbäck, Koivula, Nokian Voimisteluseura

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Lumme, Pulla, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
16.000
2 Antinaho, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
3 Elijoki, Fallström, Nisula, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.600
4 Haavisto, Hannuksela, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.450
5 Keitaanniemi, Niinimäki, Rintakoski, Ruuhonen, Valonen, Tampereen Sisu
14.000
6 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.000
7 Juppi, Nuorkivi, Lemencier, Vantaan Voimisteluseura
13.900
8 Joensuu, Lampinen, Leikas, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
13.900
9 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.850
10 Niemistö, Valtonen, Vikki, Seinäjoen Voimistelijat
13.850
11 Lähteenmäki, Vuorinen, Yilmaz, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.800
12 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.450
13 Hörkkö, Kauppinen, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.800
14 Ikola, Jouppila, Korkiatupa, Seinäjoen Voimistelijat
12.750
15 Keränen, Kiianmies, Mylly, Oulun Naisvoimistelijat
12.700
16 Hietala, Kekki, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
12.350
17 Kiviniemi, Lee, Ollakka, Oulun Naisvoimistelijat
11.850
18 Engbäck, Järvinen, Järvinen, Nokian Voimisteluseura
10.800
19 Bogdanova, Helin, Luoto, Vantaan Voimisteluseura
20 Koskinen, Liimatainen, Uusitalo, Raision Jumpparit

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.100
2 Harjanne, Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.650
3 Engbäck, Javanainen, Karhusaari, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
15.200
4 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.550
5 Avikainen, Kaikosuo, Kuikka, Kärkkäinen, Suur-Uski, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.650
6 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.000
7 Fagerlund, Huttunen, Mannonen, Metsämäki, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.850
8 Heikkinen, Helén, Laanterä, Martelius, Vainio, Keravan Voimistelijat

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Koponen,Lahdenperä,Löppönen,Seppälä,Soininen,Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
2 Hakonen, Malin, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
16.550
3 Antinaho, Hietamäki, Hällström, Nousiainen, Närvä, Nääppä, Tolonen , Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
16.050
4 Mäntynen, Tulla, Viljamaa, Myllylä,Siimes, Savijärvi, Valkeakosken Voimistelijat

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
2 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
17.100
3 Sinisalo Taija, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.000
4 Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat
16.650
5 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.600
6 Manninen Iida-Maria, Seinäjoen Voimistelijat
16.500
7 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
8 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
16.350
9 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.100
10 Outinen Anna, Vantaan Voimisteluseura
16.000
11 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
12 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.850
13 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
15.800
14 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.750
15 Tuokko Essi, Raision Jumpparit
15.700
16 Touko Lotta, Keravan Voimistelijat
15.600
17 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
18 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
15.050
19 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.950
20 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
14.850
21 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
14.850
22 Liitola Julia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.850
23 Grönberg Enni, Kajaani Gymnastics
14.600
24 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
14.550
25 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
14.450
26 Siimes Saara, Valkeakosken Voimistelijat
13.600

2. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Huotari, Huovinen, Prokhorova, Rossi, Kajaani Gymnastics
C-3
2 Luomanperä, Saari, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
C-3
3 Kesäläinen, Ketonen, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
4 Koivuranta, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
C-5

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
18.200
2 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
17.900
3 Klutas Emmi, Vantaan Voimisteluseura
17.800
4 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.600
5 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.600
6 Grönroos Amanda, Tampereen Sisu
17.300
7 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
16.900
8 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.700
9 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
16.450
10 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.400
11 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
16.200
12 Tynnilä Sonja, Vantaan Voimisteluseura
16.150
13 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
16.100
14 Petrova Liisa, Vantaan Voimisteluseura
16.050
15 Kukkula Iina, Oulun Naisvoimistelijat
15.500
16 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
15.100
17 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
18 Ukkola Lilja, Oulun Naisvoimistelijat
14.800

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Niva Mariina, Oulun Naisvoimistelijat
17.500
2 Viirret Saara, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.450
3 Varpu Emmi, Oulun Naisvoimistelijat
15.600

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Nieminen, Salo, Sinisalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
2 Laine, Merinen, Österman, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
3 Grönberg, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
15.650
4 Lepistö, Pennanen, Taatila, Nokian Voimisteluseura
15.400
5 Jyllilä, Koistinen, Sorvoja, Oulun Naisvoimistelijat
15.400
6 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
15.000
7 Heimonen, Nuolivirta, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
14.100
8 Koistinen, Nousiainen, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
13.850
9 Mäkelä, Pesonen, Sarjanoja, Oulun Naisvoimistelijat
13.350
10 Hurja, Hurri, Kekki, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
13.300
11 Leppänen, Martikainen, Mylly, Oulun Naisvoimistelijat
12.650

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Huiko, Petrova, Savonius, Vantaan Voimisteluseura
16.300
2 Kiiski, Kinnunen, Rytkönen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.200
3 Järvelä, Kuosku, Sivunen, Seinäjoen Voimistelijat
15.750
4 Myllylä, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
5 Jäväjä, Laitio, Martikainen, Penttilä, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
6 Suomalainen, Telin, Varpu, Oulun Naisvoimistelijat
14.500
7 Laine, Lainio, Nykänen, Oulun Naisvoimistelijat
14.000

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haatainen, Leppänen, Niva, Oulun Naisvoimistelijat
15.900

AG2 yksilöt naiset - karsinta

Score
Name Total
1 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
20.500
2 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.450
3 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.100
4 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
20.050
5 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.750
6 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.350
7 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
19.250
8 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.250
9 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
19.150
10 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
19.100
11 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.050
12 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.850
13 Soininen Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.850
14 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.800
15 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
18.750
16 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
18.600
17 Taskinen Nora, Keravan Voimistelijat
18.600
18 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.550
19 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
20 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
18.300
21 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
22 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
17.350
23 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
17.300
24 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
16.750
25 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.400
26 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
16.100

AG1 yksilöt tytöt - karsinta

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.200
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
18.900
3 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
18.700
4 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
5 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.150
6 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.000
7 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.950
8 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
9 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
10 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
11 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
12 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
17.400
13 Järvinen Verna, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
14 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
16.850
15 Kolkkanen Liisi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
16 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
16.450
17 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
16.300
18 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
15.650
19 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
15.450
20 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
15.450
21 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
22 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
15.150
23 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
14.850
24 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
14.550
25 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
14.450
26 Tanninen Viivi, Tampereen Sisu
14.000

Seniorit yksilöt naiset - karsinta

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.750
2 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.500
3 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
20.000
4 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.850
5 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.850
6 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
18.600
7 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
8 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.100
9 Oikari Liinu, Vantaan Voimisteluseura
17.900
10 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
17.750
11 Savonius Tiia, Vantaan Voimisteluseura
17.600
12 Leppänen Anna, Oulun Naisvoimistelijat
16.800
13 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
16.750
14 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.850

AG2 yksilöt naiset - finaali

Score
Name Total
1 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
20.250
2 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.250
3 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.650
4 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.650
5 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.550
6 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.550
7 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.150
8 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.900

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.300

AG1 parit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.900

AG1 triot

Score
Name Total
1 Kivelä, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.800
2 Alimyllymaa, Hällström, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
3 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
4 Haapanen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.800
5 Hassinen, Särkkä, Tanninen, Tampereen Sisu
15.700
6 Eskonen, Pulli, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.600
7 Heikkinen, Mustonen, Seppänen, Kajaani Gymnastics
15.150

AG2 triot

Score
Name Total
1 Hällström, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.900
2 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.700
3 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
4 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.450
5 Kilkki, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500

Seniorit triot

Score
Name Total
1 Agha, Kivelä, Samppa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.688
2 Keurulainen, Mokkila, Oikari, Vantaan Voimisteluseura
18.327

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.650
2 Alimyllymaa, Antinaho, Hällström, Nousiainen, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
18.300
3 Björkqvist, Haapanen, Järvinen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
4 Eskonen, Hassinen, Pulli, Tanninen, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.200
5 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
14.300

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Hällström, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.600
2 Koponen, Laaksonen, Seppälä, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.850
3 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Ollila, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.600

AG1 yksilöt tytöt - finaali

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.350
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
3 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
4 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
5 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.350
6 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
7 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.200
8 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
17.900

Seniorit yksilöt naiset - finaali

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.600
2 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.500
3 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.500
4 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.500
5 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.300
6 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
7 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
18.300
8 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.850

Last Update: 12/2/2021 11:25:27 PM