Back 

Efterskole DM i TeamGym Randers, 22/05 2015

Pige B – 1. Division Drenge B – 1. Division Drenge A – 2. Division Mix A – 1. division Pige A – 1. Division Drenge A – 1. Division Mix B – 1. Division
Pige B – 1. Division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
9
Vesterlund 3
16,650
D: 6,5
E: 6,350
C: 3,800

11,950
D: 4,2
E: 6,350
C: 1,400

10,566
D: 2,8
E: 6,366
C: 1,400

39,166
Rytme
16,650
D: 6,5
E: 6,350
C: 3,800
Bane
11,950
D: 4,2
E: 6,350
C: 1,400
Tram
10,566
D: 2,8
E: 6,366
C: 1,400
2
6
Sorø 2
13,400
D: 4,3
E: 5,100
C: 4,000

11,900
D: 4,7
E: 5,200
C: 2,000

11,233
D: 3,0
E: 6,233
C: 2,000

36,533
2,633
Rytme
13,400
D: 4,3
E: 5,100
C: 4,000
Bane
11,900
D: 4,7
E: 5,200
C: 2,000
Tram
11,233
D: 3,0
E: 6,233
C: 2,000
3
8
Bjergsnæs 1
12,500
D: 3,6
E: 5,000
C: 3,900

11,850
D: 3,9
E: 6,450
C: 1,500

11,500
D: 2,8
E: 6,700
C: 2,000

35,850
3,316
Rytme
12,500
D: 3,6
E: 5,000
C: 3,900
Bane
11,850
D: 3,9
E: 6,450
C: 1,500
Tram
11,500
D: 2,8
E: 6,700
C: 2,000
4
3
Stevns 3
13,400
D: 3,7
E: 5,700
C: 4,000

11,550
D: 4,1
E: 6,050
C: 1,400

10,133
D: 2,7
E: 5,633
C: 1,800

35,083
4,083
Rytme
13,400
D: 3,7
E: 5,700
C: 4,000
Bane
11,550
D: 4,1
E: 6,050
C: 1,400
Tram
10,133
D: 2,7
E: 5,633
C: 1,800
5
7
Gunslevholm 1
11,100
D: 2,9
E: 4,750
C: 3,450

8,800
D: 2,5
E: 5,600
C: 0,700

9,983
D: 2,5
E: 6,083
C: 1,400

29,883
9,283
Rytme
11,100
D: 2,9
E: 4,750
C: 3,450
Bane
8,800
D: 2,5
E: 5,600
C: 0,700
Tram
9,983
D: 2,5
E: 6,083
C: 1,400
6
2
Brejninggaard 1
10,075
D: 3,8
E: 2,425
C: 3,850

9,150
D: 2,4
E: 5,650
C: 1,100

9,433
D: 2,7
E: 5,533
C: 1,200

28,658
10,508
Rytme
10,075
D: 3,8
E: 2,425
C: 3,850
Bane
9,150
D: 2,4
E: 5,650
C: 1,100
Tram
9,433
D: 2,7
E: 5,533
C: 1,200
7
1
Skyum 1
9,875
D: 3,4
E: 2,825
C: 3,650

7,800
D: 1,8
E: 5,500
C: 0,500

8,616
D: 2,6
E: 4,216
C: 1,800

26,291
12,875
Rytme
9,875
D: 3,4
E: 2,825
C: 3,650
Bane
7,800
D: 1,8
E: 5,500
C: 0,500
Tram
8,616
D: 2,6
E: 4,216
C: 1,800
8
5
Ågård 1
9,150
D: 2,5
E: 3,200
C: 3,450

7,525
D: 2,4
E: 4,825
C: 0,300

9,066
D: 2,8
E: 4,266
C: 2,000

25,741
13,425
Rytme
9,150
D: 2,5
E: 3,200
C: 3,450
Bane
7,525
D: 2,4
E: 4,825
C: 0,300
Tram
9,066
D: 2,8
E: 4,266
C: 2,000
9
4
Sundeved 1
8,450
D: 2,5
E: 2,950
C: 3,000

7,150
D: 1,9
E: 5,050
C: 0,200

9,266
D: 2,5
E: 5,566
C: 1,200

24,866
14,300
Rytme
8,450
D: 2,5
E: 2,950
C: 3,000
Bane
7,150
D: 1,9
E: 5,050
C: 0,200
Tram
9,266
D: 2,5
E: 5,566
C: 1,200
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Vesterlund 3

6,500

6,350

3,800

16,650

2
3
Stevns 3

3,700

5,700

4,000

13,400

3,250
2
6
Sorø 2

4,300

5,100

4,000

13,400

3,250
4
8
Bjergsnæs 1

3,600

5,000

3,900

12,500

4,150
5
7
Gunslevholm 1

2,900

4,750

3,450

11,100

5,550
6
2
Brejninggaard 1

3,800

2,425

3,850

10,075

6,575
7
1
Skyum 1

3,400

2,825

3,650

9,875

6,775
8
5
Ågård 1

2,500

3,200

3,450

9,150

7,500
9
4
Sundeved 1

2,500

2,950

3,000

8,450

8,200
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Vesterlund 3

4,200

6,350

1,400

11,950

2
6
Sorø 2

4,700

5,200

2,000

11,900

0,050
3
8
Bjergsnæs 1

3,900

6,450

1,500

11,850

0,100
4
3
Stevns 3

4,100

6,050

1,400

11,550

0,400
5
2
Brejninggaard 1

2,400

5,650

1,100

9,150

2,800
6
7
Gunslevholm 1

2,500

5,600

0,700

8,800

3,150
7
1
Skyum 1

1,800

5,500

0,500

7,800

4,150
8
5
Ågård 1

2,400

4,825

0,300

7,525

4,425
9
4
Sundeved 1

1,900

5,050

0,200

7,150

4,800
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
8
Bjergsnæs 1

2,800

6,700

2,000

11,500

2
6
Sorø 2

3,000

6,233

2,000

11,233

0,267
3
9
Vesterlund 3

2,800

6,366

1,400

10,566

0,934
4
3
Stevns 3

2,700

5,633

1,800

10,133

1,367
5
7
Gunslevholm 1

2,500

6,083

1,400

9,983

1,517
6
2
Brejninggaard 1

2,700

5,533

1,200

9,433

2,067
7
4
Sundeved 1

2,500

5,566

1,200

9,266

2,234
8
5
Ågård 1

2,800

4,266

2,000

9,066

2,434
9
1
Skyum 1

2,600

4,216

1,800

8,616

2,884
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 16-04-2024 18:42:52
SX
SM
MD
XL
XXL