Back 

JG Aerobic Cup Digital, 2021-06-05

JG Aerobic Cup Nivå 3 - Dam/Herr 9-11år

Score
Name Total
1     Lumina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.184
2     Angelica Musteqja, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.184
3     Alva Maghici, Vänersborgs Gymnastikförening
14.067
4     Älva Eldemar, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.967
5     Idun Jeppsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.516
6     Olivia Olofsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.250
7     Molly Sandberg, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
12.600

JG Aerobic Cup Nivå 3 - Dam/Herr 12-14år

Score
Name Total
1     Viola Åberg, Vänersborgs Gymnastikförening
14.050
2     Anna Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.950
3     Rasah Bihbodzade, Järfällagymnasterna
13.884
4     Medina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.834
5     Svea Welin, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.767
6     Lydia Alderbjer, Järfällagymnasterna
13.567
7     Moa Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.534
8     Mathilde Meelby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.367
9     Stina Svensson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
12.916
10     Maja Svensson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
12.534
11     Emmi Ehrlin, Hyllie Gymnastikförening
12     Fanny Bétend-Bon, Järfällagymnasterna

JG Aerobic Cup Nivå 3 - Dam/Herr 15år och äldre

Score
Name Total
1     Siri Dankel, Hyllie Gymnastikförening
13.417
2     Ida Birkhofer, Hyllie Gymnastikförening
13.150
3     Milla Christoffersen, Hyllie Gymnastikförening
13.100
4     Amanda Larsson, Hyllie Gymnastikförening
12.700

JG Aerobic Cup Nivå 3 - Par/Trio

Score
Name Total
1     Gianina Saavedra/Matilda Andersson/Rasah Bihbodzade, Järfällagymnasterna
13.134
2     Alva Maghici/Viola Åberg, Vänersborgs Gymnastikförening
12.516

JG Aerobic Cup Nivå 2B - Ind Dam 12-14år

Score
Name Total
1     Hannah Blomster, Vänersborgs Gymnastikförening
13.934
2     Gianina Saavedra Cerda, Järfällagymnasterna
13.800
3     Amélie Meelby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.550
4     Tess Karlsson, Vänersborgs Gymnastikförening
13.367
5     Tyra Blomgren, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
13.350
6     Ella Mellert, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
12.884

JG Aerobic Cup Nivå 2B - Par/Trio

Score
Name Total
1     Leia Gustafsson Blomqvist/Anna Flora Járai, Vänersborgs Gymnastikförening
13.767
2     Julia Åkesson/Hannah Blomster/Tess Karlsson, Vänersborgs Gymnastikförening
12.634
3     Ella Mellert/Tyra Blomgren, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
12.017

JG Aerobic Cup Nivå 2B - Group

Score
Name Total
1     Vänersborgs Gymnastikförening, Vänersborgs Gymnastikförening
12.667

JG Aerobic Cup Nivå 2A - Dam/Herr 15år och äldre

Score
Name Total
1     Vera Haraldsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.034
2     Alicia Andersson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.784
3     Alicia Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.184
4     Ellinor Jonsson, Järfällagymnasterna
14.033
5     Melinda Avery, Järfällagymnasterna
14.017
6     Linn Thysell, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.117

JG Aerobic Cup Nivå2A - Par/Trio

Score
Name Total
1     Oliva Ekevald/Felicia Karlsson/Ella Sofia Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.933
2     Matlida Herrström/Rusne Gudinaviciute, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.383
3     Ellinor Jonsson/Melinda Avery, Järfällagymnasterna
14.150

JG Aerobic Cup Nivå2A - Group

Score
Name Total
1     Trelleborgs Gymnastic & Dance Club, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.384

JG Aerobic Cup Nivå 1 12-14år Ind Dam

Score
Name Total
1     Leia Gustafsson Blomqvist, Vänersborgs Gymnastikförening
15.934
2     Anna Flora Járai, Vänersborgs Gymnastikförening
15.234
3     Molly Gerdrup, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.233
4     Julia Åkesson, Vänersborgs Gymnastikförening
15.116
5     Wendela Kumlin, Vänersborgs Gymnastikförening

JG Aerobic Cup Nivå 1 15-17år Ind Dam

Score
Name Total
1     Ella Sofia Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.984
2     Rusne Gudinaviciute, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.934
3     Amanda Sistek, Vänersborgs Gymnastikförening
15.684
4     Malvina Jakobsson, Föreningen Ale Aerobic och Dansstudio
15.067
5     Olivia Ekevald, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.500
6     Matilda Herrström, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.800
7     Felicia Karlsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
13.116

JG Aerobic Cup Nivå 1 Senior 18 år och äldre år - Ind Dam

Score
Name Total
1     Wilma Jönsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
18.184
2     Alva Larsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
16.417
3     Emma Sandström, Vänersborgs Gymnastikförening
16.000
4     Sarah Caley, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.367
5     Naja Becker, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.366

JG Aerobic Cup Nivå 1 Senior 18 år och äldre år - Trio

Score
Name Total
1     Wilma Jönsson/Alva Larsson/Naja Becker, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
14.967

JG Aerobic Cup Nivå 1 - Senior 18 år och äldre år - Group

Score
Name Total
1     Trelleborgs Gymnastic & Dance Club, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
15.167

Last Update: 7/28/2021 10:39:24 PM