Back 

Kilpa-aerobicin Kainuu Cup Kajaani, 2021-11-13-14

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Huotari, Karppinen, Toivonen, Kajaani Gymnastics
C-1
2 Forsström, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
C-1
3 Ikävalko, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
C-2
4 Engbäck, Junttila, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-3
5 Kervinen, Prokhorova, Saari, Kajaani Gymnastics
C-3
6 Honka, Kanninen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
C-3
7 Kallaperä, Mbuyamba, Volotinen, Keravan Voimistelijat
C-4

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
17.350
2 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.150
3 Kari Minja, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.000
4 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.850
5 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.700
6 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
16.650
7 Pasma Iina, Kajaani Gymnastics
16.200
8 Holappa Sara, Kajaani Gymnastics
15.950
9 Keränen Jasmine, Kajaani Gymnastics
15.800
10 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto voimistelu
15.700
11 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
15.600
12 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
15.600
13 Kajan Enni, Keravan Voimistelijat
15.600
14 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
15.500
15 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
15.300
16 Kulju Vellamo, Vantaan Voimisteluseura
15.050
17 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
14.800
18 Saari Alissa, Seinäjoen Voimistelijat
14.600
19 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
14.450
20 Nuorkivi Taika, Vantaan Voimisteluseura
14.300
21 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
22 Pantelidi Neea, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
23 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.950
24 Järvinen Eve, Valkeakosken Voimistelijat
13.800
25 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
13.600
26 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
13.400
27 Ikola Laura, Seinäjoen Voimistelijat
13.200
28 Juvani Lumina, Oulun Naisvoimistelijat
13.150
29 Mylly Hilla, Oulun Naisvoimistelijat
13.150
30 Blomqvist Nora, Kajaani Gymnastics
13.050
31 Rämä Elli, Valkeakosken Voimistelijat
12.650
32 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat

8-9v. ryhmät

Score
Name Total
1 Kiikka, Lintula, Pöllänen, Salonoja, Viitanen, Nokian Voimisteluseura
C-2
2 Chimpuku, Ikävalko, Juutinen, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
C-3
3 Hakala, Leppänen, Loman, Mönki, Tuominen, Keravan Voimistelijat
C-3
4 Engbäck, Junttila, Koivuranta, Mäkinen, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-4

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.450
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.150
3 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.950
4 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.950
5 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.850
6 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
18.050
7 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
18.050
8 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
17.900
9 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.850
10 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.750
11 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.650
12 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
17.400
13 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
17.250
14 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
17.250
15 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
17.150
16 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
16.800
17 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.800
18 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
16.750
19 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
16.750
20 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.550
21 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
16.550
22 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
16.450
23 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.400
24 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
16.250
25 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
16.150
26 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
16.100
27 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
15.900
28 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
15.850
29 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
15.800
30 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
15.500
31 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
15.450
32 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
15.100
33 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
14.500

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.300
2 Mattila, Metsämäki, Sjöroos, Turun Urheiluliitto voimistelu
15.600
3 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voimistelu
15.600
4 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.100
5 Belluardo, Kajan, Sahala, Keravan Voimistelijat
14.700
6 Kouvalainen, Kulju, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.300
7 Hannila, Koponen, Mäkynen, Valkeakosken Voimistelijat
13.650
8 Luomanperä, Pikkumäki, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
12.850

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.200
2 Belluardo, Horttanainen, Katajamaa, Koistinen, Sahala, Keravan Voimistelijat
14.400
3 Hirvonen, Juvani, Keränen, Mylly, Pantelidi, Oulun Naisvoimistelijat
12.350
4 Antinaho, Hannila, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Tampereen Sisu
20.300

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Björkqvist, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.600
2 Helander, Järvinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.700
3 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.000
4 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.950
5 Alimyllymaa, Kautto, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
16.600
6 Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu
16.400
7 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
8 Arabaci, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
16.050
9 Engbäck, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
16.000
10 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.950
11 Haataja, Heikkilä, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
12 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14.800
13 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
14.250
14 Laanterä, Martelius, Vanninen, Keravan Voimistelijat
13.750
15 Karhusaari, Mäkinen, Vänskä, Nokian Voimisteluseura
13.450

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Vahteristo Lumi, Tampereen Sisu
20.150
2 Pulkki Anni, Tampereen Sisu
19.950
3 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.900
4 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.900
5 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.700
6 Ollila Auli, Tampereen Sisu
19.350
7 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
19.200
8 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
19.150
9 Nääppä Anniina, Tampereen Sisu
18.900
10 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.550
11 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
18.400
12 Grönroos Amanda, Tampereen Sisu
18.350
13 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.200
14 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.800
15 Vähäsilta Miljamaria, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.700
16 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.000
17 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
16.250
18 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
16.100

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Haapanen, Järvinen, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.650
2 Alimyllymaa, Haataja, Kautto, Komu, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
3 Farzad, Jelkänen, Pääjärvi, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.350
4 Arabaci, Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
16.650
5 Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
6 Ahtonen, Heikkinen, Heikkinen, Karppinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
13.900
7 Heikkinen, Helén, Laanterä, Vainio, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.100

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Kolkkanen, Koponen, Paganus, Soininen, Österholm, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.200
2 Heimala, Huiko, Kurittu, Kurittu, Källman, Lipponen, Outinen, Vantaan Voimisteluseura
15.700
3 Kalliokoski, Lepistö, Nieminen, Olli, Taatila, Nokian Voimisteluseura
15.000

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto voimistelu
20.850
2 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voimistelu
20.050
3 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
19.350
4 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.150
5 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.100
6 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.000
7 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.800
8 Savonius Tiia, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.100
9 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
17.850
10 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
17.750
11 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
17.650

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Laaksonen, Soininen, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.000
2 Nousiainen, Nääppä, Ollila, Tampereen Sisu
18.750
3 Antinaho, Hakonen, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
4 Göcmen, Vähäsilta, Österholm, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.900
5 Heikkinen, Launonen, Perhovaara, Kajaani Gymnastics
15.150

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Ollila, Pulkki, Vahteristo, Tampereen Sisu
19.000
2 Laaksonen, Lauroma, Soininen, Teinikivi, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.350

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Kivelä, Koponen, Seppälä, Turun Urheiluliitto voimistelu
19.455

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.600
2 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
17.550
3 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
4 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
16.800
5 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.600
6 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
16.550
7 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.350
8 Tulisalo Jemina, Oulun Naisvoimistelijat
16.200
9 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.050
10 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
16.000
11 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
15.950
12 Vauhkonen Susanna, Oulun Naisvoimistelijat
15.850
13 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
15.750
14 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
15.750
15 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
15.700
16 Lehto Siina, Tampereen Sisu
15.650
17 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.650
18 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.550
19 Nuolivirta Anni, Seinäjoen Voimistelijat
15.500
20 Heikkinen Elisa, Kajaani Gymnastics
15.450
21 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.400
22 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
15.350
23 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
15.250
24 Keränen Sade, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.100
25 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
14.950
26 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
14.800
27 Lee Sofia, Oulun Naisvoimistelijat
14.650
28 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
14.650
29 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
14.600
30 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
14.550
31 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
14.550
32 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
14.500
33 Keränen Saana, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.350
34 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
14.100
35 Kaartinen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
14.050
36 Kurtti Mette, Oulun Naisvoimistelijat
14.050
37 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
13.950
38 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
13.900
39 Hämäläinen Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.900
40 Parpala Erin, Oulun Naisvoimistelijat
13.850
41 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
13.750
42 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
13.500
43 Leppänen Liinu, Oulun Naisvoimistelijat
13.300
44 Pekkarinen Neea, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.850

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.350
2 Ojansivu Nemi, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.050
3 Harjanne Kia, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.050
4 Lähteenmäki Ilona, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.050
5 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
15.700
6 Räikkönen Hanna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.800
7 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
14.800
8 Mustajärvi Anni, Kajaani Gymnastics
14.700
9 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.700
10 Ruuhonen Moona-Maija, Tampereen Sisu
14.650
11 Hannuksela Siina, Turun Urheiluliitto voimistelu
14.450
12 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
14.400
13 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.250
14 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.100
15 Kauppi Linnea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.100
16 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.050
17 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
14.050
18 Lemercier Celia, Vantaan Voimisteluseura
13.800
19 Koskinen Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.800
20 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
13.750
21 Kokkonen Ella, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.700
22 Piilonen Eedit, Tampereen Sisu
13.700
23 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
13.700
24 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
13.600
25 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
13.450
26 Laitila Milla, Oulun Naisvoimistelijat
13.400
27 Tanhuanpää Enna, Nokian Voimisteluseura
13.300
28 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.300
29 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
13.150
30 Koivisto Hertta, Turun Urheiluliitto voimistelu
13.100
31 Talvio Jessica, Valkeakosken Voimistelijat
13.000
32 Tihinen Henni, Valkeakosken Voimistelijat
12.850
33 Naskali Emma, Nokian Voimisteluseura
12.800
34 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
12.750
35 Yilmaz Ronja, Turun Urheiluliitto voimistelu
12.750
36 Kekki Ronja, Valkeakosken Voimistelijat
12.700
37 Mettovaara Viola, Oulun Naisvoimistelijat
12.650
38 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
12.600
39 Leinonen Olivia, Kajaani Gymnastics
12.550
40 Kettunen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
12.550

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
18.050
2 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
17.700
3 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.500
4 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
17.450
5 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
17.400
6 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voimistelu
17.300
7 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.650
8 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
16.600
9 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
16.550
10 Tynnilä Sonja, Vantaan Voimisteluseura
16.400
11 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
16.400
12 Tulla Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
13 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.000
14 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.700
15 Järvelä Sini, Seinäjoen Voimistelijat
15.400
16 Kukkula Iina, Oulun Naisvoimistelijat
15.100
17 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
14.750

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Tamminen, Tyrni, Vuorinen, Turun Urheiluliitto voimistelu
16.200
2 Haavisto, Kesäläinen, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voimistelu
15.150
3 Jaakkola, Kyrölä, Lähdetniemi, Raision Jumpparit
14.700
4 Hannuksela, Ketonen, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voimistelu
14.550
5 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
14.500
6 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.300
7 Hietala, Kekki, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
13.400
8 Kuusisto, Kynsilehto, Siira, Oulun Naisvoimistelijat
13.250
9 Ikola, Luomanperä, Saari, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
13.250
10 Jyrämö, Järvinen, Kytöviita, Valkeakosken Voimistelijat
13.200
11 Juppi, Laitinen, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
13.150
12 Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
13.000
13 Leppänen, Malm, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
12.800
14 Kiianmies, Muurimäki, Niinimäki, Rekola, Ruuhonen, Tampereen Sisu
12.800
15 Engbäck, Järvinen, Räsänen, Nokian Voimisteluseura
12.750
16 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
12.550
17 Juvani, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat
12.300
18 Martelius, Pakarinen, Vanne, Turun Urheiluliitto voimistelu
11.950
19 Nikulainen, Nissinen, Peltoniemi, Kuopion Reippaan Voimistelijat
11.750
20 Hörkkö, Kauppinen, Koro, Turun Urheiluliitto voimistelu
11.700
21 Järvinen, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
11.350
22 Heikkinen, Nikulainen, Virtanen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
11.100
23 Haataja, Lee, Poijula, Oulun Naisvoimistelijat
10.100
24 Alatalo, Försti, Kallio-Koski, Kemppainen, Vilppola, Oulun Naisvoimistelijat
9.750

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Bemeleit, Huiko, Kortelainen, Vantaan Voimisteluseura
16.350
2 Lepistö, Olli, Valkolehto, Nokian Voimisteluseura
16.200
3 Myllylä, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
15.400

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haapanen, Pelkonen, Sirviö, Turun Urheiluliitto voimistelu
18.000
2 Heikkinen, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
15.800
3 Heiskanen, Lukkarinen , Raijas, Keravan Voimistelijat
15.550
4 Heimala, Kurittu, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
15.400
5 Koistinen, Nousiainen, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
14.550
6 Heimonen, Nuolivirta, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
14.450
7 Elijoki, Fallström, Lumme, Pulla, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
8 Aho, Pasma, Turunen, Kajaani Gymnastics
14.200
9 Gröning, Husu, Peltokangas, Vantaan Voimisteluseura
13.850
10 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.750
11 Joensuu, Lampinen, Leikas, Luoto, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
13.400
12 Kaartinen, Kurtti, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat
13.100

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.150
2 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
17.100
3 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.150

Last Update: 6/26/2022 1:21:06 PM