Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut & Stara, Kuopio Kuopio, 2022-03-05

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat MJ1 MJ2 B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu MJ1 joukkuekilpailu
B-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
17
Reinikainen Mila
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
2
31
Myyryläinen Oona
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
9-9,5
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
3
18
Salkolahti Martta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
19
Huusko Aino
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
5
1
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
6
42
Sorsa Moona
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
7
3
Haaranen Aamu
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
8-8,5
alle 6
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
8-8,5
7
4
Kotivaara Elvi
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
9
1
Haaranen Isla
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
alle 6
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
7-7,5
10
41
Hellberg Ella
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
6-7
6-7
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
2
Albrecht Enni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
2
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
29
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
3
Pulkkinen Juulia
Kajaani Gymnastics
8-8,5
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
4
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
30
Kauppinen Aini
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
17
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

1
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

3
18
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

4
31
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

9-9,5

5
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

6
1
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8,5-9

7
1
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

8
2
Albrecht Enni , Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

9
19
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

10
41
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Haaranen Aamu , Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Kotivaara Elvi , Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
29
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
3
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
42
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
30
Kauppinen Aini, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
31
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

2
1
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

3
3
Haaranen Aamu , Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

4
19
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

4
17
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

6
41
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

6
4
Kotivaara Elvi , Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

8
1
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

8
3
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

6-7

10
29
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
2
Albrecht Enni , Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
42
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
30
Kauppinen Aini, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
18
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

2
42
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

3
19
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

4
17
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

5
41
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

6
4
Kotivaara Elvi , Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

7
1
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

7
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

6-7

9
31
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

10
3
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
2
Albrecht Enni , Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
3
Haaranen Aamu , Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
1
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
30
Kauppinen Aini, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
29
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
31
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8,5-9

2
1
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8-8,5

3
18
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

4
17
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

5
3
Haaranen Aamu , Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

6
4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

7,5-8

7
4
Kotivaara Elvi , Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

7
42
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

9
19
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

10
1
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

10
3
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
2
Albrecht Enni , Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
41
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

6-7

11
29
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
30
Kauppinen Aini, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
41
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

19
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

1
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

30
Kauppinen Aini, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

2
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

31
Myyryläinen Oona, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

29
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

3
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

17
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

18
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

42
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

4
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics


Last Update: 16.6.2024 20.56.43
SX
SM
MD
XL
XXL