Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Joensuu Joensuu, 2022-03-19

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
5
Reinikainen Mila
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
3
Huusko Aino
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
3
9
Starzmann Emma
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
8-8,5
8,5-9
9-9,5
IV
VT
7,5-8
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
56
Raitio Annika
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
4
11
Haaranen Isla
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
57
Karsikas Iida
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
7
54
Lumimäki Helmi
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
2
Salkolahti Martta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
9-9,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
8
Haaranen Aamu
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
10
12
Sorsa Moona
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
10
Hellberg Ella
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
59
Pulkkinen Iitu
Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
8-8,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
7
Albrecht Enni
Joensuun Kataja voimistelujaosto
8-8,5
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
6
Hakola Helena
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
63
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
7,5-8
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
61
Pulkkinen Juulia
Kajaani Gymnastics
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
1
Snellman Seela
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
53
Tiensuu Fiia
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
8-8,5
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
13
Katajavuori Ninja
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,5-8
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
62
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
55
Tarkki Livia
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
4
Timonen Ellen
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
60
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
alle 6
6-7
8-8,5
8-8,5
I
VT
alle 6
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
54
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
57
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
3
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

5
53
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
2
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

7
11
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

7
6
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

7
56
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

10
1
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
62
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
12
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

11
55
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
7
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
59
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

8-8,5

11
61
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
4
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
8
Haaranen Aamu, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
10
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
63
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
13
Katajavuori Ninja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
9
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
60
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

2
9
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

3
11
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

3
5
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

5
57
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

6
8
Haaranen Aamu, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

6
56
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

8
54
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

9
12
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

10
10
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
7
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
6
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
59
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

6-7

11
61
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
55
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
53
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
60
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
63
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
13
Katajavuori Ninja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

alle 6

11
62
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
1
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
4
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
5
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
56
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
9
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

5
57
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
11
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

7
54
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
53
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

9
60
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

10
10
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
8
Haaranen Aamu, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
12
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
13
Katajavuori Ninja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
62
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
59
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
1
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
4
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
7
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
6
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
63
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

11
61
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

6-7

11
55
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9-9,5

2
8
Haaranen Aamu, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

3
3
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

4
12
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8,5-9

5
2
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
56
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

7
63
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8-8,5

7
54
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

9
11
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8-8,5

9
60
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
5
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
6
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
10
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7,5-8

11
57
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
59
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

7,5-8

11
61
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
4
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7,5-8

11
7
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
13
Katajavuori Ninja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6-7

11
62
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

6-7

11
55
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
53
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
7
Albrecht Enni, Joensuun Kataja voimistelujaosto

8
Haaranen Aamu, Joensuun Kataja voimistelujaosto

11
Haaranen Isla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

6
Hakola Helena, Kuopion Reippaan Voimistelijat

10
Hellberg Ella, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3
Huusko Aino, Kuopion Reippaan Voimistelijat

63
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

57
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

13
Katajavuori Ninja, Joensuun Kataja voimistelujaosto

62
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

54
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

59
Pulkkinen Iitu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

61
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

56
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

5
Reinikainen Mila, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2
Salkolahti Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

1
Snellman Seela, Kuopion Reippaan Voimistelijat

12
Sorsa Moona, Joensuun Kataja voimistelujaosto

9
Starzmann Emma, Joensuun Kataja voimistelujaosto

55
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

53
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

4
Timonen Ellen, Kuopion Reippaan Voimistelijat

60
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics


Last Update: 20.6.2024 2.35.03
SX
SM
MD
XL
XXL