Back 

NTV maajoukkue 1-2 ja kilpalinjan luokkakilpailut Lapin urheiluopisto, 2022-04-09

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka vanhemmat F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJ1. luokka MJ2. luokka B-joukkue C-joukkue D-joukkue E-luokka F-luokka G-luokka
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
61
Pekkala Silva
Taipumattomat
8,5-9
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
45
Karsikas Iida
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
3
63
Mäki Leila
Taipumattomat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
4
42
Raitio Annika
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
62
Päkkilä Livia
Taipumattomat
9-9,5
6-7
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7,5-8
6
43
Tarkki Livia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
7
21
Manninen Meea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
8
41
Tiensuu Fiia
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
9
23
Hinno Eevi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
10
22
Jokinen Aada
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
5
Mustonen Hilla
Taipumattomat
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
4
Penttinen Wilda
Taipumattomat
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
3
Riihiniemi Henni
Taipumattomat
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
2
Nikkarinen Amanda
Taipumattomat
alle 6
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
1
Nikkarinen Aurora
Taipumattomat
8-8,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
24
Siikaluoma Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8,5-9
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
25
Kerimaa Sonja
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
63
Mäki Leila, Taipumattomat

9-9,5

2
45
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
21
Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
43
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
62
Päkkilä Livia, Taipumattomat

9-9,5

6
24
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

7
4
Penttinen Wilda, Taipumattomat

8,5-9

8
5
Mustonen Hilla, Taipumattomat

8,5-9

8
3
Riihiniemi Henni, Taipumattomat

8,5-9

10
22
Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
61
Pekkala Silva, Taipumattomat

8,5-9

11
42
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
41
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
23
Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Nikkarinen Aurora, Taipumattomat

8-8,5

11
25
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
2
Nikkarinen Amanda, Taipumattomat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
61
Pekkala Silva, Taipumattomat

9-9,5

2
45
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
42
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

4
63
Mäki Leila, Taipumattomat

8-8,5

5
43
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

6
21
Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

7
62
Päkkilä Livia, Taipumattomat

6-7

7
41
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

9
22
Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

10
23
Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
25
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
5
Mustonen Hilla, Taipumattomat

alle 6

11
2
Nikkarinen Amanda, Taipumattomat

alle 6

11
1
Nikkarinen Aurora, Taipumattomat

alle 6

11
4
Penttinen Wilda, Taipumattomat

alle 6

11
3
Riihiniemi Henni, Taipumattomat

alle 6

11
24
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
63
Mäki Leila, Taipumattomat

9-9,5

2
45
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
61
Pekkala Silva, Taipumattomat

9-9,5

4
62
Päkkilä Livia, Taipumattomat

9-9,5

4
42
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

6
24
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
43
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
23
Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

9
3
Riihiniemi Henni, Taipumattomat

8-8,5

10
4
Penttinen Wilda, Taipumattomat

7,5-8

11
22
Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
41
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
21
Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
5
Mustonen Hilla, Taipumattomat

6-7

11
25
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
2
Nikkarinen Amanda, Taipumattomat

11
1
Nikkarinen Aurora, Taipumattomat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
61
Pekkala Silva, Taipumattomat

8,5-9

2
45
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
63
Mäki Leila, Taipumattomat

8-8,5

4
42
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

5
5
Mustonen Hilla, Taipumattomat

8-8,5

6
62
Päkkilä Livia, Taipumattomat

7,5-8

7
41
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

8
43
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

9
23
Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

9
3
Riihiniemi Henni, Taipumattomat

7-7,5

11
21
Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Nikkarinen Aurora, Taipumattomat

7-7,5

11
22
Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
4
Penttinen Wilda, Taipumattomat

6-7

11
24
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
25
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
2
Nikkarinen Amanda, Taipumattomat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
23
Hinno Eevi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

22
Jokinen Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

45
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

25
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

21
Manninen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Mustonen Hilla, Taipumattomat

63
Mäki Leila, Taipumattomat

2
Nikkarinen Amanda, Taipumattomat

1
Nikkarinen Aurora, Taipumattomat

61
Pekkala Silva, Taipumattomat

4
Penttinen Wilda, Taipumattomat

62
Päkkilä Livia, Taipumattomat

42
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

3
Riihiniemi Henni, Taipumattomat

24
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

43
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

41
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 25.7.2024 5.09.36
SX
SM
MD
XL
XXL