Back 

Talentrækken Region Øst – 2. runde 2022 Helsinge, 2022-04-23

Minipiger - 4. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Slagelse GF TMP 1 44,598 -
2 Roskilde TeamGym TMP 2 42,580 2,018
3 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 2 42,140 2,458
4 Teamgym Nærheden TMP 2 41,730 2,868
5 Hvidovre Gymnastik TMP 1 40,105 4,493
6 Eskilstrup G & IF TMP 3 38,853 5,745
7 Høng GF TMP 1 38,388 6,210
8 Ringsted IF - Gymnastik TMP 2 38,298 6,300
9 Vedbæk Gymnastikforening TMP 1 34,640 9,958

Minipiger - 3. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Ølstykke GF TMP 1 46,725 -
2 Ringsted IF - Gymnastik TMP 1 45,753 0,972
3 GymHelsinge TMP 1 45,153 1,572
4 Gladsaxe IF TMP 3 44,960 1,765
5 Eskilstrup G & IF TMP 1 44,680 2,045
6 Gladsaxe IF TMP 2 44,368 2,357
7 Sengeløse Idræt TMP 1 44,188 2,537
8 Teamgym Helsingør TMP 2 43,498 3,227
9 Ørestad IF TMP 2 43,495 3,230

Minipiger - 2. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMP 1 48,538 -
2 Roskilde TeamGym TMP 1 48,075 0,463
3 Teamgym Helsingør TMP 1 47,705 0,833
4 Lille Næstved IF TMP 1 45,885 2,653
5 Ølstykke GF TMP 2 45,450 3,088
6 Nivå GF TMP 1 45,203 3,335
7 Eskilstrup G & IF TMP 2 44,775 3,763
8 Farum Gymnastikforening TMP 2 43,570 4,968

Minidrenge - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 GymHelsinge TMD 1 48,403 -
2 GF Køge Bugt TMD 1 46,933 1,470
3 Farum Gymnastikforening TMD 1 46,025 2,378
4 GF Præstø Fjord TMD 1 40,273 8,130
5 Roskilde TeamGym TMD 1 38,160 10,243
6 Teamgym Nærheden TMD 1 33,105 15,298
7 Farum Gymnastikforening TMD 2 31,680 16,723

Minimix - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMM 1 42,010 -

Minipiger - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 GHG -Teamgym Herlev TMP 1 53,538 -
2 Vintersbølle GF TMP 1 52,965 0,573
3 Gladsaxe IF TMP 1 50,760 2,778
4 Herlev Gymnastik, HI TMP 1 50,248 3,290
5 Farum Gymnastikforening TMP 1 49,085 4,453
6 Teamgym Nærheden TMP 1 48,163 5,375
7 Ørestad IF TMP 1 46,935 6,603
8 IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 46,228 7,310

Juniorpiger - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Sengeløse Idræt TJP 1 52,510 -
2 Vintersbølle GF TJP 1 50,663 1,847
3 Herlev Gymnastik, HI TJP 1 49,195 3,315
4 Eskilstrup G & IF TJP 1 48,113 4,397
5 Høng GF TJP 1 37,693 14,817

Micropiger - 4. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Farum Gymnastikforening TMiP 3 36,715 -
2 Vedbæk Gymnastikforening TMiP 1 35,195 1,520
3 Hvidovre Gymnastik TMiP 1 34,293 2,422
4 Vintersbølle GF TMiP 1 34,000 2,715
5 Teamgym Helsingør TMiP 2 33,938 2,777
6 Herlufsholm GF TMiP 2 33,488 3,227
7 Teamgym Nærheden TMiP 2 31,733 4,982
8 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 2 31,478 5,237
9 Høng GF TMiP 1 28,678 8,037

Micropiger - 3. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Roskilde TeamGym TMiP 1 44,160 -
2 GF Køge Bugt TMiP 2 44,108 0,052
3 GymHelsinge TMiP 1 43,973 0,187
4 Teamgym Helsingør TMiP 1 43,303 0,857
5 Lille Næstved IF TMiP 1 40,603 3,557
6 GHG -Teamgym Herlev TMiP 1 40,130 4,030
7 Ringsted IF - Gymnastik TMiP 1 37,643 6,517
8 Albertslund Idrætsforening, Gymnastik TMiP 1 37,623 6,537
9 Gladsaxe IF TMiP 4 37,313 6,847

Micropiger - 2. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 2 47,630 -
2 Gladsaxe IF TMiP 2 47,310 0,320
3 Ølstykke GF TMiP 2 47,253 0,377
4 Farum Gymnastikforening TMiP 1 47,015 0,615
5 Gladsaxe IF TMiP 3 45,675 1,955
6 Greve Gymnastik og Trampolin TMiP 2 45,325 2,305
7 Herlufsholm GF TMiP 1 45,158 2,472
8 Farum Gymnastikforening TMiP 2 44,645 2,985
9 Nivå GF TMiP 1 44,220 3,410

Microdrenge - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 GF Køge Bugt TMiD 1 46,078 -
2 Gladsaxe IF TMiD 1 43,990 2,088
3 Eskilstrup G & IF TMiD 1 41,060 5,018
4 Greve Gymnastik og Trampolin TMiD 1 38,370 7,708
5 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiD 1 37,640 8,438
6 Roskilde TeamGym TMiD 1 35,508 10,570
7 Gladsaxe IF TMiD 2 34,495 11,583
8 Eskilstrup G & IF TMiD 2 30,485 15,593
9 GF Køge Bugt TMiD 2 15,785 30,293

Micropiger - 1. division Uofficiel karakter

Kval | Rytme | Bane | Trampet | Finale
Hold Resultat Gap
1 Greve Gymnastik og Trampolin TMiP 1 55,778 -
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1 54,570 1,208
3 Gladsaxe IF TMiP 1 52,950 2,828
4 Ølstykke GF TMiP 1 49,285 6,493
5 Ølstykke GF TMiP 3 49,103 6,675
6 GF Køge Bugt TMiP 1 48,895 6,883
7 Teamgym Nærheden TMiP 1 47,653 8,125
8 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 3 40,988 14,790

Last Update: 18-08-2022 09:03:29