Back 

JNV Aerobic Cup + SM-karsintakilpailu Jyväskylä, 2022-05-07

8-9v. joukkueet 4. luokka yksilöt tytöt 3. luokka yksilöt tytöt 10-11v. yksilöt tytöt 12-14v. yksilöt tytöt 10-11v. ryhmät 10-11v. joukkueet 15-17v. yksilöt naiset 12-14v. joukkueet 15-17v. yksilöt miehet Aikuiset yli 18v. ryhmät 15-17v. sekaparit 12-14v. ryhmät Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset 15-17v. joukkueet Aikuiset yli 18v. joukkueet 15-17v. ryhmät Aerodance yli 18v Aerodance 12-14v Aerodance 15-17v 3. luokka joukkueet 4. luokka joukkueet 5. luokka yksilöt naiset 6. luokka naiset Kilpa Aerodance yli 12v 5. luokka joukkueet
8-9v. joukkueet
Unofficial results
Pl
#
Name
Score
Total
Gap
1
23
Haavisto, Kallio, Mellenius
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-1
Score
C-1
2
7
Aaltonen, Multala, Rostedt
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-2
Score
C-2
3
21
Lehmuskoski, Nieminen, Paulamäki, Vuorimäki
Valkeakosken Voimistelijat
C-3
Score
C-3
4
11
Juvani, Kemppainen, Terentyeva
Kajaani Gymnastics
C-3
Score
C-3
5
3
Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-3
Score
C-3
6
19
Hakala, Leppänen, Loman, Tuominen
Keravan Voimistelijat
C-4
Score
C-4
7
15
Ikola, Isoniemi, Janhunen
Seinäjoen Voimistelijat
C-4
Score
C-4
8
9
Hautamäki, Nurmi, Rahijärvi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
C-4
Score
C-4
9
17
Kiikka, Lintula, Pöllänen, Salonoja, Snellman, Viitanen
Nokian Voimisteluseura
C-5
Score
C-5
10
5
Järvi, Lintunen, Sarapuu
Vantaan Voimisteluseura
C-5
Score
C-5
11
1
Illikainen, Jalkanen, Ristiluoma
Seinäjoen Voimistelijat
C-5
Score
C-5
12
13
Hirvonen, Paloniemi, Puolakanaho
Oulun Naisvoimistelijat
C-5
Score
C-5
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
1
23
Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-1

2
7
Aaltonen, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-2

3
21
Lehmuskoski, Nieminen, Paulamäki, Vuorimäki, Valkeakosken Voimistelijat

C-3

4
11
Juvani, Kemppainen, Terentyeva, Kajaani Gymnastics

C-3

5
3
Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-3

6
19
Hakala, Leppänen, Loman, Tuominen, Keravan Voimistelijat

C-4

7
15
Ikola, Isoniemi, Janhunen, Seinäjoen Voimistelijat

C-4

8
9
Hautamäki, Nurmi, Rahijärvi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

C-4

9
17
Kiikka, Lintula, Pöllänen, Salonoja, Snellman, Viitanen, Nokian Voimisteluseura

C-5

10
5
Järvi, Lintunen, Sarapuu, Vantaan Voimisteluseura

C-5

11
1
Illikainen, Jalkanen, Ristiluoma, Seinäjoen Voimistelijat

C-5

12
13
Hirvonen, Paloniemi, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat

C-5

Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
A
E
D
Pen
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 2:37:51 AM
SX
SM
MD
XL
XXL