Back 

Miesten EM-näyttökilpailu IV URHEA-halli, 2022-04-29

Miesten näyttökilpailu
Miesten näyttökilpailu
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Yhteensä
Erotus
1
8
Kirmes Robert
Espoon Telinetaiturit
14,266
D: 5,6
E: 8,766
ND: 0,10
12,733
D: 5,50
E: 7,233
13,000
D: 4,60
E: 8,400
14,033
14,033/-
D: 4,8/-
E: 9,233/-
13,533
D: 5,00
E: 8,533
11,466
79,031
FX
14,266
D: 5,6
E: 8,766
ND: 0,10
PH
12,733
D: 5,5
E: 7,233
SR
13,000
D: 4,6
E: 8,400
VT
14,033
14,033/-
D: 4,8/-
E: 9,233/-
PB
13,533
D: 5,0
E: 8,533
HB
11,466
D: 4,9
E: 6,566
2
7
Kanerva Tarmo
Tampereen Sisu
13,566
D: 4,9
E: 8,666
12,700
D: 4,40
E: 8,300
12,633
D: 4,30
E: 8,333
13,233
13,233/-
D: 4,4/-
E: 8,933/-
ND: 0,10 / -
12,633
D: 4,30
E: 8,333
12,033
76,798
2,233
FX
13,566
D: 4,9
E: 8,666
PH
12,700
D: 4,4
E: 8,300
SR
12,633
D: 4,3
E: 8,333
VT
13,233
13,233/-
D: 4,4/-
E: 8,933/-
ND: 0,10/0,00
PB
12,633
D: 4,3
E: 8,333
HB
12,033
D: 4,1
E: 7,933
3
6
Palmroth Patrick
Tampereen Sisu
13,600
D: 5,1
E: 8,500
12,133
D: 4,10
E: 8,033
12,066
D: 4,10
E: 7,966
12,333
12,333/-
D: 5,2/-
E: 7,433/-
ND: 0,30 / -
13,000
D: 5,10
E: 7,900
12,433
75,565
3,466
FX
13,600
D: 5,1
E: 8,500
PH
12,133
D: 4,1
E: 8,033
SR
12,066
D: 4,1
E: 7,966
VT
12,333
12,333/-
D: 5,2/-
E: 7,433/-
ND: 0,30/0,00
PB
13,000
D: 5,1
E: 7,900
HB
12,433
D: 4,3
E: 8,133
4
1
Karsikas Akseli
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
13,400
D: 5,1
E: 8,300
12,033
D: 4,10
E: 7,933
12,866
D: 4,90
E: 7,966
13,466
13,466/-
D: 4,8/-
E: 8,766/-
ND: 0,10 / -
11,566
D: 4,60
E: 6,966
11,666
74,997
4,034
FX
13,400
D: 5,1
E: 8,300
PH
12,033
D: 4,1
E: 7,933
SR
12,866
D: 4,9
E: 7,966
VT
13,466
13,466/-
D: 4,8/-
E: 8,766/-
ND: 0,10/0,00
PB
11,566
D: 4,6
E: 6,966
HB
11,666
D: 4,4
E: 7,266
5
5
Kujanpää Eetu
Tampereen Sisu
11,466
D: 4,7
E: 6,866
ND: 0,10
8,400
D: 3,70
E: 4,700
11,066
D: 3,40
E: 7,666
11,733
11,733/-
D: 4,4/-
E: 7,633/-
ND: 0,30 / -
11,766
D: 4,30
E: 7,466
11,200
65,631
13,400
FX
11,466
D: 4,7
E: 6,866
ND: 0,10
PH
8,400
D: 3,7
E: 4,700
SR
11,066
D: 3,4
E: 7,666
VT
11,733
11,733/-
D: 4,4/-
E: 7,633/-
ND: 0,30/0,00
PB
11,766
D: 4,3
E: 7,466
HB
11,200
D: 3,2
E: 8,000
6
4
Varjolaakso Antti
Voimisteluseura Helsinki VSH
11,766
D: 4,70
E: 7,066
10,733
D: 4,30
E: 6,433
11,700
D: 4,30
E: 7,400
10,500
44,699
34,332
FX

PH
11,766
D: 4,7
E: 7,066
SR
10,733
D: 4,3
E: 6,433
VT
PB
11,700
D: 4,3
E: 7,400
HB
10,500
D: 4,2
E: 6,300
7
3
Lehtinen Leo
Turun Urheiluliitto Voimistelu
12,066
D: 4,5
E: 7,566
13,166
13,166/-
D: 4,0/-
E: 9,166/-
11,333
36,565
42,466
FX
12,066
D: 4,5
E: 7,566
PH

SR

VT
13,166
13,166/-
D: 4,0/-
E: 9,166/-
PB

HB
11,333
D: 5,0
E: 6,333
8
17
Jääskeläinen Anton
Voimisteluseura Helsinki VSH
12,466
D: 4,60
E: 7,866
11,666
D: 4,10
E: 7,566
11,033
35,165
43,866
FX

PH
12,466
D: 4,6
E: 7,866
SR

VT
PB
11,666
D: 4,1
E: 7,566
HB
11,033
D: 4,2
E: 6,833
9
18
Päivänen Jimi
Voimisteluseura Helsinki VSH
12,900
D: 5,10
E: 7,800
12,900
66,131
FX

PH
12,900
D: 5,1
E: 7,800
SR

VT
PB

HB

10
16
Titov Pavel
Jyväskylän Voimistelijat-79
12,166
D: 5,40
E: 6,766
12,166
66,865
FX

PH
12,166
D: 5,4
E: 6,766
SR

VT
PB

HB

11
2
Sillanpää Jooa
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,533
D: 4,40
E: 6,133
10,533
68,498
FX

PH
10,533
D: 4,4
E: 6,133
SR

VT
PB

HB

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit

5,6

8,766

0,1

14,266

2
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu

5,1

8,500


13,600

0,666
3
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu

4,9

8,666


13,566

0,700
4
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5,1

8,300


13,400

0,866
5
3
Lehtinen Leo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

4,5

7,566


12,066

2,200
6
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu

4,7

6,866

0,1

11,466

2,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Päivänen Jimi, Voimisteluseura Helsinki VSH

5,1

7,800


12,900

2
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit

5,5

7,233


12,733

0,167
3
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu

4,4

8,300


12,700

0,200
4
17
Jääskeläinen Anton, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,6

7,866


12,466

0,434
5
16
Titov Pavel, Jyväskylän Voimistelijat-79

5,4

6,766


12,166

0,734
6
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu

4,1

8,033


12,133

0,767
7
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,1

7,933


12,033

0,867
8
4
Varjolaakso Antti, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,7

7,066


11,766

1,134
9
2
Sillanpää Jooa, Jyväskylän Voimistelijat-79

4,4

6,133


10,533

2,367
10
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu

3,7

4,700


8,400

4,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit

4,6

8,400


13,000

2
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,9

7,966


12,866

0,134
3
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu

4,3

8,333


12,633

0,367
4
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu

4,1

7,966


12,066

0,934
5
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu

3,4

7,666


11,066

1,934
6
4
Varjolaakso Antti, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,3

6,433


10,733

2,267
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit


4,8


9,233




7,016
14,033

2
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


4,8


8,766


0,1

6,733
13,466

0,283
3
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu


4,4


8,933


0,1

6,616
13,233

0,400
4
3
Lehtinen Leo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


4,0


9,166




6,583
13,166

0,433
5
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu


5,2


7,433


0,3

6,166
12,333

0,850
6
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu


4,4


7,633


0,3

5,866
11,733

1,150
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit

5,0

8,533


13,533

2
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu

5,1

7,900


13,000

0,533
3
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu

4,3

8,333


12,633

0,900
4
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu

4,3

7,466


11,766

1,767
5
4
Varjolaakso Antti, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,3

7,400


11,700

1,833
6
17
Jääskeläinen Anton, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,1

7,566


11,666

1,867
7
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,6

6,966


11,566

1,967
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu

4,3

8,133


12,433

2
7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu

4,1

7,933


12,033

0,400
3
1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,4

7,266


11,666

0,767
4
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit

4,9

6,566


11,466

0,967
5
3
Lehtinen Leo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

5,0

6,333


11,333

1,100
6
5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu

3,2

8,000


11,200

1,233
7
17
Jääskeläinen Anton, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,2

6,833


11,033

1,400
8
4
Varjolaakso Antti, Voimisteluseura Helsinki VSH

4,2

6,300


10,500

1,933
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
8
Kirmes Robert, Espoon Telinetaiturit




7
Kanerva Tarmo, Tampereen Sisu




6
Palmroth Patrick, Tampereen Sisu




1
Karsikas Akseli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
Kujanpää Eetu, Tampereen Sisu




18
Päivänen Jimi, Voimisteluseura Helsinki VSH




16
Titov Pavel, Jyväskylän Voimistelijat-79





Last Update: 21.6.2024 3.47.59
SX
SM
MD
XL
XXL