Back 

JunnuGym II, Helsinki Liikuntamylly, Helsinki, 2022-05-14

1 Eliitti 1 Kilpa 2 Eliitti 2 Kilpa 3 Eliitti 3 Kilpa 4 Eliitti 4 Kilpa 5 Nuoremmat 5 Vanhemmat 1. luokka joukkuekilpailu 2. luokka joukkuekilpailu 3. luokka joukkuekilpailu 4. luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1 Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
77
Artemenkov Kirill
HIFK Gymnastics
10,550
D: 1,2
E: 9,350
9,750
D: 1,00
E: 8,750
9,450
D: 0,50
E: 8,950
10,200
D: 0,50
E: 9,700
10,700
D: 1,50
E: 9,200
10,650
1,400
D: 1,500
E: 0,100
62,700
FX
10,550
D: 1,2
E: 9,350
PH
9,750
D: 1,0
E: 8,750
SR
9,450
D: 0,5
E: 8,950
VT
10,200
D: 0,5
E: 9,700
PB
10,700
D: 1,5
E: 9,200
HB
10,650
D: 1,5
E: 9,150
E1
1,400
D: 1,5
E: 0,100
2
2
Sipinen Aaron
Espoon Telinetaiturit
10,350
D: 1,2
E: 9,150
9,550
D: 1,00
E: 8,550
9,550
D: 0,50
E: 9,050
10,200
D: 0,50
E: 9,700
10,750
D: 1,70
E: 9,050
9,850
0,900
D: 1,500
E: 0,600
61,150
1,550
FX
10,350
D: 1,2
E: 9,150
PH
9,550
D: 1,0
E: 8,550
SR
9,550
D: 0,5
E: 9,050
VT
10,200
D: 0,5
E: 9,700
PB
10,750
D: 1,7
E: 9,050
HB
9,850
D: 1,0
E: 8,850
E1
0,900
D: 1,5
E: 0,600
3
7
Söderholm Benjamin
Espoon Telinetaiturit
10,050
D: 1,0
E: 9,050
9,850
D: 1,00
E: 8,850
9,300
D: 0,50
E: 8,800
10,050
D: 0,50
E: 9,550
10,150
D: 1,20
E: 8,950
10,000
1,000
D: 1,500
E: 0,500
60,400
2,300
FX
10,050
D: 1,0
E: 9,050
PH
9,850
D: 1,0
E: 8,850
SR
9,300
D: 0,5
E: 8,800
VT
10,050
D: 0,5
E: 9,550
PB
10,150
D: 1,2
E: 8,950
HB
10,000
D: 1,5
E: 8,500
E1
1,000
D: 1,5
E: 0,500
4
69
Salmi Matias
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,500
D: 1,0
E: 8,500
9,700
D: 0,50
E: 9,200
9,200
D: 0,50
E: 8,700
10,350
D: 0,70
E: 9,650
11,050
D: 1,70
E: 9,350
9,200
1,100
D: 1,500
E: 0,400
60,100
2,600
FX
9,500
D: 1,0
E: 8,500
PH
9,700
D: 0,5
E: 9,200
SR
9,200
D: 0,5
E: 8,700
VT
10,350
D: 0,7
E: 9,650
PB
11,050
D: 1,7
E: 9,350
HB
9,200
D: 0,5
E: 8,700
E1
1,100
D: 1,5
E: 0,400
5
71
Kivikoski Viljami
Tampereen Sisu
9,400
D: 1,0
E: 8,400
9,550
D: 1,00
E: 8,550
9,700
D: 0,50
E: 9,200
9,500
D: 0,00
E: 9,500
10,750
D: 1,70
E: 9,050
9,450
1,200
D: 1,500
E: 0,300
59,550
3,150
FX
9,400
D: 1,0
E: 8,400
PH
9,550
D: 1,0
E: 8,550
SR
9,700
D: 0,5
E: 9,200
VT
9,500

E: 9,500
PB
10,750
D: 1,7
E: 9,050
HB
9,450
D: 0,5
E: 8,950
E1
1,200
D: 1,5
E: 0,300
6
72
Rönkkö Robert
Tampereen Sisu
9,700
D: 1,0
E: 8,700
9,600
D: 1,00
E: 8,600
10,100
D: 0,50
E: 9,600
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,400
D: 0,70
E: 8,700
9,200
D: 1,000
E: 1,000
57,950
4,750
FX
9,700
D: 1,0
E: 8,700
PH
9,600
D: 1,0
E: 8,600
SR
10,100
D: 0,5
E: 9,600
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,400
D: 0,7
E: 8,700
HB
9,200
D: 0,5
E: 8,700
E1
D: 1,0
E: 1,000
7
67
Kuukkanen Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,100
D: 1,0
E: 9,100
9,750
D: 0,50
E: 9,250
9,650
D: 0,50
E: 9,150
9,500
D: 0,00
E: 9,500
9,800
D: 0,50
E: 9,300
8,950
0,100
D: 0,500
E: 0,400
57,850
4,850
FX
10,100
D: 1,0
E: 9,100
PH
9,750
D: 0,5
E: 9,250
SR
9,650
D: 0,5
E: 9,150
VT
9,500

E: 9,500
PB
9,800
D: 0,5
E: 9,300
HB
8,950

E: 8,950
E1
0,100
D: 0,5
E: 0,400
8
73
Peltonen Leo
Tampereen Sisu
8,250

E: 8,250
10,550
D: 1,00
E: 9,550
9,500
D: 0,50
E: 9,000
10,450
D: 0,70
E: 9,750
9,700
D: 0,50
E: 9,200
8,850
D: 1,000
E: 1,000
57,300
5,400
FX
8,250

E: 8,250
PH
10,550
D: 1,0
E: 9,550
SR
9,500
D: 0,5
E: 9,000
VT
10,450
D: 0,7
E: 9,750
PB
9,700
D: 0,5
E: 9,200
HB
8,850

E: 8,850
E1
D: 1,0
E: 1,000
9
4
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
9,750
D: 1,0
E: 8,750
10,000
D: 0,50
E: 9,500
9,800
D: 0,50
E: 9,300
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,150
D: 0,20
E: 8,950
8,250
D: 1,000
E: 1,000
56,900
5,800
FX
9,750
D: 1,0
E: 8,750
PH
10,000
D: 0,5
E: 9,500
SR
9,800
D: 0,5
E: 9,300
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,150
D: 0,2
E: 8,950
HB
8,250

E: 8,250
E1
D: 1,0
E: 1,000
10
10
Carranza Edgardo
Espoon Telinetaiturit
9,550
D: 0,5
E: 9,050
9,700
D: 1,00
E: 8,700
9,450
D: 0,50
E: 8,950
9,450
D: 0,00
E: 9,450
9,400
D: 0,70
E: 8,700
8,100
0,900
D: 1,500
E: 0,600
56,550
6,150
FX
9,550
D: 0,5
E: 9,050
PH
9,700
D: 1,0
E: 8,700
SR
9,450
D: 0,5
E: 8,950
VT
9,450

E: 9,450
PB
9,400
D: 0,7
E: 8,700
HB
8,100

E: 8,100
E1
0,900
D: 1,5
E: 0,600
11
3
Kurshed Haarun
Espoon Telinetaiturit
9,850
D: 1,2
E: 8,650
8,800
D: 0,50
E: 8,300
9,700
D: 0,50
E: 9,200
10,250
D: 0,70
E: 9,550
9,600
D: 0,70
E: 8,900
8,200
0,100
D: 0,500
E: 0,400
56,500
6,200
FX
9,850
D: 1,2
E: 8,650
PH
8,800
D: 0,5
E: 8,300
SR
9,700
D: 0,5
E: 9,200
VT
10,250
D: 0,7
E: 9,550
PB
9,600
D: 0,7
E: 8,900
HB
8,200

E: 8,200
E1
0,100
D: 0,5
E: 0,400
12
1
Stenbäck Elliot
Espoon Telinetaiturit
9,500
D: 1,0
E: 8,500
9,550
D: 1,00
E: 8,550
9,600
D: 0,50
E: 9,100
9,300
D: 0,00
E: 9,300
10,000
D: 1,00
E: 9,000
8,150
D: 1,500
E: 1,500
56,100
6,600
FX
9,500
D: 1,0
E: 8,500
PH
9,550
D: 1,0
E: 8,550
SR
9,600
D: 0,5
E: 9,100
VT
9,300

E: 9,300
PB
10,000
D: 1,0
E: 9,000
HB
8,150
D: 0,5
E: 7,650
E1
D: 1,5
E: 1,500
13
70
Lukkari Leevi
Tampereen Sisu
9,850
D: 0,5
E: 9,350
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,650
D: 0,50
E: 9,150
8,700
D: 0,00
E: 8,700
9,800
D: 1,20
E: 8,600
7,300
D: 1,500
E: 1,500
55,250
7,450
FX
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PH
9,950
D: 1,0
E: 8,950
SR
9,650
D: 0,5
E: 9,150
VT
8,700

E: 8,700
PB
9,800
D: 1,2
E: 8,600
HB
7,300

E: 8,300
ND: 1,00
E1
D: 1,5
E: 1,500
14
68
Greb Filip
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,900
D: 1,2
E: 8,700
9,350

E: 9,350
9,650
D: 0,50
E: 9,150
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,100
D: 0,70
E: 7,400
9,250
D: 1,500
E: 1,500
54,950
7,750
FX
9,900
D: 1,2
E: 8,700
PH
9,350

E: 9,350
SR
9,650
D: 0,5
E: 9,150
VT
8,700

E: 8,700
PB
8,100
D: 0,7
E: 7,400
HB
9,250
D: 0,5
E: 8,750
E1
D: 1,5
E: 1,500
15
6
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
8,100

E: 8,100
9,650
D: 0,50
E: 9,150
9,350
D: 0,50
E: 8,850
10,150
D: 0,70
E: 9,450
8,350
D: 0,00
E: 8,350
8,500
0,100
D: 0,500
E: 0,400
54,200
8,500
FX
8,100

E: 8,100
PH
9,650
D: 0,5
E: 9,150
SR
9,350
D: 0,5
E: 8,850
VT
10,150
D: 0,7
E: 9,450
PB
8,350

E: 8,350
HB
8,500
D: 0,5
E: 8,000
E1
0,100
D: 0,5
E: 0,400
16
11
Salmia Vilho
Espoon Telinetaiturit
8,600
D: 0,5
E: 8,100
9,850
D: 1,00
E: 8,850
8,250
D: 0,50
E: 7,750
9,550
D: 0,00
E: 9,550
9,200
D: 0,20
E: 9,000
7,500
D: 0,500
E: 0,500
52,950
9,750
FX
8,600
D: 0,5
E: 8,100
PH
9,850
D: 1,0
E: 8,850
SR
8,250
D: 0,5
E: 7,750
VT
9,550

E: 9,550
PB
9,200
D: 0,2
E: 9,000
HB
7,500

E: 7,500
E1
D: 0,5
E: 0,500
17
8
Van Scheppingen Kasper
Espoon Telinetaiturit
9,350
D: 1,0
E: 8,350
8,500
D: 0,50
E: 8,000
8,150
D: 0,00
E: 8,150
8,500
D: 0,00
E: 8,500
9,250
D: 0,20
E: 9,050
7,200
D: 0,500
E: 0,500
50,950
11,750
FX
9,350
D: 1,0
E: 8,350
PH
8,500
D: 0,5
E: 8,000
SR
8,150

E: 8,150
VT
8,500

E: 8,500
PB
9,250
D: 0,2
E: 9,050
HB
7,200

E: 7,200
E1
D: 0,5
E: 0,500
18
76
Tuunala Hugo
Taipumattomat
7,700

E: 7,700
5,400

E: 5,400
9,000
D: 0,50
E: 8,500
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,550
D: 0,20
E: 8,350
8,300
48,700
14,000
FX
7,700

E: 7,700
PH
5,400

E: 5,400
SR
9,000
D: 0,5
E: 8,500
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
8,550
D: 0,2
E: 8,350
HB
8,300

E: 8,300
E1

19
74
Oskal Lávre
Taipumattomat
6,100

E: 6,100
5,500

E: 5,500
9,100
D: 0,50
E: 8,600
9,850
D: 0,50
E: 9,350
7,050
D: 0,00
E: 7,050
6,300
43,900
18,800
FX
6,100

E: 6,100
PH
5,500

E: 5,500
SR
9,100
D: 0,5
E: 8,600
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
7,050

E: 7,050
HB
6,300

E: 7,300
ND: 1,00
E1

20
75
Tuunala Benjamin
Taipumattomat
6,850

E: 6,850
5,200

E: 5,200
8,000
D: 0,50
E: 7,500
9,150
D: 0,00
E: 9,150
7,000
D: 0,00
E: 7,000
7,450
43,650
19,050
FX
6,850

E: 6,850
PH
5,200

E: 5,200
SR
8,000
D: 0,5
E: 7,500
VT
9,150

E: 9,150
PB
7,000

E: 7,000
HB
7,450

E: 7,450
E1

21
5
Turpeinen Daniel
Espoon Telinetaiturit
6,500

E: 6,500
9,050

E: 9,050
7,150
D: 0,00
E: 7,150
8,800
D: 0,00
E: 8,800
8,950
D: 0,20
E: 8,750
D: 0,500
E: 0,500
40,450
22,250
FX
6,500

E: 6,500
PH
9,050

E: 9,050
SR
7,150

E: 7,150
VT
8,800

E: 8,800
PB
8,950
D: 0,2
E: 8,750
HB

E1
D: 0,5
E: 0,500
22
9
Helve Jan
Espoon Telinetaiturit
FX

PH

SR

VT

PB

HB

E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,2

9,350


10,550

2
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,2

9,150


10,350

0,200
3
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,100


10,100

0,450
4
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,050


10,050

0,500
5
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,700


9,900

0,650
6
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

9,350


9,850

0,700
6
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,650


9,850

0,700
8
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,750


9,750

0,800
9
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

8,700


9,700

0,850
10
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

1,000
11
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,500


9,500

1,050
11
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,500


9,500

1,050
13
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,400


9,400

1,150
14
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,350


9,350

1,200
15
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,100


8,600

1,950
16
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


8,250


8,250

2,300
17
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


8,100


8,100

2,450
18
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat


7,700


7,700

2,850
19
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat


6,850


6,850

3,700
20
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit


6,500


6,500

4,050
21
74
Oskal Lávre, Taipumattomat


6,100


6,100

4,450
22
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,0

9,550


10,550

2
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,500


10,000

0,550
3
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,950


9,950

0,600
4
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

0,700
4
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

0,700
6
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,250


9,750

0,800
6
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

8,750


9,750

0,800
8
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,200


9,700

0,850
8
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,700


9,700

0,850
10
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,150


9,650

0,900
11
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

8,600


9,600

0,950
12
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,550


9,550

1,000
12
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,550


9,550

1,000
12
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,550


9,550

1,000
15
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,350


9,350

1,200
16
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit


9,050


9,050

1,500
17
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,300


8,800

1,750
18
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

2,050
19
74
Oskal Lávre, Taipumattomat


5,500


5,500

5,050
20
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat


5,400


5,400

5,150
21
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat


5,200


5,200

5,350
22
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

9,600


10,100

2
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,300


9,800

0,300
3
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,200


9,700

0,400
3
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

9,200


9,700

0,400
5
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,450
5
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

9,150


9,650

0,450
5
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,450
8
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,100


9,600

0,500
9
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

0,550
10
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

9,000


9,500

0,600
11
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

0,5

8,950


9,450

0,650
11
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,950


9,450

0,650
13
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,850


9,350

0,750
14
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,800


9,300

0,800
15
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,700


9,200

0,900
16
74
Oskal Lávre, Taipumattomat

0,5

8,600


9,100

1,000
17
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat

0,5

8,500


9,000

1,100
18
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,750


8,250

1,850
19
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


8,150


8,150

1,950
20
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat

0,5

7,500


8,000

2,100
21
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit


7,150


7,150

2,950
22
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


0,7


9,750




10,450

2
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,650




10,350

0,100
3
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,550




10,250

0,200
4
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,700




10,200

0,250
4
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics


0,5


9,700




10,200

0,250
6
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,450




10,150

0,300
7
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,550




10,050

0,400
8
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu


0,5


9,450




9,950

0,500
8
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,500
10
74
Oskal Lávre, Taipumattomat


0,5


9,350




9,850

0,600
11
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat


0,5


9,250




9,750

0,700
12
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit





9,550




9,550

0,900
13
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu





9,500




9,500

0,950
13
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,500




9,500

0,950
15
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit





9,450




9,450

1,000
16
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit





9,300




9,300

1,150
17
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat





9,150




9,150

1,300
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit





8,800




8,800

1,650
19
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79





8,700




8,700

1,750
19
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu





8,700




8,700

1,750
21
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit





8,500




8,500

1,950
22
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

9,350


11,050

2
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,7

9,050


10,750

0,300
2
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,7

9,050


10,750

0,300
4
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

9,200


10,700

0,350
5
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,950


10,150

0,900
6
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,000


10,000

1,050
7
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,300


9,800

1,250
7
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,2

8,600


9,800

1,250
9
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

9,200


9,700

1,350
10
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,7

8,900


9,600

1,450
11
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,7

8,700


9,400

1,650
11
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,7

8,700


9,400

1,650
13
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

0,2

9,050


9,250

1,800
14
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,2

9,000


9,200

1,850
15
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,950


9,150

1,900
16
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,750


8,950

2,100
17
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat

0,2

8,350


8,550

2,500
18
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


8,350


8,350

2,700
19
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,7

7,400


8,100

2,950
20
74
Oskal Lávre, Taipumattomat


7,050


7,050

4,000
21
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat


7,000


7,000

4,050
22
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

9,150


10,650

2
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,500


10,000

0,650
3
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

0,800
4
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

8,950


9,450

1,200
5
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,750


9,250

1,400
6
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,700


9,200

1,450
6
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,700


9,200

1,450
8
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,950


8,950

1,700
9
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


8,850


8,850

1,800
10
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

2,150
11
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat


8,300


8,300

2,350
12
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,250


8,250

2,400
13
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


8,200


8,200

2,450
14
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,650


8,150

2,500
15
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit


8,100


8,100

2,550
16
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


7,500


7,500

3,150
17
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat


7,450


7,450

3,200
18
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


8,300

1,0

7,300

3,350
19
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,200


7,200

3,450
20
74
Oskal Lávre, Taipumattomat


7,300

1,0

6,300

4,350
21
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




21
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
77
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

0,100


1,400

2
71
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

0,300


1,200

0,200
3
69
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,400


1,100

0,300
4
7
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,500


1,000

0,400
5
10
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,600


0,900

0,500
5
2
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,600


0,900

0,500
7
6
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,400


0,100

1,300
7
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,400


0,100

1,300
7
67
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,400


0,100

1,300
10
72
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

1,000



10
73
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,0

1,000



10
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

1,000



10
1
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,5

1,500



10
70
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

1,500



10
68
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

1,500



10
11
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,500



10
8
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,500



10
76
Tuunala Hugo, Taipumattomat




10
74
Oskal Lávre, Taipumattomat




10
75
Tuunala Benjamin, Taipumattomat




10
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,500



10
9
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit





Last Update: 25.7.2024 5.44.27
SX
SM
MD
XL
XXL