Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Kauniainen Kauniainen, 2022-10-29

B nuoremmat B vanhemmat C nuoremmat C vanhemmat D nuoremmat D vanhemmat E vanhemmat F nuoremmat F vanhemmat G luokka H luokka B-luokan joukkuekilpailu C-luokan Joukkuekilpailu D-luokan joukkuekilpailu E-luokan Joukkuekilpailu F-luokan joukkuekilpailu G-luokan joukkuekilpailu
B nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
184
Vask Anneli
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
9,5-10
8,5-9
9-9,5
VII
VT
8,5-9
UB
9,5-10
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
68
Virta Emma
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
3
64
Michelsson Amanda
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
4
70
Tanskanen Frida
Fliku-82
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
69
Wörlund Wava
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
6
4
Sjöblom Minea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
7
180
Camara Yasmin
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
8
7
Kollanus Frida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8-8,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
9
3
Kujala Chalysa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
10
2
Wiksten Leona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
71
Palosaari Enni
Fliku-82
8-8,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
185
Bah Taisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8,5-9
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
6-7
11
62
Diesen Melissa
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
72
Hollmérus Erika
Fliku-82
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
130
Jönsas Xenya
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
173
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
8
Konkonen Meri
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
134
Liikanen Alina
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
6
Liisanantti Seela
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
8-8,5
9-9,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
73
Luhtanen Enni
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
178
Nouidra Wisal
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
131
Päivänen Peppi
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
76
Siukola Mette
Fliku-82
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
63
Törnblom Emma
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
74
Antikainen Pinja
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
75
Fjäder Erin
Fliku-82
9-9,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
133
Heinonen Kira
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
136
Huovila Erin
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
5
Hyvönen Fiia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
15
Komulainen Nea
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
9
Kulmala Miila
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
137
Kurvi Luna
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
14
Masalin Miona
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
179
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
186
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
182
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
170
Riekkinen Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
1
Riutta Iiris
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
181
Sarkima Taika
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
138
Suihko Emmi
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
61
Sukeva Elin
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
77
Kainulainen Maisa
Fliku-82
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
135
Karkulahti Ansa
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
183
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
alle 6
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
174
Kärkkäinen Elle
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
175
Lassila Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
66
Lindholm Lina
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
169
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
172
Rautio Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
176
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
65
Grotell Nelli
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
6-7
alle 6
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
13
Kilpiö Suvi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
12
Martikainen Sanni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
129
Mäkelä Iisa
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
177
Seeck Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
11
Stankevitsch Inka
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
171
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
67
Vuori Jennifer
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
132
Laitila Aino
Kotkan Telinevoimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
10
Tuisku Pinja
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
180
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
75
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

3
178
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
131
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

6
130
Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

6
175
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

6
70
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

9
185
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

9
9
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

9
68
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
72
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

11
64
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
182
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
4
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
69
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
74
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
62
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
133
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
136
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
5
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
77
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8,5-9

11
135
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
173
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
183
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
13
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
7
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
15
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
8
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
3
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
137
Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
174
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
134
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
6
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
73
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
12
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
14
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
179
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
169
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
186
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
1
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
176
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
181
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
177
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
76
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
11
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
138
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
61
Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
171
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
63
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
184
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
67
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
65
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
66
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
129
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
71
Palosaari Enni, Fliku-82

8-8,5

11
172
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
170
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
132
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

11
10
Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
184
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
68
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

3
64
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

4
4
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

5
185
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

6
69
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

7
3
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

8
180
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

9
7
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

10
72
Hollmérus Erika, Fliku-82

8-8,5

11
130
Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
183
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
134
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
73
Luhtanen Enni, Fliku-82

7,5-8

11
71
Palosaari Enni, Fliku-82

7,5-8

11
131
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
70
Tanskanen Frida, Fliku-82

7,5-8

11
63
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
74
Antikainen Pinja, Fliku-82

7-7,5

11
62
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
173
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
8
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
6
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
14
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
179
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
169
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
170
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
75
Fjäder Erin, Fliku-82

6-7

11
65
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
5
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
13
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
174
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
175
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
186
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
178
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
182
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
1
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
181
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
76
Siukola Mette, Fliku-82

6-7

11
138
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
61
Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
133
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
136
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
77
Kainulainen Maisa, Fliku-82

alle 6

11
135
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
15
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
9
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
137
Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
132
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

11
66
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
12
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
129
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
172
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
176
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
177
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
11
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
171
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
10
Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
67
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
184
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

1
68
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

3
70
Tanskanen Frida, Fliku-82

8,5-9

4
136
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

4
7
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

6
69
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

7
185
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

8
71
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

9
131
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

10
66
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

10
61
Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
180
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
62
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
133
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
5
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
173
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
3
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
137
Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
134
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
6
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
64
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
178
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
1
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
76
Siukola Mette, Fliku-82

8-8,5

11
4
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
63
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
72
Hollmérus Erika, Fliku-82

7,5-8

11
130
Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
77
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7,5-8

11
15
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
8
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
9
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
73
Luhtanen Enni, Fliku-82

7,5-8

11
14
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
179
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
186
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
170
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
181
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
138
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
74
Antikainen Pinja, Fliku-82

7-7,5

11
135
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
174
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
182
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
172
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
11
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
171
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
75
Fjäder Erin, Fliku-82

6-7

11
175
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
169
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
176
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
65
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
183
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
13
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
132
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

11
12
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
129
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
177
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
10
Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
67
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

2
3
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
71
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

5
6
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

5
184
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
69
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

8
7
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
68
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

10
64
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
180
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
75
Fjäder Erin, Fliku-82

8,5-9

11
72
Hollmérus Erika, Fliku-82

8,5-9

11
130
Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
8
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
137
Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
134
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
73
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
178
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
76
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
4
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
74
Antikainen Pinja, Fliku-82

8-8,5

11
62
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
136
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
5
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
173
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
183
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
15
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
9
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
14
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
179
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
186
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
1
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
63
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
65
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
133
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
174
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
175
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
169
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
182
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
131
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
172
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
170
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
176
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
181
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
177
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
11
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
138
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
61
Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
77
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7-7,5

11
135
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
129
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
67
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
185
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
13
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
66
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
171
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
132
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

11
12
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
10
Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
74
Antikainen Pinja, Fliku-82

185
Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

180
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

62
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

75
Fjäder Erin, Fliku-82

65
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

133
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

72
Hollmérus Erika, Fliku-82

136
Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat

5
Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

130
Jönsas Xenya, Kotkan Telinevoimistelijat

77
Kainulainen Maisa, Fliku-82

135
Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat

173
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

183
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

13
Kilpiö Suvi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7
Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

15
Komulainen Nea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8
Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3
Kujala Chalysa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9
Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

137
Kurvi Luna, Kotkan Telinevoimistelijat

174
Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

132
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

175
Lassila Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

134
Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat

6
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

66
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

73
Luhtanen Enni, Fliku-82

12
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

14
Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

64
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

179
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

129
Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat

169
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

186
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

178
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

182
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

71
Palosaari Enni, Fliku-82

131
Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat

172
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

170
Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1
Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

176
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

181
Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH

177
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

76
Siukola Mette, Fliku-82

4
Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

138
Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat

61
Sukeva Elin, Grankulla Gymnastikförening

70
Tanskanen Frida, Fliku-82

171
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

10
Tuisku Pinja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

63
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

184
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

68
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

67
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

2
Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

69
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening


Last Update: 21.5.2024 9.56.01
SX
SM
MD
XL
XXL