Back 

FSG Specialmästerskap 2022 Helsingfors, 2022-11-19

Klass B äldre Klass B yngre Klass C äldre Klass C yngre Klass D äldre Klass D yngre Klass E Klass F Klass G Klass H Pojkar klass 1 Pojkar klass 2 Pojkar klass 3 Pojkar klass 4 Pojkar klass 5 Pojkar klass Stara
Klass B äldre
Unofficial results
Pl
#
Name
hopp
barr
bom
fristående
Total
Gap
1
44
Marcella Möller
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
hopp
9-9,5
barr
8-8,5
bom
9-9,5
fristående
8,5-9
2
91
Sofia Lauren
PIF
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8,5-9
V
hopp
9,5-10
barr
7-7,5
bom
8,5-9
fristående
8,5-9
3
48
Louise Krogius
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
hopp
9-9,5
barr
7-7,5
bom
8-8,5
fristående
8,5-9
4
45
Vida Poutanen
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
hopp
9-9,5
barr
7,5-8
bom
8,5-9
fristående
8-8,5
5
89
Senni Nikkanen
PIF
8,5-9
7-7,5
8-8,5
9-9,5
IV
hopp
8,5-9
barr
7-7,5
bom
8-8,5
fristående
9-9,5
6
76
Ella Kanerva
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
hopp
9-9,5
barr
6-7
bom
7,5-8
fristående
8-8,5
7
79
Ida Lassen
IF Drott
9-9,5
alle 6
8-8,5
9-9,5
III
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
9-9,5
8
77
Allegra Holmäng
IF Drott
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8,5-9
fristående
8,5-9
9
81
Siri Sten
Vasa Redskapsfantaster
8,5-9
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8,5-9
10
43
Ellen Laitinen
Helsingfors Gymnastikklubb
8,5-9
7-7,5
6-7
8-8,5
III
hopp
8,5-9
barr
7-7,5
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
80
Amanda Isokangas
Vasa Redskapsfantaster
8-8,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
7,5-8
11
47
Amelie Karlberg
Helsingfors Gymnastikklubb
9,5-10
alle 6
7-7,5
7,5-8
III
hopp
9,5-10
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7,5-8
11
52
Anna Ingman
Ekenäs Gymnastikförening
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8,5-9
fristående
8,5-9
11
53
Emma Selenius
Ekenäs Gymnastikförening
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
III
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
8-8,5
11
49
Lene Sergelius
Helsingfors Gymnastikklubb
9,5-10
6-7
6-7
7,5-8
III
hopp
9,5-10
barr
6-7
bom
6-7
fristående
7,5-8
11
69
Ylva Lönnberg
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
8-8,5
11
82
Alexandra Olli
Vasa Redskapsfantaster
8-8,5
alle 6
9-9,5
8-8,5
II
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
9-9,5
fristående
8-8,5
11
56
Amanda Andresson
Ekenäs Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
II
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
58
Astrid Bäckman
Ekenäs Gymnastikförening
9-9,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
37
Emma Janzon
Helsingfors Gymnastikklubb
8,5-9
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8-8,5
11
41
Esther Haglund
Helsingfors Gymnastikklubb
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8-8,5
11
57
Isabelle Lilja
Ekenäs Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
38
Janna Hansson
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
8-8,5
11
40
Jessica Eskman
Helsingfors Gymnastikklubb
8,5-9
alle 6
8-8,5
8,5-9
II
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
8,5-9
11
84
Josefin Haldin
Vasa Redskapsfantaster
8-8,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
55
Julia Kouhia
Ekenäs Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
II
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
39
Linn Henriksson
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7,5-8
11
92
Noomi Saarinen
PIF
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
II
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
8,5-9
11
70
Sylvia Tötterström
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
alle 6
7,5-8
8,5-9
II
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8,5-9
11
67
Adele Aakula
Gymnastics Åland
8-8,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
7,5-8
11
36
Aino Iivonen
Helsingfors Gymnastikklubb
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
7-7,5
11
68
Alicia Hilden
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8-8,5
11
71
Amelie Snellman
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7,5-8
11
51
Angelina Farley
Helsingfors Gymnastikklubb
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
6-7
11
62
Bianca Franklin
Gymnastics Åland
8,5-9
7-7,5
7-7,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7-7,5
11
72
Cassandra Suikki
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7-7,5
11
73
Celia Kivi
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
6-7
8-8,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
42
Clarissa Rieger
Helsingfors Gymnastikklubb
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
7-7,5
11
54
Ellen Westerlund
Ekenäs Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
alle 6
8-8,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
8-8,5
11
86
Elna Svegin
PIF
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
6-7
11
60
Emilia Aalto
Gymnastics Åland
7,5-8
alle 6
alle 6
I
hopp
7,5-8
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
alle 6
11
75
Julia Forsskåhl
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
7,5-8
11
59
Katarina Jung
Ekenäs Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
7-7,5
11
65
Livia Heino
Gymnastics Åland
8,5-9
alle 6
7-7,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
7-7,5
11
90
Livia Lehtinen
PIF
8,5-9
7,5-8
8-8,5
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7,5-8
fristående
8-8,5
11
61
Luna Heinonen
Gymnastics Åland
8-8,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7-7,5
11
64
Mathilda Back
Gymnastics Åland
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
hopp
7,5-8
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
6-7
11
85
Matilda Weckström
PIF
8-8,5
alle 6
7-7,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
7-7,5
11
83
Nea Ojala
Vasa Redskapsfantaster
8-8,5
alle 6
6-7
8-8,5
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
8-8,5
11
93
Nellue Holmqvist
PIF
8-8,5
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
hopp
8-8,5
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7,5-8
11
66
Nora Militis
Gymnastics Åland
alle 6
I
hopp
alle 6
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
alle 6
11
74
Ronja Wahlberg
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
7-7,5
fristående
7,5-8
11
87
Sara Kulmala
PIF
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
I
hopp
9-9,5
barr
alle 6
bom
8-8,5
fristående
8,5-9
11
63
Tuva Gestranius
Gymnastics Åland
8,5-9
alle 6
7,5-8
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
7,5-8
11
50
Vanessa Kuronen
Helsingfors Gymnastikklubb
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
hopp
8,5-9
barr
alle 6
bom
6-7
fristående
6-7
11
78
Hilda Aspfors
IF Drott
hopp
alle 6
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
alle 6
11
88
Kerttu Eriksson
PIF
hopp
alle 6
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
alle 6
11
46
Livia Ahlström
Helsingfors Gymnastikklubb
hopp
alle 6
barr
alle 6
bom
alle 6
fristående
alle 6
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Amelie Karlberg, Helsingfors Gymnastikklubb

9,5-10

2
49
Lene Sergelius, Helsingfors Gymnastikklubb

9,5-10

2
91
Sofia Lauren, PIF

9,5-10

4
79
Ida Lassen, IF Drott

9-9,5

5
52
Anna Ingman, Ekenäs Gymnastikförening

9-9,5

6
77
Allegra Holmäng, IF Drott

9-9,5

7
39
Linn Henriksson, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

8
48
Louise Krogius, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

9
87
Sara Kulmala, PIF

9-9,5

10
45
Vida Poutanen, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

11
58
Astrid Bäckman, Ekenäs Gymnastikförening

9-9,5

11
42
Clarissa Rieger, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

11
76
Ella Kanerva, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
53
Emma Selenius, Ekenäs Gymnastikförening

9-9,5

11
38
Janna Hansson, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

11
44
Marcella Möller, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

11
92
Noomi Saarinen, PIF

9-9,5

11
70
Sylvia Tötterström, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
69
Ylva Lönnberg, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
56
Amanda Andresson, Ekenäs Gymnastikförening

8,5-9

11
71
Amelie Snellman, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
51
Angelina Farley, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

11
62
Bianca Franklin, Gymnastics Åland

8,5-9

11
72
Cassandra Suikki, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
73
Celia Kivi, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
43
Ellen Laitinen, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

11
37
Emma Janzon, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

11
40
Jessica Eskman, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

11
75
Julia Forsskåhl, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
55
Julia Kouhia, Ekenäs Gymnastikförening

8,5-9

11
59
Katarina Jung, Ekenäs Gymnastikförening

8,5-9

11
65
Livia Heino, Gymnastics Åland

8,5-9

11
90
Livia Lehtinen, PIF

8,5-9

11
74
Ronja Wahlberg, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
89
Senni Nikkanen, PIF

8,5-9

11
81
Siri Sten, Vasa Redskapsfantaster

8,5-9

11
63
Tuva Gestranius, Gymnastics Åland

8,5-9

11
50
Vanessa Kuronen, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

11
67
Adele Aakula, Gymnastics Åland

8-8,5

11
36
Aino Iivonen, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
82
Alexandra Olli, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
68
Alicia Hilden, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
80
Amanda Isokangas, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
54
Ellen Westerlund, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
86
Elna Svegin, PIF

8-8,5

11
41
Esther Haglund, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
57
Isabelle Lilja, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
84
Josefin Haldin, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
61
Luna Heinonen, Gymnastics Åland

8-8,5

11
85
Matilda Weckström, PIF

8-8,5

11
83
Nea Ojala, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
93
Nellue Holmqvist, PIF

8-8,5

11
60
Emilia Aalto, Gymnastics Åland

7,5-8

11
64
Mathilda Back, Gymnastics Åland

7,5-8

11
78
Hilda Aspfors, IF Drott

11
88
Kerttu Eriksson, PIF

11
46
Livia Ahlström, Helsingfors Gymnastikklubb

11
66
Nora Militis, Gymnastics Åland

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
44
Marcella Möller, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

2
45
Vida Poutanen, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

3
48
Louise Krogius, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

4
89
Senni Nikkanen, PIF

7-7,5

4
91
Sofia Lauren, PIF

7-7,5

6
43
Ellen Laitinen, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

7
76
Ella Kanerva, Grankulla Gymnastikförening

6-7

7
49
Lene Sergelius, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

9
53
Emma Selenius, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

10
57
Isabelle Lilja, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
67
Adele Aakula, Gymnastics Åland

alle 6

11
36
Aino Iivonen, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
82
Alexandra Olli, Vasa Redskapsfantaster

alle 6

11
68
Alicia Hilden, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
77
Allegra Holmäng, IF Drott

alle 6

11
56
Amanda Andresson, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
80
Amanda Isokangas, Vasa Redskapsfantaster

alle 6

11
47
Amelie Karlberg, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
71
Amelie Snellman, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
51
Angelina Farley, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
52
Anna Ingman, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
58
Astrid Bäckman, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
62
Bianca Franklin, Gymnastics Åland

11
72
Cassandra Suikki, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
73
Celia Kivi, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
42
Clarissa Rieger, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
54
Ellen Westerlund, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
86
Elna Svegin, PIF

alle 6

11
60
Emilia Aalto, Gymnastics Åland

alle 6

11
37
Emma Janzon, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
41
Esther Haglund, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
78
Hilda Aspfors, IF Drott

11
79
Ida Lassen, IF Drott

alle 6

11
38
Janna Hansson, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
40
Jessica Eskman, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
84
Josefin Haldin, Vasa Redskapsfantaster

alle 6

11
75
Julia Forsskåhl, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
55
Julia Kouhia, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
59
Katarina Jung, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
88
Kerttu Eriksson, PIF

11
39
Linn Henriksson, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
46
Livia Ahlström, Helsingfors Gymnastikklubb

11
65
Livia Heino, Gymnastics Åland

11
90
Livia Lehtinen, PIF

11
61
Luna Heinonen, Gymnastics Åland

alle 6

11
64
Mathilda Back, Gymnastics Åland

alle 6

11
85
Matilda Weckström, PIF

11
83
Nea Ojala, Vasa Redskapsfantaster

alle 6

11
93
Nellue Holmqvist, PIF

alle 6

11
92
Noomi Saarinen, PIF

alle 6

11
66
Nora Militis, Gymnastics Åland

alle 6

11
74
Ronja Wahlberg, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
87
Sara Kulmala, PIF

alle 6

11
81
Siri Sten, Vasa Redskapsfantaster

alle 6

11
70
Sylvia Tötterström, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
63
Tuva Gestranius, Gymnastics Åland

11
50
Vanessa Kuronen, Helsingfors Gymnastikklubb

alle 6

11
69
Ylva Lönnberg, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Alexandra Olli, Vasa Redskapsfantaster

9-9,5

2
44
Marcella Möller, Helsingfors Gymnastikklubb

9-9,5

3
77
Allegra Holmäng, IF Drott

8,5-9

3
45
Vida Poutanen, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

5
52
Anna Ingman, Ekenäs Gymnastikförening

8,5-9

6
91
Sofia Lauren, PIF

8,5-9

7
48
Louise Krogius, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

8
79
Ida Lassen, IF Drott

8-8,5

8
38
Janna Hansson, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

10
80
Amanda Isokangas, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

10
87
Sara Kulmala, PIF

8-8,5

10
89
Senni Nikkanen, PIF

8-8,5

11
40
Jessica Eskman, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
92
Noomi Saarinen, PIF

8-8,5

11
69
Ylva Lönnberg, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
68
Alicia Hilden, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
76
Ella Kanerva, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
37
Emma Janzon, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

11
41
Esther Haglund, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

11
90
Livia Lehtinen, PIF

7,5-8

11
81
Siri Sten, Vasa Redskapsfantaster

7,5-8

11
70
Sylvia Tötterström, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
47
Amelie Karlberg, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

11
71
Amelie Snellman, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
51
Angelina Farley, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

11
62
Bianca Franklin, Gymnastics Åland

7-7,5

11
72
Cassandra Suikki, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
53
Emma Selenius, Ekenäs Gymnastikförening

7-7,5

11
39
Linn Henriksson, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

11
61
Luna Heinonen, Gymnastics Åland

7-7,5

11
93
Nellue Holmqvist, PIF

7-7,5

11
74
Ronja Wahlberg, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
67
Adele Aakula, Gymnastics Åland

6-7

11
36
Aino Iivonen, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
56
Amanda Andresson, Ekenäs Gymnastikförening

6-7

11
58
Astrid Bäckman, Ekenäs Gymnastikförening

6-7

11
73
Celia Kivi, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
42
Clarissa Rieger, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
43
Ellen Laitinen, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
57
Isabelle Lilja, Ekenäs Gymnastikförening

6-7

11
84
Josefin Haldin, Vasa Redskapsfantaster

6-7

11
75
Julia Forsskåhl, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
55
Julia Kouhia, Ekenäs Gymnastikförening

6-7

11
59
Katarina Jung, Ekenäs Gymnastikförening

6-7

11
49
Lene Sergelius, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
83
Nea Ojala, Vasa Redskapsfantaster

6-7

11
50
Vanessa Kuronen, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
54
Ellen Westerlund, Ekenäs Gymnastikförening

alle 6

11
86
Elna Svegin, PIF

alle 6

11
60
Emilia Aalto, Gymnastics Åland

alle 6

11
78
Hilda Aspfors, IF Drott

11
88
Kerttu Eriksson, PIF

11
46
Livia Ahlström, Helsingfors Gymnastikklubb

11
65
Livia Heino, Gymnastics Åland

alle 6

11
64
Mathilda Back, Gymnastics Åland

alle 6

11
85
Matilda Weckström, PIF

alle 6

11
66
Nora Militis, Gymnastics Åland

11
63
Tuva Gestranius, Gymnastics Åland

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Ida Lassen, IF Drott

9-9,5

2
89
Senni Nikkanen, PIF

9-9,5

3
40
Jessica Eskman, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

4
91
Sofia Lauren, PIF

8,5-9

5
81
Siri Sten, Vasa Redskapsfantaster

8,5-9

6
48
Louise Krogius, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

7
44
Marcella Möller, Helsingfors Gymnastikklubb

8,5-9

8
52
Anna Ingman, Ekenäs Gymnastikförening

8,5-9

9
87
Sara Kulmala, PIF

8,5-9

10
77
Allegra Holmäng, IF Drott

8,5-9

10
70
Sylvia Tötterström, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
92
Noomi Saarinen, PIF

8,5-9

11
82
Alexandra Olli, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
68
Alicia Hilden, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
56
Amanda Andresson, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
58
Astrid Bäckman, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
73
Celia Kivi, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
76
Ella Kanerva, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
43
Ellen Laitinen, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
54
Ellen Westerlund, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
37
Emma Janzon, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
53
Emma Selenius, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
41
Esther Haglund, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
57
Isabelle Lilja, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
38
Janna Hansson, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
84
Josefin Haldin, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
55
Julia Kouhia, Ekenäs Gymnastikförening

8-8,5

11
90
Livia Lehtinen, PIF

8-8,5

11
83
Nea Ojala, Vasa Redskapsfantaster

8-8,5

11
45
Vida Poutanen, Helsingfors Gymnastikklubb

8-8,5

11
69
Ylva Lönnberg, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
67
Adele Aakula, Gymnastics Åland

7,5-8

11
80
Amanda Isokangas, Vasa Redskapsfantaster

7,5-8

11
47
Amelie Karlberg, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

11
71
Amelie Snellman, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
75
Julia Forsskåhl, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
49
Lene Sergelius, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

11
39
Linn Henriksson, Helsingfors Gymnastikklubb

7,5-8

11
93
Nellue Holmqvist, PIF

7,5-8

11
74
Ronja Wahlberg, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
63
Tuva Gestranius, Gymnastics Åland

7,5-8

11
36
Aino Iivonen, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

11
62
Bianca Franklin, Gymnastics Åland

7-7,5

11
72
Cassandra Suikki, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
42
Clarissa Rieger, Helsingfors Gymnastikklubb

7-7,5

11
59
Katarina Jung, Ekenäs Gymnastikförening

7-7,5

11
65
Livia Heino, Gymnastics Åland

7-7,5

11
61
Luna Heinonen, Gymnastics Åland

7-7,5

11
85
Matilda Weckström, PIF

7-7,5

11
51
Angelina Farley, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
86
Elna Svegin, PIF

6-7

11
64
Mathilda Back, Gymnastics Åland

6-7

11
50
Vanessa Kuronen, Helsingfors Gymnastikklubb

6-7

11
60
Emilia Aalto, Gymnastics Åland

11
78
Hilda Aspfors, IF Drott

11
88
Kerttu Eriksson, PIF

11
46
Livia Ahlström, Helsingfors Gymnastikklubb

11
66
Nora Militis, Gymnastics Åland

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
67
Adele Aakula, Gymnastics Åland

36
Aino Iivonen, Helsingfors Gymnastikklubb

82
Alexandra Olli, Vasa Redskapsfantaster

68
Alicia Hilden, Grankulla Gymnastikförening

77
Allegra Holmäng, IF Drott

56
Amanda Andresson, Ekenäs Gymnastikförening

80
Amanda Isokangas, Vasa Redskapsfantaster

47
Amelie Karlberg, Helsingfors Gymnastikklubb

71
Amelie Snellman, Grankulla Gymnastikförening

51
Angelina Farley, Helsingfors Gymnastikklubb

52
Anna Ingman, Ekenäs Gymnastikförening

58
Astrid Bäckman, Ekenäs Gymnastikförening

62
Bianca Franklin, Gymnastics Åland

72
Cassandra Suikki, Grankulla Gymnastikförening

73
Celia Kivi, Grankulla Gymnastikförening

42
Clarissa Rieger, Helsingfors Gymnastikklubb

76
Ella Kanerva, Grankulla Gymnastikförening

43
Ellen Laitinen, Helsingfors Gymnastikklubb

54
Ellen Westerlund, Ekenäs Gymnastikförening

86
Elna Svegin, PIF

60
Emilia Aalto, Gymnastics Åland

37
Emma Janzon, Helsingfors Gymnastikklubb

53
Emma Selenius, Ekenäs Gymnastikförening

41
Esther Haglund, Helsingfors Gymnastikklubb

78
Hilda Aspfors, IF Drott

79
Ida Lassen, IF Drott

57
Isabelle Lilja, Ekenäs Gymnastikförening

38
Janna Hansson, Helsingfors Gymnastikklubb

40
Jessica Eskman, Helsingfors Gymnastikklubb

84
Josefin Haldin, Vasa Redskapsfantaster

75
Julia Forsskåhl, Grankulla Gymnastikförening

55
Julia Kouhia, Ekenäs Gymnastikförening

59
Katarina Jung, Ekenäs Gymnastikförening

88
Kerttu Eriksson, PIF

49
Lene Sergelius, Helsingfors Gymnastikklubb

39
Linn Henriksson, Helsingfors Gymnastikklubb

46
Livia Ahlström, Helsingfors Gymnastikklubb

65
Livia Heino, Gymnastics Åland

90
Livia Lehtinen, PIF

48
Louise Krogius, Helsingfors Gymnastikklubb

61
Luna Heinonen, Gymnastics Åland

44
Marcella Möller, Helsingfors Gymnastikklubb

64
Mathilda Back, Gymnastics Åland

85
Matilda Weckström, PIF

83
Nea Ojala, Vasa Redskapsfantaster

93
Nellue Holmqvist, PIF

92
Noomi Saarinen, PIF

66
Nora Militis, Gymnastics Åland

74
Ronja Wahlberg, Grankulla Gymnastikförening

87
Sara Kulmala, PIF

89
Senni Nikkanen, PIF

81
Siri Sten, Vasa Redskapsfantaster

91
Sofia Lauren, PIF

70
Sylvia Tötterström, Grankulla Gymnastikförening

63
Tuva Gestranius, Gymnastics Åland

50
Vanessa Kuronen, Helsingfors Gymnastikklubb

45
Vida Poutanen, Helsingfors Gymnastikklubb

69
Ylva Lönnberg, Grankulla Gymnastikförening


Last Update: 6/21/2024 2:43:40 AM
SX
SM
MD
XL
XXL