Back 

NTV kilpalinjan B-F luokkakilpailut, Kalajoki Kalajoki, 2022-11-05

B LUOKKA NUOREMMAT B LUOKKA VANHEMMAT C LUOKKA NUOREMMAT C LUOKKA VANHEMMAT D LUOKKA NUOREMMAT D LUOKKA VANHEMMAT E LUOKKA F LUOKKA B joukkue C joukkue D joukkue E joukkue F joukkue
B LUOKKA NUOREMMAT
Unofficial results
Sij
#
Nimi
hyppy
nojapuut
puomi
permanto
Yhteensä
Erotus
1
126
Kerimaa Sonja
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
hyppy
9-9,5
nojapuut
8,5-9
puomi
9-9,5
permanto
8,5-9
2
76
Erkkilä Olivia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
hyppy
9-9,5
nojapuut
8-8,5
puomi
9-9,5
permanto
8,5-9
3
13
Raitio Annika
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
8-8,5
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
4
6
Tiensuu Fiia
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7-7,5
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
8,5-9
puomi
8,5-9
permanto
7-7,5
4
75
Lehtonen Hilda
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
9-9,5
7,5-8
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7,5-8
puomi
9-9,5
permanto
7,5-8
6
11
Ylinampa Hertta
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
8,5-9
8,5-9
8-8,5
IV
hyppy
7,5-8
nojapuut
8,5-9
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
7
2
Jokinen Aada
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
8
9
Tarkki Livia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
8,5-9
6-7
IV
hyppy
9-9,5
nojapuut
7,5-8
puomi
8,5-9
permanto
6-7
9
4
Manninen Meea
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
hyppy
8-8,5
nojapuut
7,5-8
puomi
7,5-8
permanto
8-8,5
10
165
Karppinen Ella
Kajaani Gymnastics
9-9,5
6-7
7-7,5
8,5-9
III
hyppy
9-9,5
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
8,5-9
11
123
Chukwu Daniella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
6-7
7,5-8
8-8,5
8,5-9
III
hyppy
6-7
nojapuut
7,5-8
puomi
8-8,5
permanto
8,5-9
11
122
Huotari Unna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
7-7,5
11
128
Inari Karhula
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
7-7,5
puomi
7-7,5
permanto
7,5-8
11
79
Kivelä Saana
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
9-9,5
8-8,5
III
hyppy
9-9,5
nojapuut
alle 6
puomi
9-9,5
permanto
8-8,5
11
84
Mäki-Töyli Ninni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
11
74
Perttula Isella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
8-8,5
permanto
7,5-8
11
17
Somero Loviisa
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
7-7,5
11
164
Tuikka Elsi
Kajaani Gymnastics
9-9,5
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
hyppy
9-9,5
nojapuut
alle 6
puomi
7,5-8
permanto
8,5-9
11
158
Alatalo Aava
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
7,5-8
alle 6
6-7
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
7,5-8
puomi
alle 6
permanto
6-7
11
77
Antila Elle
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7-7,5
6-7
II
hyppy
8-8,5
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
6-7
11
127
Arhipoff Anni-Sofia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
11
121
Hakala Amelia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7-7,5
permanto
6-7
11
166
Kolehmainen Oona
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
7-7,5
11
129
Pietola Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
alle 6
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
7-7,5
puomi
8-8,5
permanto
alle 6
11
162
Pulkkinen Juulia
Kajaani Gymnastics
8-8,5
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
hyppy
8-8,5
nojapuut
7,5-8
puomi
alle 6
permanto
7,5-8
11
18
Szabo Lili
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
alle 6
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
alle 6
11
12
Toivola Elsi
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
7,5-8
6-7
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
6-7
11
81
Vaissalo Emma
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
hyppy
9-9,5
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
8-8,5
11
157
Akhmetkhanova Malika
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
alle 6
alle 6
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
alle 6
permanto
alle 6
11
10
Arhipoff Emilia
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
6-7
6-7
6-7
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
6-7
puomi
6-7
permanto
6-7
11
14
Forsman Dianna
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
16
Heikkilä Sylvi
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
hyppy
9-9,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
6-7
11
3
Karppelin Viola
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
7-7,5
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
alle 6
11
124
Kavvalou Naomi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
6-7
11
80
Keckman Eini
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8-8,5
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
alle 6
11
5
Kuusikko Olivia
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
8
Kärkkäinen Kerttu
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
161
Leinonen Elma
Kajaani Gymnastics
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
7-7,5
11
7
Meriläinen Liinu
Voimistelumaailma Oulu
7-7,5
alle 6
8-8,5
6-7
I
hyppy
7-7,5
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
6-7
11
78
Moilanen Annabella
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
163
Ovaska Lumi
Kajaani Gymnastics
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
6-7
11
15
Pietilä Amanda
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
alle 6
permanto
6-7
11
159
Riekki Kielo
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
alle 6
permanto
6-7
11
160
Riekki Pinja
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
7-7,5
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
alle 6
11
82
Rinta Seea
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
7-7,5
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
alle 6
11
83
Savolainen Olivia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
7,5-8
permanto
7-7,5
11
1
Särkelä Tessa
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
alle 6
11
125
Siikaluoma Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
hyppy
alle 6
nojapuut
alle 6
puomi
alle 6
permanto
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
165
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

9-9,5

2
126
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
164
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

3
81
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
76
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
16
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

5
79
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
13
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

9
9
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

10
166
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
158
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
127
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
121
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
122
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
2
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
75
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
84
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
74
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
129
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
83
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
17
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
18
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
12
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
77
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
10
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
14
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
128
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
124
Kavvalou Naomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
80
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
5
Kuusikko Olivia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
8
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
161
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
4
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
78
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
163
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
162
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
159
Riekki Kielo, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
160
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
82
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
157
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
15
Pietilä Amanda, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
11
Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
7
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
123
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
125
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
11
Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
126
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
13
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

5
76
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

6
75
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

7
9
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

8
162
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

7,5-8

9
158
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

9
4
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
123
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
128
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
129
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
77
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
10
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
121
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
122
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
2
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
165
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

6-7

11
84
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
74
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
18
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
12
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
157
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
127
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
14
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
16
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
3
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
124
Kavvalou Naomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
80
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
79
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
166
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
5
Kuusikko Olivia, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
8
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
161
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
7
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
78
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
163
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
15
Pietilä Amanda, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
159
Riekki Kielo, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
160
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
82
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
83
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
125
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
17
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
1
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
164
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
81
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
126
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
75
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

3
76
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

3
79
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

5
2
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

5
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

7
84
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

7
11
Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

9
127
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

9
13
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
9
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
123
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
80
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
166
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
7
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
74
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
129
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
17
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
81
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
83
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
18
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
12
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
164
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
77
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
121
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
122
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
128
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
3
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
165
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
124
Kavvalou Naomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
160
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
82
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
10
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
14
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
16
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
5
Kuusikko Olivia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
8
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
161
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

6-7

11
78
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
163
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
1
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
157
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
158
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
15
Pietilä Amanda, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
162
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

alle 6

11
159
Riekki Kielo, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
125
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
123
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
165
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

8,5-9

3
76
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

4
164
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

8,5-9

5
126
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
81
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

7
79
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

8
4
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

9
11
Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

10
75
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

10
84
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
127
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
128
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
74
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
162
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
13
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
122
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
166
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
161
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

7-7,5

11
83
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
17
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
158
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
77
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
10
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
121
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
16
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
124
Kavvalou Naomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
7
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
163
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

6-7

11
15
Pietilä Amanda, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
159
Riekki Kielo, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
9
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
12
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
157
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
14
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
3
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
80
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
5
Kuusikko Olivia, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
8
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
78
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
129
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
160
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
82
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
125
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
18
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
1
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
157
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

158
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

77
Antila Elle, Kyrön Voima Voimistelujaosto

127
Arhipoff Anni-Sofia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

10
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

123
Chukwu Daniella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

76
Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

14
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

121
Hakala Amelia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

16
Heikkilä Sylvi, Kalajoen Voimistelijat

122
Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

128
Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

3
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

165
Karppinen Ella, Kajaani Gymnastics

124
Kavvalou Naomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

80
Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto

126
Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

79
Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto

166
Kolehmainen Oona, Kajaani Gymnastics

5
Kuusikko Olivia, Voimistelumaailma Oulu

8
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

75
Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto

161
Leinonen Elma, Kajaani Gymnastics

4
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

7
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

78
Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

84
Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

163
Ovaska Lumi, Kajaani Gymnastics

74
Perttula Isella, Kyrön Voima Voimistelujaosto

15
Pietilä Amanda, Voimistelumaailma Oulu

129
Pietola Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

162
Pulkkinen Juulia, Kajaani Gymnastics

13
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

159
Riekki Kielo, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

160
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

82
Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto

83
Savolainen Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

125
Siikaluoma Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

17
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

18
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

1
Särkelä Tessa, Voimistelumaailma Oulu

9
Tarkki Livia, Voimistelumaailma Oulu

6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

12
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

164
Tuikka Elsi, Kajaani Gymnastics

81
Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto

11
Ylinampa Hertta, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 20.7.2024 3.19.43
SX
SM
MD
XL
XXL