Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Pyrkivä Gymnastics, Turku Turku, 2022-11-05

B-lk nuoremmat B-lk vanhemmat C-lk nuoremmat C-lk vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-luokka F-luokka G-luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka B-JOUKKUE C-JOUKKUE D-JOUKKUE E-JOUKKUE F-JOUKKUE
B-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Kuusela Siiri
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
9-9,5
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
2
8
Skog Pinja
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8-8,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
11
Kiviniemi Ellen
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
4
Kiviniemi Aava
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
64
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
6
10
Tammila Aida-Elma
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9,5-10
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9,5-10
FX
8,5-9
7
62
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
63
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
9
65
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
10
9
Suomi Essi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
5
Meriläinen Mila
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
6
Salmela Pihla
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
1
Blomberg Lydia
Gymnastics Åland
8,5-9
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
55
Tahvonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
56
Haverinen Ella
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
8,5-9
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
alle 6
11
54
Lakela Aada
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
12
Lallukka Martta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
57
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
8,5-9
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
7
Rauhansuu Unna
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
58
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
1
Abrams Filippa
Pargas idrottsförening
8-8,5
alle 6
7,5-8
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
53
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
60
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
6-7
6-7
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
61
Kähkönen Anni
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
13
Mallius Armi
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
2
Wiman Ebba
Gymnastics Åland
8,5-9
alle 6
7,5-8
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
59
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
64
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
63
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
62
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
6
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
54
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

7
8
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
9
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
55
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
11
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
65
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
12
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

11
10
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
1
Blomberg Lydia, Gymnastics Åland

8,5-9

11
53
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
56
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
61
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
57
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
13
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
5
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
7
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
58
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
2
Wiman Ebba, Gymnastics Åland

8,5-9

11
1
Abrams Filippa, Pargas idrottsförening

8-8,5

11
60
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
59
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
8
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
64
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
62
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
11
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
63
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

8
65
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

9
9
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

10
10
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
5
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
1
Blomberg Lydia, Gymnastics Åland

6-7

11
60
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
7
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
6
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
55
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
1
Abrams Filippa, Pargas idrottsförening

alle 6

11
53
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
56
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
61
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
59
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

11
54
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
12
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
57
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
13
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

alle 6

11
58
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
2
Wiman Ebba, Gymnastics Åland

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

2
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

3
11
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
64
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
8
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

7
63
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
65
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

9
56
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

10
62
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
1
Blomberg Lydia, Gymnastics Åland

8,5-9

11
57
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
5
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
6
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
61
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
54
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
55
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
1
Abrams Filippa, Pargas idrottsförening

7,5-8

11
12
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
13
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
9
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
58
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
2
Wiman Ebba, Gymnastics Åland

7,5-8

11
53
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
7
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
60
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
59
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
11
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

1
3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
10
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
62
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
8
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

6
4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
63
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

7
64
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
9
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
65
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
55
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
1
Blomberg Lydia, Gymnastics Åland

7-7,5

11
5
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
6
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
54
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
12
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
57
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
13
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
58
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
1
Abrams Filippa, Pargas idrottsförening

alle 6

11
53
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
56
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
60
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
61
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
59
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

11
7
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

alle 6

11
2
Wiman Ebba, Gymnastics Åland

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
Blomberg Lydia, Gymnastics Åland

53
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

56
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

63
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

60
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

4
Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics

11
Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics

3
Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics

61
Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat

59
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

65
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

54
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

12
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

57
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

62
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

13
Mallius Armi, Turun Urheiluliitto Voimistelu

5
Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics

64
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

7
Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics

6
Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8
Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics

9
Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics

55
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

10
Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics

58
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

2
Wiman Ebba, Gymnastics Åland


Last Update: 25.7.2024 6.36.36
SX
SM
MD
XL
XXL