Tillbaka 

Region yngre Lindesberg, 2022-11-12

Ungdomsklassen PVU Miniorer individuellt Minior o ungdomstrupp Pre-juniorer DTQ
Ungdomsklassen
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Boll/käglor
Total
Gap
1
Maja Magnusson
Stråssa GF
Fristående



Boll/käglor



2
Tina Persson
SGSF
Fristående



Boll/käglor



3
Ida Röjdeby
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



4
Roxana Yulchieva
Stockholm RG
Fristående



Boll/käglor



5
Marta Vrbanus
SGSF
Fristående



Boll/käglor



6
Liv Röjdeby
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



7
Emily Anna Pesko
SGSF
Fristående



Boll/käglor



8
Daminika Kviatkouskaya
Stockholm RG
Fristående



Boll/käglor



9
Miranda Näs
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



10
Lovissa Batota
SGSF
Fristående



Boll/käglor



11
Ester Bäccman
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



12
Naemi Scharffetter
SGSF
Fristående



Boll/käglor



13
Karina Nykon
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



14
Yara Kessem
Stockholm RG
Fristående



Boll/käglor



15
Sara Isik
SGSF
Fristående



Boll/käglor



16
Flora Eriksson
GF Uppsalaflickorna
Fristående



Boll/käglor



17
Vansessa Sydholm
SGSF
Fristående



Boll/käglor



18
Annika Balsaminova
Stockholm RG
Fristående



Boll/käglor



Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
12
Naemi Scharffetter, SGSF


13
Karina Nykon, GF Uppsalaflickorna


10
Lovissa Batota, SGSF


11
Ester Bäccman, GF Uppsalaflickorna


14
Yara Kessem, Stockholm RG


17
Vansessa Sydholm, SGSF


18
Annika Balsaminova, Stockholm RG


15
Sara Isik, SGSF


16
Flora Eriksson, GF Uppsalaflickorna


3
Ida Röjdeby, GF Uppsalaflickorna


4
Roxana Yulchieva, Stockholm RG


1
Maja Magnusson, Stråssa GF


2
Tina Persson, SGSF


5
Marta Vrbanus, SGSF


8
Daminika Kviatkouskaya, Stockholm RG


9
Miranda Näs, GF Uppsalaflickorna


6
Liv Röjdeby, GF Uppsalaflickorna


7
Emily Anna Pesko, SGSF


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
1
Maja Magnusson, Stråssa GF


2
Tina Persson, SGSF


3
Ida Röjdeby, GF Uppsalaflickorna


4
Roxana Yulchieva, Stockholm RG


5
Marta Vrbanus, SGSF


6
Liv Röjdeby, GF Uppsalaflickorna


7
Emily Anna Pesko, SGSF


8
Daminika Kviatkouskaya, Stockholm RG


9
Miranda Näs, GF Uppsalaflickorna


10
Lovissa Batota, SGSF


11
Ester Bäccman, GF Uppsalaflickorna


12
Naemi Scharffetter, SGSF


13
Karina Nykon, GF Uppsalaflickorna


14
Yara Kessem, Stockholm RG


15
Sara Isik, SGSF


16
Flora Eriksson, GF Uppsalaflickorna


17
Vansessa Sydholm, SGSF


18
Annika Balsaminova, Stockholm RG


Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
A
E
Pen-
Poäng
Gap

Last Update: 2024-07-25 06:20:13
SX
SM
MD
XL
XXL