Back 

NNM 2024 Tromsø, 2024-03-09

Jente Klasse I Finaler Gutt Klasse I Finaler Jente Klasse II Finaler Gutt Klasse II Finaler Jente Klasse III Finaler Gutt Klasse III Finaler Jente rekrutt 11 år Jente rekrutt 12 år Gutt rekrutt Jente Klasse I Gutt Klasse I Jente Klasse II Gutt Klasse II Jente Klasse III Gutt Klasse III
Jente Klasse I Finaler
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
424
Kristine Agnete Sivertsen
Tromsø Turnforening
10.575
10.850/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.700
10.650
D: 2.00
E: 8.650
11.850
D: 4.10
E: 7.750
11.550
D: 4.60
E: 7.250
ND: 0.30
34.050
VT
10.575
10.850/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.700
UB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
BB
11.850
D: 4.1
E: 7.750
FX
11.550
D: 4.6
E: 7.250
ND: 0.30
2
416
Nora Nygård
Narvik Turnforening
10.675
10.750/10.600
D: 3.2/2.4
E: 7.550/8.200
11.250
D: 4.30
E: 6.950
11.850
D: 4.70
E: 7.150
33.775
0.275
VT
10.675
10.750/10.600
D: 3.2/2.4
E: 7.550/8.200
UB
11.250
D: 4.3
E: 6.950
BB

FX
11.850
D: 4.7
E: 7.150
3
425
Thea Weber-Fausa
Tromsø Turnforening
10.450
11.050/9.850
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.250
10.450
D: 2.00
E: 8.450
10.600
D: 4.00
E: 6.600
11.550
D: 3.90
E: 7.650
32.600
1.450
VT
10.450
11.050/9.850
D: 2.4/1.6
E: 8.650/8.250
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
10.600
D: 4.0
E: 6.600
FX
11.550
D: 3.9
E: 7.650
4
418
Magnhild Stormo
Narvik Turnforening
10.650
10.250/11.050
D: 1.6/2.4
E: 8.650/8.750
ND: 0.00 / 0.10
9.350
D: 2.50
E: 6.850
11.150
D: 4.60
E: 6.550
31.150
2.900
VT
10.650
10.250/11.050
D: 1.6/2.4
E: 8.650/8.750
ND: 0.00/0.10
UB
9.350
D: 2.5
E: 6.850
BB

FX
11.150
D: 4.6
E: 6.550
5
417
Sofie Seljeseth
Narvik Turnforening
10.475
9.850/11.100
D: 1.6/2.4
E: 8.250/8.700
11.200
D: 4.50
E: 6.700
21.675
12.375
VT
10.475
9.850/11.100
D: 1.6/2.4
E: 8.250/8.700
UB

BB

FX
11.200
D: 4.5
E: 6.700
6
422
Eira Lien Schulerud
Tromsø Turnforening
10.750
D: 2.00
E: 8.750
9.800
D: 3.60
E: 6.200
20.550
13.500
VT
UB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
BB
9.800
D: 3.6
E: 6.200
FX

7
409
Thea Sofie Johansen
Bodø og Omegn Idrettsforening
10.300
D: 2.00
E: 8.300
8.850
D: 4.00
E: 4.850
19.150
14.900
VT
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
8.850
D: 4.0
E: 4.850
FX

8
421
Sofie Olsen Hammer
Sortland Turnforening
12.100
D: 4.60
E: 7.500
12.100
21.950
VT
UB

BB

FX
12.100
D: 4.6
E: 7.500
9
419
Sara Malene Bergheim
Sortland Turnforening
10.250
10.550/9.950
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.450
ND: 0.30 / 0.10
10.250
23.800
VT
10.250
10.550/9.950
D: 2.4/1.6
E: 8.450/8.450
ND: 0.30/0.10
UB

BB

FX

10
423
Anna Olasdatter Daae
Tromsø Turnforening
8.950
D: 4.30
E: 4.650
8.950
25.100
VT
UB

BB
8.950
D: 4.3
E: 4.650
FX

11
426
Mathea Skog Hansen
Rana Turnforening
7.650
D: 0.20
E: 7.450
7.650
26.400
VT
UB

BB
7.650
D: 0.2
E: 7.450
FX

12
415
Signe Hjuring Strøm
Narvik Turnforening
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
416
Nora Nygård, Narvik Turnforening


3.2
2.4


7.550
8.200



Q
10.675
10.750
10.600

2
418
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening


1.6
2.4


8.650
8.750



0.1
Q
10.650
10.250
11.050

0.025
3
424
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening


2.4
1.6


8.450
8.700



Q
10.575
10.850
10.300

0.100
4
417
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening


1.6
2.4


8.250
8.700



Q
10.475
9.850
11.100

0.200
5
425
Thea Weber-Fausa, Tromsø Turnforening


2.4
1.6


8.650
8.250



Q
10.450
11.050
9.850

0.225
6
419
Sara Malene Bergheim, Sortland Turnforening


2.4
1.6


8.450
8.450


0.3
0.1
Q
10.250
10.550
9.950

0.425
7
422
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening









R1

7
415
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening









R2

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
416
Nora Nygård, Narvik Turnforening

4.3

6.950

Q
11.250

2
422
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening

2.0

8.750

Q
10.750

0.500
3
424
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

2.0

8.650

Q
10.650

0.600
4
425
Thea Weber-Fausa, Tromsø Turnforening

2.0

8.450

Q
10.450

0.800
5
409
Thea Sofie Johansen, Bodø og Omegn Idrettsforening

2.0

8.300

Q
10.300

0.950
6
418
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

2.5

6.850

Q
9.350

1.900
7
415
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening



R1

7
423
Anna Olasdatter Daae, Tromsø Turnforening



R2

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
424
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

4.1

7.750

Q
11.850

2
425
Thea Weber-Fausa, Tromsø Turnforening

4.0

6.600

Q
10.600

1.250
3
422
Eira Lien Schulerud, Tromsø Turnforening

3.6

6.200

Q
9.800

2.050
4
423
Anna Olasdatter Daae, Tromsø Turnforening

4.3

4.650

Q
8.950

2.900
5
409
Thea Sofie Johansen, Bodø og Omegn Idrettsforening

4.0

4.850

Q
8.850

3.000
6
426
Mathea Skog Hansen, Rana Turnforening

0.2

7.450

Q
7.650

4.200
7
417
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening



R1

7
421
Sofie Olsen Hammer, Sortland Turnforening



R2

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
421
Sofie Olsen Hammer, Sortland Turnforening

4.6

7.500

Q
12.100

2
416
Nora Nygård, Narvik Turnforening

4.7

7.150

Q
11.850

0.250
3
425
Thea Weber-Fausa, Tromsø Turnforening

3.9

7.650

Q
11.550

0.550
3
424
Kristine Agnete Sivertsen, Tromsø Turnforening

4.6

7.250

0.3
Q
11.550

0.550
5
417
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening

4.5

6.700

Q
11.200

0.900
6
418
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

4.6

6.550

Q
11.150

0.950
7
409
Thea Sofie Johansen, Bodø og Omegn Idrettsforening



R1

7
419
Sara Malene Bergheim, Sortland Turnforening



R2

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/20/2024 1:46:33 AM
SX
SM
MD
XL
XXL