Back 

KEPLER CUP – Region Sør , 6.-7.april, 2024

Rekrutt 11 Rekrutt 12 Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Finaler, Klasse 1 Finaler, klasse 2+3 Lag konkurranse, Rekrutt Lag konkurranse, Stige
Rekrutt 11
Unofficial results
Pl
#
Name
Hopp
Skranke
Bom
Frittstående
Total
Gap
1
161
Mina Fiksdal
Vågsbygd Turn
10.650
D: 1.8
E: 8.850
11.500
D: 4.10
E: 7.400
10.700
D: 5.00
E: 5.700
12.400
D: 4.50
E: 7.900
45.250
Hopp
10.650
D: 1.8
E: 8.850
Skranke
11.500
D: 4.1
E: 7.400
Bom
10.700
D: 5.0
E: 5.700
Frittstående
12.400
D: 4.5
E: 7.900
2
140
Hanna Lykke Hagen
Nøtterøy Turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
9.850
D: 1.20
E: 8.650
11.200
D: 3.90
E: 7.300
11.900
D: 4.30
E: 7.600
43.300
1.950
Hopp
10.350
D: 1.6
E: 8.750
Skranke
9.850
D: 1.2
E: 8.650
Bom
11.200
D: 3.9
E: 7.300
Frittstående
11.900
D: 4.3
E: 7.600
3
141
Julie Indrebø-Nordby
Nøtterøy Turn
9.450
D: 1.0
E: 8.450
10.500
D: 2.20
E: 8.300
11.200
D: 4.00
E: 7.200
11.700
D: 4.60
E: 7.100
42.850
2.400
Hopp
9.450
D: 1.0
E: 8.450
Skranke
10.500
D: 2.2
E: 8.300
Bom
11.200
D: 4.0
E: 7.200
Frittstående
11.700
D: 4.6
E: 7.100
4
139
Molly Nordseth Fossgard
Nøtterøy Turn
10.600
D: 1.6
E: 9.000
8.050
D: 2.20
E: 5.850
10.500
D: 3.90
E: 6.600
11.500
D: 3.90
E: 7.600
40.650
4.600
Hopp
10.600
D: 1.6
E: 9.000
Skranke
8.050
D: 2.2
E: 5.850
Bom
10.500
D: 3.9
E: 6.600
Frittstående
11.500
D: 3.9
E: 7.600
5
159
Luna Sofie Klaussen
Vågsbygd Turn
9.600
D: 1.8
E: 7.800
9.850
D: 0.70
E: 9.150
10.200
D: 3.50
E: 6.700
10.900
D: 3.00
E: 7.900
40.550
4.700
Hopp
9.600
D: 1.8
E: 7.800
Skranke
9.850
D: 0.7
E: 9.150
Bom
10.200
D: 3.5
E: 6.700
Frittstående
10.900
D: 3.0
E: 7.900
6
158
Sol Fiona Svaard
Vågsbygd Turn
9.950
D: 1.6
E: 8.350
8.500
D: 0.70
E: 7.800
10.200
D: 3.40
E: 6.800
11.700
D: 4.00
E: 7.700
40.350
4.900
Hopp
9.950
D: 1.6
E: 8.350
Skranke
8.500
D: 0.7
E: 7.800
Bom
10.200
D: 3.4
E: 6.800
Frittstående
11.700
D: 4.0
E: 7.700
7
168
Ida Asbjørnsen
Horten Turn
10.250
D: 1.6
E: 8.650
9.450
D: 0.50
E: 8.950
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.400
D: 3.00
E: 7.400
40.100
5.150
Hopp
10.250
D: 1.6
E: 8.650
Skranke
9.450
D: 0.5
E: 8.950
Bom
10.000
D: 3.0
E: 7.000
Frittstående
10.400
D: 3.0
E: 7.400
8
160
Lava Pedersen Miller
Vågsbygd Turn
9.650
D: 1.6
E: 8.050
10.000
D: 1.20
E: 8.800
9.900
D: 3.00
E: 6.900
9.800
D: 3.00
E: 6.800
39.350
5.900
Hopp
9.650
D: 1.6
E: 8.050
Skranke
10.000
D: 1.2
E: 8.800
Bom
9.900
D: 3.0
E: 6.900
Frittstående
9.800
D: 3.0
E: 6.800
9
157
Julie Bjørnå
Vågsbygd Turn
10.100
D: 1.6
E: 8.500
9.550
D: 1.00
E: 8.550
10.300
D: 4.30
E: 6.000
9.300
D: 3.00
E: 6.300
39.250
6.000
Hopp
10.100
D: 1.6
E: 8.500
Skranke
9.550
D: 1.0
E: 8.550
Bom
10.300
D: 4.3
E: 6.000
Frittstående
9.300
D: 3.0
E: 6.300
10
153
Meline Anker Birkeflet
Grimstad Turn og IF
9.600
D: 1.0
E: 8.600
9.000
D: 0.50
E: 8.500
6.800
D: 2.00
E: 4.800
9.800
D: 3.80
E: 6.000
35.200
10.050
Hopp
9.600
D: 1.0
E: 8.600
Skranke
9.000
D: 0.5
E: 8.500
Bom
6.800
D: 2.0
E: 4.800
Frittstående
9.800
D: 3.8
E: 6.000
11
138
Sunniva Ausland
Nøtterøy Turn
9.600
D: 1.6
E: 8.000
8.400
D: 1.00
E: 7.400
8.000
D: 2.00
E: 6.000
8.900
D: 2.80
E: 6.600
ND: 0.50
34.900
10.350
Hopp
9.600
D: 1.6
E: 8.000
Skranke
8.400
D: 1.0
E: 7.400
Bom
8.000
D: 2.0
E: 6.000
Frittstående
8.900
D: 2.8
E: 6.600
ND: 0.50
12
165
Sanna Hellum Tollefsen
STIF
9.050
D: 1.6
E: 7.450
8.100
D: 0.50
E: 7.600
7.300
D: 3.80
E: 3.500
10.000
D: 4.00
E: 6.000
34.450
10.800
Hopp
9.050
D: 1.6
E: 7.450
Skranke
8.100
D: 0.5
E: 7.600
Bom
7.300
D: 3.8
E: 3.500
Frittstående
10.000
D: 4.0
E: 6.000
13
166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen
STIF
9.550
D: 1.6
E: 7.950
8.650
D: 0.70
E: 7.950
7.000
D: 2.50
E: 4.500
9.200
D: 3.80
E: 5.400
34.400
10.850
Hopp
9.550
D: 1.6
E: 7.950
Skranke
8.650
D: 0.7
E: 7.950
Bom
7.000
D: 2.5
E: 4.500
Frittstående
9.200
D: 3.8
E: 5.400
14
169
Leandra Stormoen Romstad
Horten Turn
9.600
D: 1.6
E: 8.000
8.100
D: 0.50
E: 7.600
8.000
D: 0.00
E: 8.000
8.600
D: 2.50
E: 6.100
34.300
10.950
Hopp
9.600
D: 1.6
E: 8.000
Skranke
8.100
D: 0.5
E: 7.600
Bom
8.000

E: 8.000
Frittstående
8.600
D: 2.5
E: 6.100
15
155
Nellieh Gundersen
Grimstad Turn og IF
8.800
D: 1.6
E: 7.200
8.800
D: 0.70
E: 8.100
7.500
D: 3.00
E: 4.500
8.100
D: 3.90
E: 4.200
33.200
12.050
Hopp
8.800
D: 1.6
E: 7.200
Skranke
8.800
D: 0.7
E: 8.100
Bom
7.500
D: 3.0
E: 4.500
Frittstående
8.100
D: 3.9
E: 4.200
16
151
Maia Fallås Andersen
Grimstad Turn og IF
9.400
D: 1.0
E: 8.400
8.050
D: 0.50
E: 7.550
8.100
D: 3.00
E: 5.100
6.700
D: 2.50
E: 4.200
32.250
13.000
Hopp
9.400
D: 1.0
E: 8.400
Skranke
8.050
D: 0.5
E: 7.550
Bom
8.100
D: 3.0
E: 5.100
Frittstående
6.700
D: 2.5
E: 4.200
17
136
Julia Andreassen
Nøtterøy Turn
3.350
D: 1.6
E: 1.750
7.200
D: 0.70
E: 6.500
8.700
D: 3.30
E: 5.400
10.300
D: 3.70
E: 6.600
29.550
15.700
Hopp
3.350
D: 1.6
E: 1.750
Skranke
7.200
D: 0.7
E: 6.500
Bom
8.700
D: 3.3
E: 5.400
Frittstående
10.300
D: 3.7
E: 6.600
18
152
Julia Kvarsnes
Grimstad Turn og IF
8.800

E: 8.800
6.500

E: 6.500
7.200
D: 2.00
E: 5.200
6.600
D: 2.50
E: 4.100
29.100
16.150
Hopp
8.800

E: 8.800
Skranke
6.500

E: 6.500
Bom
7.200
D: 2.0
E: 5.200
Frittstående
6.600
D: 2.5
E: 4.100
19
156
Mie Karlsen
Grimstad Turn og IF
8.300
D: 1.0
E: 7.300
7.100

E: 7.600
ND: 0.50
6.200
D: 2.00
E: 4.200
6.400
D: 1.00
E: 5.400
28.000
17.250
Hopp
8.300
D: 1.0
E: 7.300
Skranke
7.100

E: 7.600
ND: 0.50
Bom
6.200
D: 2.0
E: 4.200
Frittstående
6.400
D: 1.0
E: 5.400
20
154
Josefin Angeline Lossius-Skeie
Grimstad Turn og IF
9.150
D: 1.2
E: 7.950
7.000

E: 7.500
ND: 0.50
4.400
D: 2.00
E: 2.400
6.400
D: 1.00
E: 5.400
26.950
18.300
Hopp
9.150
D: 1.2
E: 7.950
Skranke
7.000

E: 7.500
ND: 0.50
Bom
4.400
D: 2.0
E: 2.400
Frittstående
6.400
D: 1.0
E: 5.400
21
167
Aimee Linnea Ekström
STIF
7.950
D: 0.50
E: 7.450
7.400
D: 2.00
E: 5.400
6.700
D: 0.50
E: 6.200
22.050
23.200
Hopp

Skranke
7.950
D: 0.5
E: 7.450
Bom
7.400
D: 2.0
E: 5.400
Frittstående
6.700
D: 0.5
E: 6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
161
Mina Fiksdal, Vågsbygd Turn


1.8


8.850




10.650

2
139
Molly Nordseth Fossgard, Nøtterøy Turn


1.6


9.000




10.600

0.050
3
140
Hanna Lykke Hagen, Nøtterøy Turn


1.6


8.750




10.350

0.300
4
168
Ida Asbjørnsen, Horten Turn


1.6


8.650




10.250

0.400
5
157
Julie Bjørnå, Vågsbygd Turn


1.6


8.500




10.100

0.550
6
158
Sol Fiona Svaard, Vågsbygd Turn


1.6


8.350




9.950

0.700
7
160
Lava Pedersen Miller, Vågsbygd Turn


1.6


8.050




9.650

1.000
8
153
Meline Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF


1.0


8.600




9.600

1.050
8
138
Sunniva Ausland, Nøtterøy Turn


1.6


8.000




9.600

1.050
8
169
Leandra Stormoen Romstad, Horten Turn


1.6


8.000




9.600

1.050
8
159
Luna Sofie Klaussen, Vågsbygd Turn


1.8


7.800




9.600

1.050
12
166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen, STIF


1.6


7.950




9.550

1.100
13
141
Julie Indrebø-Nordby, Nøtterøy Turn


1.0


8.450




9.450

1.200
14
151
Maia Fallås Andersen, Grimstad Turn og IF


1.0


8.400




9.400

1.250
15
154
Josefin Angeline Lossius-Skeie, Grimstad Turn og IF


1.2


7.950




9.150

1.500
16
165
Sanna Hellum Tollefsen, STIF


1.6


7.450




9.050

1.600
17
152
Julia Kvarsnes, Grimstad Turn og IF





8.800




8.800

1.850
17
155
Nellieh Gundersen, Grimstad Turn og IF


1.6


7.200




8.800

1.850
19
156
Mie Karlsen, Grimstad Turn og IF


1.0


7.300




8.300

2.350
20
136
Julia Andreassen, Nøtterøy Turn


1.6


1.750




3.350

7.300
21
167
Aimee Linnea Ekström, STIF










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
161
Mina Fiksdal, Vågsbygd Turn

4.1

7.400


11.500

2
141
Julie Indrebø-Nordby, Nøtterøy Turn

2.2

8.300


10.500

1.000
3
160
Lava Pedersen Miller, Vågsbygd Turn

1.2

8.800


10.000

1.500
4
159
Luna Sofie Klaussen, Vågsbygd Turn

0.7

9.150


9.850

1.650
4
140
Hanna Lykke Hagen, Nøtterøy Turn

1.2

8.650


9.850

1.650
6
157
Julie Bjørnå, Vågsbygd Turn

1.0

8.550


9.550

1.950
7
168
Ida Asbjørnsen, Horten Turn

0.5

8.950


9.450

2.050
8
153
Meline Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF

0.5

8.500


9.000

2.500
9
155
Nellieh Gundersen, Grimstad Turn og IF

0.7

8.100


8.800

2.700
10
166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen, STIF

0.7

7.950


8.650

2.850
11
158
Sol Fiona Svaard, Vågsbygd Turn

0.7

7.800


8.500

3.000
12
138
Sunniva Ausland, Nøtterøy Turn

1.0

7.400


8.400

3.100
13
165
Sanna Hellum Tollefsen, STIF

0.5

7.600


8.100

3.400
13
169
Leandra Stormoen Romstad, Horten Turn

0.5

7.600


8.100

3.400
15
151
Maia Fallås Andersen, Grimstad Turn og IF

0.5

7.550


8.050

3.450
15
139
Molly Nordseth Fossgard, Nøtterøy Turn

2.2

5.850


8.050

3.450
17
167
Aimee Linnea Ekström, STIF

0.5

7.450


7.950

3.550
18
136
Julia Andreassen, Nøtterøy Turn

0.7

6.500


7.200

4.300
19
156
Mie Karlsen, Grimstad Turn og IF


7.600

0.5

7.100

4.400
20
154
Josefin Angeline Lossius-Skeie, Grimstad Turn og IF


7.500

0.5

7.000

4.500
21
152
Julia Kvarsnes, Grimstad Turn og IF


6.500


6.500

5.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
140
Hanna Lykke Hagen, Nøtterøy Turn

3.9

7.300


11.200

1
141
Julie Indrebø-Nordby, Nøtterøy Turn

4.0

7.200


11.200

3
161
Mina Fiksdal, Vågsbygd Turn

5.0

5.700


10.700

0.500
4
139
Molly Nordseth Fossgard, Nøtterøy Turn

3.9

6.600


10.500

0.700
5
157
Julie Bjørnå, Vågsbygd Turn

4.3

6.000


10.300

0.900
6
158
Sol Fiona Svaard, Vågsbygd Turn

3.4

6.800


10.200

1.000
6
159
Luna Sofie Klaussen, Vågsbygd Turn

3.5

6.700


10.200

1.000
8
168
Ida Asbjørnsen, Horten Turn

3.0

7.000


10.000

1.200
9
160
Lava Pedersen Miller, Vågsbygd Turn

3.0

6.900


9.900

1.300
10
136
Julia Andreassen, Nøtterøy Turn

3.3

5.400


8.700

2.500
11
151
Maia Fallås Andersen, Grimstad Turn og IF

3.0

5.100


8.100

3.100
12
169
Leandra Stormoen Romstad, Horten Turn


8.000


8.000

3.200
12
138
Sunniva Ausland, Nøtterøy Turn

2.0

6.000


8.000

3.200
14
155
Nellieh Gundersen, Grimstad Turn og IF

3.0

4.500


7.500

3.700
15
167
Aimee Linnea Ekström, STIF

2.0

5.400


7.400

3.800
16
165
Sanna Hellum Tollefsen, STIF

3.8

3.500


7.300

3.900
17
152
Julia Kvarsnes, Grimstad Turn og IF

2.0

5.200


7.200

4.000
18
166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen, STIF

2.5

4.500


7.000

4.200
19
153
Meline Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF

2.0

4.800


6.800

4.400
20
156
Mie Karlsen, Grimstad Turn og IF

2.0

4.200


6.200

5.000
21
154
Josefin Angeline Lossius-Skeie, Grimstad Turn og IF

2.0

2.400


4.400

6.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
161
Mina Fiksdal, Vågsbygd Turn

4.5

7.900


12.400

2
140
Hanna Lykke Hagen, Nøtterøy Turn

4.3

7.600


11.900

0.500
3
158
Sol Fiona Svaard, Vågsbygd Turn

4.0

7.700


11.700

0.700
3
141
Julie Indrebø-Nordby, Nøtterøy Turn

4.6

7.100


11.700

0.700
5
139
Molly Nordseth Fossgard, Nøtterøy Turn

3.9

7.600


11.500

0.900
6
159
Luna Sofie Klaussen, Vågsbygd Turn

3.0

7.900


10.900

1.500
7
168
Ida Asbjørnsen, Horten Turn

3.0

7.400


10.400

2.000
8
136
Julia Andreassen, Nøtterøy Turn

3.7

6.600


10.300

2.100
9
165
Sanna Hellum Tollefsen, STIF

4.0

6.000


10.000

2.400
10
160
Lava Pedersen Miller, Vågsbygd Turn

3.0

6.800


9.800

2.600
10
153
Meline Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF

3.8

6.000


9.800

2.600
12
157
Julie Bjørnå, Vågsbygd Turn

3.0

6.300


9.300

3.100
13
166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen, STIF

3.8

5.400


9.200

3.200
14
138
Sunniva Ausland, Nøtterøy Turn

2.8

6.600

0.5

8.900

3.500
15
169
Leandra Stormoen Romstad, Horten Turn

2.5

6.100


8.600

3.800
16
155
Nellieh Gundersen, Grimstad Turn og IF

3.9

4.200


8.100

4.300
17
167
Aimee Linnea Ekström, STIF

0.5

6.200


6.700

5.700
17
151
Maia Fallås Andersen, Grimstad Turn og IF

2.5

4.200


6.700

5.700
19
152
Julia Kvarsnes, Grimstad Turn og IF

2.5

4.100


6.600

5.800
20
154
Josefin Angeline Lossius-Skeie, Grimstad Turn og IF

1.0

5.400


6.400

6.000
20
156
Mie Karlsen, Grimstad Turn og IF

1.0

5.400


6.400

6.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
161
Mina Fiksdal, Vågsbygd Turn




140
Hanna Lykke Hagen, Nøtterøy Turn




141
Julie Indrebø-Nordby, Nøtterøy Turn




139
Molly Nordseth Fossgard, Nøtterøy Turn




159
Luna Sofie Klaussen, Vågsbygd Turn




158
Sol Fiona Svaard, Vågsbygd Turn




168
Ida Asbjørnsen, Horten Turn




160
Lava Pedersen Miller, Vågsbygd Turn




157
Julie Bjørnå, Vågsbygd Turn




153
Meline Anker Birkeflet, Grimstad Turn og IF




138
Sunniva Ausland, Nøtterøy Turn




165
Sanna Hellum Tollefsen, STIF




166
Vilma Knutsen Ingebrigtsen, STIF




169
Leandra Stormoen Romstad, Horten Turn




155
Nellieh Gundersen, Grimstad Turn og IF




151
Maia Fallås Andersen, Grimstad Turn og IF




136
Julia Andreassen, Nøtterøy Turn




152
Julia Kvarsnes, Grimstad Turn og IF




156
Mie Karlsen, Grimstad Turn og IF




154
Josefin Angeline Lossius-Skeie, Grimstad Turn og IF




167
Aimee Linnea Ekström, STIF





Last Update: 7/21/2024 9:37:12 PM
SX
SM
MD
XL
XXL