Back 

Kretskonkurranse nr 2 – Turn menn – VOGTK Holmen Turnhall, 2024-05-11

Rekrutt Gutter 13-14 år Junior 15-16 år Junior 17-18 år Lag Rekrutt Lag Stige
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
9
Sigurd Holm Benjaminsen
Nordstrand Turnforening
10.000
D: 3.0
E: 7.000
11.250
D: 2.00
E: 9.250
11.300
D: 2.00
E: 9.300
12.300
D: 4.00
E: 8.300
11.400
D: 3.00
E: 8.400
10.700
66.950
FX
10.000
D: 3.0
E: 7.000
PH
11.250
D: 2.0
E: 9.250
SR
11.300
D: 2.0
E: 9.300
VT
12.300
D: 4.0
E: 8.300
PB
11.400
D: 3.0
E: 8.400
HB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
2
23
Lasse Reinprecht Akselsen
Njård Turn
10.000
D: 2.0
E: 8.000
11.350
D: 2.25
E: 9.100
11.400
D: 3.00
E: 8.400
11.200
D: 2.00
E: 9.200
12.000
D: 3.00
E: 9.000
9.900
65.850
1.100
FX
10.000
D: 2.0
E: 8.000
PH
11.350
D: 2.3
E: 9.100
SR
11.400
D: 3.0
E: 8.400
VT
11.200
D: 2.0
E: 9.200
PB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
HB
9.900
D: 1.5
E: 8.400
3
26
Luka Volkov
Oslo Turnforening
10.500
D: 3.0
E: 7.500
11.550
D: 2.25
E: 9.300
12.100
D: 3.00
E: 9.100
10.000
D: 2.00
E: 8.000
12.200
D: 3.00
E: 9.200
9.400
65.750
1.200
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PH
11.550
D: 2.3
E: 9.300
SR
12.100
D: 3.0
E: 9.100
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
PB
12.200
D: 3.0
E: 9.200
HB
9.400
D: 1.0
E: 8.400
4
8
Sonny Gia Tien Pham
Nordstrand Turnforening
10.500
D: 3.0
E: 7.500
11.750
D: 3.00
E: 8.750
10.200
D: 1.50
E: 8.700
11.800
D: 3.00
E: 8.800
11.600
D: 3.00
E: 8.600
9.600
65.450
1.500
FX
10.500
D: 3.0
E: 7.500
PH
11.750
D: 3.0
E: 8.750
SR
10.200
D: 1.5
E: 8.700
VT
11.800
D: 3.0
E: 8.800
PB
11.600
D: 3.0
E: 8.600
HB
9.600
D: 1.0
E: 8.600
5
7
Henrik Eriksen
Nordstrand Turnforening
10.000
D: 3.0
E: 7.000
10.900
D: 1.50
E: 9.400
10.400
D: 1.50
E: 8.900
12.300
D: 3.00
E: 9.300
11.700
D: 3.00
E: 8.700
9.500
64.800
2.150
FX
10.000
D: 3.0
E: 7.000
PH
10.900
D: 1.5
E: 9.400
SR
10.400
D: 1.5
E: 8.900
VT
12.300
D: 3.0
E: 9.300
PB
11.700
D: 3.0
E: 8.700
HB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
6
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren
Njård Turn
9.800
D: 2.0
E: 7.800
10.650
D: 1.50
E: 9.150
11.200
D: 2.00
E: 9.200
11.000
D: 2.00
E: 9.000
11.000
D: 2.00
E: 9.000
9.700
63.350
3.600
FX
9.800
D: 2.0
E: 7.800
PH
10.650
D: 1.5
E: 9.150
SR
11.200
D: 2.0
E: 9.200
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
PB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
HB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
7
12
Per Henrik Gåsbakk
Hoppensprett
9.500
D: 1.5
E: 8.000
10.800
D: 1.75
E: 9.050
10.400
D: 1.50
E: 8.900
11.100
D: 1.50
E: 9.600
11.100
D: 1.50
E: 9.600
9.900
62.800
4.150
FX
9.500
D: 1.5
E: 8.000
PH
10.800
D: 1.8
E: 9.050
SR
10.400
D: 1.5
E: 8.900
VT
11.100
D: 1.5
E: 9.600
PB
11.100
D: 1.5
E: 9.600
HB
9.900
D: 1.5
E: 8.400
8
11
Haakon Ruste Strand
Hoppensprett
9.600
D: 1.0
E: 8.600
10.200
D: 1.25
E: 8.950
10.600
D: 1.50
E: 9.100
10.400
D: 1.50
E: 8.900
10.800
D: 1.50
E: 9.300
10.000
61.600
5.350
FX
9.600
D: 1.0
E: 8.600
PH
10.200
D: 1.3
E: 8.950
SR
10.600
D: 1.5
E: 9.100
VT
10.400
D: 1.5
E: 8.900
PB
10.800
D: 1.5
E: 9.300
HB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
9
2
Georg Aalstad-Renberg
Hammer Turn
9.100
D: 1.0
E: 8.100
10.100
D: 2.25
E: 7.850
10.800
D: 1.50
E: 9.300
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.500
D: 1.00
E: 9.500
9.300
60.200
6.750
FX
9.100
D: 1.0
E: 8.100
PH
10.100
D: 2.3
E: 7.850
SR
10.800
D: 1.5
E: 9.300
VT
10.400
D: 2.0
E: 8.400
PB
10.500
D: 1.0
E: 9.500
HB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
10
1
Vetle Sandven-Thrane
Hammer Turn
8.800
D: 1.0
E: 7.800
9.850
D: 1.25
E: 8.600
10.700
D: 1.50
E: 9.200
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.600
D: 1.00
E: 9.600
9.100
59.750
7.200
FX
8.800
D: 1.0
E: 7.800
PH
9.850
D: 1.3
E: 8.600
SR
10.700
D: 1.5
E: 9.200
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
10.600
D: 1.0
E: 9.600
HB
9.100
D: 1.0
E: 8.100
11
6
Magnus Kolstad Bergland
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.400
D: 1.0
E: 8.400
9.900
D: 1.00
E: 8.900
9.700
D: 1.50
E: 8.200
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.000
D: 1.50
E: 8.500
10.000
59.700
7.250
FX
9.400
D: 1.0
E: 8.400
PH
9.900
D: 1.0
E: 8.900
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
HB
10.000
D: 1.5
E: 8.500
12
4
David Sebastião Farinha
Hokksund Turnforening
9.000
D: 1.5
E: 7.500
10.300
D: 1.00
E: 9.300
9.600
D: 1.50
E: 8.100
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.900
D: 1.00
E: 8.900
9.900
59.300
7.650
FX
9.000
D: 1.5
E: 7.500
PH
10.300
D: 1.0
E: 9.300
SR
9.600
D: 1.5
E: 8.100
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
9.900
D: 1.0
E: 8.900
HB
9.900
D: 1.5
E: 8.400
13
27
Nikolo Wiersholm Støvland
Oslo Turnforening
9.700
D: 1.5
E: 8.200
9.850
D: 1.25
E: 8.600
10.400
D: 2.00
E: 8.400
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.600
D: 1.50
E: 9.100
8.800
59.250
7.700
FX
9.700
D: 1.5
E: 8.200
PH
9.850
D: 1.3
E: 8.600
SR
10.400
D: 2.0
E: 8.400
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
PB
10.600
D: 1.5
E: 9.100
HB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
14
16
Sander Sjøbrend Kempinger
Nedre Glomma Turnforening
8.900
D: 1.5
E: 7.400
10.200
D: 0.75
E: 9.450
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.500
D: 1.50
E: 9.000
8.500
59.200
7.750
FX
8.900
D: 1.5
E: 7.400
PH
10.200
D: 0.8
E: 9.450
SR
10.300
D: 1.5
E: 8.800
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
10.500
D: 1.5
E: 9.000
HB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
15
10
Theodor Blixt Flaten
Nordstrand Turnforening
9.000
D: 1.0
E: 8.000
9.850
D: 1.00
E: 8.850
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.300
D: 1.00
E: 9.300
9.700
D: 2.00
E: 7.700
10.400
59.150
7.800
FX
9.000
D: 1.0
E: 8.000
PH
9.850
D: 1.0
E: 8.850
SR
9.900
D: 2.0
E: 7.900
VT
10.300
D: 1.0
E: 9.300
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
10.400
D: 3.0
E: 7.400
16
17
Oscar Bratterud Larsen
Nedre Glomma Turnforening
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9.850
D: 0.50
E: 9.350
10.100
D: 1.50
E: 8.600
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.800
D: 1.50
E: 8.300
8.900
59.050
7.900
FX
9.800
D: 1.5
E: 8.300
PH
9.850
D: 0.5
E: 9.350
SR
10.100
D: 1.5
E: 8.600
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
HB
8.900
D: 1.5
E: 7.400
17
20
Iver Bøe
Njård Turn
9.900
D: 1.5
E: 8.400
10.150
D: 1.00
E: 9.150
9.700
D: 1.50
E: 8.200
10.800
D: 2.00
E: 8.800
9.100
D: 1.50
E: 7.600
9.300
58.950
8.000
FX
9.900
D: 1.5
E: 8.400
PH
10.150
D: 1.0
E: 9.150
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT
10.800
D: 2.0
E: 8.800
PB
9.100
D: 1.5
E: 7.600
HB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
18
14
Johan Vold
Fredrikhalds Turnforening
9.400
D: 1.0
E: 8.400
10.150
D: 1.00
E: 9.150
10.200
D: 1.50
E: 8.700
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.500
D: 1.00
E: 8.500
8.900
58.750
8.200
FX
9.400
D: 1.0
E: 8.400
PH
10.150
D: 1.0
E: 9.150
SR
10.200
D: 1.5
E: 8.700
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
HB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
19
15
Storm Andreas Willard
Fredrikhalds Turnforening
9.600
D: 1.0
E: 8.600
9.700
D: 1.00
E: 8.700
9.900
D: 1.50
E: 8.400
10.600
D: 1.00
E: 9.600
9.900
D: 1.00
E: 8.900
8.800
58.500
8.450
FX
9.600
D: 1.0
E: 8.600
PH
9.700
D: 1.0
E: 8.700
SR
9.900
D: 1.5
E: 8.400
VT
10.600
D: 1.0
E: 9.600
PB
9.900
D: 1.0
E: 8.900
HB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
20
3
Emil Enayati Madsen
Hammer Turn
9.300
D: 0.5
E: 8.800
9.200
D: 1.00
E: 8.200
9.300
D: 1.00
E: 8.300
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.600
D: 1.00
E: 8.600
8.700
56.700
10.250
FX
9.300
D: 0.5
E: 8.800
PH
9.200
D: 1.0
E: 8.200
SR
9.300
D: 1.0
E: 8.300
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
PB
9.600
D: 1.0
E: 8.600
HB
8.700
D: 1.0
E: 7.700
21
29
Emil Sandven-Thrane
Lørenskog Gymnastikklag
9.500
D: 0.5
E: 9.000
9.300
D: 0.50
E: 8.800
8.400
D: 1.00
E: 7.400
10.600
D: 1.00
E: 9.600
9.100
D: 1.00
E: 8.100
8.100
55.000
11.950
FX
9.500
D: 0.5
E: 9.000
PH
9.300
D: 0.5
E: 8.800
SR
8.400
D: 1.0
E: 7.400
VT
10.600
D: 1.0
E: 9.600
PB
9.100
D: 1.0
E: 8.100
HB
8.100
D: 1.0
E: 7.100
22
13
Linus Oseland
Fredrikhalds Turnforening
9.000
D: 1.0
E: 8.000
7.550
D: 0.75
E: 6.800
8.900
D: 1.00
E: 7.900
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.300
D: 1.00
E: 8.300
8.600
53.850
13.100
FX
9.000
D: 1.0
E: 8.000
PH
7.550
D: 0.8
E: 6.800
SR
8.900
D: 1.0
E: 7.900
VT
10.500
D: 2.0
E: 8.500
PB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
HB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
23
28
Vadim Gusarov
Lørenskog Gymnastikklag
9.600
D: 0.5
E: 9.100
8.950
D: 0.50
E: 8.450
8.300
D: 1.00
E: 7.300
10.600
D: 1.00
E: 9.600
8.500
D: 1.00
E: 7.500
7.700
53.650
13.300
FX
9.600
D: 0.5
E: 9.100
PH
8.950
D: 0.5
E: 8.450
SR
8.300
D: 1.0
E: 7.300
VT
10.600
D: 1.0
E: 9.600
PB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
HB
7.700
D: 1.0
E: 6.700
24
25
Aron Emilian Dalheim
Oslo Turnforening
10.950
D: 1.75
E: 9.200
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.000
53.450
13.500
FX

PH
10.950
D: 1.8
E: 9.200
SR
10.800
D: 2.0
E: 8.800
VT
10.700
D: 2.0
E: 8.700
PB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
HB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
25
5
Ales Lukianets Sjøen
Hokksund Turnforening
8.800
D: 1.0
E: 7.800
8.200
D: 0.75
E: 7.450
8.300
D: 1.00
E: 7.300
9.900
D: 2.00
E: 7.900
9.000
D: 1.00
E: 8.000
8.200
52.400
14.550
FX
8.800
D: 1.0
E: 7.800
PH
8.200
D: 0.8
E: 7.450
SR
8.300
D: 1.0
E: 7.300
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
PB
9.000
D: 1.0
E: 8.000
HB
8.200
D: 1.0
E: 7.200
26
21
Olav Aandahl
Njård Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

26
18
Julius Olsen Larseng
Nedre Glomma Turnforening
FX

PH

SR

VT

PB

HB

26
19
Albert Azak-Rudshavn
Njård Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

26
22
Ivan Jakobsen
Njård Turn
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

7.500


10.500

1
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

3.0

7.500


10.500

3
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn

2.0

8.000


10.000

0.500
3
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.000


10.000

0.500
3
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.000


10.000

0.500
6
20
Iver Bøe, Njård Turn

1.5

8.400


9.900

0.600
7
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

8.300


9.800

0.700
7
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn

2.0

7.800


9.800

0.700
9
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening

1.5

8.200


9.700

0.800
10
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag

0.5

9.100


9.600

0.900
10
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett

1.0

8.600


9.600

0.900
10
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.600


9.600

0.900
13
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag

0.5

9.000


9.500

1.000
13
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett

1.5

8.000


9.500

1.000
15
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.400


9.400

1.100
15
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.0

8.400


9.400

1.100
17
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn

0.5

8.800


9.300

1.200
18
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

8.100


9.100

1.400
19
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.000


9.000

1.500
19
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

1.0

8.000


9.000

1.500
19
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening

1.5

7.500


9.000

1.500
22
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening

1.5

7.400


8.900

1.600
23
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening

1.0

7.800


8.800

1.700
23
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

7.800


8.800

1.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening


2.0
4.0


8.700
8.800




11.750
10.700
12.800

2
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening


3.0
1.5


9.200
9.400




11.550
12.200
10.900

0.200
3
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn


1.5
3.0


9.200
9.000




11.350
10.700
12.000

0.400
4
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening


2.0
2.0


9.000
9.500




11.250
11.000
11.500

0.500
5
25
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


2.0
1.5


8.800
9.600




10.950
10.800
11.100

0.800
6
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening


1.5
1.5


9.000
9.800




10.900
10.500
11.300

0.850
7
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett


2.0
1.5


8.800
9.300




10.800
10.800
10.800

0.950
8
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn


1.5
1.5


8.800
9.500




10.650
10.300
11.000

1.100
9
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening


1.0
1.0


9.200
9.400




10.300
10.200
10.400

1.450
10
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening


0.5
1.0


9.100
9.800




10.200
9.600
10.800

1.550
10
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett


1.0
1.5


9.400
8.500




10.200
10.400
10.000

1.550
12
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening


1.0
1.0


8.800
9.500




10.150
9.800
10.500

1.600
12
20
Iver Bøe, Njård Turn


1.0
1.0


8.900
9.400




10.150
9.900
10.400

1.600
14
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn


1.5
3.0


9.100
6.600




10.100
10.600
9.600

1.650
15
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.0
1.0


8.600
9.200




9.900
9.600
10.200

1.850
16
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening


0.5
0.5


9.200
9.500




9.850
9.700
10.000

1.900
16
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening


1.0
1.0


8.700
9.000




9.850
9.700
10.000

1.900
16
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening


1.0
1.5


9.100
8.100




9.850
10.100
9.600

1.900
16
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn


1.0
1.5


9.100
8.100




9.850
10.100
9.600

1.900
20
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening


1.0
1.0


8.600
8.800




9.700
9.600
9.800

2.050
21
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag


0.5
0.5


8.300
9.300




9.300
8.800
9.800

2.450
22
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn


1.0
1.0


8.100
8.300




9.200
9.100
9.300

2.550
23
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag


0.5
0.5


8.700
8.200




8.950
9.200
8.700

2.800
24
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening


1.0
0.5


7.500
7.400




8.200
8.500
7.900

3.550
25
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening


1.0
0.5


7.900
5.700




7.550
8.900
6.200

4.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

9.100


12.100

2
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn

3.0

8.400


11.400

0.700
3
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

2.0

9.300


11.300

0.800
4
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn

2.0

9.200


11.200

0.900
5
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.5

9.300


10.800

1.300
5
25
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

8.800


10.800

1.300
7
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.5

9.200


10.700

1.400
8
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett

1.5

9.100


10.600

1.500
9
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

1.5

8.900


10.400

1.700
9
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett

1.5

8.900


10.400

1.700
9
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening

2.0

8.400


10.400

1.700
12
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening

1.5

8.800


10.300

1.800
13
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

1.5

8.700


10.200

1.900
13
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening

1.5

8.700


10.200

1.900
15
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

8.600


10.100

2.000
16
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening

1.5

8.400


9.900

2.200
16
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

2.0

7.900


9.900

2.200
18
20
Iver Bøe, Njård Turn

1.5

8.200


9.700

2.400
18
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

8.200


9.700

2.400
20
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening

1.5

8.100


9.600

2.500
21
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn

1.0

8.300


9.300

2.800
22
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening

1.0

7.900


8.900

3.200
23
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

7.400


8.400

3.700
24
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening

1.0

7.300


8.300

3.800
24
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

7.300


8.300

3.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening


3.0


9.300




6.150
12.300

1
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening


4.0


8.300




6.150
12.300

3
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening


3.0


8.800




5.900
11.800

0.250
4
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn


2.0


9.200




5.600
11.200

0.550
5
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett


1.5


9.600




5.550
11.100

0.600
6
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn


2.0


9.000




5.500
11.000

0.650
7
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening


2.0


8.800




5.400
10.800

0.750
7
20
Iver Bøe, Njård Turn


2.0


8.800




5.400
10.800

0.750
9
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.0


8.700




5.350
10.700

0.800
9
25
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening


2.0


8.700




5.350
10.700

0.800
9
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn


2.0


8.700




5.350
10.700

0.800
12
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag


1.0


9.600




5.300
10.600

0.850
12
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag


1.0


9.600




5.300
10.600

0.850
12
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening


1.0


9.600




5.300
10.600

0.850
12
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

0.850
12
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn


2.0


8.600




5.300
10.600

0.850
12
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

0.850
12
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening


2.0


8.600




5.300
10.600

0.850
19
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening


2.0


8.500




5.250
10.500

0.900
20
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett


1.5


8.900




5.200
10.400

0.950
20
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn


2.0


8.400




5.200
10.400

0.950
22
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening


1.0


9.300




5.150
10.300

1.000
23
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening


2.0


8.000




5.000
10.000

1.150
24
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening


2.0


7.900




4.950
9.900

1.200
24
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening


2.0


7.900




4.950
9.900

1.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening

3.0

9.200


12.200

2
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn

3.0

9.000


12.000

0.200
3
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

3.0

8.700


11.700

0.500
4
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

3.0

8.600


11.600

0.600
5
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.800
6
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett

1.5

9.600


11.100

1.100
7
25
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

9.000


11.000

1.200
7
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn

2.0

9.000


11.000

1.200
9
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett

1.5

9.300


10.800

1.400
10
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

9.600


10.600

1.600
10
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening

1.5

9.100


10.600

1.600
12
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

9.500


10.500

1.700
12
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening

1.5

9.000


10.500

1.700
14
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

8.500


10.000

2.200
15
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening

1.0

8.900


9.900

2.300
15
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.900


9.900

2.300
17
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

8.300


9.800

2.400
18
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

2.0

7.700


9.700

2.500
19
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn

1.0

8.600


9.600

2.600
20
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.500


9.500

2.700
21
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening

1.0

8.300


9.300

2.900
22
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

8.100


9.100

3.100
22
20
Iver Bøe, Njård Turn

1.5

7.600


9.100

3.100
24
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening

1.0

8.000


9.000

3.200
25
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

7.500


8.500

3.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Sigurd Holm Benjaminsen, Nordstrand Turnforening

3.0

7.700


10.700

2
10
Theodor Blixt Flaten, Nordstrand Turnforening

3.0

7.400


10.400

0.300
3
11
Haakon Ruste Strand, Hoppensprett

1.5

8.500


10.000

0.700
3
6
Magnus Kolstad Bergland, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.5

8.500


10.000

0.700
3
25
Aron Emilian Dalheim, Oslo Turnforening

2.0

8.000


10.000

0.700
6
4
David Sebastião Farinha, Hokksund Turnforening

1.5

8.400


9.900

0.800
6
23
Lasse Reinprecht Akselsen, Njård Turn

1.5

8.400


9.900

0.800
6
12
Per Henrik Gåsbakk, Hoppensprett

1.5

8.400


9.900

0.800
9
24
Liam Michael Laborde-Castagne Røren, Njård Turn

2.0

7.700


9.700

1.000
10
8
Sonny Gia Tien Pham, Nordstrand Turnforening

1.0

8.600


9.600

1.100
11
7
Henrik Eriksen, Nordstrand Turnforening

1.0

8.500


9.500

1.200
12
26
Luka Volkov, Oslo Turnforening

1.0

8.400


9.400

1.300
13
2
Georg Aalstad-Renberg, Hammer Turn

1.0

8.300


9.300

1.400
13
20
Iver Bøe, Njård Turn

1.0

8.300


9.300

1.400
15
1
Vetle Sandven-Thrane, Hammer Turn

1.0

8.100


9.100

1.600
16
14
Johan Vold, Fredrikhalds Turnforening

1.0

7.900


8.900

1.800
16
17
Oscar Bratterud Larsen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

7.400


8.900

1.800
18
27
Nikolo Wiersholm Støvland, Oslo Turnforening

1.0

7.800


8.800

1.900
18
15
Storm Andreas Willard, Fredrikhalds Turnforening

1.0

7.800


8.800

1.900
20
3
Emil Enayati Madsen, Hammer Turn

1.0

7.700


8.700

2.000
21
13
Linus Oseland, Fredrikhalds Turnforening

0.5

8.100


8.600

2.100
22
16
Sander Sjøbrend Kempinger, Nedre Glomma Turnforening

1.0

7.500


8.500

2.200
23
5
Ales Lukianets Sjøen, Hokksund Turnforening

1.0

7.200


8.200

2.500
24
29
Emil Sandven-Thrane, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

7.100


8.100

2.600
25
28
Vadim Gusarov, Lørenskog Gymnastikklag

1.0

6.700


7.700

3.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/21/2024 10:32:21 PM
SX
SM
MD
XL
XXL