Back 

Easter Cup 2017 Greve - Denmark, 15/04 - 16/04 2017

Children 8-10 Children 10-12 Children 12-14 Junior Senior
Children 8-10
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Preliminaries
Finals
Resultat
Gap
1
7
Silfida – Ideal
BAAGG
13,240
TV: 3,870
AV: 2,370
EXE: 7,000
14,870
TV: 5,070
AV: 2,770
EXE: 7,130
28,110
Preliminaries
13,240
TV: 3,870
AV: 2,370
EXE: 7,000
Finals
14,870
TV: 5,070
AV: 2,770
EXE: 7,130
2
9
Team Olympia
Espergærde IF
13,360
TV: 4,500
AV: 2,330
EXE: 6,530
14,670
TV: 4,970
AV: 2,830
EXE: 6,770
28,030
0,080
Preliminaries
13,360
TV: 4,500
AV: 2,330
EXE: 6,530
Finals
14,670
TV: 4,970
AV: 2,830
EXE: 6,770
3
1
Team Azurit
Greve Gymnastik & Trampolin
12,970
TV: 4,100
AV: 2,200
EXE: 6,670
13,940
TV: 5,100
AV: 2,370
EXE: 6,570
26,910
1,200
Preliminaries
12,970
TV: 4,100
AV: 2,200
EXE: 6,670
Finals
13,940
TV: 5,100
AV: 2,370
EXE: 6,570
4
3
Team Enya
Farum Gymnastikforening
13,160
TV: 4,200
AV: 2,230
EXE: 6,730
13,600
TV: 4,870
AV: 2,400
EXE: 6,330
26,760
1,350
Preliminaries
13,160
TV: 4,200
AV: 2,230
EXE: 6,730
Finals
13,600
TV: 4,870
AV: 2,400
EXE: 6,330
5
6
Team Liana
Keravan Naisvoimistelijat
12,830
TV: 4,130
AV: 2,070
EXE: 6,630
13,410
TV: 4,470
AV: 2,370
EXE: 6,570
26,240
1,870
Preliminaries
12,830
TV: 4,130
AV: 2,070
EXE: 6,630
Finals
13,410
TV: 4,470
AV: 2,370
EXE: 6,570
6
5
Team Olivia
Espergærde IF
10,600
TV: 3,570
AV: 1,700
EXE: 5,330
12,160
TV: 4,030
AV: 1,900
EXE: 6,230
22,760
5,350
Preliminaries
10,600
TV: 3,570
AV: 1,700
EXE: 5,330
Finals
12,160
TV: 4,030
AV: 1,900
EXE: 6,230
7
8
Team Astra
Greve Gymnastik & Trampolin
9,730
TV: 2,800
AV: 1,400
EXE: 5,530
9,730
18,380
Preliminaries
9,730
TV: 2,800
AV: 1,400
EXE: 5,530
Finals



8
2
Team Esaia
Spangsbjerg IF
9,270
TV: 2,200
AV: 1,570
EXE: 5,500
9,270
18,840
Preliminaries
9,270
TV: 2,200
AV: 1,570
EXE: 5,500
Finals



9
10
Team Alvida
Espergærde IF
8,530
TV: 2,400
AV: 1,500
EXE: 4,630
8,530
19,580
Preliminaries
8,530
TV: 2,400
AV: 1,500
EXE: 4,630
Finals



10
4
Team Vivanit
Greve Gymnastik & Trampolin
7,870
TV: 1,900
AV: 1,600
EXE: 4,370
7,870
20,240
Preliminaries
7,870
TV: 1,900
AV: 1,600
EXE: 4,370
Finals



Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
1
9
Team Olympia, Espergærde IF

4,500

2,330

6,530

13,360

2
7
Silfida – Ideal, BAAGG

3,870

2,370

7,000

13,240

0,120
3
3
Team Enya, Farum Gymnastikforening

4,200

2,230

6,730

13,160

0,200
4
1
Team Azurit, Greve Gymnastik & Trampolin

4,100

2,200

6,670

12,970

0,390
5
6
Team Liana, Keravan Naisvoimistelijat

4,130

2,070

6,630

12,830

0,530
6
5
Team Olivia, Espergærde IF

3,570

1,700

5,330

10,600

2,760
7
8
Team Astra, Greve Gymnastik & Trampolin

2,800

1,400

5,530

9,730

3,630
8
2
Team Esaia, Spangsbjerg IF

2,200

1,570

5,500

9,270

4,090
9
10
Team Alvida, Espergærde IF

2,400

1,500

4,630

8,530

4,830
10
4
Team Vivanit, Greve Gymnastik & Trampolin

1,900

1,600

4,370

7,870

5,490
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
1
7
Silfida – Ideal, BAAGG

5,070

2,770

7,130

14,870

2
9
Team Olympia, Espergærde IF

4,970

2,830

6,770

14,670

0,200
3
1
Team Azurit, Greve Gymnastik & Trampolin

5,100

2,370

6,570

13,940

0,930
4
3
Team Enya, Farum Gymnastikforening

4,870

2,400

6,330

13,600

1,270
5
6
Team Liana, Keravan Naisvoimistelijat

4,470

2,370

6,570

13,410

1,460
6
5
Team Olivia, Espergærde IF

4,030

1,900

6,230

12,160

2,710
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap
Pl
#
Navn
TV
AV
EXE
Pen
Score
Gap

Last Update: 16-04-2024 19:39:22
SX
SM
MD
XL
XXL