Back 

Gladsaxe JuleCup Mester 2017, Teamgym Gladsaxe, 16.12.2017

Micro, mini og junior drenge Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Gladsaxe IF MD1 42,400 -
2 Gladsaxe IF JD1 42,200 0,200
3 Farum Gymnastikforening MD1 34,350 8,050
4 TeamGym Syd MD1 33,750 8,650
5 Gladsaxe IF MD2 31,350 11,050
6 TeamGym Syd MD2 29,900 12,500
7 Gladsaxe IF JD2 29,050 13,350
8 Gladsaxe IF MD3 27,850 14,550
9 Gladsaxe IF MiD1 15,500 26,900

Micro pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Farum Gymnastikforening MiP1 32,750 -
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP2 31,900 0,850
3 ODK København MiP2 30,450 2,300
4 Høng GF MiP1 28,300 4,450
5 Vedbæk Gymnastikforening MiP1 24,050 8,700
6 Farum Gymnastikforening MiP2 23,750 9,000

Micro pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP1 36,100 -
2 Gladsaxe IF MiP1 35,650 0,450
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MiP1 35,650 0,450
4 ODK København MiP1 35,350 0,750
5 Ølstykke GF MiP1 34,100 2,000
6 Gladsaxe IF MiP2 31,100 5,000

Mini pige 3 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Høng GF MP1 37,600 -
2 Helsingør GF MP1 36,400 1,200
3 Helsingør GF MP2 33,050 4,550
4 IF32 Glostrup Gymnastikforening MP1 31,300 6,300
5 Vintersbølle GF MP1 30,900 6,700
5 Farum Gymnastikforening MP2 30,900 6,700
7 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP4 30,200 7,400
8 Haslev TT MP1 27,800 9,800
9 Hvidovre Gymnastik MP2 27,600 10,000

Mini pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP2 42,750 -
2 Farum Gymnastikforening MP1 41,316 1,434
3 Ølstykke GF MP2 40,916 1,834
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP3 40,800 1,950
5 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP2 38,866 3,884
6 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP3 37,100 5,650
7 Gladsaxe IF MP3 36,800 5,950
8 Vedbæk Gymnastikforening MP2 36,516 6,234
9 Nivå GF MP2 36,416 6,334

Mini pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP1 47,366 -
2 Teamgym Albertslund/Vallensbæk MP1 46,683 0,683
3 Vedbæk Gymnastikforening MP1 45,033 2,333
4 Ølstykke GF MP1 44,566 2,800
5 Gladsaxe IF MP1 41,800 5,566
6 Nivå GF MP1 41,366 6,000
7 Hvidovre Gymnastik MP1 40,783 6,583
8 Gladsaxe IF MP2 39,250 8,116

Junior pige 3 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Helsingør GF JP1 36,866 -
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP3 36,566 0,300
3 Hvidovre Gymnastik JP2 35,483 1,383
4 Farum Gymnastikforening JP1 34,466 2,400
5 IF32 Glostrup Gymnastikforening JP1 33,783 3,083
6 Gladsaxe IF JP3 33,600 3,266
7 Gladsaxe IF JP4 32,933 3,933

Junior pige 2 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP2 43,783 -
2 TeamGym Syd JP1 41,816 1,967
3 Vedbæk Gymnastikforening JP1 41,700 2,083
4 Teamgym Albertslund/Vallensbæk JP1 41,433 2,350
5 Gladsaxe IF JP2 37,283 6,500
6 TeamGym Syd JP2 35,200 8,583
7 Høng GF JP1 34,883 8,900

Junior pige 1 Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Nivå GF JP1 51,466 -
2 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP1 47,650 3,816
3 Ølstykke GF JP1 44,925 6,541
4 Hvidovre Gymnastik JP1 42,716 8,750
5 Nivå GF JP2 41,766 9,700
6 Gladsaxe IF JP1 40,533 10,933
7 Ølstykke GF JP2 39,166 12,300

Micro, mini og junior mix Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM1 44,450 -
2 Gladsaxe IF MM1 42,700 1,750
3 Gladsaxe IF JM1 39,600 4,850
4 Farum Gymnastikforening JM1 36,900 7,550
5 Gladsaxe IF MiM1 23,050 21,400
6 Vedbæk Gymnastikforening MiM1 - -

Last Update: 18-01-2019 03:34:42