Back 

SM Mini-Junior Ringsted, 28.03.13 - 29.03.13

Mini drenge 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Gadstrup Team Gym 11 40,116 40,116
2 GHG -Teamgym Herlev 6 38,366 40,116
3 Ringsted IF - Gymnastik 7 38,099 40,116
4 GymHelsinge 6 37,616 40,116
5 GF Køge Bugt 11 35,316 40,116
6 Ølstykke GF 5 32,266 40,116
7 Taastrup GF 3 32,249 40,116
8 Gladsaxe IF 17 31,333 40,116

Mini drenge 2. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Eskilstrup G & IF 5 30,032 30,032
2 GymHelsinge 7 29,566 30,032
3 GF Køge Bugt 12 29,298 30,032
4 Greve Gymnastik og Trampolin 8 27,232 30,032
5 Eskilstrup G & IF 6 26,666 30,032
6 Gladsaxe IF 18 23,449 30,032
7 Taastrup GF 4 22,399 30,032

Mini mix 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 GHG -Teamgym Herlev 7 44,666 44,666
2 Taastrup GF 5 33,316 44,666

Mini pige 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Greve Gymnastik og Trampolin 4 44,849 44,849
2 GymHelsinge 1 44,666 44,849
3 Nivå GF 4 41,849 44,849
4 GHG -Teamgym Herlev 1 41,483 44,849
5 Gladsaxe IF 1 41,116 44,849
6 GymHelsinge 2 39,633 44,849
7 Slagelse GF 4 37,233 44,849
8 Greve Gymnastik og Trampolin 6 36,383 44,849

Mini pige 2. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ringsted IF - Gymnastik 1 36,932 36,932
2 Ølstykke GF 1 36,599 36,932
3 Greve Gymnastik og Trampolin 7 36,348 36,932
4 Vintersbølle GF 1 36,165 36,932
5 GHG -Teamgym Herlev 2 35,599 36,932
6 Egedal Gymnastikforening 2 34,633 36,932
7 Haslev TT 8 32,999 36,932
8 Helsingør GF 2 31,900 36,932

Mini pige 3. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Hvidovre Gymnastik af 1937 5 36,050 36,050
2 Slagelse GF 6 35,100 36,050
3 Gladsaxe IF 2 34,700 36,050
4 GT Bøgestrømmen 1 32,666 36,050
5 Ringsted IF - Gymnastik 2 32,100 36,050
6 Nivå GF 5 31,850 36,050
7 GymHelsinge 3 29,400 36,050
8 Taastrup GF 7 28,766 36,050

Mini pige 4. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Himmelev-Veddelev GF (HVG) 4 33,366 33,366
2 Gadstrup Team Gym 7 33,032 33,366
3 Vedbæk GF 3 32,266 33,366
4 Ølstykke GF 2 31,099 33,366
5 GF Storebælt 1 30,866 33,366
6 Haslev TT 9 30,766 33,366
7 Haslev TT 10 30,132 33,366
8 GF Køge Bugt 1 29,799 33,366

Mini pige 5. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Herlufsholm GF 8 33,616 33,616
2 Høng GF 5 31,916 33,616
3 IF 32 - Glostrup 1 30,599 33,616
4 Himmelev-Veddelev GF (HVG) 5 30,000 33,616
5 Gladsaxe IF 3 29,649 33,616
6 Vintersbølle GF 2 27,899 33,616
7 Toreby Sundby Gymnastikforening 3 27,316 33,616
8 Gadstrup Team Gym 8 25,149 33,616

Mini pige 6. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Slagelse GF 7 30,932 30,932
2 TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4 29,399 30,932
3 GHG -Teamgym Herlev 3 29,332 30,932
4 Herlufsholm GF 9 29,183 30,932
5 Ringsted IF - Gymnastik 3 27,699 30,932
6 Eskilstrup G & IF 1 27,432 30,932
7 Gladsaxe IF 5 26,649 30,932
8 Helsingør GF 3 26,582 30,932

Mini pige 7. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Lille Næstved IF 1 34,300 34,300
2 TeamGym Albertslund/Vallensbæk 2 30,183 34,300
3 GF Køge Bugt 8 29,266 34,300
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) 1 29,116 34,300
5 Lille Næstved IF 2 27,666 34,300
6 Herlufsholm GF 10 26,900 34,300
7 Nivå GF 6 25,050 34,300
8 Taastrup GF 8 24,700 34,300

Mini pige 8. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Slagelse GF 8 25,166 25,166
2 TeamGym Fensmark 2 24,932 25,166
3 Gladsaxe IF 4 23,882 25,166
4 Nivå GF 7 23,599 25,166
5 GF Køge Bugt 10 22,815 25,166
6 Farum Gymnastikforening 1 21,632 25,166
7 GF Køge Bugt 9 21,199 25,166
8 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) 2 20,150 25,166

Mini pige 9. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 HI - Gymnastik Herlev 2 20,916 20,916
2 GymHelsinge 5 19,825 20,916
3 Vintersbølle GF 3 18,433 20,916
4 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) 4 17,183 20,916
5 HI - Gymnastik Herlev 3 14,883 20,916

Junior drenge 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Gadstrup Team Gym 10 44,350 44,350
2 Ringsted IF - Gymnastik 8 43,582 44,350
3 Gadstrup Team Gym 12 41,883 44,350
4 Taastrup GF 1 40,416 44,350
5 Gladsaxe IF 8 40,332 44,350
6 GF Køge Bugt 14 37,432 44,350
7 Ringsted IF - Gymnastik 9 34,316 44,350
8 GF Køge Bugt 15 30,733 44,350
9 Gladsaxe IF 9 29,466 44,350
10 Greve Gymnastik og Trampolin 9 26,882 44,350

Junior mix 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 GymHelsinge 8 44,633 44,633
2 Taastrup GF 2 40,033 44,633
3 Ølstykke GF 4 39,316 44,633
4 GF Køge Bugt 16 38,499 44,633
5 Høng GF 2 35,133 44,633
6 Farum Gymnastikforening 2 23,082 44,633

Junior pige 1. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Greve Gymnastik og Trampolin 2 51,183 51,183
2 Gladsaxe IF 11 46,632 51,183
3 Herlufsholm GF 1 46,516 51,183
4 Greve Gymnastik og Trampolin 5 45,116 51,183
5 Herlufsholm GF 2 43,233 51,183
6 Eskilstrup G & IF 2 41,883 51,183
7 GHG -Teamgym Herlev 8 40,282 51,183
8 GymHelsinge 9 39,999 51,183

Junior pige 2. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Nivå GF 2 41,800 41,800
2 Ølstykke GF 9 41,533 41,800
3 Ølstykke GF 8 40,999 41,800
4 Herlufsholm GF 3 40,732 41,800
5 Gadstrup Team Gym 13 40,699 41,800
6 GF Køge Bugt 2 38,065 41,800
7 Ølstykke GF 10 36,566 41,800
8 GymHelsinge 10 34,499 41,800

Junior pige 3. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Ringsted IF - Gymnastik 4 38,983 38,983
2 Hvidovre Gymnastik af 1937 2 38,566 38,983
3 Gadstrup Gymnastik Forening 2 36,450 38,983
4 Toreby Sundby Gymnastikforening 1 36,316 38,983
5 Taastrup GF 10 35,716 38,983
6 Lille Næstved IF 3 35,316 38,983
7 GHG -Teamgym Herlev 9 34,416 38,983
8 Nivå GF 3 33,950 38,983

Junior pige 4. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Gladsaxe IF 12 39,998 39,998
2 Haslev TT 11 38,032 39,998
3 TeamGym Albertslund/Vallensbæk 1 37,399 39,998
4 Høng GF 1 35,932 39,998
5 TeamGym Fensmark 1 35,549 39,998
6 IF 32 - Glostrup 2 34,966 39,998
7 Toreby Sundby Gymnastikforening 2 32,516 39,998
8 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) 3 31,532 39,998

Junior pige 5. division Officiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Hvidovre Gymnastik af 1937 3 33,432 33,432
2 TeamGym Albertslund/Vallensbæk 3 32,366 33,432
3 GF Køge Bugt 3 31,865 33,432
4 Vedbæk GF 2 29,866 33,432
5 HI - Gymnastik Herlev 1 24,266 33,432

Last Update: 18-01-2019 03:42:13