By clicking OK, you agree to storing of cookies on you device to analyze site usage and function of the site.
OK
Back
GPR DM 2,runde 2018
Randers & Sorø, 2018-04-21
Change class
Pige 1. division
Pige 2. divisivion
Tweens
Junior
Senior Fri
Senior
Mikro
Mini Mono 1. division
Mini Mono 2. division
Mini 8-10
Mini 10-12 1. division
Mini 10-12 2. division
Pige 1. division
Pige 2. divisivion
Tweens
Junior
Senior Fri
Senior
Mikro
Mini Mono 1. division
Mini Mono 2. division
Mini 8-10
Mini 10-12 1. division
Mini 10-12 2. division
Mikro
Unofficial results
All-Round
Fri
Fri
Pl
#
Name
Fri
Total
Gap
1
11
Team Aspiranta
Næsby IF
9,850
D: 4,150
A: 1,900
E: 3,800
9,850
Fri
9,850
D: 4,150
A: 1,900
E: 3,800
2
3
Team Violet
Greve Gymnastik og Trampolin
8,800
D: 3,350
A: 1,900
E: 3,550
8,800
1,050
Fri
8,800
D: 3,350
A: 1,900
E: 3,550
3
7
Team Ivalu
Greve Gymnastik og Trampolin
7,050
D: 2,450
A: 1,700
E: 2,900
Pen: 0,10
7,050
2,800
Fri
7,050
D: 2,450
A: 1,700
E: 2,900
Pen 0,1
4
12
Team Ixia
Hillerød G & IF
6,000
D: 1,950
A: 1,050
E: 3,000
Pen: 0,10
6,000
3,850
Fri
6,000
D: 1,950
A: 1,050
E: 3,000
Pen 0,1
5
8
Team Thea
DHG Gymnastik
5,400
D: 1,550
A: 1,450
E: 2,400
5,400
4,450
Fri
5,400
D: 1,550
A: 1,450
E: 2,400
6
13
Team Estrela
Gymnastikforeningen Øbro
5,150
D: 2,250
A: 1,300
E: 1,600
5,150
4,700
Fri
5,150
D: 2,250
A: 1,300
E: 1,600
7
4
Team Eya
Spangsbjerg IF
4,700
D: 1,900
A: 1,300
E: 1,500
4,700
5,150
Fri
4,700
D: 1,900
A: 1,300
E: 1,500
8
1
Team Rosea
Randers gymnastiske Forening
4,600
D: 1,000
A: 0,900
E: 2,700
4,600
5,250
Fri
4,600
D: 1,000
A: 0,900
E: 2,700
9
10
Team Litchi
Ringsted IF - Gymnastik
3,800
D: 1,150
A: 1,250
E: 1,400
3,800
6,050
Fri
3,800
D: 1,150
A: 1,250
E: 1,400
10
2
Team Rubina
Grindsted G & IF
3,700
D: 1,550
A: 0,850
E: 1,300
3,700
6,150
Fri
3,700
D: 1,550
A: 0,850
E: 1,300
10
5
Team Ovia
Farum Gymnastikforening
3,700
D: 1,800
A: 0,900
E: 1,000
3,700
6,150
Fri
3,700
D: 1,800
A: 0,900
E: 1,000
12
9
Team Nalo
Greve Gymnastik og Trampolin
3,600
D: 1,250
A: 0,850
E: 1,500
3,600
6,250
Fri
3,600
D: 1,250
A: 0,850
E: 1,500
13
6
Team Alfea
SOR IF
3,100
D: 0,900
A: 1,200
E: 1,000
3,100
6,750
Fri
3,100
D: 0,900
A: 1,200
E: 1,000
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
1
11
Team Aspiranta, Næsby IF
4,150
1,900
3,800
9,850
2
3
Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin
3,350
1,900
3,550
8,800
1,050
3
7
Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin
2,450
1,700
2,900
0,10
7,050
2,800
4
12
Team Ixia, Hillerød G & IF
1,950
1,050
3,000
0,10
6,000
3,850
5
8
Team Thea, DHG Gymnastik
1,550
1,450
2,400
5,400
4,450
6
13
Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro
2,250
1,300
1,600
5,150
4,700
7
4
Team Eya, Spangsbjerg IF
1,900
1,300
1,500
4,700
5,150
8
1
Team Rosea, Randers gymnastiske Forening
1,000
0,900
2,700
4,600
5,250
9
10
Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik
1,150
1,250
1,400
3,800
6,050
10
2
Team Rubina, Grindsted G & IF
1,550
0,850
1,300
3,700
6,150
10
5
Team Ovia, Farum Gymnastikforening
1,800
0,900
1,000
3,700
6,150
12
9
Team Nalo, Greve Gymnastik og Trampolin
1,250
0,850
1,500
3,600
6,250
13
6
Team Alfea, SOR IF
0,900
1,200
1,000
3,100
6,750
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Pl
#
Name
D
A
E
Pen
Score
Gap
Last Update: 19-05-2024 15:52:21
SX
SM
MD
XL
XXL