Back 

Alpha Factor Cup Molde, 16.-17. mars 2019

TK FIG Junior TK FIG Senior TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TM Klasse 1 TM Klasse 2 TM Rekrutt Jenter stige Jenter rekrutt Gutter
TK FIG Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
11
Erle Brevik Grudt
Molde
12.200
12.200/-
D: 3.7/-
E: 8.500/-
8.800
D: 1.70
E: 7.100
11.500
D: 3.50
E: 8.000
10.200
D: 3.00
E: 8.200
ND: 1.00
42.700
VT
12.200
12.200/-
D: 3.7/-
E: 8.500/-
UB
8.800
D: 1.7
E: 7.100
BB
11.500
D: 3.5
E: 8.000
FX
10.200
D: 3.0
E: 8.200
ND: 1.00
2
57
Pernille E Fosse
Hødd
11.600
11.600/-
D: 3.0/-
E: 8.600/-
9.150
D: 1.60
E: 7.550
10.550
D: 3.30
E: 7.250
11.250
D: 3.30
E: 7.950
42.550
0.150
VT
11.600
11.600/-
D: 3.0/-
E: 8.600/-
UB
9.150
D: 1.6
E: 7.550
BB
10.550
D: 3.3
E: 7.250
FX
11.250
D: 3.3
E: 7.950
3
115
Sofie Arntzen Johnsen
Nidaros
12.400
12.400/10.800
D: 3.7/2.0
E: 8.700/8.800
8.100
D: 0.90
E: 7.200
10.850
D: 3.00
E: 7.850
11.050
D: 3.20
E: 7.850
42.400
0.300
VT
12.400
12.400/10.800
D: 3.7/2.0
E: 8.700/8.800
UB
8.100
D: 0.9
E: 7.200
BB
10.850
D: 3.0
E: 7.850
FX
11.050
D: 3.2
E: 7.850
4
10
Erica Liepelt Uran
Molde
11.900
11.900/11.900
D: 3.5/3.7
E: 8.400/8.200
7.750
D: 1.90
E: 5.850
10.300
D: 3.10
E: 7.200
10.950
D: 3.00
E: 7.950
40.900
1.800
VT
11.900
11.900/11.900
D: 3.5/3.7
E: 8.400/8.200
UB
7.750
D: 1.9
E: 5.850
BB
10.300
D: 3.1
E: 7.200
FX
10.950
D: 3.0
E: 7.950
5
7
Thea Matilde Vassdal
Molde
11.650
11.650/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
8.550
D: 1.00
E: 7.550
8.800
D: 3.30
E: 5.500
10.650
D: 2.70
E: 7.950
39.650
3.050
VT
11.650
11.650/-
D: 3.5/-
E: 8.150/-
UB
8.550
D: 1.0
E: 7.550
BB
8.800
D: 3.3
E: 5.500
FX
10.650
D: 2.7
E: 7.950
6
116
Tyra Braderup
Nidaros
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
8.000
D: 1.40
E: 6.600
9.850
D: 2.90
E: 6.950
10.900
D: 3.10
E: 7.800
39.550
3.150
VT
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
UB
8.000
D: 1.4
E: 6.600
BB
9.850
D: 2.9
E: 6.950
FX
10.900
D: 3.1
E: 7.800
7
15
Sara Vik
Tomrefjord
11.050
11.050/-
D: 3.5/-
E: 7.550/-
8.800
D: 1.10
E: 7.700
7.450
D: 3.40
E: 4.050
11.400
D: 3.10
E: 8.300
38.700
4.000
VT
11.050
11.050/-
D: 3.5/-
E: 7.550/-
UB
8.800
D: 1.1
E: 7.700
BB
7.450
D: 3.4
E: 4.050
FX
11.400
D: 3.1
E: 8.300
8
114
Anna Løvås Holmen
Nidaros
10.850
10.850/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
8.850
D: 1.20
E: 7.650
7.600
D: 4.20
E: 3.400
11.000
D: 3.10
E: 7.900
38.300
4.400
VT
10.850
10.850/-
D: 3.5/-
E: 7.350/-
UB
8.850
D: 1.2
E: 7.650
BB
7.600
D: 4.2
E: 3.400
FX
11.000
D: 3.1
E: 7.900
9
6
Vår Bugge Varhaugvik
Molde
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.300/-
7.600
D: 0.90
E: 6.700
6.550
D: 3.60
E: 2.950
11.300
D: 3.00
E: 8.300
37.450
5.250
VT
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.300/-
UB
7.600
D: 0.9
E: 6.700
BB
6.550
D: 3.6
E: 2.950
FX
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Erica Liepelt Uran, Molde


3.5
3.7


8.400
8.200




11.900
11.900
11.900

2
115
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros


3.7
2.0


8.700
8.800




11.600
12.400
10.800

0.300
3
11
Erle Brevik Grudt, Molde


3.7


8.500




6.100
12.200

5.800
4
6
Vår Bugge Varhaugvik, Molde


3.7


8.300




6.000
12.000

5.900
5
7
Thea Matilde Vassdal, Molde


3.5


8.150




5.825
11.650

6.075
6
57
Pernille E Fosse, Hødd


3.0


8.600




5.800
11.600

6.100
7
15
Sara Vik, Tomrefjord


3.5


7.550




5.525
11.050

6.375
8
114
Anna Løvås Holmen, Nidaros


3.5


7.350




5.425
10.850

6.475
9
116
Tyra Braderup, Nidaros


2.0


8.800




5.400
10.800

6.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
57
Pernille E Fosse, Hødd

1.6

7.550


9.150

2
114
Anna Løvås Holmen, Nidaros

1.2

7.650


8.850

0.300
3
15
Sara Vik, Tomrefjord

1.1

7.700


8.800

0.350
3
11
Erle Brevik Grudt, Molde

1.7

7.100


8.800

0.350
5
7
Thea Matilde Vassdal, Molde

1.0

7.550


8.550

0.600
6
115
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros

0.9

7.200


8.100

1.050
7
116
Tyra Braderup, Nidaros

1.4

6.600


8.000

1.150
8
10
Erica Liepelt Uran, Molde

1.9

5.850


7.750

1.400
9
6
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

0.9

6.700


7.600

1.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Erle Brevik Grudt, Molde

3.5

8.000


11.500

2
115
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros

3.0

7.850


10.850

0.650
3
57
Pernille E Fosse, Hødd

3.3

7.250


10.550

0.950
4
10
Erica Liepelt Uran, Molde

3.1

7.200


10.300

1.200
5
116
Tyra Braderup, Nidaros

2.9

6.950


9.850

1.650
6
7
Thea Matilde Vassdal, Molde

3.3

5.500


8.800

2.700
7
114
Anna Løvås Holmen, Nidaros

4.2

3.400


7.600

3.900
8
15
Sara Vik, Tomrefjord

3.4

4.050


7.450

4.050
9
6
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

3.6

2.950


6.550

4.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Sara Vik, Tomrefjord

3.1

8.300


11.400

2
6
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

3.0

8.300


11.300

0.100
3
57
Pernille E Fosse, Hødd

3.3

7.950


11.250

0.150
4
115
Sofie Arntzen Johnsen, Nidaros

3.2

7.850


11.050

0.350
5
114
Anna Løvås Holmen, Nidaros

3.1

7.900


11.000

0.400
6
10
Erica Liepelt Uran, Molde

3.0

7.950


10.950

0.450
7
116
Tyra Braderup, Nidaros

3.1

7.800


10.900

0.500
8
7
Thea Matilde Vassdal, Molde

2.7

7.950


10.650

0.750
9
11
Erle Brevik Grudt, Molde

3.0

8.200

1.0

10.200

1.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:18:40 PM
SX
SM
MD
XL
XXL