Back 

Alpha Factor Cup Molde, 16.-17. mars 2019

TK FIG Junior TK FIG Senior TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TM Klasse 1 TM Klasse 2 TM Rekrutt Jenter stige Jenter rekrutt Gutter
TK Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
39
Andrea Woldstad Lied
Holmen TT
12.750
12.750/-
D: 4.5/-
E: 8.250/-
13.500
D: 5.90
E: 7.600
14.700
D: 6.70
E: 8.000
12.850
D: 6.20
E: 7.150
ND: 0.50
53.800
VT
12.750
12.750/-
D: 4.5/-
E: 8.250/-
UB
13.500
D: 5.9
E: 7.600
BB
14.700
D: 6.7
E: 8.000
FX
12.850
D: 6.2
E: 7.150
ND: 0.50
2
38
Kaja Fretland Vika
Holmen TT
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.750/-
13.200
D: 5.80
E: 7.400
14.800
D: 6.50
E: 8.300
12.550
D: 6.10
E: 6.950
ND: 0.50
52.100
1.700
VT
11.550
11.550/-
D: 2.8/-
E: 8.750/-
UB
13.200
D: 5.8
E: 7.400
BB
14.800
D: 6.5
E: 8.300
FX
12.550
D: 6.1
E: 6.950
ND: 0.50
3
70
Eline Lerfall
Stjørdal
11.700
11.700/-
D: 2.8/-
E: 8.900/-
11.700
D: 5.40
E: 6.300
13.200
D: 6.30
E: 6.900
13.400
D: 6.10
E: 7.300
50.000
3.800
VT
11.700
11.700/-
D: 2.8/-
E: 8.900/-
UB
11.700
D: 5.4
E: 6.300
BB
13.200
D: 6.3
E: 6.900
FX
13.400
D: 6.1
E: 7.300
4
69
Ylva Flormælen
Stjørdal
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
13.000
D: 5.50
E: 7.500
12.050
D: 6.60
E: 5.450
13.100
D: 6.20
E: 6.900
49.450
4.350
VT
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
UB
13.000
D: 5.5
E: 7.500
BB
12.050
D: 6.6
E: 5.450
FX
13.100
D: 6.2
E: 6.900
5
110
Leah Marianne Bjørkmo
Nidaros
11.650
11.650/-
D: 4.5/-
E: 7.150/-
10.650
D: 2.00
E: 8.650
13.350
D: 5.80
E: 7.550
13.400
D: 5.70
E: 7.700
49.050
4.750
VT
11.650
11.650/-
D: 4.5/-
E: 7.150/-
UB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
BB
13.350
D: 5.8
E: 7.550
FX
13.400
D: 5.7
E: 7.700
6
53
Tina Vingsnes
Ålesund
12.300
12.300/-
D: 4.5/-
E: 7.800/-
11.700
D: 4.70
E: 7.000
10.750
D: 6.40
E: 4.350
13.700
D: 6.20
E: 7.500
48.450
5.350
VT
12.300
12.300/-
D: 4.5/-
E: 7.800/-
UB
11.700
D: 4.7
E: 7.000
BB
10.750
D: 6.4
E: 4.350
FX
13.700
D: 6.2
E: 7.500
7
33
Linnea Kollstrøm
Kristiansund
10.900
10.900/-
D: 2.0/-
E: 8.900/-
12.050
D: 4.70
E: 7.350
12.350
D: 5.20
E: 7.150
13.100
D: 6.00
E: 7.100
48.400
5.400
VT
10.900
10.900/-
D: 2.0/-
E: 8.900/-
UB
12.050
D: 4.7
E: 7.350
BB
12.350
D: 5.2
E: 7.150
FX
13.100
D: 6.0
E: 7.100
8
9
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
11.750
D: 4.70
E: 7.050
10.700
D: 5.60
E: 5.100
14.050
D: 5.40
E: 8.650
48.250
5.550
VT
11.750
11.750/-
D: 3.0/-
E: 8.750/-
UB
11.750
D: 4.7
E: 7.050
BB
10.700
D: 5.6
E: 5.100
FX
14.050
D: 5.4
E: 8.650
9
34
Tuva Isaksen
Kristiansund
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
11.100
D: 4.70
E: 6.400
14.250
D: 6.40
E: 7.850
12.300
D: 5.40
E: 6.900
47.900
5.900
VT
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
UB
11.100
D: 4.7
E: 6.400
BB
14.250
D: 6.4
E: 7.850
FX
12.300
D: 5.4
E: 6.900
10
109
Julie Ansok Høgås
Nidaros
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
10.550
D: 2.00
E: 8.550
12.500
D: 5.50
E: 7.000
13.150
D: 5.80
E: 7.350
47.000
6.800
VT
10.800
10.800/-
D: 2.0/-
E: 8.800/-
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
12.500
D: 5.5
E: 7.000
FX
13.150
D: 5.8
E: 7.350
11
8
Leah Ugelstad- Myrvang
Molde
10.800
10.800/-
D: 2.8/-
E: 8.000/-
10.400
D: 2.00
E: 8.400
12.400
D: 6.00
E: 6.400
13.300
D: 5.40
E: 7.900
46.900
6.900
VT
10.800
10.800/-
D: 2.8/-
E: 8.000/-
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
12.400
D: 6.0
E: 6.400
FX
13.300
D: 5.4
E: 7.900
12
106
Dina Melhus Hildrum
Nidaros
13.050
13.050/-
D: 4.5/-
E: 8.550/-
12.200
D: 3.50
E: 8.700
8.850
D: 5.80
E: 7.050
ND: 4.00
12.650
D: 5.10
E: 7.550
46.750
7.050
VT
13.050
13.050/-
D: 4.5/-
E: 8.550/-
UB
12.200
D: 3.5
E: 8.700
BB
8.850
D: 5.8
E: 7.050
ND: 4.00
FX
12.650
D: 5.1
E: 7.550
13
107
Ingrid Kristine Sørmo
Nidaros
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
10.450
D: 2.00
E: 8.450
12.700
D: 5.90
E: 6.800
11.950
D: 4.50
E: 7.950
ND: 0.50
46.350
7.450
VT
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
12.700
D: 5.9
E: 6.800
FX
11.950
D: 4.5
E: 7.950
ND: 0.50
14
103
Guro Ervik Knutsen
Trondheim
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
10.400
D: 2.00
E: 8.400
11.450
D: 6.10
E: 5.850
ND: 0.50
12.900
D: 5.50
E: 7.400
46.200
7.600
VT
11.450
11.450/-
D: 2.8/-
E: 8.650/-
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
11.450
D: 6.1
E: 5.850
ND: 0.50
FX
12.900
D: 5.5
E: 7.400
15
113
Tora Løvik Sperle
Nidaros
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
10.800
D: 2.00
E: 8.800
11.800
D: 4.80
E: 7.000
12.300
D: 5.00
E: 7.500
ND: 0.20
45.000
8.800
VT
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
11.800
D: 4.8
E: 7.000
FX
12.300
D: 5.0
E: 7.500
ND: 0.20
16
71
Sunniva Hansen
Stjørdal
10.950
10.950/-
D: 3.0/-
E: 7.950/-
10.800
D: 4.80
E: 6.000
9.900
D: 6.20
E: 3.700
13.250
D: 5.80
E: 7.450
44.900
8.900
VT
10.950
10.950/-
D: 3.0/-
E: 7.950/-
UB
10.800
D: 4.8
E: 6.000
BB
9.900
D: 6.2
E: 3.700
FX
13.250
D: 5.8
E: 7.450
17
74
Karina Saxrud
Sverre
11.100
11.100/-
D: 2.8/-
E: 8.300/-
10.650
D: 2.00
E: 8.650
10.850
D: 6.10
E: 4.750
12.200
D: 5.30
E: 6.900
44.800
9.000
VT
11.100
11.100/-
D: 2.8/-
E: 8.300/-
UB
10.650
D: 2.0
E: 8.650
BB
10.850
D: 6.1
E: 4.750
FX
12.200
D: 5.3
E: 6.900
18
35
Emilie Solheim
Kristiansund
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
10.400
D: 2.00
E: 8.400
10.700
D: 5.70
E: 5.000
13.000
D: 6.00
E: 7.000
44.750
9.050
VT
10.650
10.650/-
D: 2.0/-
E: 8.650/-
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
10.700
D: 5.7
E: 5.000
FX
13.000
D: 6.0
E: 7.000
19
60
Aina Utgård
Hødd
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
9.800
D: 2.00
E: 7.800
12.100
D: 4.50
E: 7.600
12.450
D: 5.30
E: 7.150
44.450
9.350
VT
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
12.100
D: 4.5
E: 7.600
FX
12.450
D: 5.3
E: 7.150
20
59
Elina Tarberg
Hødd
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
9.050
D: 2.00
E: 7.050
11.050
D: 5.20
E: 5.850
12.500
D: 5.40
E: 7.100
43.950
9.850
VT
11.350
11.350/-
D: 2.8/-
E: 8.550/-
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
11.050
D: 5.2
E: 5.850
FX
12.500
D: 5.4
E: 7.100
21
68
Ellinor Harnes
Stjørdal
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
9.350
D: 2.00
E: 7.350
10.900
D: 4.80
E: 6.100
11.900
D: 4.80
E: 7.100
43.450
10.350
VT
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
10.900
D: 4.8
E: 6.100
FX
11.900
D: 4.8
E: 7.100
22
200
Hannah Gustad Strøm
Sverre
9.950
9.950/-
D: 2.0/-
E: 7.950/-
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.550
D: 5.10
E: 5.450
10.750
D: 4.20
E: 6.550
41.250
12.550
VT
9.950
9.950/-
D: 2.0/-
E: 7.950/-
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
10.550
D: 5.1
E: 5.450
FX
10.750
D: 4.2
E: 6.550
23
108
Jenny Aas Vårheim
Nidaros
10.600
10.600/-
D: 3.0/-
E: 7.600/-
7.650
D: 1.50
E: 6.150
10.450
D: 5.60
E: 4.850
12.200
D: 5.00
E: 7.200
40.900
12.900
VT
10.600
10.600/-
D: 3.0/-
E: 7.600/-
UB
7.650
D: 1.5
E: 6.150
BB
10.450
D: 5.6
E: 4.850
FX
12.200
D: 5.0
E: 7.200
24
67
Johanna Skjei
Stjørdal
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
8.500
D: 2.00
E: 6.500
10.200
D: 5.10
E: 5.100
12.200
D: 5.20
E: 7.000
40.800
13.000
VT
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
10.200
D: 5.1
E: 5.100
FX
12.200
D: 5.2
E: 7.000
25
111
Maria Johannessen
Nidaros
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
6.800
D: 4.50
E: 6.300
ND: 4.00
10.850
D: 4.90
E: 6.450
ND: 0.50
11.900
D: 4.30
E: 8.100
ND: 0.50
40.150
13.650
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB
6.800
D: 4.5
E: 6.300
ND: 4.00
BB
10.850
D: 4.9
E: 6.450
ND: 0.50
FX
11.900
D: 4.3
E: 8.100
ND: 0.50
26
26
Borghild Oline Holstad
Hareid
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
9.050
D: 2.00
E: 7.050
4.600
D: 4.80
E: 3.800
ND: 4.00
12.750
D: 5.00
E: 7.750
37.650
16.150
VT
11.250
11.250/-
D: 2.8/-
E: 8.450/-
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
4.600
D: 4.8
E: 3.800
ND: 4.00
FX
12.750
D: 5.0
E: 7.750
27
112
Rikke Øvermo Johansen
Nidaros
10.250
10.250/-
D: 1.5/-
E: 8.750/-
7.300

E: 8.300
ND: 1.00
7.300
D: 3.50
E: 3.800
6.950
D: 0.00
E: 6.950
31.800
22.000
VT
10.250
10.250/-
D: 1.5/-
E: 8.750/-
UB
7.300

E: 8.300
ND: 1.00
BB
7.300
D: 3.5
E: 3.800
FX
6.950

E: 6.950
28
104
Fillipa Østbyhaug
Trondheim
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
7.900
D: 1.00
E: 6.900
1.150
D: 0.00
E: 7.150
ND: 6.00
11.400
D: 4.00
E: 7.400
30.550
23.250
VT
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
UB
7.900
D: 1.0
E: 6.900
BB
1.150

E: 7.150
ND: 6.00
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
29
25
Frøya Worren
Hareid
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
7.400

E: 8.400
ND: 1.00
2.400
D: 0.00
E: 2.900
ND: 0.50
9.100
D: 4.00
E: 5.100
29.000
24.800
VT
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
UB
7.400

E: 8.400
ND: 1.00
BB
2.400

E: 2.900
ND: 0.50
FX
9.100
D: 4.0
E: 5.100
30
105
Amalie Reme
Nidaros
8.850
8.850/-
D: 1.5/-
E: 7.350/-
8.400
D: 1.50
E: 6.900
1.900
D: 3.90
E: 4.000
ND: 6.00
5.750
D: 0.00
E: 5.750
24.900
28.900
VT
8.850
8.850/-
D: 1.5/-
E: 7.350/-
UB
8.400
D: 1.5
E: 6.900
BB
1.900
D: 3.9
E: 4.000
ND: 6.00
FX
5.750

E: 5.750
31
73
Tiril Espendatter Walldén Hermann
Sverre
9.950
9.950/-
D: 2.0/-
E: 7.950/-
9.750
D: 2.00
E: 7.750
19.700
34.100
VT
9.950
9.950/-
D: 2.0/-
E: 7.950/-
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB

FX

32
83
Adele Berg Molde
Verdal
9.550
9.550/-
D: 2.0/-
E: 7.550/-
1.000
D: 0.50
E: 0.500
8.500
D: 3.60
E: 5.400
ND: 0.50
19.050
34.750
VT
9.550
9.550/-
D: 2.0/-
E: 7.550/-
UB

BB
1.000
D: 0.5
E: 0.500
FX
8.500
D: 3.6
E: 5.400
ND: 0.50
33
82
Maria Kåstad
Verdal
53.800
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
106
Dina Melhus Hildrum, Nidaros


4.5


8.550




6.525
13.050

2
39
Andrea Woldstad Lied, Holmen TT


4.5


8.250




6.375
12.750

0.150
3
53
Tina Vingsnes, Ålesund


4.5


7.800




6.150
12.300

0.375
4
9
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde


3.0


8.750




5.875
11.750

0.650
5
70
Eline Lerfall, Stjørdal


2.8


8.900




5.850
11.700

0.675
6
110
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros


4.5


7.150




5.825
11.650

0.700
7
38
Kaja Fretland Vika, Holmen TT


2.8


8.750




5.775
11.550

0.750
8
103
Guro Ervik Knutsen, Trondheim


2.8


8.650




5.725
11.450

0.800
9
59
Elina Tarberg, Hødd


2.8


8.550




5.675
11.350

0.850
10
68
Ellinor Harnes, Stjørdal


2.8


8.500




5.650
11.300

0.875
10
69
Ylva Flormælen, Stjørdal


2.8


8.500




5.650
11.300

0.875
12
26
Borghild Oline Holstad, Hareid


2.8


8.450




5.625
11.250

0.900
12
107
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros


2.8


8.450




5.625
11.250

0.900
14
74
Karina Saxrud, Sverre


2.8


8.300




5.550
11.100

0.975
15
71
Sunniva Hansen, Stjørdal


3.0


7.950




5.475
10.950

1.050
16
33
Linnea Kollstrøm, Kristiansund


2.0


8.900




5.450
10.900

1.075
17
109
Julie Ansok Høgås, Nidaros


2.0


8.800




5.400
10.800

1.125
17
8
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde


2.8


8.000




5.400
10.800

1.125
19
35
Emilie Solheim, Kristiansund


2.0


8.650




5.325
10.650

1.200
20
111
Maria Johannessen, Nidaros


2.0


8.600




5.300
10.600

1.225
20
108
Jenny Aas Vårheim, Nidaros


3.0


7.600




5.300
10.600

1.225
22
112
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


1.5


8.750




5.125
10.250

1.400
22
34
Tuva Isaksen, Kristiansund


2.0


8.250




5.125
10.250

1.400
24
104
Fillipa Østbyhaug, Trondheim


1.5


8.600




5.050
10.100

1.475
24
113
Tora Løvik Sperle, Nidaros


2.0


8.100




5.050
10.100

1.475
24
25
Frøya Worren, Hareid


2.0


8.100




5.050
10.100

1.475
24
60
Aina Utgård, Hødd


2.0


8.100




5.050
10.100

1.475
28
73
Tiril Espendatter Walldén Hermann, Sverre


2.0


7.950




4.975
9.950

1.550
28
200
Hannah Gustad Strøm, Sverre


2.0


7.950




4.975
9.950

1.550
30
67
Johanna Skjei, Stjørdal


1.5


8.400




4.950
9.900

1.575
31
83
Adele Berg Molde, Verdal


2.0


7.550




4.775
9.550

1.750
32
105
Amalie Reme, Nidaros


1.5


7.350




4.425
8.850

2.100
33
82
Maria Kåstad, Verdal










6.525
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Andrea Woldstad Lied, Holmen TT

5.9

7.600


13.500

2
38
Kaja Fretland Vika, Holmen TT

5.8

7.400


13.200

0.300
3
69
Ylva Flormælen, Stjørdal

5.5

7.500


13.000

0.500
4
106
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

3.5

8.700


12.200

1.300
5
33
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

4.7

7.350


12.050

1.450
6
9
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

4.7

7.050


11.750

1.750
7
53
Tina Vingsnes, Ålesund

4.7

7.000


11.700

1.800
7
70
Eline Lerfall, Stjørdal

5.4

6.300


11.700

1.800
9
34
Tuva Isaksen, Kristiansund

4.7

6.400


11.100

2.400
10
113
Tora Løvik Sperle, Nidaros

2.0

8.800


10.800

2.700
10
71
Sunniva Hansen, Stjørdal

4.8

6.000


10.800

2.700
12
74
Karina Saxrud, Sverre

2.0

8.650


10.650

2.850
12
110
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

2.0

8.650


10.650

2.850
14
109
Julie Ansok Høgås, Nidaros

2.0

8.550


10.550

2.950
15
107
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

2.0

8.450


10.450

3.050
16
103
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

2.0

8.400


10.400

3.100
16
35
Emilie Solheim, Kristiansund

2.0

8.400


10.400

3.100
16
8
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

2.0

8.400


10.400

3.100
19
200
Hannah Gustad Strøm, Sverre

2.0

8.000


10.000

3.500
20
60
Aina Utgård, Hødd

2.0

7.800


9.800

3.700
21
73
Tiril Espendatter Walldén Hermann, Sverre

2.0

7.750


9.750

3.750
22
68
Ellinor Harnes, Stjørdal

2.0

7.350


9.350

4.150
23
59
Elina Tarberg, Hødd

2.0

7.050


9.050

4.450
23
26
Borghild Oline Holstad, Hareid

2.0

7.050


9.050

4.450
25
67
Johanna Skjei, Stjørdal

2.0

6.500


8.500

5.000
26
105
Amalie Reme, Nidaros

1.5

6.900


8.400

5.100
27
104
Fillipa Østbyhaug, Trondheim

1.0

6.900


7.900

5.600
28
108
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

1.5

6.150


7.650

5.850
29
25
Frøya Worren, Hareid


8.400

1.0

7.400

6.100
30
112
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


8.300

1.0

7.300

6.200
31
111
Maria Johannessen, Nidaros

4.5

6.300

4.0

6.800

6.700
32
82
Maria Kåstad, Verdal




13.500
32
83
Adele Berg Molde, Verdal




13.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Kaja Fretland Vika, Holmen TT

6.5

8.300


14.800

2
39
Andrea Woldstad Lied, Holmen TT

6.7

8.000


14.700

0.100
3
34
Tuva Isaksen, Kristiansund

6.4

7.850


14.250

0.550
4
110
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

5.8

7.550


13.350

1.450
5
70
Eline Lerfall, Stjørdal

6.3

6.900


13.200

1.600
6
107
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

5.9

6.800


12.700

2.100
7
109
Julie Ansok Høgås, Nidaros

5.5

7.000


12.500

2.300
8
8
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

6.0

6.400


12.400

2.400
9
33
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

5.2

7.150


12.350

2.450
10
60
Aina Utgård, Hødd

4.5

7.600


12.100

2.700
11
69
Ylva Flormælen, Stjørdal

6.6

5.450


12.050

2.750
12
113
Tora Løvik Sperle, Nidaros

4.8

7.000


11.800

3.000
13
103
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

6.1

5.850

0.5

11.450

3.350
14
59
Elina Tarberg, Hødd

5.2

5.850


11.050

3.750
15
68
Ellinor Harnes, Stjørdal

4.8

6.100


10.900

3.900
16
111
Maria Johannessen, Nidaros

4.9

6.450

0.5

10.850

3.950
16
74
Karina Saxrud, Sverre

6.1

4.750


10.850

3.950
18
53
Tina Vingsnes, Ålesund

6.4

4.350


10.750

4.050
19
9
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

5.6

5.100


10.700

4.100
19
35
Emilie Solheim, Kristiansund

5.7

5.000


10.700

4.100
21
200
Hannah Gustad Strøm, Sverre

5.1

5.450


10.550

4.250
22
108
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

5.6

4.850


10.450

4.350
23
67
Johanna Skjei, Stjørdal

5.1

5.100


10.200

4.600
24
71
Sunniva Hansen, Stjørdal

6.2

3.700


9.900

4.900
25
106
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.8

7.050

4.0

8.850

5.950
26
112
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros

3.5

3.800


7.300

7.500
27
26
Borghild Oline Holstad, Hareid

4.8

3.800

4.0

4.600

10.200
28
25
Frøya Worren, Hareid


2.900

0.5

2.400

12.400
29
105
Amalie Reme, Nidaros

3.9

4.000

6.0

1.900

12.900
30
104
Fillipa Østbyhaug, Trondheim


7.150

6.0

1.150

13.650
31
83
Adele Berg Molde, Verdal

0.5

0.500


1.000

13.800
32
73
Tiril Espendatter Walldén Hermann, Sverre




14.800
32
82
Maria Kåstad, Verdal




14.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

5.4

8.650


14.050

2
53
Tina Vingsnes, Ålesund

6.2

7.500


13.700

0.350
3
110
Leah Marianne Bjørkmo, Nidaros

5.7

7.700


13.400

0.650
3
70
Eline Lerfall, Stjørdal

6.1

7.300


13.400

0.650
5
8
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

5.4

7.900


13.300

0.750
6
71
Sunniva Hansen, Stjørdal

5.8

7.450


13.250

0.800
7
109
Julie Ansok Høgås, Nidaros

5.8

7.350


13.150

0.900
8
33
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

6.0

7.100


13.100

0.950
8
69
Ylva Flormælen, Stjørdal

6.2

6.900


13.100

0.950
10
35
Emilie Solheim, Kristiansund

6.0

7.000


13.000

1.050
11
103
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

5.5

7.400


12.900

1.150
12
39
Andrea Woldstad Lied, Holmen TT

6.2

7.150

0.5

12.850

1.200
13
26
Borghild Oline Holstad, Hareid

5.0

7.750


12.750

1.300
14
106
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.1

7.550


12.650

1.400
15
38
Kaja Fretland Vika, Holmen TT

6.1

6.950

0.5

12.550

1.500
16
59
Elina Tarberg, Hødd

5.4

7.100


12.500

1.550
17
60
Aina Utgård, Hødd

5.3

7.150


12.450

1.600
18
113
Tora Løvik Sperle, Nidaros

5.0

7.500

0.2

12.300

1.750
18
34
Tuva Isaksen, Kristiansund

5.4

6.900


12.300

1.750
20
108
Jenny Aas Vårheim, Nidaros

5.0

7.200


12.200

1.850
20
67
Johanna Skjei, Stjørdal

5.2

7.000


12.200

1.850
20
74
Karina Saxrud, Sverre

5.3

6.900


12.200

1.850
23
107
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

4.5

7.950

0.5

11.950

2.100
24
111
Maria Johannessen, Nidaros

4.3

8.100

0.5

11.900

2.150
24
68
Ellinor Harnes, Stjørdal

4.8

7.100


11.900

2.150
26
104
Fillipa Østbyhaug, Trondheim

4.0

7.400


11.400

2.650
27
200
Hannah Gustad Strøm, Sverre

4.2

6.550


10.750

3.300
28
25
Frøya Worren, Hareid

4.0

5.100


9.100

4.950
29
83
Adele Berg Molde, Verdal

3.6

5.400

0.5

8.500

5.550
30
112
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


6.950


6.950

7.100
31
105
Amalie Reme, Nidaros


5.750


5.750

8.300
32
73
Tiril Espendatter Walldén Hermann, Sverre




14.050
32
82
Maria Kåstad, Verdal




14.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/28/2024 12:08:01 AM
SX
SM
MD
XL
XXL