Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

Senior Finals Rekrutt Junior Junior FIG Elite Rekrutt FIG Elite Senior
Senior Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
64
Julie Charlotte Søderstrøm
Oslo Turnforening
11.800
D: 4.20
E: 7.600
12.400
D: 4.60
E: 7.800
12.800
D: 4.70
E: 8.100
37.000
VT
UB
11.800
D: 4.2
E: 7.600
BB
12.400
D: 4.6
E: 7.800
FX
12.800
D: 4.7
E: 8.100
2
58
Sara Davidsen
Laksevåg TIL
12.200
12.350/12.050
D: 4.1/4.0
E: 8.250/8.050
11.100
D: 3.60
E: 7.500
11.250
D: 3.90
E: 7.350
34.550
2.450
VT
12.200
12.350/12.050
D: 4.1/4.0
E: 8.250/8.050
UB
11.100
D: 3.6
E: 7.500
BB

FX
11.250
D: 3.9
E: 7.350
3
63
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
11.350
D: 4.00
E: 7.350
10.750
D: 4.40
E: 6.350
11.500
D: 4.00
E: 7.600
ND: 0.10
33.600
3.400
VT
UB
11.350
D: 4.0
E: 7.350
BB
10.750
D: 4.4
E: 6.350
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.600
ND: 0.10
4
60
Nora Irgens
Laksevåg TIL
10.300
D: 2.70
E: 7.600
10.400
D: 4.70
E: 5.700
12.150
D: 4.40
E: 7.850
ND: 0.10
32.850
4.150
VT
UB
10.300
D: 2.7
E: 7.600
BB
10.400
D: 4.7
E: 5.700
FX
12.150
D: 4.4
E: 7.850
ND: 0.10
5
62
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.000
12.250/11.750
D: 3.7/3.6
E: 8.550/8.450
ND: 0.00 / 0.30
11.600
D: 4.40
E: 7.200
23.600
13.400
VT
12.000
12.250/11.750
D: 3.7/3.6
E: 8.550/8.450
ND: 0.00/0.30
UB

BB
11.600
D: 4.4
E: 7.200
FX

6
67
Kristin Nordahl Bjørnbak
Oslo Turnforening
11.400
D: 4.40
E: 7.000
11.950
D: 4.40
E: 7.550
23.350
13.650
VT
UB

BB
11.400
D: 4.4
E: 7.000
FX
11.950
D: 4.4
E: 7.550
7
68
Anette Kvaløy
Trondhjems Turnforening
12.325
12.450/12.200
D: 4.0/3.5
E: 8.450/8.700
12.325
24.675
VT
12.325
12.450/12.200
D: 4.0/3.5
E: 8.450/8.700
UB

BB

FX

8
59
Juliane Tøssebro
Laksevåg TIL
11.900
D: 4.20
E: 7.900
ND: 0.20
11.900
25.100
VT
UB

BB

FX
11.900
D: 4.2
E: 7.900
ND: 0.20
9
49
Sofie Nilsen Aateigen
Kristiansands Turnforening
11.750
D: 4.00
E: 7.750
11.750
25.250
VT
UB

BB
11.750
D: 4.0
E: 7.750
FX

10
57
Julie Dicko Erichsen
Laksevåg TIL
11.700
D: 4.80
E: 6.900
11.700
25.300
VT
UB
11.700
D: 4.8
E: 6.900
BB

FX

11
54
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp og Turnforening
11.450
D: 4.40
E: 7.050
11.450
25.550
VT
UB
11.450
D: 4.4
E: 7.050
BB

FX

11
53
Ingrid Benedicte von Hafenbrädl
Holmen Tropp og Turnforening
11.450
D: 5.00
E: 6.950
ND: 0.50
11.450
25.550
VT
UB
11.450
D: 5.0
E: 6.950
ND: 0.50
BB

FX

13
66
Emilie Anine Kristensen
Stavanger Turnforening
11.400
11.700/11.100
D: 3.7/2.4
E: 8.100/8.700
ND: 0.10 / 0.00
11.400
25.600
VT
11.400
11.700/11.100
D: 3.7/2.4
E: 8.100/8.700
ND: 0.10/0.00
UB

BB

FX

14
50
Natalie Quanvik
Hoppensprett Turn Jessheim
11.025
11.900/10.150
D: 3.7/3.5
E: 8.300/8.650
ND: 0.10 / 2.00
11.025
25.975
VT
11.025
11.900/10.150
D: 3.7/3.5
E: 8.300/8.650
ND: 0.10/2.00
UB

BB

FX

15
61
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
68
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening


4.0
3.5


8.450
8.700



Q
12.325
12.450
12.200

2
58
Sara Davidsen, Laksevåg TIL


4.1
4.0


8.250
8.050



Q
12.200
12.350
12.050

0.125
3
62
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


3.7
3.6


8.550
8.450



0.3
Q
12.000
12.250
11.750

0.325
4
66
Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening


3.7
2.4


8.100
8.700


0.1
Q
11.400
11.700
11.100

0.925
5
50
Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim


3.7
3.5


8.300
8.650


0.1
2.0
Q
11.025
11.900
10.150

1.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.2

7.600

Q
11.800

2
57
Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL

4.8

6.900

Q
11.700

0.100
3
54
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening

4.4

7.050

Q
11.450

0.350
3
53
Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

6.950

0.5
Q
11.450

0.350
5
63
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.0

7.350

Q
11.350

0.450
6
58
Sara Davidsen, Laksevåg TIL

3.6

7.500

Q
11.100

0.700
7
60
Nora Irgens, Laksevåg TIL

2.7

7.600

Q
10.300

1.500
8
59
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.6

7.800

Q
12.400

2
49
Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening

4.0

7.750

Q
11.750

0.650
3
62
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.4

7.200

Q
11.600

0.800
4
67
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening

4.4

7.000

Q
11.400

1.000
5
63
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.4

6.350

Q
10.750

1.650
6
60
Nora Irgens, Laksevåg TIL

4.7

5.700

Q
10.400

2.000
7
53
Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening



q

7
59
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening

4.7

8.100

Q
12.800

2
60
Nora Irgens, Laksevåg TIL

4.4

7.850

0.1
Q
12.150

0.650
3
67
Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening

4.4

7.550

Q
11.950

0.850
4
59
Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL

4.2

7.900

0.2
Q
11.900

0.900
5
63
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.0

7.600

0.1
Q
11.500

1.300
6
58
Sara Davidsen, Laksevåg TIL

3.9

7.350

Q
11.250

1.550
7
68
Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening



q

7
49
Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening



q

7
61
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:36:42 AM
SX
SM
MD
XL
XXL