Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

All   MAG All-round   WAG All-round   WAG Finals  

Senior Finals

Vault

Name Score
1 68  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening
12.325
Q
2 58  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
12.200
Q
3 62  Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
12.000
Q
4 66  Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening
11.400
Q
5 50  Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim
11.025
Q

Uneven bars

Name Score
1 64  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening
11.800
Q
2 57  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL
11.700
Q
3 54  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening
11.450
Q
3 53  Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening
11.450
Q
5 63  Maria Tronrud, Oslo Turnforening
11.350
Q
6 58  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
11.100
Q
7 60  Nora Irgens, Laksevåg TIL
10.300
Q
8 59  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL
0
q

Beam

Name Score
1 64  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.400
Q
2 49  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening
11.750
Q
3 62  Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening
11.600
Q
4 67  Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening
11.400
Q
5 63  Maria Tronrud, Oslo Turnforening
10.750
Q
6 60  Nora Irgens, Laksevåg TIL
10.400
Q
7 53  Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening
0
q
7 59  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL
0
q

Floor

Name Score
1 64  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening
12.800
Q
2 60  Nora Irgens, Laksevåg TIL
12.150
Q
3 67  Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening
11.950
Q
4 59  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL
11.900
Q
5 63  Maria Tronrud, Oslo Turnforening
11.500
Q
6 58  Sara Davidsen, Laksevåg TIL
11.250
Q
7 68  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening
0
q
7 49  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening
0
q
7 61  Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening
0
q

Rekrutt

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 29  Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb 41.600
2 39  Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening 41.250
3 45  Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening 39.250
4 40  Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening 39.100
5 47  Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening 38.650
6 46  Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening 36.600
7 32  Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening 35.250
8 31  Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening 35.000
8 41  Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening 35.000
10 30  Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening 34.600
11 35  Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård 34.150
12 42  Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening 32.850
13 38  Olivia Sand, Njård 32.700
14 37  Aurora Rand-Holen, Njård 32.600
15 34  Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening 32.550
16 43  Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 31.250
17 36  Gabriella Laszlo Bergem, Njård 30.650
18 44  Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim 28.800
19 33  Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening 0

Junior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 2  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening 47.050
2 20  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening 45.650
3 19  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 45.250
4 21  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening 42.650
5 16  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 42.400
6 4  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening 41.950
7 25  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 41.800
8 7  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 41.600
9 11  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn 41.550
10 22  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening 41.500
11 24  Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening 41.200
12 12  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn 41.050
12 13  Olivia Laszlo Bergem, Njård 41.050
14 17  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 39.950
15 18  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening 39.700
16 1  Pernille Eiken Fosse, Hødd IL 39.350
17 10  Annika Hegreberg, Moss Turnforening 39.100
18 26  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 39.050
19 27  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 38.700
20 5  Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening 38.150
21 8  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening 38.100
22 9  Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening 36.350
23 23  Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening 34.850
24 14  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 31.350
25 28  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 26.450
26 6  Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening 11.650
27 3  Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening 0
27 15  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 0.000

Junior FIG Elite

Frittstående | Bevegelighet | Not in use | Hopp | Bom | Skranke
Name Total
1 2  Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening 63.950
2 16  Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN 60.150
3 18  Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening 59.650
4 20  Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening 58.500
5 13  Olivia Laszlo Bergem, Njård 56.550
6 21  Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening 55.850
7 6  Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening 55.550
8 19  Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening 55.400
9 4  Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening 54.200
10 24  Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening 53.900
11 22  Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening 52.700
12 17  Sara Vik, Tomrefjord IL TURN 51.750
13 12  Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn 51.400
14 27  Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening 49.900
15 7  Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening 48.950
16 11  Marthe Bjørgen, Nidaros Turn 48.750
17 15  Sara Karinen, Nøtterøy Turn 48.400
18 26  Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening 46.850
19 9  Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening 46.650
20 23  Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening 46.500
21 28  Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening 46.350
22 1  Pernille Eiken Fosse, Hødd IL 46.300
23 10  Annika Hegreberg, Moss Turnforening 46.200
24 25  Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening 45.200
25 8  Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening 43.850
26 5  Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening 39.650
27 14  Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn 26.600
28 3  Hedvig Saga, Holmen Tropp og Turnforening 0

Rekrutt FIG Elite

Frittstående | Bevegelighet | Not in use | Hopp | Bom | Skranke
Name Total
1 40  Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening 56.300
2 29  Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb 54.900
3 45  Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening 53.175
4 39  Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening 50.400
5 30  Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening 48.625
6 47  Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening 48.050
7 41  Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening 46.925
8 42  Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening 46.525
9 35  Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård 46.250
10 43  Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim 45.750
11 46  Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening 43.525
12 34  Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening 43.125
13 36  Gabriella Laszlo Bergem, Njård 43.000
14 32  Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening 42.450
15 44  Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim 41.550
16 38  Olivia Sand, Njård 41.350
17 33  Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening 41.075
18 37  Aurora Rand-Holen, Njård 41.000
19 31  Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening 38.900

Senior

Vault | Uneven bars | Beam | Floor
Name Total
1 63  Maria Tronrud, Oslo Turnforening 48.800
2 64  Julie Charlotte Søderstrøm, Oslo Turnforening 48.300
3 60  Nora Irgens, Laksevåg TIL 46.450
4 58  Sara Davidsen, Laksevåg TIL 45.900
5 59  Juliane Tøssebro, Laksevåg TIL 45.650
6 67  Kristin Nordahl Bjørnbak, Oslo Turnforening 44.600
7 61  Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening 43.350
8 48  Seier Marie Andersen, Tromsø Turnforening 42.300
8 49  Sofie Nilsen Aateigen, Kristiansands Turnforening 42.300
10 62  Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 42.000
11 50  Natalie Quanvik, Hoppensprett Turn Jessheim 39.750
12 56  Kaia Brevik Grudt, Molde Turnforening 39.150
13 66  Emilie Anine Kristensen, Stavanger Turnforening 39.000
14 51  Monja Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 38.200
15 68  Anette Kvaløy, Trondhjems Turnforening 34.150
16 55  Gunhild Hånes, Molde Turnforening 32.400
17 53  Ingrid Benedicte von Hafenbrädl, Holmen Tropp og Turnforening 23.100
18 54  Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp og Turnforening 12.250
19 57  Julie Dicko Erichsen, Laksevåg TIL 11.700
20 65  Mira Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening 9.450
21 52  Thea Mille Herstad Nygaard, Holmen Tropp og Turnforening 0

Last Update: 7/19/2019 1:19:45 PM