Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

Senior Finals Rekrutt Junior Junior FIG Elite Rekrutt FIG Elite Senior
Junior FIG Elite
Unofficial results
Pl
#
Name
Frittstående
Bevegelighet
Not in use
Hopp
Bom
Skranke
Total
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø
Holmen Tropp og Turnforening
11.000
D: 3.0
E: 8.000
13.050
D: 5.00
E: 8.050
12.700
D: 3.50
E: 9.200
12.600
D: 4.70
E: 7.900
14.600
63.950
Frittstående
11.000
D: 3.0
E: 8.000
Bevegelighet
13.050
D: 5.0
E: 8.050
Not in use

Hopp
12.700
D: 3.5
E: 9.200
Bom
12.600
D: 4.7
E: 7.900
Skranke
14.600
D: 6.0
E: 8.600
2
16
Hedda Folden
Tomrefjord IL TURN
13.700
D: 5.0
E: 8.700
13.100
D: 5.00
E: 8.100
11.800
D: 4.10
E: 7.700
11.200
D: 4.10
E: 7.100
10.350
60.150
3.800
Frittstående
13.700
D: 5.0
E: 8.700
Bevegelighet
13.100
D: 5.0
E: 8.100
Not in use

Hopp
11.800
D: 4.1
E: 7.700
Bom
11.200
D: 4.1
E: 7.100
Skranke
10.350
D: 3.0
E: 9.350
ND: 2.00
3
18
Guro Nevland
Siddis Trim og Turnforening
13.050
D: 4.7
E: 8.350
9.800
D: 4.00
E: 5.800
12.500
D: 4.10
E: 8.400
10.150
D: 4.30
E: 5.850
14.150
59.650
4.300
Frittstående
13.050
D: 4.7
E: 8.350
Bevegelighet
9.800
D: 4.0
E: 5.800
Not in use

Hopp
12.500
D: 4.1
E: 8.400
Bom
10.150
D: 4.3
E: 5.850
Skranke
14.150
D: 6.0
E: 8.150
4
20
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
12.700
D: 5.5
E: 7.200
10.200
D: 4.00
E: 6.200
11.800
D: 4.20
E: 7.600
11.200
D: 4.60
E: 6.600
12.600
58.500
5.450
Frittstående
12.700
D: 5.5
E: 7.200
Bevegelighet
10.200
D: 4.0
E: 6.200
Not in use

Hopp
11.800
D: 4.2
E: 7.600
Bom
11.200
D: 4.6
E: 6.600
Skranke
12.600
D: 5.5
E: 7.100
5
13
Olivia Laszlo Bergem
Njård
10.400
D: 2.5
E: 7.900
10.600
D: 4.00
E: 6.600
12.200
D: 4.10
E: 8.100
11.250
D: 3.00
E: 8.250
12.100
56.550
7.400
Frittstående
10.400
D: 2.5
E: 7.900
Bevegelighet
10.600
D: 4.0
E: 6.600
Not in use

Hopp
12.200
D: 4.1
E: 8.100
Bom
11.250
D: 3.0
E: 8.250
Skranke
12.100
D: 3.0
E: 9.100
6
21
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening
11.450
D: 4.0
E: 7.450
9.500
D: 4.00
E: 5.500
11.850
D: 3.50
E: 8.350
10.750
D: 3.00
E: 7.750
12.300
55.850
8.100
Frittstående
11.450
D: 4.0
E: 7.450
Bevegelighet
9.500
D: 4.0
E: 5.500
Not in use

Hopp
11.850
D: 3.5
E: 8.350
Bom
10.750
D: 3.0
E: 7.750
Skranke
12.300
D: 3.0
E: 9.300
7
6
Erika Liepelt Uran
Molde Turnforening
9.650
D: 2.5
E: 7.150
10.750
D: 4.00
E: 6.750
12.050
D: 3.50
E: 8.550
10.650
D: 3.00
E: 7.650
12.450
55.550
8.400
Frittstående
9.650
D: 2.5
E: 7.150
Bevegelighet
10.750
D: 4.0
E: 6.750
Not in use

Hopp
12.050
D: 3.5
E: 8.550
Bom
10.650
D: 3.0
E: 7.650
Skranke
12.450
D: 4.0
E: 8.450
8
19
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
10.900
D: 2.5
E: 8.400
9.500
D: 4.00
E: 5.500
11.700
D: 4.20
E: 7.500
10.550
D: 3.00
E: 7.550
12.750
55.400
8.550
Frittstående
10.900
D: 2.5
E: 8.400
Bevegelighet
9.500
D: 4.0
E: 5.500
Not in use

Hopp
11.700
D: 4.2
E: 7.500
Bom
10.550
D: 3.0
E: 7.550
Skranke
12.750
D: 4.0
E: 8.750
9
4
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening
11.700
D: 4.0
E: 7.700
11.650
D: 4.00
E: 7.650
11.850
D: 3.90
E: 7.950
8.100
D: 2.70
E: 5.400
10.900
54.200
9.750
Frittstående
11.700
D: 4.0
E: 7.700
Bevegelighet
11.650
D: 4.0
E: 7.650
Not in use

Hopp
11.850
D: 3.9
E: 7.950
Bom
8.100
D: 2.7
E: 5.400
Skranke
10.900
D: 2.0
E: 8.900
10
24
Mina Mikkelsen Sørensen
Oslo Turnforening
10.650
D: 3.0
E: 7.650
8.400
D: 4.00
E: 4.400
12.000
D: 4.10
E: 7.900
8.400
D: 2.00
E: 6.400
14.450
53.900
10.050
Frittstående
10.650
D: 3.0
E: 7.650
Bevegelighet
8.400
D: 4.0
E: 4.400
Not in use

Hopp
12.000
D: 4.1
E: 7.900
Bom
8.400
D: 2.0
E: 6.400
Skranke
14.450
D: 6.0
E: 8.450
11
22
Scarlett Rennesund
Oslo Turnforening
10.950
D: 3.0
E: 7.950
8.950
D: 4.00
E: 4.950
10.550
D: 2.00
E: 8.550
9.950
D: 3.00
E: 6.950
12.300
52.700
11.250
Frittstående
10.950
D: 3.0
E: 7.950
Bevegelighet
8.950
D: 4.0
E: 4.950
Not in use

Hopp
10.550
D: 2.0
E: 8.550
Bom
9.950
D: 3.0
E: 6.950
Skranke
12.300
D: 3.0
E: 9.300
12
17
Sara Vik
Tomrefjord IL TURN
10.650
D: 3.0
E: 7.650
8.000
D: 3.50
E: 4.500
11.900
D: 3.90
E: 8.000
9.350
D: 2.00
E: 7.350
11.850
51.750
12.200
Frittstående
10.650
D: 3.0
E: 7.650
Bevegelighet
8.000
D: 3.5
E: 4.500
Not in use

Hopp
11.900
D: 3.9
E: 8.000
Bom
9.350
D: 2.0
E: 7.350
Skranke
11.850
D: 3.0
E: 8.850
13
12
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn
9.600
D: 2.5
E: 7.100
7.850
D: 3.50
E: 4.350
11.800
D: 3.50
E: 8.300
9.000
D: 2.00
E: 7.000
13.150
51.400
12.550
Frittstående
9.600
D: 2.5
E: 7.100
Bevegelighet
7.850
D: 3.5
E: 4.350
Not in use

Hopp
11.800
D: 3.5
E: 8.300
Bom
9.000
D: 2.0
E: 7.000
Skranke
13.150
D: 5.0
E: 8.150
14
27
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
10.700
D: 3.0
E: 7.700
8.150
D: 4.00
E: 4.150
11.550
D: 3.90
E: 7.650
8.300
D: 2.00
E: 6.300
11.200
49.900
14.050
Frittstående
10.700
D: 3.0
E: 7.700
Bevegelighet
8.150
D: 4.0
E: 4.150
Not in use

Hopp
11.550
D: 3.9
E: 7.650
Bom
8.300
D: 2.0
E: 6.300
Skranke
11.200
D: 2.5
E: 8.700
15
7
Erle Brevik Grudt
Molde Turnforening
9.650
D: 2.5
E: 7.150
8.450
D: 4.00
E: 4.450
10.700
D: 2.00
E: 8.700
8.600
D: 2.00
E: 6.600
11.550
48.950
15.000
Frittstående
9.650
D: 2.5
E: 7.150
Bevegelighet
8.450
D: 4.0
E: 4.450
Not in use

Hopp
10.700
D: 2.0
E: 8.700
Bom
8.600
D: 2.0
E: 6.600
Skranke
11.550
D: 2.5
E: 9.050
16
11
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn
9.650
D: 2.5
E: 7.150
8.150
D: 3.50
E: 4.650
13.150
D: 5.00
E: 8.150
7.850
D: 1.00
E: 6.850
9.950
48.750
15.200
Frittstående
9.650
D: 2.5
E: 7.150
Bevegelighet
8.150
D: 3.5
E: 4.650
Not in use

Hopp
13.150
D: 5.0
E: 8.150
Bom
7.850
D: 1.0
E: 6.850
Skranke
9.950
D: 4.0
E: 5.950
17
15
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
9.950
D: 3.0
E: 6.950
9.250
D: 3.50
E: 5.750
10.100
D: 2.00
E: 8.100
11.300
D: 3.00
E: 8.300
7.800
48.400
15.550
Frittstående
9.950
D: 3.0
E: 6.950
Bevegelighet
9.250
D: 3.5
E: 5.750
Not in use

Hopp
10.100
D: 2.0
E: 8.100
Bom
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Skranke
7.800

E: 7.800
18
26
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
9.050
D: 2.0
E: 7.050
9.250
D: 4.00
E: 5.250
9.800
D: 2.00
E: 7.800
7.850
D: 2.00
E: 5.850
10.900
46.850
17.100
Frittstående
9.050
D: 2.0
E: 7.050
Bevegelighet
9.250
D: 4.0
E: 5.250
Not in use

Hopp
9.800
D: 2.0
E: 7.800
Bom
7.850
D: 2.0
E: 5.850
Skranke
10.900
D: 3.0
E: 8.900
ND: 1.00
19
9
Thea Mathilde Vassdal
Molde Turnforening
7.800
D: 1.5
E: 6.300
9.000
D: 4.00
E: 5.000
9.850
D: 2.00
E: 7.850
8.900
D: 2.00
E: 6.900
11.100
46.650
17.300
Frittstående
7.800
D: 1.5
E: 6.300
Bevegelighet
9.000
D: 4.0
E: 5.000
Not in use

Hopp
9.850
D: 2.0
E: 7.850
Bom
8.900
D: 2.0
E: 6.900
Skranke
11.100
D: 2.5
E: 8.600
20
23
Marte Flaget Hesle
Oslo Turnforening
10.000
D: 2.5
E: 7.500
7.750
D: 4.00
E: 3.750
9.600
D: 2.00
E: 7.600
7.900
D: 2.00
E: 5.900
11.250
46.500
17.450
Frittstående
10.000
D: 2.5
E: 7.500
Bevegelighet
7.750
D: 4.0
E: 3.750
Not in use

Hopp
9.600
D: 2.0
E: 7.600
Bom
7.900
D: 2.0
E: 5.900
Skranke
11.250
D: 2.5
E: 8.750
21
28
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
10.450
D: 2.5
E: 7.950
8.350
D: 4.00
E: 4.350
12.000
D: 3.90
E: 8.100
4.400
D: 2.30
E: 2.100
11.150
46.350
17.600
Frittstående
10.450
D: 2.5
E: 7.950
Bevegelighet
8.350
D: 4.0
E: 4.350
Not in use

Hopp
12.000
D: 3.9
E: 8.100
Bom
4.400
D: 2.3
E: 2.100
Skranke
11.150
D: 2.0
E: 9.150
22
1
Pernille Eiken Fosse
Hødd IL
9.650
D: 2.5
E: 7.150
7.800
D: 4.00
E: 3.800
11.800
D: 3.50
E: 8.300
7.200
D: 0.00
E: 7.200
9.850
46.300
17.650
Frittstående
9.650
D: 2.5
E: 7.150
Bevegelighet
7.800
D: 4.0
E: 3.800
Not in use

Hopp
11.800
D: 3.5
E: 8.300
Bom
7.200

E: 7.200
Skranke
9.850
D: 3.0
E: 6.850
23
10
Annika Hegreberg
Moss Turnforening
11.800
D: 4.7
E: 7.100
6.450
D: 3.50
E: 2.950
11.200
D: 3.90
E: 7.300
7.900
D: 2.00
E: 5.900
8.850
46.200
17.750
Frittstående
11.800
D: 4.7
E: 7.100
Bevegelighet
6.450
D: 3.5
E: 2.950
Not in use

Hopp
11.200
D: 3.9
E: 7.300
Bom
7.900
D: 2.0
E: 5.900
Skranke
8.850
D: 2.0
E: 8.850
ND: 2.00
24
25
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
12.150
D: 4.7
E: 7.450
9.450
D: 4.00
E: 5.450
10.750
D: 3.20
E: 7.550
4.750
D: 2.00
E: 2.750
8.100
45.200
18.750
Frittstående
12.150
D: 4.7
E: 7.450
Bevegelighet
9.450
D: 4.0
E: 5.450
Not in use

Hopp
10.750
D: 3.2
E: 7.550
Bom
4.750
D: 2.0
E: 2.750
Skranke
8.100
D: 1.0
E: 7.600
ND: 0.50
25
8
Vår Bugge Varhaugvik
Molde Turnforening
9.650
D: 2.5
E: 7.150
7.600
D: 4.00
E: 3.600
10.050
D: 2.00
E: 8.050
7.000
D: 2.00
E: 5.000
9.550
43.850
20.100
Frittstående
9.650
D: 2.5
E: 7.150
Bevegelighet
7.600
D: 4.0
E: 3.600
Not in use

Hopp
10.050
D: 2.0
E: 8.050
Bom
7.000
D: 2.0
E: 5.000
Skranke
9.550
D: 1.5
E: 8.050
26
5
Amanda Joy Grusd
Holmen Tropp og Turnforening
7.700

E: 7.700
8.050
D: 2.00
E: 6.050
5.500
D: 3.00
E: 8.000
ND: 5.50
6.900
D: 0.00
E: 6.900
11.500
39.650
24.300
Frittstående
7.700

E: 7.700
Bevegelighet
8.050
D: 2.0
E: 6.050
Not in use

Hopp
5.500
D: 3.0
E: 8.000
ND: 5.50
Bom
6.900

E: 6.900
Skranke
11.500
D: 3.0
E: 8.500
27
14
Maria Eide Brekka
Nøtterøy Turn
9.350
D: 2.4
E: 6.950
9.400
D: 2.00
E: 7.400
7.850
D: 0.00
E: 7.850
26.600
37.350
Frittstående
9.350
D: 2.4
E: 6.950
Bevegelighet

Not in use

Hopp
9.400
D: 2.0
E: 7.400
Bom
7.850

E: 7.850
Skranke

28
3
Hedvig Saga
Holmen Tropp og Turnforening
Frittstående

Bevegelighet

Not in use

Hopp

Bom

Skranke

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

5.0

8.700


13.700

2
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.7

8.350


13.050

0.650
3
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.5

7.200


12.700

1.000
4
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.7

7.450


12.150

1.550
5
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

4.7

7.100


11.800

1.900
6
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

7.700


11.700

2.000
7
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

7.450


11.450

2.250
8
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.000


11.000

2.700
9
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

7.950


10.950

2.750
10
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

2.5

8.400


10.900

2.800
11
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.0

7.700


10.700

3.000
12
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

3.0

7.650


10.650

3.050
12
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

7.650


10.650

3.050
14
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

2.5

7.950


10.450

3.250
15
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

2.5

7.900


10.400

3.300
16
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

2.5

7.500


10.000

3.700
17
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

3.0

6.950


9.950

3.750
18
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

2.5

7.150


9.650

4.050
18
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

2.5

7.150


9.650

4.050
18
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

2.5

7.150


9.650

4.050
18
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

2.5

7.150


9.650

4.050
18
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

2.5

7.150


9.650

4.050
23
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

2.5

7.100


9.600

4.100
24
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

2.4

6.950


9.350

4.350
25
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

7.050


9.050

4.650
26
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

1.5

6.300


7.800

5.900
27
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening


7.700


7.700

6.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

5.0

8.100


13.100

2
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

5.0

8.050


13.050

0.050
3
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

7.650


11.650

1.450
4
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

4.0

6.750


10.750

2.350
5
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

4.0

6.600


10.600

2.500
6
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.0

6.200


10.200

2.900
7
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.0

5.800


9.800

3.300
8
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

5.500


9.500

3.600
8
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

5.500


9.500

3.600
10
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

5.450


9.450

3.650
11
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

3.5

5.750


9.250

3.850
11
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

4.0

5.250


9.250

3.850
13
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

4.0

5.000


9.000

4.100
14
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

4.0

4.950


8.950

4.150
15
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

4.0

4.450


8.450

4.650
16
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

4.0

4.400


8.400

4.700
17
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

4.0

4.350


8.350

4.750
18
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

3.5

4.650


8.150

4.950
18
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

4.0

4.150


8.150

4.950
20
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

2.0

6.050


8.050

5.050
21
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.5

4.500


8.000

5.100
22
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

3.5

4.350


7.850

5.250
23
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

4.0

3.800


7.800

5.300
24
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

4.0

3.750


7.750

5.350
25
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

4.0

3.600


7.600

5.500
26
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.5

2.950


6.450

6.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL




2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening




4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening




5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening




6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening




7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening




8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening




9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening




10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening




11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn




12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn




13
Olivia Laszlo Bergem, Njård




14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn




15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN




17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN




18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening




19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening




20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening




21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening




22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening




23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening




24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening




25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening




26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening




27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening




28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening


4.1
4.1


7.900
7.900




12.000
12.000
12.000

2
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


3.9
3.9


7.650
7.650




11.550
11.550
11.550

0.450
3
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn


5.0


8.150




6.575
13.150

5.425
4
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening


3.5


9.200




6.350
12.700

5.650
5
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening


4.1


8.400




6.250
12.500

5.750
6
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård


4.1


8.100




6.100
12.200

5.900
7
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening


3.5


8.550




6.025
12.050

5.975
8
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


3.9


8.100




6.000
12.000

6.000
9
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN


3.9


8.000




5.950
11.900

6.050
10
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening


3.5


8.350




5.925
11.850

6.075
10
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening


3.9


7.950




5.925
11.850

6.075
12
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL


3.5


8.300




5.900
11.800

6.100
12
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn


3.5


8.300




5.900
11.800

6.100
12
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN


4.1


7.700




5.900
11.800

6.100
12
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


4.2


7.600




5.900
11.800

6.100
16
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.2


7.500




5.850
11.700

6.150
17
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening


3.9


7.300




5.600
11.200

6.400
18
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.2


7.550




5.375
10.750

6.625
19
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening


2.0


8.700




5.350
10.700

6.650
20
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening


2.0


8.550




5.275
10.550

6.725
21
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

6.950
22
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening


2.0


8.050




5.025
10.050

6.975
23
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening


2.0


7.850




4.925
9.850

7.075
24
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening


2.0


7.800




4.900
9.800

7.100
25
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening


2.0


7.600




4.800
9.600

7.200
26
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


2.0


7.400




4.700
9.400

7.300
27
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening


3.0


8.000


5.5

2.750
5.500

9.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

4.7

7.900


12.600

2
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn

3.0

8.300


11.300

1.300
3
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

3.0

8.250


11.250

1.350
4
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.1

7.100


11.200

1.400
4
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.6

6.600


11.200

1.400
6
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.0

7.750


10.750

1.850
7
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

3.0

7.650


10.650

1.950
8
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.0

7.550


10.550

2.050
9
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.3

5.850


10.150

2.450
10
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

6.950


9.950

2.650
11
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

2.0

7.350


9.350

3.250
12
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

2.0

7.000


9.000

3.600
13
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

2.0

6.900


8.900

3.700
14
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

2.0

6.600


8.600

4.000
15
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

2.0

6.400


8.400

4.200
16
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

2.0

6.300


8.300

4.300
17
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

2.7

5.400


8.100

4.500
18
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

2.0

5.900


7.900

4.700
18
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

2.0

5.900


7.900

4.700
20
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


7.850


7.850

4.750
20
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

1.0

6.850


7.850

4.750
20
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

5.850


7.850

4.750
23
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL


7.200


7.200

5.400
24
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

2.0

5.000


7.000

5.600
25
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening


6.900


6.900

5.700
26
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

2.750


4.750

7.850
27
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

2.3

2.100


4.400

8.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

6.0

8.600


14.600

2
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

6.0

8.450


14.450

0.150
3
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

6.0

8.150


14.150

0.450
4
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

5.0

8.150


13.150

1.450
5
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

8.750


12.750

1.850
6
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.5

7.100


12.600

2.000
7
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening

4.0

8.450


12.450

2.150
8
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

9.300


12.300

2.300
8
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

3.0

9.300


12.300

2.300
10
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

3.0

9.100


12.100

2.500
11
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.0

8.850


11.850

2.750
12
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

2.5

9.050


11.550

3.050
13
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.500


11.500

3.100
14
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

2.5

8.750


11.250

3.350
15
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

2.5

8.700


11.200

3.400
16
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

2.0

9.150


11.150

3.450
17
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

2.5

8.600


11.100

3.500
18
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.0

8.900

1.0

10.900

3.700
18
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

2.0

8.900


10.900

3.700
20
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

3.0

9.350

2.0

10.350

4.250
21
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

4.0

5.950


9.950

4.650
22
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.0

6.850


9.850

4.750
23
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

1.5

8.050


9.550

5.050
24
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

2.0

8.850

2.0

8.850

5.750
25
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

1.0

7.600

0.5

8.100

6.500
26
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn


7.800


7.800

6.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 2:48:39 AM
SX
SM
MD
XL
XXL