Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

Senior Finals Rekrutt Junior Junior FIG Elite Rekrutt FIG Elite Senior
Rekrutt FIG Elite
Unofficial results
Pl
#
Name
Frittstående
Bevegelighet
Not in use
Hopp
Bom
Skranke
Total
Gap
1
40
Thelma Louise Placht
Oslo Turnforening
10.800
D: 3.5
E: 7.300
11.100
D: 4.00
E: 7.100
12.050
D: 3.50
E: 8.550
10.950
D: 5.20
E: 5.750
11.400
56.300
Frittstående
10.800
D: 3.5
E: 7.300
Bevegelighet
11.100
D: 4.0
E: 7.100
Not in use

Hopp
12.050
D: 3.5
E: 8.550
Bom
10.950
D: 5.2
E: 5.750
Skranke
11.400
D: 3.0
E: 8.400
2
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen
Sotra Sportsklubb
11.600
D: 4.7
E: 6.900
10.000
D: 4.00
E: 6.000
12.450
D: 4.90
E: 7.550
9.850
D: 2.00
E: 7.850
11.000
54.900
1.400
Frittstående
11.600
D: 4.7
E: 6.900
Bevegelighet
10.000
D: 4.0
E: 6.000
Not in use

Hopp
12.450
D: 4.9
E: 7.550
Bom
9.850
D: 2.0
E: 7.850
Skranke
11.000
D: 2.5
E: 8.500
3
45
Tomine Roald Gadderud
Holmen Tropp og Turnforening
10.600
D: 3.0
E: 7.600
11.000
D: 4.00
E: 7.000
11.175
D: 2.00
E: 9.175
8.800
D: 1.00
E: 7.800
11.600
53.175
3.125
Frittstående
10.600
D: 3.0
E: 7.600
Bevegelighet
11.000
D: 4.0
E: 7.000
Not in use

Hopp
11.175
D: 2.0
E: 9.175
Bom
8.800
D: 1.0
E: 7.800
Skranke
11.600
D: 3.0
E: 8.600
4
39
Keisha Abdullah Lockert
Oslo Turnforening
10.200
D: 2.5
E: 7.700
9.300
D: 4.00
E: 5.300
11.250
D: 2.00
E: 9.250
8.250
D: 1.00
E: 7.250
11.400
50.400
5.900
Frittstående
10.200
D: 2.5
E: 7.700
Bevegelighet
9.300
D: 4.0
E: 5.300
Not in use

Hopp
11.250
D: 2.0
E: 9.250
Bom
8.250
D: 1.0
E: 7.250
Skranke
11.400
D: 3.0
E: 8.400
5
30
Hedvig Tørneng
Siddis Trim og Turnforening
9.800
D: 2.5
E: 7.300
9.200
D: 3.50
E: 5.700
11.075
D: 3.50
E: 7.575
7.750
D: 1.00
E: 6.750
10.800
48.625
7.675
Frittstående
9.800
D: 2.5
E: 7.300
Bevegelighet
9.200
D: 3.5
E: 5.700
Not in use

Hopp
11.075
D: 3.5
E: 7.575
Bom
7.750
D: 1.0
E: 6.750
Skranke
10.800
D: 2.5
E: 8.300
6
47
Tilde Løkka Stølen
Oslo Turnforening
10.300
D: 2.5
E: 7.800
7.550
D: 4.00
E: 3.550
11.150
D: 2.00
E: 9.150
7.950
D: 1.00
E: 6.950
11.100
48.050
8.250
Frittstående
10.300
D: 2.5
E: 7.800
Bevegelighet
7.550
D: 4.0
E: 3.550
Not in use

Hopp
11.150
D: 2.0
E: 9.150
Bom
7.950
D: 1.0
E: 6.950
Skranke
11.100
D: 2.5
E: 8.600
7
41
Iselin Borøchstein
Aalesunds Turnforening
9.100
D: 2.0
E: 7.100
8.950
D: 4.00
E: 4.950
10.425
D: 2.00
E: 8.425
7.250
D: 0.50
E: 6.750
11.200
46.925
9.375
Frittstående
9.100
D: 2.0
E: 7.100
Bevegelighet
8.950
D: 4.0
E: 4.950
Not in use

Hopp
10.425
D: 2.0
E: 8.425
Bom
7.250
D: 0.5
E: 6.750
Skranke
11.200
D: 3.0
E: 8.200
8
42
Kristine Pettersen Hammerø
Aalesunds Turnforening
10.500
D: 2.5
E: 8.000
8.750
D: 4.00
E: 4.750
10.575
D: 2.00
E: 8.575
5.600
D: 1.00
E: 4.600
11.100
46.525
9.775
Frittstående
10.500
D: 2.5
E: 8.000
Bevegelighet
8.750
D: 4.0
E: 4.750
Not in use

Hopp
10.575
D: 2.0
E: 8.575
Bom
5.600
D: 1.0
E: 4.600
Skranke
11.100
D: 3.0
E: 8.100
9
35
Hannah Onyinye Ifeanyi
Njård
10.100
D: 2.5
E: 7.600
9.400
D: 4.00
E: 5.400
10.550
D: 2.00
E: 8.550
6.500
D: 1.00
E: 5.500
9.700
46.250
10.050
Frittstående
10.100
D: 2.5
E: 7.600
Bevegelighet
9.400
D: 4.0
E: 5.400
Not in use

Hopp
10.550
D: 2.0
E: 8.550
Bom
6.500
D: 1.0
E: 5.500
Skranke
9.700
D: 2.5
E: 7.200
10
43
Tilde Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
9.300
D: 1.5
E: 7.800
9.000
D: 3.50
E: 5.500
10.350
D: 2.00
E: 8.350
6.300
D: 0.00
E: 6.300
10.800
45.750
10.550
Frittstående
9.300
D: 1.5
E: 7.800
Bevegelighet
9.000
D: 3.5
E: 5.500
Not in use

Hopp
10.350
D: 2.0
E: 8.350
Bom
6.300

E: 6.300
Skranke
10.800
D: 2.5
E: 8.300
11
46
Lisa Maarud
Holmen Tropp og Turnforening
8.800
D: 2.5
E: 6.300
9.950
D: 4.00
E: 5.950
5.575
D: 1.00
E: 4.575
7.800
D: 0.00
E: 7.800
11.400
43.525
12.775
Frittstående
8.800
D: 2.5
E: 6.300
Bevegelighet
9.950
D: 4.0
E: 5.950
Not in use

Hopp
5.575
D: 1.0
E: 4.575
Bom
7.800

E: 7.800
Skranke
11.400
D: 3.0
E: 8.400
12
34
Frida Visnes Silseth
Molde Turnforening
10.100
D: 2.5
E: 7.600
6.600
D: 4.00
E: 2.600
10.125
D: 2.00
E: 8.125
5.600
D: 1.00
E: 4.600
10.700
43.125
13.175
Frittstående
10.100
D: 2.5
E: 7.600
Bevegelighet
6.600
D: 4.0
E: 2.600
Not in use

Hopp
10.125
D: 2.0
E: 8.125
Bom
5.600
D: 1.0
E: 4.600
Skranke
10.700
D: 2.5
E: 8.200
13
36
Gabriella Laszlo Bergem
Njård
10.200
D: 2.5
E: 7.700
7.050
D: 3.50
E: 3.550
10.250
D: 2.00
E: 8.250
8.000
D: 2.00
E: 6.000
7.500
43.000
13.300
Frittstående
10.200
D: 2.5
E: 7.700
Bevegelighet
7.050
D: 3.5
E: 3.550
Not in use

Hopp
10.250
D: 2.0
E: 8.250
Bom
8.000
D: 2.0
E: 6.000
Skranke
7.500

E: 7.500
14
32
Eina Buset Bredeli
Molde Turnforening
10.600
D: 3.0
E: 7.600
8.900
D: 4.00
E: 4.900
5.300
D: 1.00
E: 4.300
6.450
D: 2.00
E: 4.450
11.200
42.450
13.850
Frittstående
10.600
D: 3.0
E: 7.600
Bevegelighet
8.900
D: 4.0
E: 4.900
Not in use

Hopp
5.300
D: 1.0
E: 4.300
Bom
6.450
D: 2.0
E: 4.450
Skranke
11.200
D: 2.5
E: 8.700
15
44
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
9.300
D: 2.5
E: 6.800
7.700
D: 3.50
E: 4.200
10.400
D: 2.00
E: 8.400
5.950
D: 1.00
E: 4.950
8.200
41.550
14.750
Frittstående
9.300
D: 2.5
E: 6.800
Bevegelighet
7.700
D: 3.5
E: 4.200
Not in use

Hopp
10.400
D: 2.0
E: 8.400
Bom
5.950
D: 1.0
E: 4.950
Skranke
8.200

E: 8.200
16
38
Olivia Sand
Njård
10.200
D: 2.5
E: 7.700
7.500
D: 3.50
E: 4.000
9.300
D: 2.00
E: 7.300
6.450
D: 1.00
E: 5.450
7.900
41.350
14.950
Frittstående
10.200
D: 2.5
E: 7.700
Bevegelighet
7.500
D: 3.5
E: 4.000
Not in use

Hopp
9.300
D: 2.0
E: 7.300
Bom
6.450
D: 1.0
E: 5.450
Skranke
7.900
D: 0.5
E: 7.400
17
33
Mali-Sofie Wikeland
Molde Turnforening
10.000
D: 2.5
E: 7.500
7.400
D: 3.50
E: 3.900
10.425
D: 2.00
E: 8.425
6.050
D: 1.00
E: 5.050
7.200
41.075
15.225
Frittstående
10.000
D: 2.5
E: 7.500
Bevegelighet
7.400
D: 3.5
E: 3.900
Not in use

Hopp
10.425
D: 2.0
E: 8.425
Bom
6.050
D: 1.0
E: 5.050
Skranke
7.200
D: 1.5
E: 5.700
18
37
Aurora Rand-Holen
Njård
9.000
D: 2.0
E: 7.000
8.400
D: 4.00
E: 4.400
9.750
D: 2.00
E: 7.750
6.150
D: 0.00
E: 6.150
7.700
41.000
15.300
Frittstående
9.000
D: 2.0
E: 7.000
Bevegelighet
8.400
D: 4.0
E: 4.400
Not in use

Hopp
9.750
D: 2.0
E: 7.750
Bom
6.150

E: 6.150
Skranke
7.700

E: 7.700
19
31
Sophia Kauffmann
Siddis Trim og Turnforening
9.100
D: 2.5
E: 6.600
6.250
D: 2.00
E: 4.250
5.700
D: 1.75
E: 3.950
7.450
D: 1.00
E: 6.450
10.400
38.900
17.400
Frittstående
9.100
D: 2.5
E: 6.600
Bevegelighet
6.250
D: 2.0
E: 4.250
Not in use

Hopp
5.700
D: 1.8
E: 3.950
Bom
7.450
D: 1.0
E: 6.450
Skranke
10.400
D: 2.5
E: 7.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

4.7

6.900


11.600

2
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

3.5

7.300


10.800

0.800
3
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

3.0

7.600


10.600

1.000
3
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

7.600


10.600

1.000
5
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

2.5

8.000


10.500

1.100
6
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

2.5

7.800


10.300

1.300
7
38
Olivia Sand, Njård

2.5

7.700


10.200

1.400
7
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

2.5

7.700


10.200

1.400
7
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

2.5

7.700


10.200

1.400
10
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

2.5

7.600


10.100

1.500
10
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

2.5

7.600


10.100

1.500
12
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening

2.5

7.500


10.000

1.600
13
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

2.5

7.300


9.800

1.800
14
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

1.5

7.800


9.300

2.300
14
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

6.800


9.300

2.300
16
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

2.0

7.100


9.100

2.500
16
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

2.5

6.600


9.100

2.500
18
37
Aurora Rand-Holen, Njård

2.0

7.000


9.000

2.600
19
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

2.5

6.300


8.800

2.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

4.0

7.100


11.100

2
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

7.000


11.000

0.100
3
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

4.0

6.000


10.000

1.100
4
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

4.0

5.950


9.950

1.150
5
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

4.0

5.400


9.400

1.700
6
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

4.0

5.300


9.300

1.800
7
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

3.5

5.700


9.200

1.900
8
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

5.500


9.000

2.100
9
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

4.0

4.950


8.950

2.150
10
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

4.0

4.900


8.900

2.200
11
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

4.0

4.750


8.750

2.350
12
37
Aurora Rand-Holen, Njård

4.0

4.400


8.400

2.700
13
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

4.200


7.700

3.400
14
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

4.0

3.550


7.550

3.550
15
38
Olivia Sand, Njård

3.5

4.000


7.500

3.600
16
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening

3.5

3.900


7.400

3.700
17
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

3.5

3.550


7.050

4.050
18
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

4.0

2.600


6.600

4.500
19
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

2.0

4.250


6.250

4.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb




30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening




31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening




32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening




33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening




34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening




35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård




36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård




37
Aurora Rand-Holen, Njård




38
Olivia Sand, Njård




39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening




40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening




41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening




42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening




43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim




44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim




45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening




46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening




47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb


4.9


7.550




6.225
12.450

2
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening


3.5


8.550




6.025
12.050

0.200
3
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening


2.0


9.250




5.625
11.250

0.600
4
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening


2.0


9.175




5.587
11.175

0.638
5
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening


2.0


9.150




5.575
11.150

0.650
6
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening


3.5


7.575




5.537
11.075

0.688
7
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening


2.0


8.575




5.287
10.575

0.938
8
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård


2.0


8.550




5.275
10.550

0.950
9
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening


2.0


8.425




5.212
10.425

1.013
9
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening


2.0


8.425




5.212
10.425

1.013
11
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


2.0


8.400




5.200
10.400

1.025
12
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


2.0


8.350




5.175
10.350

1.050
13
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård


2.0


8.250




5.125
10.250

1.100
14
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening


2.0


8.125




5.062
10.125

1.163
15
37
Aurora Rand-Holen, Njård


2.0


7.750




4.875
9.750

1.350
16
38
Olivia Sand, Njård


2.0


7.300




4.650
9.300

1.575
17
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening


1.8


3.950




2.850
5.700

3.375
18
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening


1.0


4.575




2.787
5.575

3.438
19
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening


1.0


4.300




2.650
5.300

3.575
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

5.2

5.750


10.950

2
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

2.0

7.850


9.850

1.100
3
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

1.0

7.800


8.800

2.150
4
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

1.0

7.250


8.250

2.700
5
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

2.0

6.000


8.000

2.950
6
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

1.0

6.950


7.950

3.000
7
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening


7.800


7.800

3.150
8
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

1.0

6.750


7.750

3.200
9
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

1.0

6.450


7.450

3.500
10
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

0.5

6.750


7.250

3.700
11
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

1.0

5.500


6.500

4.450
12
38
Olivia Sand, Njård

1.0

5.450


6.450

4.500
12
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

2.0

4.450


6.450

4.500
14
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


6.300


6.300

4.650
15
37
Aurora Rand-Holen, Njård


6.150


6.150

4.800
16
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening

1.0

5.050


6.050

4.900
17
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

1.0

4.950


5.950

5.000
18
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

1.0

4.600


5.600

5.350
18
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

1.0

4.600


5.600

5.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.600


11.600

2
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.200
2
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.200
2
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

3.0

8.400


11.400

0.200
5
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

2.5

8.700


11.200

0.400
5
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

3.0

8.200


11.200

0.400
7
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

2.5

8.600


11.100

0.500
7
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

3.0

8.100


11.100

0.500
9
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

2.5

8.500


11.000

0.600
10
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

2.5

8.300


10.800

0.800
10
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

8.300


10.800

0.800
12
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

2.5

8.200


10.700

0.900
13
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

2.5

7.900


10.400

1.200
14
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

2.5

7.200


9.700

1.900
15
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


8.200


8.200

3.400
16
38
Olivia Sand, Njård

0.5

7.400


7.900

3.700
17
37
Aurora Rand-Holen, Njård


7.700


7.700

3.900
18
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård


7.500


7.500

4.100
19
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening

1.5

5.700


7.200

4.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:38:10 AM
SX
SM
MD
XL
XXL