Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

Senior Finals Rekrutt Junior Junior FIG Elite Rekrutt FIG Elite Senior
Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø
Holmen Tropp og Turnforening
12.700
D: 4.0
E: 8.700
10.950
D: 4.70
E: 6.250
11.400
D: 4.40
E: 7.000
12.000
D: 4.40
E: 7.600
47.050
VT
12.700
D: 4.0
E: 8.700
UB
10.950
D: 4.7
E: 6.250
BB
11.400
D: 4.4
E: 7.000
FX
12.000
D: 4.4
E: 7.600
2
20
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
12.500
D: 4.0
E: 8.500
9.050
D: 2.20
E: 6.850
12.100
D: 4.50
E: 7.600
12.000
D: 4.80
E: 7.200
45.650
1.400
VT
12.500
D: 4.0
E: 8.500
UB
9.050
D: 2.2
E: 6.850
BB
12.100
D: 4.5
E: 7.600
FX
12.000
D: 4.8
E: 7.200
3
19
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
11.650
D: 4.0
E: 7.650
11.050
D: 3.30
E: 7.750
11.550
D: 4.10
E: 7.450
11.000
D: 4.00
E: 7.000
45.250
1.800
VT
11.650
D: 4.0
E: 7.650
UB
11.050
D: 3.3
E: 7.750
BB
11.550
D: 4.1
E: 7.450
FX
11.000
D: 4.0
E: 7.000
4
21
Madelen kringstad Leitner
Oslo Turnforening
12.200
D: 3.7
E: 8.500
8.700
D: 1.20
E: 7.500
11.400
D: 4.20
E: 7.200
10.350
D: 4.00
E: 6.650
ND: 0.30
42.650
4.400
VT
12.200
D: 3.7
E: 8.500
UB
8.700
D: 1.2
E: 7.500
BB
11.400
D: 4.2
E: 7.200
FX
10.350
D: 4.0
E: 6.650
ND: 0.30
5
16
Hedda Folden
Tomrefjord IL TURN
12.100
D: 3.7
E: 8.400
8.000
D: 1.00
E: 7.000
11.200
D: 4.10
E: 7.100
11.100
D: 4.10
E: 7.000
42.400
4.650
VT
12.100
D: 3.7
E: 8.400
UB
8.000
D: 1.0
E: 7.000
BB
11.200
D: 4.1
E: 7.100
FX
11.100
D: 4.1
E: 7.000
6
4
Jenny Haare Håkegård
Holmen Tropp og Turnforening
11.650
D: 3.5
E: 8.150
8.850
D: 1.50
E: 7.350
11.100
D: 3.60
E: 7.500
10.350
D: 2.70
E: 7.650
41.950
5.100
VT
11.650
D: 3.5
E: 8.150
UB
8.850
D: 1.5
E: 7.350
BB
11.100
D: 3.6
E: 7.500
FX
10.350
D: 2.7
E: 7.650
7
25
Malin Saura Berg
Tromsø Turnforening
10.800
D: 3.5
E: 7.600
ND: 0.30
9.700
D: 2.00
E: 7.700
11.600
D: 3.80
E: 7.800
9.700
D: 2.30
E: 7.400
41.800
5.250
VT
10.800
D: 3.5
E: 7.600
ND: 0.30
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
11.600
D: 3.8
E: 7.800
FX
9.700
D: 2.3
E: 7.400
8
7
Erle Brevik Grudt
Molde Turnforening
11.800
D: 3.7
E: 8.100
8.350
D: 1.70
E: 6.650
10.850
D: 3.50
E: 7.350
10.600
D: 3.10
E: 7.500
41.600
5.450
VT
11.800
D: 3.7
E: 8.100
UB
8.350
D: 1.7
E: 6.650
BB
10.850
D: 3.5
E: 7.350
FX
10.600
D: 3.1
E: 7.500
9
11
Marthe Bjørgen
Nidaros Turn
12.300
D: 3.7
E: 8.600
8.650
D: 1.00
E: 7.650
10.800
D: 3.10
E: 7.700
9.800
D: 4.00
E: 6.200
ND: 0.40
41.550
5.500
VT
12.300
D: 3.7
E: 8.600
UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB
10.800
D: 3.1
E: 7.700
FX
9.800
D: 4.0
E: 6.200
ND: 0.40
10
22
Scarlett Rennesund
Oslo Turnforening
11.000
D: 3.5
E: 7.500
9.000
D: 1.20
E: 7.800
10.800
D: 3.40
E: 7.500
ND: 0.10
10.700
D: 3.00
E: 7.700
41.500
5.550
VT
11.000
D: 3.5
E: 7.500
UB
9.000
D: 1.2
E: 7.800
BB
10.800
D: 3.4
E: 7.500
ND: 0.10
FX
10.700
D: 3.0
E: 7.700
11
24
Mina Mikkelsen Sørensen
Oslo Turnforening
12.150
D: 3.7
E: 8.450
9.450
D: 4.00
E: 5.450
8.300
D: 4.40
E: 3.900
11.300
D: 4.30
E: 7.100
ND: 0.10
41.200
5.850
VT
12.150
D: 3.7
E: 8.450
UB
9.450
D: 4.0
E: 5.450
BB
8.300
D: 4.4
E: 3.900
FX
11.300
D: 4.3
E: 7.100
ND: 0.10
12
13
Olivia Laszlo Bergem
Njård
12.200
D: 3.7
E: 8.500
9.000
D: 1.70
E: 7.300
9.900
D: 3.80
E: 6.200
ND: 0.10
9.950
D: 3.50
E: 6.450
41.050
6.000
VT
12.200
D: 3.7
E: 8.500
UB
9.000
D: 1.7
E: 7.300
BB
9.900
D: 3.8
E: 6.200
ND: 0.10
FX
9.950
D: 3.5
E: 6.450
12
12
Mathilde Sjøvik Olberg
Nidaros Turn
11.250
D: 3.7
E: 7.550
9.500
D: 1.40
E: 8.100
9.200
D: 3.50
E: 5.700
11.100
D: 4.00
E: 7.100
41.050
6.000
VT
11.250
D: 3.7
E: 7.550
UB
9.500
D: 1.4
E: 8.100
BB
9.200
D: 3.5
E: 5.700
FX
11.100
D: 4.0
E: 7.100
14
17
Sara Vik
Tomrefjord IL TURN
10.900
D: 3.5
E: 7.400
8.150
D: 1.10
E: 7.050
9.850
D: 3.50
E: 6.350
11.050
D: 3.10
E: 7.950
39.950
7.100
VT
10.900
D: 3.5
E: 7.400
UB
8.150
D: 1.1
E: 7.050
BB
9.850
D: 3.5
E: 6.350
FX
11.050
D: 3.1
E: 7.950
15
18
Guro Nevland
Siddis Trim og Turnforening
11.850
D: 3.7
E: 8.150
8.300
D: 1.40
E: 6.900
8.750
D: 4.20
E: 4.550
10.800
D: 3.60
E: 7.200
39.700
7.350
VT
11.850
D: 3.7
E: 8.150
UB
8.300
D: 1.4
E: 6.900
BB
8.750
D: 4.2
E: 4.550
FX
10.800
D: 3.6
E: 7.200
16
1
Pernille Eiken Fosse
Hødd IL
11.400
D: 3.0
E: 8.400
8.650
D: 1.90
E: 6.750
10.100
D: 3.40
E: 6.700
9.200
D: 3.30
E: 5.900
39.350
7.700
VT
11.400
D: 3.0
E: 8.400
UB
8.650
D: 1.9
E: 6.750
BB
10.100
D: 3.4
E: 6.700
FX
9.200
D: 3.3
E: 5.900
17
10
Annika Hegreberg
Moss Turnforening
11.500
D: 3.5
E: 8.100
ND: 0.10
7.800
D: 1.20
E: 6.600
9.500
D: 2.90
E: 6.600
10.300
D: 3.40
E: 6.900
39.100
7.950
VT
11.500
D: 3.5
E: 8.100
ND: 0.10
UB
7.800
D: 1.2
E: 6.600
BB
9.500
D: 2.9
E: 6.600
FX
10.300
D: 3.4
E: 6.900
18
26
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
10.700
D: 2.8
E: 7.900
8.700
D: 1.90
E: 6.800
9.550
D: 3.30
E: 6.250
10.100
D: 2.80
E: 7.300
39.050
8.000
VT
10.700
D: 2.8
E: 7.900
UB
8.700
D: 1.9
E: 6.800
BB
9.550
D: 3.3
E: 6.250
FX
10.100
D: 2.8
E: 7.300
19
27
Annika Bjerkan
Trondhjems Turnforening
11.500
D: 3.5
E: 8.000
7.050
D: 1.00
E: 6.050
9.750
D: 4.00
E: 5.750
10.400
D: 3.40
E: 7.000
38.700
8.350
VT
11.500
D: 3.5
E: 8.000
UB
7.050
D: 1.0
E: 6.050
BB
9.750
D: 4.0
E: 5.750
FX
10.400
D: 3.4
E: 7.000
20
5
Amanda Joy Grusd
Holmen Tropp og Turnforening
10.100
D: 2.0
E: 8.100
7.400
D: 1.20
E: 6.200
10.250
D: 2.90
E: 7.450
ND: 0.10
10.400
D: 3.40
E: 7.000
38.150
8.900
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
7.400
D: 1.2
E: 6.200
BB
10.250
D: 2.9
E: 7.450
ND: 0.10
FX
10.400
D: 3.4
E: 7.000
21
8
Vår Bugge Varhaugvik
Molde Turnforening
10.800
D: 3.5
E: 7.300
6.750
D: 0.90
E: 5.850
10.300
D: 3.50
E: 6.800
10.250
D: 3.00
E: 7.250
38.100
8.950
VT
10.800
D: 3.5
E: 7.300
UB
6.750
D: 0.9
E: 5.850
BB
10.300
D: 3.5
E: 6.800
FX
10.250
D: 3.0
E: 7.250
22
9
Thea Mathilde Vassdal
Molde Turnforening
10.700
D: 3.5
E: 7.200
7.450
D: 1.10
E: 6.350
8.800
D: 3.30
E: 6.000
ND: 0.50
9.400
D: 3.00
E: 6.400
36.350
10.700
VT
10.700
D: 3.5
E: 7.200
UB
7.450
D: 1.1
E: 6.350
BB
8.800
D: 3.3
E: 6.000
ND: 0.50
FX
9.400
D: 3.0
E: 6.400
23
23
Marte Flaget Hesle
Oslo Turnforening
9.600
D: 2.8
E: 6.800
7.750
D: 1.10
E: 6.650
8.600
D: 3.40
E: 5.200
8.900
D: 3.00
E: 5.900
34.850
12.200
VT
9.600
D: 2.8
E: 6.800
UB
7.750
D: 1.1
E: 6.650
BB
8.600
D: 3.4
E: 5.200
FX
8.900
D: 3.0
E: 5.900
24
14
Maria Eide Brekka
Nøtterøy Turn
11.150
D: 2.8
E: 8.350
9.950
D: 2.80
E: 7.150
10.250
D: 3.10
E: 7.150
31.350
15.700
VT
11.150
D: 2.8
E: 8.350
UB

BB
9.950
D: 2.8
E: 7.150
FX
10.250
D: 3.1
E: 7.150
25
28
Karoline Søberg
Trondhjems Turnforening
10.200
D: 2.0
E: 8.200
2.800
D: 0.70
E: 6.100
ND: 4.00
9.700
D: 3.40
E: 6.300
3.750
D: 1.30
E: 8.450
ND: 6.00
26.450
20.600
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
2.800
D: 0.7
E: 6.100
ND: 4.00
BB
9.700
D: 3.4
E: 6.300
FX
3.750
D: 1.3
E: 8.450
ND: 6.00
26
6
Erika Liepelt Uran
Molde Turnforening
11.650
D: 3.5
E: 8.150
11.650
35.400
VT
11.650
D: 3.5
E: 8.150
UB

BB

FX

27
3
Hedvig Saga
Holmen Tropp og Turnforening
47.050
VT

UB

BB

FX

27
15
Sara Karinen
Nøtterøy Turn
47.050
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening


4.0


8.700




6.350
12.700

2
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


4.0


8.500




6.250
12.500

0.100
3
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn


3.7


8.600




6.150
12.300

0.200
4
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård


3.7


8.500




6.100
12.200

0.250
4
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening


3.7


8.500




6.100
12.200

0.250
6
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening


3.7


8.450




6.075
12.150

0.275
7
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN


3.7


8.400




6.050
12.100

0.300
8
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening


3.7


8.150




5.925
11.850

0.425
9
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening


3.7


8.100




5.900
11.800

0.450
10
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening


3.5


8.150




5.825
11.650

0.525
10
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening


3.5


8.150




5.825
11.650

0.525
10
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


4.0


7.650




5.825
11.650

0.525
13
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening


3.5


8.100


0.1

5.750
11.500

0.600
13
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening


3.5


8.000




5.750
11.500

0.600
15
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL


3.0


8.400




5.700
11.400

0.650
16
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn


3.7


7.550




5.625
11.250

0.725
17
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn


2.8


8.350




5.575
11.150

0.775
18
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening


3.5


7.500




5.500
11.000

0.850
19
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN


3.5


7.400




5.450
10.900

0.900
20
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.5


7.600


0.3

5.400
10.800

0.950
20
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening


3.5


7.300




5.400
10.800

0.950
22
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening


2.8


7.900




5.350
10.700

1.000
22
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening


3.5


7.200




5.350
10.700

1.000
24
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening


2.0


8.200




5.100
10.200

1.250
25
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening


2.0


8.100




5.050
10.100

1.300
26
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening


2.8


6.800




4.800
9.600

1.550
27
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn










6.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

3.3

7.750


11.050

2
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

4.7

6.250


10.950

0.100
3
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

7.700


9.700

1.350
4
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

1.4

8.100


9.500

1.550
5
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

4.0

5.450


9.450

1.600
6
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

2.2

6.850


9.050

2.000
7
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

1.2

7.800


9.000

2.050
7
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

1.7

7.300


9.000

2.050
9
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

1.5

7.350


8.850

2.200
10
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

1.2

7.500


8.700

2.350
10
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

1.9

6.800


8.700

2.350
12
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

1.0

7.650


8.650

2.400
12
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

1.9

6.750


8.650

2.400
14
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

1.7

6.650


8.350

2.700
15
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

1.4

6.900


8.300

2.750
16
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

1.1

7.050


8.150

2.900
17
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

1.0

7.000


8.000

3.050
18
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

1.2

6.600


7.800

3.250
19
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

1.1

6.650


7.750

3.300
20
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

1.1

6.350


7.450

3.600
21
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

1.2

6.200


7.400

3.650
22
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

1.0

6.050


7.050

4.000
23
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

0.9

5.850


6.750

4.300
24
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

0.7

6.100

4.0

2.800

8.250
25
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening




11.050
25
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn




11.050
25
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




11.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.5

7.600


12.100

2
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.8

7.800


11.600

0.500
3
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.1

7.450


11.550

0.550
4
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.2

7.200


11.400

0.700
4
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

4.4

7.000


11.400

0.700
6
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.1

7.100


11.200

0.900
7
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

3.6

7.500


11.100

1.000
8
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

3.5

7.350


10.850

1.250
9
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

3.1

7.700


10.800

1.300
9
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.4

7.500

0.1

10.800

1.300
11
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

3.5

6.800


10.300

1.800
12
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

2.9

7.450

0.1

10.250

1.850
13
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.4

6.700


10.100

2.000
14
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

2.8

7.150


9.950

2.150
15
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

3.8

6.200

0.1

9.900

2.200
16
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.5

6.350


9.850

2.250
17
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

4.0

5.750


9.750

2.350
18
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

3.4

6.300


9.700

2.400
19
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.3

6.250


9.550

2.550
20
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

2.9

6.600


9.500

2.600
21
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

3.5

5.700


9.200

2.900
22
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

3.3

6.000

0.5

8.800

3.300
23
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

4.2

4.550


8.750

3.350
24
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

3.4

5.200


8.600

3.500
25
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

4.4

3.900


8.300

3.800
26
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening




12.100
26
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




12.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Julie Røttum Madsø, Holmen Tropp og Turnforening

4.4

7.600


12.000

1
20
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.8

7.200


12.000

3
24
Mina Mikkelsen Sørensen, Oslo Turnforening

4.3

7.100

0.1

11.300

0.700
4
12
Mathilde Sjøvik Olberg, Nidaros Turn

4.0

7.100


11.100

0.900
4
16
Hedda Folden, Tomrefjord IL TURN

4.1

7.000


11.100

0.900
6
17
Sara Vik, Tomrefjord IL TURN

3.1

7.950


11.050

0.950
7
19
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

7.000


11.000

1.000
8
18
Guro Nevland, Siddis Trim og Turnforening

3.6

7.200


10.800

1.200
9
22
Scarlett Rennesund, Oslo Turnforening

3.0

7.700


10.700

1.300
10
7
Erle Brevik Grudt, Molde Turnforening

3.1

7.500


10.600

1.400
11
5
Amanda Joy Grusd, Holmen Tropp og Turnforening

3.4

7.000


10.400

1.600
11
27
Annika Bjerkan, Trondhjems Turnforening

3.4

7.000


10.400

1.600
13
4
Jenny Haare Håkegård, Holmen Tropp og Turnforening

2.7

7.650


10.350

1.650
13
21
Madelen kringstad Leitner, Oslo Turnforening

4.0

6.650

0.3

10.350

1.650
15
10
Annika Hegreberg, Moss Turnforening

3.4

6.900


10.300

1.700
16
8
Vår Bugge Varhaugvik, Molde Turnforening

3.0

7.250


10.250

1.750
16
14
Maria Eide Brekka, Nøtterøy Turn

3.1

7.150


10.250

1.750
18
26
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.8

7.300


10.100

1.900
19
13
Olivia Laszlo Bergem, Njård

3.5

6.450


9.950

2.050
20
11
Marthe Bjørgen, Nidaros Turn

4.0

6.200

0.4

9.800

2.200
21
25
Malin Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.3

7.400


9.700

2.300
22
9
Thea Mathilde Vassdal, Molde Turnforening

3.0

6.400


9.400

2.600
23
1
Pernille Eiken Fosse, Hødd IL

3.3

5.900


9.200

2.800
24
23
Marte Flaget Hesle, Oslo Turnforening

3.0

5.900


8.900

3.100
25
28
Karoline Søberg, Trondhjems Turnforening

1.3

8.450

6.0

3.750

8.250
26
6
Erika Liepelt Uran, Molde Turnforening




12.000
26
15
Sara Karinen, Nøtterøy Turn




12.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:46:24 AM
SX
SM
MD
XL
XXL