Back 

Unisport FIG konkurranse nr. 1 turn kvinner Sotra Turnhall, 23.-24. mars 2019

Senior Finals Rekrutt Junior Junior FIG Elite Rekrutt FIG Elite Senior
Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen
Sotra Sportsklubb
11.700
D: 3.5
E: 8.200
7.900
D: 2.10
E: 5.800
11.200
D: 3.90
E: 7.300
10.800
D: 3.40
E: 7.400
41.600
VT
11.700
D: 3.5
E: 8.200
UB
7.900
D: 2.1
E: 5.800
BB
11.200
D: 3.9
E: 7.300
FX
10.800
D: 3.4
E: 7.400
2
39
Keisha Abdullah Lockert
Oslo Turnforening
12.350
D: 3.7
E: 8.650
8.500
D: 1.20
E: 7.300
9.900
D: 3.40
E: 6.500
10.500
D: 3.30
E: 7.200
41.250
0.350
VT
12.350
D: 3.7
E: 8.650
UB
8.500
D: 1.2
E: 7.300
BB
9.900
D: 3.4
E: 6.500
FX
10.500
D: 3.3
E: 7.200
3
45
Tomine Roald Gadderud
Holmen Tropp og Turnforening
11.700
D: 3.5
E: 8.200
6.900
D: 1.00
E: 5.900
9.850
D: 4.20
E: 5.650
10.800
D: 3.60
E: 7.200
39.250
2.350
VT
11.700
D: 3.5
E: 8.200
UB
6.900
D: 1.0
E: 5.900
BB
9.850
D: 4.2
E: 5.650
FX
10.800
D: 3.6
E: 7.200
4
40
Thelma Louise Placht
Oslo Turnforening
11.800
D: 3.5
E: 8.300
7.200
D: 1.40
E: 5.800
9.300
D: 3.50
E: 5.800
10.800
D: 3.30
E: 7.500
39.100
2.500
VT
11.800
D: 3.5
E: 8.300
UB
7.200
D: 1.4
E: 5.800
BB
9.300
D: 3.5
E: 5.800
FX
10.800
D: 3.3
E: 7.500
5
47
Tilde Løkka Stølen
Oslo Turnforening
11.350
D: 2.8
E: 8.550
8.800
D: 1.20
E: 7.600
9.200
D: 3.10
E: 6.100
9.300
D: 2.70
E: 6.600
38.650
2.950
VT
11.350
D: 2.8
E: 8.550
UB
8.800
D: 1.2
E: 7.600
BB
9.200
D: 3.1
E: 6.100
FX
9.300
D: 2.7
E: 6.600
6
46
Lisa Maarud
Holmen Tropp og Turnforening
10.000
D: 2.0
E: 8.000
7.300
D: 1.00
E: 6.300
9.800
D: 3.70
E: 6.100
9.500
D: 2.40
E: 7.100
36.600
5.000
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
7.300
D: 1.0
E: 6.300
BB
9.800
D: 3.7
E: 6.100
FX
9.500
D: 2.4
E: 7.100
7
32
Eina Buset Bredeli
Molde Turnforening
9.150
D: 2.0
E: 7.150
7.000
D: 1.40
E: 5.600
9.500
D: 2.90
E: 6.600
9.600
D: 2.80
E: 6.800
35.250
6.350
VT
9.150
D: 2.0
E: 7.150
UB
7.000
D: 1.4
E: 5.600
BB
9.500
D: 2.9
E: 6.600
FX
9.600
D: 2.8
E: 6.800
8
31
Sophia Kauffmann
Siddis Trim og Turnforening
10.100
D: 2.0
E: 8.100
6.300
D: 1.30
E: 5.000
9.200
D: 3.00
E: 6.200
9.400
D: 2.30
E: 7.100
35.000
6.600
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
6.300
D: 1.3
E: 5.000
BB
9.200
D: 3.0
E: 6.200
FX
9.400
D: 2.3
E: 7.100
8
41
Iselin Borøchstein
Aalesunds Turnforening
10.500
D: 3.5
E: 7.000
7.200
D: 1.50
E: 5.700
8.600
D: 3.10
E: 5.500
8.700
D: 2.40
E: 6.300
35.000
6.600
VT
10.500
D: 3.5
E: 7.000
UB
7.200
D: 1.5
E: 5.700
BB
8.600
D: 3.1
E: 5.500
FX
8.700
D: 2.4
E: 6.300
10
30
Hedvig Tørneng
Siddis Trim og Turnforening
9.900
D: 2.0
E: 7.900
6.800
D: 1.40
E: 5.400
7.950
D: 3.40
E: 4.550
9.950
D: 3.20
E: 6.750
34.600
7.000
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
6.800
D: 1.4
E: 5.400
BB
7.950
D: 3.4
E: 4.550
FX
9.950
D: 3.2
E: 6.750
11
35
Hannah Onyinye Ifeanyi
Njård
11.000
D: 2.8
E: 8.200
5.550
D: 0.80
E: 4.750
8.300
D: 3.30
E: 5.000
9.300
D: 2.20
E: 7.100
34.150
7.450
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
5.550
D: 0.8
E: 4.750
BB
8.300
D: 3.3
E: 5.000
FX
9.300
D: 2.2
E: 7.100
12
42
Kristine Pettersen Hammerø
Aalesunds Turnforening
10.000
D: 2.0
E: 8.000
2.150
D: 0.80
E: 5.350
ND: 4.00
10.500
D: 3.30
E: 7.200
10.200
D: 3.20
E: 7.000
32.850
8.750
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
2.150
D: 0.8
E: 5.350
ND: 4.00
BB
10.500
D: 3.3
E: 7.200
FX
10.200
D: 3.2
E: 7.000
13
38
Olivia Sand
Njård
10.200
D: 2.0
E: 8.200
4.700
D: 0.70
E: 4.000
9.200
D: 3.00
E: 6.300
ND: 0.10
8.600
D: 2.10
E: 6.500
32.700
8.900
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
4.700
D: 0.7
E: 4.000
BB
9.200
D: 3.0
E: 6.300
ND: 0.10
FX
8.600
D: 2.1
E: 6.500
14
37
Aurora Rand-Holen
Njård
9.700
D: 2.0
E: 7.700
4.000
D: 0.70
E: 3.300
9.800
D: 2.80
E: 7.100
ND: 0.10
9.100
D: 2.10
E: 7.000
32.600
9.000
VT
9.700
D: 2.0
E: 7.700
UB
4.000
D: 0.7
E: 3.300
BB
9.800
D: 2.8
E: 7.100
ND: 0.10
FX
9.100
D: 2.1
E: 7.000
15
34
Frida Visnes Silseth
Molde Turnforening
9.700
D: 2.0
E: 7.700
5.900
D: 1.30
E: 4.600
8.150
D: 3.30
E: 4.850
8.800
D: 2.10
E: 6.700
32.550
9.050
VT
9.700
D: 2.0
E: 7.700
UB
5.900
D: 1.3
E: 4.600
BB
8.150
D: 3.3
E: 4.850
FX
8.800
D: 2.1
E: 6.700
16
43
Tilde Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
10.550
D: 2.0
E: 8.550
2.450
D: 0.80
E: 5.650
ND: 4.00
8.850
D: 3.00
E: 5.850
9.400
D: 3.10
E: 6.300
31.250
10.350
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
2.450
D: 0.8
E: 5.650
ND: 4.00
BB
8.850
D: 3.0
E: 5.850
FX
9.400
D: 3.1
E: 6.300
17
36
Gabriella Laszlo Bergem
Njård
10.750
D: 2.8
E: 7.950
0.500
D: 0.70
E: 3.800
ND: 4.00
10.000
D: 3.10
E: 7.000
ND: 0.10
9.400
D: 2.00
E: 7.400
30.650
10.950
VT
10.750
D: 2.8
E: 7.950
UB
0.500
D: 0.7
E: 3.800
ND: 4.00
BB
10.000
D: 3.1
E: 7.000
ND: 0.10
FX
9.400
D: 2.0
E: 7.400
18
44
Ella Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
10.000
D: 2.0
E: 8.000
1.200
D: 0.70
E: 4.500
ND: 4.00
9.400
D: 2.70
E: 6.700
8.200
D: 2.10
E: 6.100
28.800
12.800
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
1.200
D: 0.7
E: 4.500
ND: 4.00
BB
9.400
D: 2.7
E: 6.700
FX
8.200
D: 2.1
E: 6.100
19
33
Mali-Sofie Wikeland
Molde Turnforening
41.600
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening


3.7


8.650




6.175
12.350

2
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening


3.5


8.300




5.900
11.800

0.275
3
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb


3.5


8.200




5.850
11.700

0.325
3
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening


3.5


8.200




5.850
11.700

0.325
5
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening


2.8


8.550




5.675
11.350

0.500
6
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård


2.8


8.200




5.500
11.000

0.675
7
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård


2.8


7.950




5.375
10.750

0.800
8
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


2.0


8.550




5.275
10.550

0.900
9
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening


3.5


7.000




5.250
10.500

0.925
10
38
Olivia Sand, Njård


2.0


8.200




5.100
10.200

1.075
11
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening


2.0


8.100




5.050
10.100

1.125
12
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


2.0


8.000




5.000
10.000

1.175
12
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening


2.0


8.000




5.000
10.000

1.175
12
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening


2.0


8.000




5.000
10.000

1.175
15
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening


2.0


7.900




4.950
9.900

1.225
16
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening


2.0


7.700




4.850
9.700

1.325
16
37
Aurora Rand-Holen, Njård


2.0


7.700




4.850
9.700

1.325
18
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening


2.0


7.150




4.575
9.150

1.600
19
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening










6.175
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

1.2

7.600


8.800

2
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

1.2

7.300


8.500

0.300
3
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

2.1

5.800


7.900

0.900
4
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

1.0

6.300


7.300

1.500
5
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

1.4

5.800


7.200

1.600
5
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

1.5

5.700


7.200

1.600
7
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

1.4

5.600


7.000

1.800
8
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

1.0

5.900


6.900

1.900
9
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

1.4

5.400


6.800

2.000
10
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

1.3

5.000


6.300

2.500
11
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

1.3

4.600


5.900

2.900
12
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

0.8

4.750


5.550

3.250
13
38
Olivia Sand, Njård

0.7

4.000


4.700

4.100
14
37
Aurora Rand-Holen, Njård

0.7

3.300


4.000

4.800
15
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

0.8

5.650

4.0

2.450

6.350
16
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

0.8

5.350

4.0

2.150

6.650
17
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

0.7

4.500

4.0

1.200

7.600
18
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

0.7

3.800

4.0

0.500

8.300
19
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening




8.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

3.9

7.300


11.200

2
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

3.3

7.200


10.500

0.700
3
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

3.1

7.000

0.1

10.000

1.200
4
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

3.4

6.500


9.900

1.300
5
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

4.2

5.650


9.850

1.350
6
37
Aurora Rand-Holen, Njård

2.8

7.100

0.1

9.800

1.400
6
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

3.7

6.100


9.800

1.400
8
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

2.9

6.600


9.500

1.700
9
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.7

6.700


9.400

1.800
10
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

3.5

5.800


9.300

1.900
11
38
Olivia Sand, Njård

3.0

6.300

0.1

9.200

2.000
11
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

3.0

6.200


9.200

2.000
11
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.1

6.100


9.200

2.000
14
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

5.850


8.850

2.350
15
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

3.1

5.500


8.600

2.600
16
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

3.3

5.000


8.300

2.900
17
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

3.3

4.850


8.150

3.050
18
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

3.4

4.550


7.950

3.250
19
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening




11.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
40
Thelma Louise Placht, Oslo Turnforening

3.3

7.500


10.800

1
29
Anniken Linnea Christiansen Olsen, Sotra Sportsklubb

3.4

7.400


10.800

1
45
Tomine Roald Gadderud, Holmen Tropp og Turnforening

3.6

7.200


10.800

4
39
Keisha Abdullah Lockert, Oslo Turnforening

3.3

7.200


10.500

0.300
5
42
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

3.2

7.000


10.200

0.600
6
30
Hedvig Tørneng, Siddis Trim og Turnforening

3.2

6.750


9.950

0.850
7
32
Eina Buset Bredeli, Molde Turnforening

2.8

6.800


9.600

1.200
8
46
Lisa Maarud, Holmen Tropp og Turnforening

2.4

7.100


9.500

1.300
9
36
Gabriella Laszlo Bergem, Njård

2.0

7.400


9.400

1.400
9
31
Sophia Kauffmann, Siddis Trim og Turnforening

2.3

7.100


9.400

1.400
9
43
Tilde Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.1

6.300


9.400

1.400
12
35
Hannah Onyinye Ifeanyi, Njård

2.2

7.100


9.300

1.500
12
47
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

2.7

6.600


9.300

1.500
14
37
Aurora Rand-Holen, Njård

2.1

7.000


9.100

1.700
15
34
Frida Visnes Silseth, Molde Turnforening

2.1

6.700


8.800

2.000
16
41
Iselin Borøchstein, Aalesunds Turnforening

2.4

6.300


8.700

2.100
17
38
Olivia Sand, Njård

2.1

6.500


8.600

2.200
18
44
Ella Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.1

6.100


8.200

2.600
19
33
Mali-Sofie Wikeland, Molde Turnforening




10.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:12:49 AM
SX
SM
MD
XL
XXL