Back 

Unisport Norges cup 2 Bergen, mai 11 – 12, 2019

FIG Jr FIG Sr Junior FIG age development Klasse I Klasse II Klasse III Rekrutt Team Competition
FIG Sr
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes
Oslo Turnforening
13.000
D: 5.4
E: 7.600
12.850
D: 5.60
E: 7.250
12.500
D: 4.30
E: 8.200
13.950
D: 4.80
E: 9.150
13.050
D: 4.50
E: 8.550
12.950
78.300
FX
13.000
D: 5.4
E: 7.600
PH
12.850
D: 5.6
E: 7.250
SR
12.500
D: 4.3
E: 8.200
VT
13.950
D: 4.8
E: 9.150
PB
13.050
D: 4.5
E: 8.550
HB
12.950
D: 4.6
E: 8.350
2
502
Henrik Stiansen
Nedre Glomma Turnforening
9.500
D: 4.8
E: 5.200
ND: 0.50
10.350
D: 2.90
E: 7.450
12.000
D: 4.60
E: 7.400
12.550
D: 4.00
E: 8.550
11.750
D: 3.70
E: 8.050
12.050
68.200
10.100
FX
9.500
D: 4.8
E: 5.200
ND: 0.50
PH
10.350
D: 2.9
E: 7.450
SR
12.000
D: 4.6
E: 7.400
VT
12.550
D: 4.0
E: 8.550
PB
11.750
D: 3.7
E: 8.050
HB
12.050
D: 4.3
E: 7.750
3
504
Harald Grimsrud Wibye
Nedre Glomma Turnforening
10.850
D: 5.3
E: 6.150
ND: 0.60
8.400
D: 3.00
E: 5.400
10.650
D: 3.50
E: 7.150
13.000
D: 4.80
E: 8.200
13.200
D: 5.10
E: 8.100
11.000
67.100
11.200
FX
10.850
D: 5.3
E: 6.150
ND: 0.60
PH
8.400
D: 3.0
E: 5.400
SR
10.650
D: 3.5
E: 7.150
VT
13.000
D: 4.8
E: 8.200
PB
13.200
D: 5.1
E: 8.100
HB
11.000
D: 4.5
E: 6.500
4
503
Nore Skulesson Stene
Nedre Glomma Turnforening
10.200
D: 5.0
E: 5.800
ND: 0.60
11.800
D: 4.70
E: 7.100
6.050
D: 2.70
E: 3.350
12.800
D: 4.00
E: 8.800
10.650
D: 4.00
E: 6.650
9.200
60.700
17.600
FX
10.200
D: 5.0
E: 5.800
ND: 0.60
PH
11.800
D: 4.7
E: 7.100
SR
6.050
D: 2.7
E: 3.350
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
10.650
D: 4.0
E: 6.650
HB
9.200
D: 4.0
E: 5.200
5
500
Isak Hovden Gjelsten
Bergens TF
9.900
D: 3.5
E: 6.500
ND: 0.10
8.650
D: 2.80
E: 5.850
4.800
D: 2.10
E: 7.100
ND: 4.40
11.000
D: 2.80
E: 8.500
ND: 0.30
10.400
D: 3.30
E: 7.100
9.750
54.500
23.800
FX
9.900
D: 3.5
E: 6.500
ND: 0.10
PH
8.650
D: 2.8
E: 5.850
SR
4.800
D: 2.1
E: 7.100
ND: 4.40
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.500
ND: 0.30
PB
10.400
D: 3.3
E: 7.100
HB
9.750
D: 3.0
E: 6.750
6
513
Magnus Dahl-Hansen
Tromsø Turnforening
12.400
D: 4.40
E: 8.000
10.550
D: 4.60
E: 5.950
9.350
32.300
46.000
FX

PH

SR
12.400
D: 4.4
E: 8.000
VT

PB
10.550
D: 4.6
E: 5.950
HB
9.350
D: 3.8
E: 5.550
7
507
Philip Nyhus Fleischer
Oslo Turnforening
7.650
D: 5.1
E: 3.050
ND: 0.50
11.050
D: 3.40
E: 7.650
11.200
29.900
48.400
FX
7.650
D: 5.1
E: 3.050
ND: 0.50
PH

SR
11.050
D: 3.4
E: 7.650
VT

PB

HB
11.200
D: 3.8
E: 7.400
8
501
Vetle Kraft Talsnes
Elverum Turn
11.300
D: 4.10
E: 7.200
11.800
23.100
55.200
FX

PH

SR

VT

PB
11.300
D: 4.1
E: 7.200
HB
11.800
D: 4.4
E: 7.400
9
508
Nikolai Rønbeck
Oslo Turnforening
9.300
D: 4.20
E: 5.100
3.550
D: 2.00
E: 5.850
ND: 4.30
9.650
D: 3.60
E: 6.550
ND: 0.5
22.500
55.800
FX

PH
9.300
D: 4.2
E: 5.100
SR
3.550
D: 2.0
E: 5.850
ND: 4.30
VT

PB
9.650
D: 3.6
E: 6.550
ND: 0.50
HB

10
511
Simen Solberg Uriansrud
Oslo Turnforening
10.400
D: 4.30
E: 6.100
11.050
D: 2.50
E: 8.550
21.450
56.850
FX

PH
10.400
D: 4.3
E: 6.100
SR

VT

PB
11.050
D: 2.5
E: 8.550
HB

11
510
Marius Wester Reistad
Oslo Turnforening
11.550
D: 3.80
E: 8.050
ND: 0.3
11.550
66.750
FX

PH

SR

VT

PB
11.550
D: 3.8
E: 8.050
ND: 0.30
HB

12
505
Fredrik Bjørnevik Aas
Nedre Glomma Turnforening
FX

PH

SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.4

7.600


13.000

2
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

5.3

6.150

0.6

10.850

2.150
3
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

5.0

5.800

0.6

10.200

2.800
4
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF

3.5

6.500

0.1

9.900

3.100
5
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.8

5.200

0.5

9.500

3.500
6
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

5.1

3.050

0.5

7.650

5.350
7
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




7
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




7
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




7
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




7
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening




7
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

5.6

7.250


12.850

2
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.7

7.100


11.800

1.050
3
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

4.3

6.100


10.400

2.450
4
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

2.9

7.450


10.350

2.500
5
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening

4.2

5.100


9.300

3.550
6
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF

2.8

5.850


8.650

4.200
7
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

3.0

5.400


8.400

4.450
8
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




8
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




8
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening




8
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




8
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.3

8.200


12.500

2
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.4

8.000


12.400

0.100
3
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.6

7.400


12.000

0.500
4
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

3.4

7.650


11.050

1.450
5
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

3.5

7.150


10.650

1.850
6
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

2.7

3.350


6.050

6.450
7
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF

2.1

7.100

4.4

4.800

7.700
8
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening

2.0

5.850

4.3

3.550

8.950
9
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




9
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




9
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




9
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening


4.8


9.150




6.975
13.950

2
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening


4.8


8.200




6.500
13.000

0.475
3
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.800




6.400
12.800

0.575
4
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.550




6.275
12.550

0.700
5
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF


2.8


8.500


0.3

5.500
11.000

1.475
6
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn










6
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening










6
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening










6
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening










6
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening










6
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening










6
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

5.1

8.100


13.200

2
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.5

8.550


13.050

0.150
3
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

3.7

8.050


11.750

1.450
4
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

3.8

8.050

0.3

11.550

1.650
5
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.1

7.200


11.300

1.900
6
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening

2.5

8.550


11.050

2.150
7
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.0

6.650


10.650

2.550
8
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.6

5.950


10.550

2.650
9
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF

3.3

7.100


10.400

2.800
10
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening

3.6

6.550

0.5

9.650

3.550
11
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




11
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
509
Sofus Heggemsnes, Oslo Turnforening

4.6

8.350


12.950

2
502
Henrik Stiansen, Nedre Glomma Turnforening

4.3

7.750


12.050

0.900
3
501
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.4

7.400


11.800

1.150
4
507
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

3.8

7.400


11.200

1.750
5
504
Harald Grimsrud Wibye, Nedre Glomma Turnforening

4.5

6.500


11.000

1.950
6
500
Isak Hovden Gjelsten, Bergens TF

3.0

6.750


9.750

3.200
7
513
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

3.8

5.550


9.350

3.600
8
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.0

5.200


9.200

3.750
9
505
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




9
508
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




9
510
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




9
511
Simen Solberg Uriansrud, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 4:17:17 AM
SX
SM
MD
XL
XXL