Back 

Unisport Norges cup 2 Bergen, mai 11 – 12, 2019

FIG Jr FIG Sr Junior FIG age development Klasse I Klasse II Klasse III Rekrutt Team Competition
Klasse II
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
202
Jonas B. Dølvik
Laksevåg TIL
11.700
D: 4.1
E: 7.600
8.400
D: 1.70
E: 6.700
10.200
D: 2.50
E: 8.000
ND: 0.30
10.350
D: 2.20
E: 8.150
9.900
D: 2.20
E: 7.700
9.500
60.050
FX
11.700
D: 4.1
E: 7.600
PH
8.400
D: 1.7
E: 6.700
SR
10.200
D: 2.5
E: 8.000
ND: 0.30
VT
10.350
D: 2.2
E: 8.150
PB
9.900
D: 2.2
E: 7.700
HB
9.500
D: 1.7
E: 7.800
2
204
Harald Backe Staib
Njård
10.900
D: 3.6
E: 7.300
9.400
D: 2.30
E: 7.100
9.800
D: 2.50
E: 7.300
10.750
D: 1.60
E: 9.150
10.300
D: 2.30
E: 8.000
8.050
59.200
0.850
FX
10.900
D: 3.6
E: 7.300
PH
9.400
D: 2.3
E: 7.100
SR
9.800
D: 2.5
E: 7.300
VT
10.750
D: 1.6
E: 9.150
PB
10.300
D: 2.3
E: 8.000
HB
8.050
D: 1.5
E: 6.550
3
200
Edvard Roppen
Hødd IL
11.650
D: 3.4
E: 8.250
8.150
D: 1.60
E: 6.550
8.750
D: 2.00
E: 6.750
11.300
D: 2.40
E: 8.900
10.050
D: 3.00
E: 7.050
8.450
58.350
1.700
FX
11.650
D: 3.4
E: 8.250
PH
8.150
D: 1.6
E: 6.550
SR
8.750
D: 2.0
E: 6.750
VT
11.300
D: 2.4
E: 8.900
PB
10.050
D: 3.0
E: 7.050
HB
8.450
D: 1.3
E: 7.150
4
208
Marcus Valle
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.300
D: 3.4
E: 7.900
ND: 2.00
6.750
D: 1.10
E: 7.650
ND: 2.00
10.550
D: 2.00
E: 8.850
ND: 0.30
11.150
D: 2.20
E: 8.950
9.700
D: 2.00
E: 7.700
8.800
56.250
3.800
FX
9.300
D: 3.4
E: 7.900
ND: 2.00
PH
6.750
D: 1.1
E: 7.650
ND: 2.00
SR
10.550
D: 2.0
E: 8.850
ND: 0.30
VT
11.150
D: 2.2
E: 8.950
PB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
HB
8.800
D: 1.3
E: 7.500
5
206
Edgar Hjellset
Nordstrand Turnforening
11.150
D: 3.5
E: 7.650
7.900
D: 1.60
E: 6.300
8.150
D: 2.30
E: 6.150
ND: 0.30
10.100
D: 2.20
E: 7.900
9.300
D: 2.20
E: 7.100
6.650
53.250
6.800
FX
11.150
D: 3.5
E: 7.650
PH
7.900
D: 1.6
E: 6.300
SR
8.150
D: 2.3
E: 6.150
ND: 0.30
VT
10.100
D: 2.2
E: 7.900
PB
9.300
D: 2.2
E: 7.100
HB
6.650
D: 1.5
E: 5.150
6
201
Jonas Gunne Brandal
Hødd IL
10.250
D: 2.6
E: 7.650
4.200
D: 1.00
E: 3.200
8.500
D: 1.40
E: 7.400
ND: 0.30
9.950
D: 1.60
E: 8.350
5.800
D: 1.80
E: 4.000
6.700
45.400
14.650
FX
10.250
D: 2.6
E: 7.650
PH
4.200
D: 1.0
E: 3.200
SR
8.500
D: 1.4
E: 7.400
ND: 0.30
VT
9.950
D: 1.6
E: 8.350
PB
5.800
D: 1.8
E: 4.000
HB
6.700
D: 0.7
E: 6.000
7
203
Felix Johanssen
Njård
8.300
D: 2.90
E: 5.400
10.850
D: 2.40
E: 8.450
11.050
D: 2.70
E: 8.350
30.200
29.850
FX

PH
8.300
D: 2.9
E: 5.400
SR
10.850
D: 2.4
E: 8.450
VT

PB
11.050
D: 2.7
E: 8.350
HB

8
210
Filip Noraas
Stavanger Turnforening
11.300
D: 4.2
E: 7.100
9.050
D: 3.30
E: 5.750
9.050
D: 2.70
E: 6.350
29.400
30.650
FX
11.300
D: 4.2
E: 7.100
PH
9.050
D: 3.3
E: 5.750
SR
9.050
D: 2.7
E: 6.350
VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL

4.1

7.600


11.700

2
200
Edvard Roppen, Hødd IL

3.4

8.250


11.650

0.050
3
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

4.2

7.100


11.300

0.400
4
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening

3.5

7.650


11.150

0.550
5
204
Harald Backe Staib, Njård

3.6

7.300


10.900

0.800
6
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL

2.6

7.650


10.250

1.450
7
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.4

7.900

2.0

9.300

2.400
8
203
Felix Johanssen, Njård




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
204
Harald Backe Staib, Njård

2.3

7.100


9.400

2
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

3.3

5.750


9.050

0.350
3
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL

1.7

6.700


8.400

1.000
4
203
Felix Johanssen, Njård

2.9

5.400


8.300

1.100
5
200
Edvard Roppen, Hødd IL

1.6

6.550


8.150

1.250
6
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening

1.6

6.300


7.900

1.500
7
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.1

7.650

2.0

6.750

2.650
8
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL

1.0

3.200


4.200

5.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
203
Felix Johanssen, Njård

2.4

8.450


10.850

2
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

8.850

0.3

10.550

0.300
3
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL

2.5

8.000

0.3

10.200

0.650
4
204
Harald Backe Staib, Njård

2.5

7.300


9.800

1.050
5
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening

2.7

6.350


9.050

1.800
6
200
Edvard Roppen, Hødd IL

2.0

6.750


8.750

2.100
7
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL

1.4

7.400

0.3

8.500

2.350
8
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening

2.3

6.150

0.3

8.150

2.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
200
Edvard Roppen, Hødd IL


2.4


8.900




5.650
11.300

2
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.2


8.950




5.575
11.150

0.075
3
204
Harald Backe Staib, Njård


1.6


9.150




5.375
10.750

0.275
4
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL


2.2


8.150




5.175
10.350

0.475
5
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening


2.2


7.900




5.050
10.100

0.600
6
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL


1.6


8.350




4.975
9.950

0.675
7
203
Felix Johanssen, Njård










7
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
203
Felix Johanssen, Njård

2.7

8.350


11.050

2
204
Harald Backe Staib, Njård

2.3

8.000


10.300

0.750
3
200
Edvard Roppen, Hødd IL

3.0

7.050


10.050

1.000
4
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL

2.2

7.700


9.900

1.150
5
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

7.700


9.700

1.350
6
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening

2.2

7.100


9.300

1.750
7
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL

1.8

4.000


5.800

5.250
8
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
202
Jonas B. Dølvik, Laksevåg TIL

1.7

7.800


9.500

2
208
Marcus Valle, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.3

7.500


8.800

0.700
3
200
Edvard Roppen, Hødd IL

1.3

7.150


8.450

1.050
4
204
Harald Backe Staib, Njård

1.5

6.550


8.050

1.450
5
201
Jonas Gunne Brandal, Hødd IL

0.7

6.000


6.700

2.800
6
206
Edgar Hjellset, Nordstrand Turnforening

1.5

5.150


6.650

2.850
7
203
Felix Johanssen, Njård




7
210
Filip Noraas, Stavanger Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 11:15:26 PM
SX
SM
MD
XL
XXL