Back 

Vestlandsmesterskapet 2019 Sotra Turnhall, 2019-11-02

Gutter Rekrutt Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter Rekr 11 Jenter Rekr 12 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter FIG Sr Lag Gutter Rekrutt Lag Gutter Klasse 1, 2 og 3 Lag Jenter Rekrutt 11 og 12 år Lag Jenter Klasse 1, 2 og 3
Gutter KL1
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
10
Isak Riveland
Sandnes
13.000
D: 5.2
E: 7.800
10.900
D: 2.80
E: 8.100
10.900
D: 2.20
E: 8.700
12.000
D: 3.20
E: 8.800
11.900
D: 3.80
E: 8.100
10.300
69.000
FX
13.000
D: 5.2
E: 7.800
PH
10.900
D: 2.8
E: 8.100
SR
10.900
D: 2.2
E: 8.700
VT
12.000
D: 3.2
E: 8.800
PB
11.900
D: 3.8
E: 8.100
HB
10.300
D: 3.0
E: 7.300
2
41
Sebastian Dyngeland
Stavanger
12.900
D: 5.1
E: 7.800
11.200
D: 3.10
E: 8.100
9.900
D: 3.70
E: 6.200
11.400
D: 2.80
E: 8.600
11.300
D: 2.70
E: 8.600
10.000
66.700
2.300
FX
12.900
D: 5.1
E: 7.800
PH
11.200
D: 3.1
E: 8.100
SR
9.900
D: 3.7
E: 6.200
VT
11.400
D: 2.8
E: 8.600
PB
11.300
D: 2.7
E: 8.600
HB
10.000
D: 3.8
E: 6.200
3
37
Leo Jung
Sotra
13.400
D: 5.8
E: 7.600
9.600
D: 2.30
E: 7.300
11.200
D: 3.10
E: 8.100
11.300
D: 2.40
E: 8.900
10.700
D: 2.80
E: 7.900
8.900
65.100
3.900
FX
13.400
D: 5.8
E: 7.600
PH
9.600
D: 2.3
E: 7.300
SR
11.200
D: 3.1
E: 8.100
VT
11.300
D: 2.4
E: 8.900
PB
10.700
D: 2.8
E: 7.900
HB
8.900
D: 2.6
E: 6.300
4
42
Christian Stenbakken
Stavanger
14.100
D: 5.9
E: 8.200
10.000
D: 2.30
E: 7.700
7.000
D: 2.50
E: 6.500
ND: 2.00
11.400
D: 2.40
E: 9.000
11.100
D: 3.40
E: 7.700
10.200
63.800
5.200
FX
14.100
D: 5.9
E: 8.200
PH
10.000
D: 2.3
E: 7.700
SR
7.000
D: 2.5
E: 6.500
ND: 2.00
VT
11.400
D: 2.4
E: 9.000
PB
11.100
D: 3.4
E: 7.700
HB
10.200
D: 1.5
E: 8.700
5
67
Tomas Bårdsen
Fana
12.000
D: 4.3
E: 7.700
9.900
D: 1.60
E: 8.300
10.200
D: 1.60
E: 8.600
10.800
D: 1.60
E: 9.200
9.900
D: 2.00
E: 7.900
9.700
62.500
6.500
FX
12.000
D: 4.3
E: 7.700
PH
9.900
D: 1.6
E: 8.300
SR
10.200
D: 1.6
E: 8.600
VT
10.800
D: 1.6
E: 9.200
PB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
HB
9.700
D: 0.7
E: 9.000
6
47
Tarjej Tveit
Sandnes
11.100
D: 3.4
E: 7.700
7.100
D: 2.10
E: 5.000
10.800
D: 2.60
E: 8.200
11.300
D: 2.20
E: 9.100
11.200
D: 2.50
E: 8.700
9.100
60.600
8.400
FX
11.100
D: 3.4
E: 7.700
PH
7.100
D: 2.1
E: 5.000
SR
10.800
D: 2.6
E: 8.200
VT
11.300
D: 2.2
E: 9.100
PB
11.200
D: 2.5
E: 8.700
HB
9.100
D: 1.7
E: 7.400
7
23
Balder Wåge
Stavanger
10.300
D: 3.1
E: 7.200
9.600
D: 1.20
E: 8.400
10.100
D: 2.20
E: 7.900
10.600
D: 1.60
E: 9.000
8.800
D: 2.10
E: 6.700
9.000
58.400
10.600
FX
10.300
D: 3.1
E: 7.200
PH
9.600
D: 1.2
E: 8.400
SR
10.100
D: 2.2
E: 7.900
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
PB
8.800
D: 2.1
E: 6.700
HB
9.000
D: 1.7
E: 7.300
8
66
Oskar William Berg
Fana
9.800
D: 3.2
E: 6.600
9.800
D: 1.40
E: 8.400
7.900
D: 1.60
E: 8.300
ND: 2.00
10.800
D: 1.60
E: 9.200
9.800
D: 2.10
E: 7.700
8.300
56.400
12.600
FX
9.800
D: 3.2
E: 6.600
PH
9.800
D: 1.4
E: 8.400
SR
7.900
D: 1.6
E: 8.300
ND: 2.00
VT
10.800
D: 1.6
E: 9.200
PB
9.800
D: 2.1
E: 7.700
HB
8.300
D: 1.3
E: 7.000
9
59
Robert William Fjeld-Litleskare
Fana
9.300
D: 3.3
E: 6.000
9.300
D: 1.40
E: 7.900
8.700
D: 1.50
E: 7.200
10.600
D: 1.60
E: 9.000
9.100
D: 1.90
E: 7.200
8.900
55.900
13.100
FX
9.300
D: 3.3
E: 6.000
PH
9.300
D: 1.4
E: 7.900
SR
8.700
D: 1.5
E: 7.200
VT
10.600
D: 1.6
E: 9.000
PB
9.100
D: 1.9
E: 7.200
HB
8.900
D: 0.7
E: 8.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
42
Christian Stenbakken, Stavanger

5.9

8.200


14.100

2
37
Leo Jung, Sotra

5.8

7.600


13.400

0.700
3
10
Isak Riveland, Sandnes

5.2

7.800


13.000

1.100
4
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger

5.1

7.800


12.900

1.200
5
67
Tomas Bårdsen, Fana

4.3

7.700


12.000

2.100
6
47
Tarjej Tveit, Sandnes

3.4

7.700


11.100

3.000
7
23
Balder Wåge, Stavanger

3.1

7.200


10.300

3.800
8
66
Oskar William Berg, Fana

3.2

6.600


9.800

4.300
9
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana

3.3

6.000


9.300

4.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger

3.1

8.100


11.200

2
10
Isak Riveland, Sandnes

2.8

8.100


10.900

0.300
3
42
Christian Stenbakken, Stavanger

2.3

7.700


10.000

1.200
4
67
Tomas Bårdsen, Fana

1.6

8.300


9.900

1.300
5
66
Oskar William Berg, Fana

1.4

8.400


9.800

1.400
6
23
Balder Wåge, Stavanger

1.2

8.400


9.600

1.600
6
37
Leo Jung, Sotra

2.3

7.300


9.600

1.600
8
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana

1.4

7.900


9.300

1.900
9
47
Tarjej Tveit, Sandnes

2.1

5.000


7.100

4.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Leo Jung, Sotra

3.1

8.100


11.200

2
10
Isak Riveland, Sandnes

2.2

8.700


10.900

0.300
3
47
Tarjej Tveit, Sandnes

2.6

8.200


10.800

0.400
4
67
Tomas Bårdsen, Fana

1.6

8.600


10.200

1.000
5
23
Balder Wåge, Stavanger

2.2

7.900


10.100

1.100
6
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger

3.7

6.200


9.900

1.300
7
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana

1.5

7.200


8.700

2.500
8
66
Oskar William Berg, Fana

1.6

8.300

2.0

7.900

3.300
9
42
Christian Stenbakken, Stavanger

2.5

6.500

2.0

7.000

4.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Isak Riveland, Sandnes


3.2


8.800




12.000

2
42
Christian Stenbakken, Stavanger


2.4


9.000




11.400

0.600
2
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger


2.8


8.600




11.400

0.600
4
47
Tarjej Tveit, Sandnes


2.2


9.100




11.300

0.700
4
37
Leo Jung, Sotra


2.4


8.900




11.300

0.700
6
66
Oskar William Berg, Fana


1.6


9.200




10.800

1.200
6
67
Tomas Bårdsen, Fana


1.6


9.200




10.800

1.200
8
23
Balder Wåge, Stavanger


1.6


9.000




10.600

1.400
8
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana


1.6


9.000




10.600

1.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Isak Riveland, Sandnes

3.8

8.100


11.900

2
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger

2.7

8.600


11.300

0.600
3
47
Tarjej Tveit, Sandnes

2.5

8.700


11.200

0.700
4
42
Christian Stenbakken, Stavanger

3.4

7.700


11.100

0.800
5
37
Leo Jung, Sotra

2.8

7.900


10.700

1.200
6
67
Tomas Bårdsen, Fana

2.0

7.900


9.900

2.000
7
66
Oskar William Berg, Fana

2.1

7.700


9.800

2.100
8
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana

1.9

7.200


9.100

2.800
9
23
Balder Wåge, Stavanger

2.1

6.700


8.800

3.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
10
Isak Riveland, Sandnes

3.0

7.300


10.300

2
42
Christian Stenbakken, Stavanger

1.5

8.700


10.200

0.100
3
41
Sebastian Dyngeland, Stavanger

3.8

6.200


10.000

0.300
4
67
Tomas Bårdsen, Fana

0.7

9.000


9.700

0.600
5
47
Tarjej Tveit, Sandnes

1.7

7.400


9.100

1.200
6
23
Balder Wåge, Stavanger

1.7

7.300


9.000

1.300
7
59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana

0.7

8.200


8.900

1.400
7
37
Leo Jung, Sotra

2.6

6.300


8.900

1.400
9
66
Oskar William Berg, Fana

1.3

7.000


8.300

2.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
10
Isak Riveland, Sandnes




41
Sebastian Dyngeland, Stavanger




37
Leo Jung, Sotra




42
Christian Stenbakken, Stavanger




67
Tomas Bårdsen, Fana




47
Tarjej Tveit, Sandnes




23
Balder Wåge, Stavanger




66
Oskar William Berg, Fana




59
Robert William Fjeld-Litleskare, Fana





Last Update: 6/20/2024 1:06:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL