Back 

Vestlandsmesterskapet 2019 Sotra Turnhall, 2019-11-02

Gutter Rekrutt Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter Rekr 11 Jenter Rekr 12 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter FIG Sr Lag Gutter Rekrutt Lag Gutter Klasse 1, 2 og 3 Lag Jenter Rekrutt 11 og 12 år Lag Jenter Klasse 1, 2 og 3
Jenter Rekr 11
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
43
Christine Victoria Kubon
Fana
10.750
D: 2.4
E: 8.350
14.100
D: 5.40
E: 8.700
13.900
D: 6.60
E: 7.300
13.050
D: 6.50
E: 6.550
51.800
VT
10.750
D: 2.4
E: 8.350
UB
14.100
D: 5.4
E: 8.700
BB
13.900
D: 6.6
E: 7.300
FX
13.050
D: 6.5
E: 6.550
2
60
Malin Lillefosse
Laksevåg
11.500
D: 3.0
E: 8.500
10.700
D: 3.50
E: 7.200
12.550
D: 5.60
E: 6.950
11.300
D: 5.20
E: 6.100
46.050
5.750
VT
11.500
D: 3.0
E: 8.500
UB
10.700
D: 3.5
E: 7.200
BB
12.550
D: 5.6
E: 6.950
FX
11.300
D: 5.2
E: 6.100
3
89
Tonje Johannesen
Sotra
11.300
D: 3.0
E: 8.300
9.750
D: 2.00
E: 7.750
11.800
D: 6.00
E: 5.800
11.750
D: 5.20
E: 6.550
44.600
7.200
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
UB
9.750
D: 2.0
E: 7.750
BB
11.800
D: 6.0
E: 5.800
FX
11.750
D: 5.2
E: 6.550
4
64
Milla Sandmo Birkeland
Bergen
10.600
D: 2.0
E: 8.600
9.600
D: 3.00
E: 6.600
12.300
D: 5.50
E: 6.800
12.050
D: 5.40
E: 6.650
44.550
7.250
VT
10.600
D: 2.0
E: 8.600
UB
9.600
D: 3.0
E: 6.600
BB
12.300
D: 5.5
E: 6.800
FX
12.050
D: 5.4
E: 6.650
5
67
Frida Skaug Trudu
Siddis
11.550
D: 3.0
E: 8.550
9.100
D: 2.00
E: 7.100
10.150
D: 5.60
E: 4.550
12.400
D: 6.10
E: 6.300
43.200
8.600
VT
11.550
D: 3.0
E: 8.550
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
10.150
D: 5.6
E: 4.550
FX
12.400
D: 6.1
E: 6.300
6
16
Selma Hunsager Dagsland
Siddis
10.300
D: 2.8
E: 7.500
8.950
D: 2.00
E: 6.950
9.300
D: 5.30
E: 4.000
11.150
D: 5.20
E: 5.950
39.700
12.100
VT
10.300
D: 2.8
E: 7.500
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
9.300
D: 5.3
E: 4.000
FX
11.150
D: 5.2
E: 5.950
7
31
Lili Oline Hermez
Siddis
10.050
D: 2.0
E: 8.050
8.950
D: 2.00
E: 6.950
9.500
D: 5.80
E: 3.700
10.950
D: 4.60
E: 6.350
39.450
12.350
VT
10.050
D: 2.0
E: 8.050
UB
8.950
D: 2.0
E: 6.950
BB
9.500
D: 5.8
E: 3.700
FX
10.950
D: 4.6
E: 6.350
8
97
Ida Tomine Birkeland
Laksevåg
9.850
D: 1.5
E: 8.350
8.400
D: 1.00
E: 7.400
11.650
D: 4.50
E: 7.150
9.250
D: 3.50
E: 5.750
39.150
12.650
VT
9.850
D: 1.5
E: 8.350
UB
8.400
D: 1.0
E: 7.400
BB
11.650
D: 4.5
E: 7.150
FX
9.250
D: 3.5
E: 5.750
9
23
Lotte M. Enga
Siddis
9.900
D: 2.0
E: 7.900
8.450
D: 2.00
E: 6.450
10.400
D: 5.60
E: 4.800
10.300
D: 4.70
E: 5.600
39.050
12.750
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB
10.400
D: 5.6
E: 4.800
FX
10.300
D: 4.7
E: 5.600
10
70
Jenny Konstanse Liven-Rolstad
Bergen
10.300
D: 1.5
E: 8.800
7.700

E: 7.700
10.050
D: 4.00
E: 6.050
10.750
D: 4.00
E: 6.750
38.800
13.000
VT
10.300
D: 1.5
E: 8.800
UB
7.700

E: 7.700
BB
10.050
D: 4.0
E: 6.050
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.750
11
76
Hedda Markhus Sveinsvoll
Siddis
9.950
D: 2.0
E: 7.950
8.850
D: 2.00
E: 6.850
9.750
D: 5.70
E: 4.050
10.000
D: 4.50
E: 6.000
ND: 0.50
38.550
13.250
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
8.850
D: 2.0
E: 6.850
BB
9.750
D: 5.7
E: 4.050
FX
10.000
D: 4.5
E: 6.000
ND: 0.50
12
5
Julia Tønnessen Thulin
Sandnes
10.150
D: 2.0
E: 8.150
10.300
D: 2.00
E: 8.300
9.100
D: 5.50
E: 4.100
ND: 0.50
8.800
D: 3.50
E: 5.300
38.350
13.450
VT
10.150
D: 2.0
E: 8.150
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
9.100
D: 5.5
E: 4.100
ND: 0.50
FX
8.800
D: 3.5
E: 5.300
13
25
Thea Velle Sørheim
Siddis
10.300
D: 2.0
E: 8.300
8.100
D: 2.00
E: 6.100
8.500
D: 4.80
E: 3.700
10.700
D: 4.60
E: 6.600
ND: 0.50
37.600
14.200
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
8.100
D: 2.0
E: 6.100
BB
8.500
D: 4.8
E: 3.700
FX
10.700
D: 4.6
E: 6.600
ND: 0.50
14
6
Nora Ulrikke Traae Midttun
Fana
9.500
D: 1.5
E: 8.000
8.500
D: 1.00
E: 7.500
8.500
D: 2.50
E: 6.000
9.850
D: 4.50
E: 5.850
ND: 0.50
36.350
15.450
VT
9.500
D: 1.5
E: 8.000
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
8.500
D: 2.5
E: 6.000
FX
9.850
D: 4.5
E: 5.850
ND: 0.50
15
102
Anne Handeland
Stavanger
10.300
D: 2.0
E: 8.300
6.800
D: 1.50
E: 5.300
9.150
D: 5.50
E: 3.650
9.850
D: 4.00
E: 5.850
36.100
15.700
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
6.800
D: 1.5
E: 5.300
BB
9.150
D: 5.5
E: 3.650
FX
9.850
D: 4.0
E: 5.850
16
3
Kamilla Galtung Døsvig
Bergen
10.200
D: 1.5
E: 8.700
6.800

E: 6.800
9.850
D: 4.50
E: 5.350
9.150
D: 4.00
E: 5.150
36.000
15.800
VT
10.200
D: 1.5
E: 8.700
UB
6.800

E: 6.800
BB
9.850
D: 4.5
E: 5.350
FX
9.150
D: 4.0
E: 5.150
17
45
Alva Wiesner Rasmussen
Fana
10.050
D: 1.5
E: 8.550
4.600

E: 5.100
ND: 0.50
10.550
D: 4.50
E: 6.050
9.100
D: 4.00
E: 5.100
34.300
17.500
VT
10.050
D: 1.5
E: 8.550
UB
4.600

E: 5.100
ND: 0.50
BB
10.550
D: 4.5
E: 6.050
FX
9.100
D: 4.0
E: 5.100
18
80
Petronella Steimler Lundekvam
Sotra
9.750
D: 1.5
E: 8.250
5.550
D: 1.50
E: 4.050
10.150
D: 5.00
E: 5.150
7.350
D: 3.00
E: 4.350
32.800
19.000
VT
9.750
D: 1.5
E: 8.250
UB
5.550
D: 1.5
E: 4.050
BB
10.150
D: 5.0
E: 5.150
FX
7.350
D: 3.0
E: 4.350
19
99
Bianca Cecilie Mortensen
Fana
9.650
D: 1.5
E: 8.150
5.950

E: 6.450
ND: 0.50
10.300
D: 4.00
E: 6.300
6.300
D: 1.50
E: 4.800
32.200
19.600
VT
9.650
D: 1.5
E: 8.150
UB
5.950

E: 6.450
ND: 0.50
BB
10.300
D: 4.0
E: 6.300
FX
6.300
D: 1.5
E: 4.800
20
73
Emma Mendoza Gomez
Stavanger
10.550
D: 2.0
E: 8.550
5.800
D: 1.00
E: 4.800
16.350
35.450
VT
10.550
D: 2.0
E: 8.550
UB
5.800
D: 1.0
E: 4.800
BB

FX

21
75
Ingeborg Smeby-Lerstad
Sandnes
VT

UB

BB

FX

21
51
Ayleen Vestgård
Sotra
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
67
Frida Skaug Trudu, Siddis


3.0


8.550




11.550

2
60
Malin Lillefosse, Laksevåg


3.0


8.500




11.500

0.050
3
89
Tonje Johannesen, Sotra


3.0


8.300




11.300

0.250
4
43
Christine Victoria Kubon, Fana


2.4


8.350




10.750

0.800
5
64
Milla Sandmo Birkeland, Bergen


2.0


8.600




10.600

0.950
6
73
Emma Mendoza Gomez, Stavanger


2.0


8.550




10.550

1.000
7
70
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergen


1.5


8.800




10.300

1.250
7
25
Thea Velle Sørheim, Siddis


2.0


8.300




10.300

1.250
7
102
Anne Handeland, Stavanger


2.0


8.300




10.300

1.250
7
16
Selma Hunsager Dagsland, Siddis


2.8


7.500




10.300

1.250
11
3
Kamilla Galtung Døsvig, Bergen


1.5


8.700




10.200

1.350
12
5
Julia Tønnessen Thulin, Sandnes


2.0


8.150




10.150

1.400
13
45
Alva Wiesner Rasmussen, Fana


1.5


8.550




10.050

1.500
13
31
Lili Oline Hermez, Siddis


2.0


8.050




10.050

1.500
15
76
Hedda Markhus Sveinsvoll, Siddis


2.0


7.950




9.950

1.600
16
23
Lotte M. Enga, Siddis


2.0


7.900




9.900

1.650
17
97
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg


1.5


8.350




9.850

1.700
18
80
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra


1.5


8.250




9.750

1.800
19
99
Bianca Cecilie Mortensen, Fana


1.5


8.150




9.650

1.900
20
6
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana


1.5


8.000




9.500

2.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Christine Victoria Kubon, Fana

5.4

8.700


14.100

2
60
Malin Lillefosse, Laksevåg

3.5

7.200


10.700

3.400
3
5
Julia Tønnessen Thulin, Sandnes

2.0

8.300


10.300

3.800
4
89
Tonje Johannesen, Sotra

2.0

7.750


9.750

4.350
5
64
Milla Sandmo Birkeland, Bergen

3.0

6.600


9.600

4.500
6
67
Frida Skaug Trudu, Siddis

2.0

7.100


9.100

5.000
7
16
Selma Hunsager Dagsland, Siddis

2.0

6.950


8.950

5.150
7
31
Lili Oline Hermez, Siddis

2.0

6.950


8.950

5.150
9
76
Hedda Markhus Sveinsvoll, Siddis

2.0

6.850


8.850

5.250
10
6
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana

1.0

7.500


8.500

5.600
11
23
Lotte M. Enga, Siddis

2.0

6.450


8.450

5.650
12
97
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg

1.0

7.400


8.400

5.700
13
25
Thea Velle Sørheim, Siddis

2.0

6.100


8.100

6.000
14
70
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergen


7.700


7.700

6.400
15
3
Kamilla Galtung Døsvig, Bergen


6.800


6.800

7.300
15
102
Anne Handeland, Stavanger

1.5

5.300


6.800

7.300
17
99
Bianca Cecilie Mortensen, Fana


6.450

0.5

5.950

8.150
18
73
Emma Mendoza Gomez, Stavanger

1.0

4.800


5.800

8.300
19
80
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

1.5

4.050


5.550

8.550
20
45
Alva Wiesner Rasmussen, Fana


5.100

0.5

4.600

9.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Christine Victoria Kubon, Fana

6.6

7.300


13.900

2
60
Malin Lillefosse, Laksevåg

5.6

6.950


12.550

1.350
3
64
Milla Sandmo Birkeland, Bergen

5.5

6.800


12.300

1.600
4
89
Tonje Johannesen, Sotra

6.0

5.800


11.800

2.100
5
97
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg

4.5

7.150


11.650

2.250
6
45
Alva Wiesner Rasmussen, Fana

4.5

6.050


10.550

3.350
7
23
Lotte M. Enga, Siddis

5.6

4.800


10.400

3.500
8
99
Bianca Cecilie Mortensen, Fana

4.0

6.300


10.300

3.600
9
80
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

5.0

5.150


10.150

3.750
9
67
Frida Skaug Trudu, Siddis

5.6

4.550


10.150

3.750
11
70
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergen

4.0

6.050


10.050

3.850
12
3
Kamilla Galtung Døsvig, Bergen

4.5

5.350


9.850

4.050
13
76
Hedda Markhus Sveinsvoll, Siddis

5.7

4.050


9.750

4.150
14
31
Lili Oline Hermez, Siddis

5.8

3.700


9.500

4.400
15
16
Selma Hunsager Dagsland, Siddis

5.3

4.000


9.300

4.600
16
102
Anne Handeland, Stavanger

5.5

3.650


9.150

4.750
17
5
Julia Tønnessen Thulin, Sandnes

5.5

4.100

0.5

9.100

4.800
18
6
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana

2.5

6.000


8.500

5.400
18
25
Thea Velle Sørheim, Siddis

4.8

3.700


8.500

5.400
20
73
Emma Mendoza Gomez, Stavanger




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Christine Victoria Kubon, Fana

6.5

6.550


13.050

2
67
Frida Skaug Trudu, Siddis

6.1

6.300


12.400

0.650
3
64
Milla Sandmo Birkeland, Bergen

5.4

6.650


12.050

1.000
4
89
Tonje Johannesen, Sotra

5.2

6.550


11.750

1.300
5
60
Malin Lillefosse, Laksevåg

5.2

6.100


11.300

1.750
6
16
Selma Hunsager Dagsland, Siddis

5.2

5.950


11.150

1.900
7
31
Lili Oline Hermez, Siddis

4.6

6.350


10.950

2.100
8
70
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergen

4.0

6.750


10.750

2.300
9
25
Thea Velle Sørheim, Siddis

4.6

6.600

0.5

10.700

2.350
10
23
Lotte M. Enga, Siddis

4.7

5.600


10.300

2.750
11
76
Hedda Markhus Sveinsvoll, Siddis

4.5

6.000

0.5

10.000

3.050
12
6
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana

4.5

5.850

0.5

9.850

3.200
12
102
Anne Handeland, Stavanger

4.0

5.850


9.850

3.200
14
97
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg

3.5

5.750


9.250

3.800
15
3
Kamilla Galtung Døsvig, Bergen

4.0

5.150


9.150

3.900
16
45
Alva Wiesner Rasmussen, Fana

4.0

5.100


9.100

3.950
17
5
Julia Tønnessen Thulin, Sandnes

3.5

5.300


8.800

4.250
18
80
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

3.0

4.350


7.350

5.700
19
99
Bianca Cecilie Mortensen, Fana

1.5

4.800


6.300

6.750
20
73
Emma Mendoza Gomez, Stavanger




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 12:15:51 AM
SX
SM
MD
XL
XXL