Back 

Vestlandsmesterskapet 2019 Sotra Turnhall, 2019-11-02

Gutter Rekrutt Gutter KL1 Gutter KL2 Gutter KL3 Jenter Rekr 11 Jenter Rekr 12 Jenter KL1 Jenter KL2 Jenter FIG Sr Lag Gutter Rekrutt Lag Gutter Klasse 1, 2 og 3 Lag Jenter Rekrutt 11 og 12 år Lag Jenter Klasse 1, 2 og 3
Jenter Rekr 12
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
101
Julie Andresen Huus
Siddis
12.800
D: 4.5
E: 8.300
13.000
D: 5.20
E: 7.800
13.150
D: 6.00
E: 7.150
13.000
D: 6.20
E: 6.800
51.950
VT
12.800
D: 4.5
E: 8.300
UB
13.000
D: 5.2
E: 7.800
BB
13.150
D: 6.0
E: 7.150
FX
13.000
D: 6.2
E: 6.800
2
71
Martine Vik
Laksevåg
10.850
D: 2.4
E: 8.450
13.100
D: 6.20
E: 6.900
12.600
D: 8.00
E: 4.600
13.600
D: 6.50
E: 7.100
50.150
1.800
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
UB
13.100
D: 6.2
E: 6.900
BB
12.600
D: 8.0
E: 4.600
FX
13.600
D: 6.5
E: 7.100
3
8
Hedvig Tørneng
Siddis
11.350
D: 4.3
E: 7.050
12.600
D: 5.80
E: 6.800
13.200
D: 6.30
E: 6.900
12.000
D: 6.30
E: 5.700
49.150
2.800
VT
11.350
D: 4.3
E: 7.050
UB
12.600
D: 5.8
E: 6.800
BB
13.200
D: 6.3
E: 6.900
FX
12.000
D: 6.3
E: 5.700
4
66
Sophia Kauffmann
Siddis
11.350
D: 3.0
E: 8.350
11.400
D: 5.20
E: 6.200
13.450
D: 5.90
E: 7.550
12.100
D: 6.10
E: 6.100
ND: 0.10
48.300
3.650
VT
11.350
D: 3.0
E: 8.350
UB
11.400
D: 5.2
E: 6.200
BB
13.450
D: 5.9
E: 7.550
FX
12.100
D: 6.1
E: 6.100
ND: 0.10
5
72
Erle Refsnes Risåsen
Sandnes
10.300
D: 2.0
E: 8.300
9.100
D: 2.50
E: 6.600
11.950
D: 5.50
E: 6.450
11.350
D: 5.80
E: 5.550
42.700
9.250
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
9.100
D: 2.5
E: 6.600
BB
11.950
D: 5.5
E: 6.450
FX
11.350
D: 5.8
E: 5.550
6
56
Victoria Johannessen
Bergen
10.350
D: 1.5
E: 8.850
8.450
D: 2.00
E: 6.450
11.950
D: 4.50
E: 7.450
10.150
D: 4.00
E: 6.150
40.900
11.050
VT
10.350
D: 1.5
E: 8.850
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB
11.950
D: 4.5
E: 7.450
FX
10.150
D: 4.0
E: 6.150
7
17
Frøya Holmefjord
Laksevåg
11.300
D: 3.0
E: 8.300
8.100
D: 2.00
E: 6.100
10.050
D: 6.00
E: 4.050
11.250
D: 5.00
E: 6.250
40.700
11.250
VT
11.300
D: 3.0
E: 8.300
UB
8.100
D: 2.0
E: 6.100
BB
10.050
D: 6.0
E: 4.050
FX
11.250
D: 5.0
E: 6.250
8
103
Anna Refvik Hammershøj
Siddis
10.200
D: 2.0
E: 8.200
8.700
D: 2.00
E: 6.700
9.950
D: 5.40
E: 4.550
10.700
D: 4.60
E: 6.100
39.550
12.400
VT
10.200
D: 2.0
E: 8.200
UB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
BB
9.950
D: 5.4
E: 4.550
FX
10.700
D: 4.6
E: 6.100
9
53
Liv Grøsvik Fosse
Sandnes
9.700
D: 2.0
E: 7.700
6.400
D: 2.00
E: 4.400
8.900
D: 4.50
E: 4.400
3.200
D: 1.50
E: 1.700
28.200
23.750
VT
9.700
D: 2.0
E: 7.700
UB
6.400
D: 2.0
E: 4.400
BB
8.900
D: 4.5
E: 4.400
FX
3.200
D: 1.5
E: 1.700
10
42
Eirin Aspelund
Fana
51.950
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
101
Julie Andresen Huus, Siddis


4.5


8.300




12.800

2
66
Sophia Kauffmann, Siddis


3.0


8.350




11.350

1.450
2
8
Hedvig Tørneng, Siddis


4.3


7.050




11.350

1.450
4
17
Frøya Holmefjord, Laksevåg


3.0


8.300




11.300

1.500
5
71
Martine Vik, Laksevåg


2.4


8.450




10.850

1.950
6
56
Victoria Johannessen, Bergen


1.5


8.850




10.350

2.450
7
72
Erle Refsnes Risåsen, Sandnes


2.0


8.300




10.300

2.500
8
103
Anna Refvik Hammershøj, Siddis


2.0


8.200




10.200

2.600
9
53
Liv Grøsvik Fosse, Sandnes


2.0


7.700




9.700

3.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
71
Martine Vik, Laksevåg

6.2

6.900


13.100

2
101
Julie Andresen Huus, Siddis

5.2

7.800


13.000

0.100
3
8
Hedvig Tørneng, Siddis

5.8

6.800


12.600

0.500
4
66
Sophia Kauffmann, Siddis

5.2

6.200


11.400

1.700
5
72
Erle Refsnes Risåsen, Sandnes

2.5

6.600


9.100

4.000
6
103
Anna Refvik Hammershøj, Siddis

2.0

6.700


8.700

4.400
7
56
Victoria Johannessen, Bergen

2.0

6.450


8.450

4.650
8
17
Frøya Holmefjord, Laksevåg

2.0

6.100


8.100

5.000
9
53
Liv Grøsvik Fosse, Sandnes

2.0

4.400


6.400

6.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
66
Sophia Kauffmann, Siddis

5.9

7.550


13.450

2
8
Hedvig Tørneng, Siddis

6.3

6.900


13.200

0.250
3
101
Julie Andresen Huus, Siddis

6.0

7.150


13.150

0.300
4
71
Martine Vik, Laksevåg

8.0

4.600


12.600

0.850
5
56
Victoria Johannessen, Bergen

4.5

7.450


11.950

1.500
5
72
Erle Refsnes Risåsen, Sandnes

5.5

6.450


11.950

1.500
7
17
Frøya Holmefjord, Laksevåg

6.0

4.050


10.050

3.400
8
103
Anna Refvik Hammershøj, Siddis

5.4

4.550


9.950

3.500
9
53
Liv Grøsvik Fosse, Sandnes

4.5

4.400


8.900

4.550
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
71
Martine Vik, Laksevåg

6.5

7.100


13.600

2
101
Julie Andresen Huus, Siddis

6.2

6.800


13.000

0.600
3
66
Sophia Kauffmann, Siddis

6.1

6.100

0.1

12.100

1.500
4
8
Hedvig Tørneng, Siddis

6.3

5.700


12.000

1.600
5
72
Erle Refsnes Risåsen, Sandnes

5.8

5.550


11.350

2.250
6
17
Frøya Holmefjord, Laksevåg

5.0

6.250


11.250

2.350
7
103
Anna Refvik Hammershøj, Siddis

4.6

6.100


10.700

2.900
8
56
Victoria Johannessen, Bergen

4.0

6.150


10.150

3.450
9
53
Liv Grøsvik Fosse, Sandnes

1.5

1.700


3.200

10.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:57:37 PM
SX
SM
MD
XL
XXL