Back 

Lofoten Open 2019 Vaagar Idrettspark, 2019-11-02

FIG Junior FIG Junior Finals Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals
Jente RUT rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
131
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal
Tromsø turn
12.250
12.250/-
D: 4.5/-
E: 7.750/-
12.250
D: 5.30
E: 6.950
12.650
D: 6.60
E: 6.050
12.400
D: 5.70
E: 7.000
ND: 0.30
49.550
VT
12.250
12.250/-
D: 4.5/-
E: 7.750/-
UB
12.250
D: 5.3
E: 6.950
BB
12.650
D: 6.6
E: 6.050
FX
12.400
D: 5.7
E: 7.000
ND: 0.30
2
58
Linnea Kaspersen Midtgard
B&OI
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
11.250
D: 4.60
E: 6.650
12.350
D: 5.80
E: 6.550
12.700
D: 5.70
E: 7.000
47.350
2.200
VT
11.050
11.050/-
D: 2.0/-
E: 9.050/-
UB
11.250
D: 4.6
E: 6.650
BB
12.350
D: 5.8
E: 6.550
FX
12.700
D: 5.7
E: 7.000
3
59
Signe Petra Johnsen Sundklakk
Kabelvåg IL turn
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
9.300
D: 2.00
E: 7.300
9.500
D: 4.50
E: 5.000
12.550
D: 4.80
E: 7.750
41.500
8.050
VT
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
9.500
D: 4.5
E: 5.000
FX
12.550
D: 4.8
E: 7.750
4
61
Ingrid Hoff Martinsen
Narvik turnforening
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
7.850
D: 2.00
E: 5.850
10.750
D: 5.50
E: 5.250
11.900
D: 4.70
E: 7.200
40.400
9.150
VT
9.900
9.900/-
D: 1.5/-
E: 8.400/-
UB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
BB
10.750
D: 5.5
E: 5.250
FX
11.900
D: 4.7
E: 7.200
5
62
Amalie Hjuring Strøm
Narvik turnforening
10.150
10.150/-
D: 1.5/-
E: 8.650/-
10.300
D: 2.00
E: 8.300
9.600
D: 4.60
E: 5.000
9.600
D: 4.20
E: 5.400
39.650
9.900
VT
10.150
10.150/-
D: 1.5/-
E: 8.650/-
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
9.600
D: 4.6
E: 5.000
FX
9.600
D: 4.2
E: 5.400
6
57
Siri Astrid Tost
B&OI
9.550
9.550/-
D: 2.0/-
E: 7.550/-
5.350

E: 5.850
ND: 0.50
5.500
D: 2.00
E: 3.500
9.200
D: 4.00
E: 5.200
29.600
19.950
VT
9.550
9.550/-
D: 2.0/-
E: 7.550/-
UB
5.350

E: 5.850
ND: 0.50
BB
5.500
D: 2.0
E: 3.500
FX
9.200
D: 4.0
E: 5.200
7
63
Amalie Strømholt-Kristiansen
Narvik turnforening
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
6.600
D: 1.00
E: 5.600
4.300
D: 3.90
E: 6.400
ND: 6.00
8.200
D: 3.80
E: 4.400
29.100
20.450
VT
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
UB
6.600
D: 1.0
E: 5.600
BB
4.300
D: 3.9
E: 6.400
ND: 6.00
FX
8.200
D: 3.8
E: 4.400
8
129
Mie Bjørnsund
Sortland turn
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
2.650

E: 3.150
ND: 0.50
4.850
D: 2.50
E: 2.850
ND: 0.50
9.750
D: 4.30
E: 5.450
27.700
21.850
VT
10.450
10.450/-
D: 2.0/-
E: 8.450/-
UB
2.650

E: 3.150
ND: 0.50
BB
4.850
D: 2.5
E: 2.850
ND: 0.50
FX
9.750
D: 4.3
E: 5.450
9
54
Tilde Breivik Kaspersen
B&OI
8.600
8.600/-
D: 2.0/-
E: 6.600/-
6.150

E: 6.650
ND: 0.50
5.550
D: 0.00
E: 6.050
ND: 0.50
6.550
D: 1.00
E: 5.550
26.850
22.700
VT
8.600
8.600/-
D: 2.0/-
E: 6.600/-
UB
6.150

E: 6.650
ND: 0.50
BB
5.550

E: 6.050
ND: 0.50
FX
6.550
D: 1.0
E: 5.550
10
130
Erikke Høve Albrigtsen
Sortland turn
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.600/-
4.500

E: 5.000
ND: 0.50
6.350
D: 0.50
E: 5.850
4.750
D: 1.00
E: 3.750
25.200
24.350
VT
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.600/-
UB
4.500

E: 5.000
ND: 0.50
BB
6.350
D: 0.5
E: 5.850
FX
4.750
D: 1.0
E: 3.750
11
66
Saga Risøy
Rana turnforening
8.450
8.450/-
D: 2.0/-
E: 6.450/-
5.200
D: 1.00
E: 4.200
5.300
D: 1.50
E: 3.800
6.050
D: 1.50
E: 5.050
ND: 0.50
25.000
24.550
VT
8.450
8.450/-
D: 2.0/-
E: 6.450/-
UB
5.200
D: 1.0
E: 4.200
BB
5.300
D: 1.5
E: 3.800
FX
6.050
D: 1.5
E: 5.050
ND: 0.50
12
128
Maja Isabella Amundsen
Sortland turn
8.200
8.200/-
D: 0.5/-
E: 7.700/-
5.200

E: 5.700
ND: 0.50
6.400
D: 0.50
E: 5.900
5.000
D: 1.00
E: 4.000
24.800
24.750
VT
8.200
8.200/-
D: 0.5/-
E: 7.700/-
UB
5.200

E: 5.700
ND: 0.50
BB
6.400
D: 0.5
E: 5.900
FX
5.000
D: 1.0
E: 4.000
13
52
Lise Tverbakk
B&OI
7.800
7.800/-
D: 1.5/-
E: 6.300/-
7.050

E: 8.050
ND: 1.00
3.850
D: 0.00
E: 4.350
ND: 0.50
4.700
D: -0.50
E: 5.200
23.400
26.150
VT
7.800
7.800/-
D: 1.5/-
E: 6.300/-
UB
7.050

E: 8.050
ND: 1.00
BB
3.850

E: 4.350
ND: 0.50
FX
4.700
-D: 0.5
E: 5.200
14
56
Maria Andreeva
B&OI
8.750
8.750/-
D: 1.5/-
E: 7.250/-
4.500

E: 6.500
ND: 2.00
5.550
D: 0.00
E: 5.550
4.500
D: -0.50
E: 5.000
23.300
26.250
VT
8.750
8.750/-
D: 1.5/-
E: 7.250/-
UB
4.500

E: 6.500
ND: 2.00
BB
5.550

E: 5.550
FX
4.500
-D: 0.5
E: 5.000
15
60
Maja Lischner
Narvik turnforening
10.100
10.100/-
D: 3.0/-
E: 7.100/-
12.400
D: 4.90
E: 7.500
22.500
27.050
VT
10.100
10.100/-
D: 3.0/-
E: 7.100/-
UB

BB

FX
12.400
D: 4.9
E: 7.500
16
67
Guro Strømnes
Rana turnforening
7.400
7.400/-
D: 2.0/-
E: 5.400/-
4.750
D: 1.00
E: 3.750
4.550
D: 2.50
E: 2.050
5.600
D: 2.00
E: 3.600
22.300
27.250
VT
7.400
7.400/-
D: 2.0/-
E: 5.400/-
UB
4.750
D: 1.0
E: 3.750
BB
4.550
D: 2.5
E: 2.050
FX
5.600
D: 2.0
E: 3.600
17
55
Leah Sofie Myhre
B&OI
5.700

E: 6.200
ND: 0.50
5.050
D: 1.50
E: 3.550
10.800
D: 4.90
E: 5.900
21.550
28.000
VT
UB
5.700

E: 6.200
ND: 0.50
BB
5.050
D: 1.5
E: 3.550
FX
10.800
D: 4.9
E: 5.900
18
65
Tuva Rajala Strømnes
Rana turnforening
8.700
8.700/-
D: 2.0/-
E: 6.700/-
5.950

E: 6.950
ND: 1.00
2.200
D: 2.00
E: 0.200
2.950
D: 0.50
E: 2.450
19.800
29.750
VT
8.700
8.700/-
D: 2.0/-
E: 6.700/-
UB
5.950

E: 6.950
ND: 1.00
BB
2.200
D: 2.0
E: 0.200
FX
2.950
D: 0.5
E: 2.450
19
64
Mathilde Finbog
Rana turnforening
5.650

E: 6.650
ND: 1.00
1.750
D: 0.50
E: 1.250
5.650
D: 2.00
E: 3.650
13.050
36.500
VT
UB
5.650

E: 6.650
ND: 1.00
BB
1.750
D: 0.5
E: 1.250
FX
5.650
D: 2.0
E: 3.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
131
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø turn


4.5


7.750




6.125
12.250

2
58
Linnea Kaspersen Midtgard, B&OI


2.0


9.050




5.525
11.050

0.600
3
129
Mie Bjørnsund, Sortland turn


2.0


8.450




5.225
10.450

0.900
4
62
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening


1.5


8.650




5.075
10.150

1.050
4
59
Signe Petra Johnsen Sundklakk, Kabelvåg IL turn


2.0


8.150




5.075
10.150

1.050
6
60
Maja Lischner, Narvik turnforening


3.0


7.100




5.050
10.100

1.075
7
63
Amalie Strømholt-Kristiansen, Narvik turnforening


1.5


8.500




5.000
10.000

1.125
8
61
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening


1.5


8.400




4.950
9.900

1.175
9
130
Erikke Høve Albrigtsen, Sortland turn


2.0


7.600




4.800
9.600

1.325
10
57
Siri Astrid Tost, B&OI


2.0


7.550




4.775
9.550

1.350
11
56
Maria Andreeva, B&OI


1.5


7.250




4.375
8.750

1.750
12
65
Tuva Rajala Strømnes, Rana turnforening


2.0


6.700




4.350
8.700

1.775
13
54
Tilde Breivik Kaspersen, B&OI


2.0


6.600




4.300
8.600

1.825
14
66
Saga Risøy, Rana turnforening


2.0


6.450




4.225
8.450

1.900
15
128
Maja Isabella Amundsen, Sortland turn


0.5


7.700




4.100
8.200

2.025
16
52
Lise Tverbakk, B&OI


1.5


6.300




3.900
7.800

2.225
17
67
Guro Strømnes, Rana turnforening


2.0


5.400




3.700
7.400

2.425
18
55
Leah Sofie Myhre, B&OI










18
64
Mathilde Finbog, Rana turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
131
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø turn

5.3

6.950


12.250

2
58
Linnea Kaspersen Midtgard, B&OI

4.6

6.650


11.250

1.000
3
62
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

2.0

8.300


10.300

1.950
4
59
Signe Petra Johnsen Sundklakk, Kabelvåg IL turn

2.0

7.300


9.300

2.950
5
61
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

2.0

5.850


7.850

4.400
6
52
Lise Tverbakk, B&OI


8.050

1.0

7.050

5.200
7
63
Amalie Strømholt-Kristiansen, Narvik turnforening

1.0

5.600


6.600

5.650
8
54
Tilde Breivik Kaspersen, B&OI


6.650

0.5

6.150

6.100
9
65
Tuva Rajala Strømnes, Rana turnforening


6.950

1.0

5.950

6.300
10
55
Leah Sofie Myhre, B&OI


6.200

0.5

5.700

6.550
11
64
Mathilde Finbog, Rana turnforening


6.650

1.0

5.650

6.600
12
57
Siri Astrid Tost, B&OI


5.850

0.5

5.350

6.900
13
128
Maja Isabella Amundsen, Sortland turn


5.700

0.5

5.200

7.050
13
66
Saga Risøy, Rana turnforening

1.0

4.200


5.200

7.050
15
67
Guro Strømnes, Rana turnforening

1.0

3.750


4.750

7.500
16
56
Maria Andreeva, B&OI


6.500

2.0

4.500

7.750
16
130
Erikke Høve Albrigtsen, Sortland turn


5.000

0.5

4.500

7.750
18
129
Mie Bjørnsund, Sortland turn


3.150

0.5

2.650

9.600
19
60
Maja Lischner, Narvik turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
131
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø turn

6.6

6.050


12.650

2
58
Linnea Kaspersen Midtgard, B&OI

5.8

6.550


12.350

0.300
3
61
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

5.5

5.250


10.750

1.900
4
62
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

4.6

5.000


9.600

3.050
5
59
Signe Petra Johnsen Sundklakk, Kabelvåg IL turn

4.5

5.000


9.500

3.150
6
128
Maja Isabella Amundsen, Sortland turn

0.5

5.900


6.400

6.250
7
130
Erikke Høve Albrigtsen, Sortland turn

0.5

5.850


6.350

6.300
8
54
Tilde Breivik Kaspersen, B&OI


6.050

0.5

5.550

7.100
8
56
Maria Andreeva, B&OI


5.550


5.550

7.100
10
57
Siri Astrid Tost, B&OI

2.0

3.500


5.500

7.150
11
66
Saga Risøy, Rana turnforening

1.5

3.800


5.300

7.350
12
55
Leah Sofie Myhre, B&OI

1.5

3.550


5.050

7.600
13
129
Mie Bjørnsund, Sortland turn

2.5

2.850

0.5

4.850

7.800
14
67
Guro Strømnes, Rana turnforening

2.5

2.050


4.550

8.100
15
63
Amalie Strømholt-Kristiansen, Narvik turnforening

3.9

6.400

6.0

4.300

8.350
16
52
Lise Tverbakk, B&OI


4.350

0.5

3.850

8.800
17
65
Tuva Rajala Strømnes, Rana turnforening

2.0

0.200


2.200

10.450
18
64
Mathilde Finbog, Rana turnforening

0.5

1.250


1.750

10.900
19
60
Maja Lischner, Narvik turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
58
Linnea Kaspersen Midtgard, B&OI

5.7

7.000


12.700

2
59
Signe Petra Johnsen Sundklakk, Kabelvåg IL turn

4.8

7.750


12.550

0.150
3
60
Maja Lischner, Narvik turnforening

4.9

7.500


12.400

0.300
3
131
Ingeborg Sofie Hykkerud Steindal, Tromsø turn

5.7

7.000

0.3

12.400

0.300
5
61
Ingrid Hoff Martinsen, Narvik turnforening

4.7

7.200


11.900

0.800
6
55
Leah Sofie Myhre, B&OI

4.9

5.900


10.800

1.900
7
129
Mie Bjørnsund, Sortland turn

4.3

5.450


9.750

2.950
8
62
Amalie Hjuring Strøm, Narvik turnforening

4.2

5.400


9.600

3.100
9
57
Siri Astrid Tost, B&OI

4.0

5.200


9.200

3.500
10
63
Amalie Strømholt-Kristiansen, Narvik turnforening

3.8

4.400


8.200

4.500
11
54
Tilde Breivik Kaspersen, B&OI

1.0

5.550


6.550

6.150
12
66
Saga Risøy, Rana turnforening

1.5

5.050

0.5

6.050

6.650
13
64
Mathilde Finbog, Rana turnforening

2.0

3.650


5.650

7.050
14
67
Guro Strømnes, Rana turnforening

2.0

3.600


5.600

7.100
15
128
Maja Isabella Amundsen, Sortland turn

1.0

4.000


5.000

7.700
16
130
Erikke Høve Albrigtsen, Sortland turn

1.0

3.750


4.750

7.950
17
52
Lise Tverbakk, B&OI

-0.5

5.200


4.700

8.000
18
56
Maria Andreeva, B&OI

-0.5

5.000


4.500

8.200
19
65
Tuva Rajala Strømnes, Rana turnforening

0.5

2.450


2.950

9.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/13/2024 9:14:51 PM
SX
SM
MD
XL
XXL