Back 

GPR FM og JM 2020 Højby Hallen, 2020-03-01

Mikro FM/JM

Fri serie
Navn Resultat
  Team Capella, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
  Team Aria-Lya, Tarup - Paarup IF
  Team Saga, Randers gymnastiske Forening
  Team Afilje, Alderslyst GF
  Team Aria-Ava, Tarup - Paarup IF
  Team Elvira, Spangsbjerg IF
  Team Norit, Munkebjerg Gymnastikforening
  Team Jasmin, DHG Gymnastik

Mini Mono FM

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Aditi, DHG Gymnastik 5,10
2  Team Flora, Munkebjerg Gymnastikforening 3,65

Mini Mono JM

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Flora, Grindsted G & IF 6,65
2  Team Frigg, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 5,65
3  Team Jasmin, Grindsted G & IF 5,45
4  Team Flavia, Aabybro Gymnastikforening 5,40
5  Team Lilje, FG90-Frederikshavn 3,30

Mini 8-10 JM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Rubina, Grindsted G & IF 16,55
2  Team Elia, Randers gymnastiske Forening 16,40
3  Team Saturn, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 12,80
4  Team Eya, Spangsbjerg IF 11,35

Mini 10-12 FM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Cheri, DHG Gymnastik 26,70
2  Team Unika, Næsby IF 26,10
3  Team Vilenta, Tarup - Paarup IF 12,00

Mini 10-12 JM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Anemone, Grindsted G & IF 22,05
2  Team Swarowski, Hjerting IF - Gymnastik 17,55
3  Team SIF, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 16,55
4  Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 11,95
5  Team Azur, Alderslyst GF 9,20
6  Team Ara, Silkeborg GF 9,15
7  Team Baila, Silkeborg GF 8,20

Pige FM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Valilte, DHG Gymnastik 22,87

Pige JM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Esaia, Spangsbjerg IF 22,67
2  Team Lyra, Grindsted G & IF 10,75
3  Team Aloni, Vejen GF 8,02

Tweens FM

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Malit, Tarup - Paarup IF 10,65
2  Team Zetari, Munkebjerg Gymnastikforening 8,83

Tweens JM

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Opalia, Grindsted G & IF 11,77
2  Team Vira, Jelling FS 11,58
3  Team Athena, Randers gymnastiske Forening 10,35
4  Team Caliva, Randers gymnastiske Forening 8,85
5  Team Lux, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 7,38
6  Team Amira, Aabybro Gymnastikforening 5,23
7  Team Baila, Aabybro Gymnastikforening 4,38
8  Team Krystal, Hjerting IF - Gymnastik 3,82

Senior Fri FM

Fri serie
Navn Resultat
1  Future United, Næsby IF 15,45

Senior Fri JM

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Elara, Spangsbjerg IF 14,20
2  Team Iris, Flemming Efterskole 12,15
3  Team Meraki, Silkeborg GF 10,15
4  Team Krokus, Flemming Efterskole 9,95
5  Team Erantis, Flemming Efterskole 6,50

Junior FM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Estella, DHG Gymnastik 27,25
2  Team Bellis, Tarup - Paarup IF 20,33

Junior JM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Tean Shine, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 19,53
2  Team Elpida, Silkeborg GF 13,38

Senior FM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Minova, Munkebjerg Gymnastikforening 20,00

Senior JM

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Diamant, Hjerting IF - Gymnastik 23,68
2  Team Sky, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 18,58

Last Update: 12-08-2020 23:12:25