Back 

NM junior turn kvinner og menn Sotra Turnhall, 2021-10-23

TM Junior Finals TK Junior Finals TM Junior TK Junior Lag TM junior Lag TK Junior
TM Junior Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
43
Sebastian Sponevik
Hoppensprett
11.600
D: 4.40
E: 7.200
12.300
D: 4.30
E: 8.000
13.500
13.500/11.700
D: 4.8/2.4
E: 8.800/9.300
ND: 0.10 / -
13.100
D: 3.90
E: 9.200
12.300
62.800
FX

PH
11.600
D: 4.4
E: 7.200
SR
12.300
D: 4.3
E: 8.000
VT
13.500
13.500/11.700
D: 4.8/2.4
E: 8.800/9.300
ND: 0.10/0.00
PB
13.100
D: 3.9
E: 9.200
HB
12.300
D: 3.8
E: 8.500
2
14
Edvard Dimmen Roppen
IL Hødd
10.900
D: 3.4
E: 7.800
ND: 0.30
9.800
D: 2.30
E: 7.500
10.350
D: 2.40
E: 8.250
ND: 0.30
11.500
D: 3.00
E: 8.500
7.600
50.150
12.650
FX
10.900
D: 3.4
E: 7.800
ND: 0.30
PH
9.800
D: 2.3
E: 7.500
SR
10.350
D: 2.4
E: 8.250
ND: 0.30
VT
PB
11.500
D: 3.0
E: 8.500
HB
7.600
D: 2.8
E: 4.800
3
39
Jakob Kvamsøe
Bergens Turnforening
11.700
D: 3.40
E: 8.600
ND: 0.30
12.800
12.800/12.100
D: 4.0/2.8
E: 8.800/9.300
12.200
D: 3.20
E: 9.000
11.850
48.550
14.250
FX

PH

SR
11.700
D: 3.4
E: 8.600
ND: 0.30
VT
12.800
12.800/12.100
D: 4.0/2.8
E: 8.800/9.300
PB
12.200
D: 3.2
E: 9.000
HB
11.850
D: 3.5
E: 8.350
4
46
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
11.850
D: 3.30
E: 8.550
12.650
12.650/10.850
D: 4.0/2.4
E: 8.650/8.450
12.050
D: 3.40
E: 8.650
10.750
47.300
15.500
FX

PH

SR
11.850
D: 3.3
E: 8.550
VT
12.650
12.650/10.850
D: 4.0/2.4
E: 8.650/8.450
PB
12.050
D: 3.4
E: 8.650
HB
10.750
D: 3.2
E: 7.550
5
37
Joshua Uche Ifeanyi
Njård Turn
11.850
D: 4.3
E: 7.550
12.050
12.050/11.400
D: 3.2/2.4
E: 8.850/9.000
11.300
D: 3.00
E: 8.300
35.200
27.600
FX
11.850
D: 4.3
E: 7.550
PH

SR

VT
12.050
12.050/11.400
D: 3.2/2.4
E: 8.850/9.000
PB
11.300
D: 3.0
E: 8.300
HB

6
47
Laurits Vambheim Hegbom
Oslo Turnforening
12.550
D: 3.9
E: 8.650
12.050
D: 3.10
E: 8.950
24.600
38.200
FX
12.550
D: 3.9
E: 8.650
PH

SR

VT
PB
12.050
D: 3.1
E: 8.950
HB

7
48
Ivan Maltsev
Oslo Turnforening
12.600
D: 3.9
E: 8.700
11.300
D: 2.80
E: 8.800
ND: 0.30
23.900
38.900
FX
12.600
D: 3.9
E: 8.700
PH

SR
11.300
D: 2.8
E: 8.800
ND: 0.30
VT
PB

HB

8
27
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening
12.800
12.800/12.450
D: 4.0/3.2
E: 8.800/9.250
10.900
D: 3.10
E: 7.800
23.700
39.100
FX

PH

SR

VT
12.800
12.800/12.450
D: 4.0/3.2
E: 8.800/9.250
PB
10.900
D: 3.1
E: 7.800
HB

9
42
Herman Stray Sørensen
Hoppensprett
11.550
D: 3.9
E: 7.650
11.550
23.100
39.700
FX
11.550
D: 3.9
E: 7.650
PH

SR

VT
PB

HB
11.550
D: 3.1
E: 8.450
10
15
Daniel Metha -Andresen
Nordstrand Turnforening
10.000
D: 2.40
E: 7.600
12.050
12.050/11.200
D: 3.2/2.4
E: 8.850/8.800
22.050
40.750
FX

PH
10.000
D: 2.4
E: 7.600
SR

VT
12.050
12.050/11.200
D: 3.2/2.4
E: 8.850/8.800
PB

HB

11
31
Elias Kirchhefer Engen
Tromsø Turnforening
10.350
D: 2.50
E: 7.850
11.000
21.350
41.450
FX

PH
10.350
D: 2.5
E: 7.850
SR

VT
PB

HB
11.000
D: 3.0
E: 8.000
12
45
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
10.700
D: 2.70
E: 8.000
9.550
20.250
42.550
FX

PH
10.700
D: 2.7
E: 8.000
SR

VT
PB

HB
9.550
D: 3.3
E: 6.250
13
40
Sønsteng William
Hoppensprett
12.300
D: 3.9
E: 8.400
12.300
50.500
FX
12.300
D: 3.9
E: 8.400
PH

SR

VT
PB

HB

14
17
Jonas B. Dølvik
Fana - Laksevåg Turnforening
12.250
D: 3.9
E: 8.350
12.250
50.550
FX
12.250
D: 3.9
E: 8.350
PH

SR

VT
PB

HB

15
52
Mikal Hammersland
Sotra SK Turn & Dans
12.050
D: 3.00
E: 9.050
12.050
50.750
FX

PH

SR

VT
PB
12.050
D: 3.0
E: 9.050
HB

16
44
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening
11.500
D: 4.0
E: 7.500
11.500
51.300
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
PH

SR

VT
PB

HB

17
24
Leon Sønsteng
Hoppensprett
11.300
D: 2.90
E: 8.700
ND: 0.30
11.300
51.500
FX

PH

SR
11.300
D: 2.9
E: 8.700
ND: 0.30
VT
PB

HB

18
33
Trym Berge-Johansen
Tromsø Turnforening
11.050
D: 2.40
E: 8.650
11.050
51.750
FX

PH
11.050
D: 2.4
E: 8.650
SR

VT
PB

HB

19
50
Aleksander Lundekvam
Sotra SK Turn & Dans
10.750
D: 2.80
E: 7.950
10.750
52.050
FX

PH

SR
10.750
D: 2.8
E: 7.950
VT
PB

HB

20
34
Elias Helland
Tromsø Turnforening
10.600
D: 2.40
E: 8.200
10.600
52.200
FX

PH
10.600
D: 2.4
E: 8.200
SR

VT
PB

HB

21
29
Filip Leandro Noraas
Stavanger Turnforening
10.400
D: 3.60
E: 6.800
10.400
52.400
FX

PH
10.400
D: 3.6
E: 6.800
SR

VT
PB

HB

22
6
Lukas Aateigen Nilsen
Kristiansands Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

22
25
Tage Phong Gullbrandsson
Oslo Turnforening
FX

PH

SR

VT
PB

HB

22
51
Leo Jung
Sotra SK Turn & Dans
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
48
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

3.9

8.700

Q
12.600

2
47
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.9

8.650

Q
12.550

0.050
3
40
Sønsteng William, Hoppensprett

3.9

8.400

Q
12.300

0.300
4
17
Jonas B. Dølvik, Fana - Laksevåg Turnforening

3.9

8.350

Q
12.250

0.350
5
37
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turn

4.3

7.550

Q
11.850

0.750
6
42
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

3.9

7.650

q
11.550

1.050
7
44
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening

4.0

7.500

q
11.500

1.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

4.4

7.200

Q
11.600

2
33
Trym Berge-Johansen, Tromsø Turnforening

2.4

8.650

Q
11.050

0.550
3
45
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

2.7

8.000

Q
10.700

0.900
4
34
Elias Helland, Tromsø Turnforening

2.4

8.200

Q
10.600

1.000
5
29
Filip Leandro Noraas, Stavanger Turnforening

3.6

6.800

Q
10.400

1.200
6
31
Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening

2.5

7.850

Q
10.350

1.250
7
15
Daniel Metha -Andresen, Nordstrand Turnforening

2.4

7.600

Q
10.000

1.600
9
51
Leo Jung, Sotra SK Turn & Dans



q

9
39
Jakob Kvamsøe, Bergens Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

4.3

8.000

Q
12.300

2
46
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.3

8.550

Q
11.850

0.450
3
39
Jakob Kvamsøe, Bergens Turnforening

3.4

8.600

0.3
Q
11.700

0.600
4
48
Ivan Maltsev, Oslo Turnforening

2.8

8.800

0.3
Q
11.300

1.000
4
24
Leon Sønsteng, Hoppensprett

2.9

8.700

0.3
Q
11.300

1.000
6
50
Aleksander Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans

2.8

7.950

Q
10.750

1.550
8
44
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening



q

8
47
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


4.0
3.2


8.800
9.250



Q
12.625
12.800
12.450

2
43
Sebastian Sponevik, Hoppensprett


4.8
2.4


8.800
9.300


0.1
Q
12.600
13.500
11.700

0.025
3
39
Jakob Kvamsøe, Bergens Turnforening


4.0
2.8


8.800
9.300



Q
12.450
12.800
12.100

0.175
4
46
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


4.0
2.4


8.650
8.450



Q
11.750
12.650
10.850

0.875
5
37
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turn


3.2
2.4


8.850
9.000



Q
11.725
12.050
11.400

0.900
6
15
Daniel Metha -Andresen, Nordstrand Turnforening


3.2
2.4


8.850
8.800



Q
11.625
12.050
11.200

1.000
7
51
Leo Jung, Sotra SK Turn & Dans









q

7
14
Edvard Dimmen Roppen, IL Hødd









q

7
6
Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

3.9

9.200

Q
13.100

2
39
Jakob Kvamsøe, Bergens Turnforening

3.2

9.000

Q
12.200

0.900
3
52
Mikal Hammersland, Sotra SK Turn & Dans

3.0

9.050

Q
12.050

1.050
3
47
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening

3.1

8.950

Q
12.050

1.050
3
46
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.4

8.650

Q
12.050

1.050
7
37
Joshua Uche Ifeanyi, Njård Turn

3.0

8.300

Q
11.300

1.800
8
27
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening

3.1

7.800

Q
10.900

2.200
9
51
Leo Jung, Sotra SK Turn & Dans



q

9
25
Tage Phong Gullbrandsson, Oslo Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Sebastian Sponevik, Hoppensprett

3.8

8.500

Q
12.300

2
39
Jakob Kvamsøe, Bergens Turnforening

3.5

8.350

Q
11.850

0.450
3
42
Herman Stray Sørensen, Hoppensprett

3.1

8.450

Q
11.550

0.750
4
31
Elias Kirchhefer Engen, Tromsø Turnforening

3.0

8.000

Q
11.000

1.300
5
46
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening

3.2

7.550

Q
10.750

1.550
6
45
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening

3.3

6.250

Q
9.550

2.750
8
40
Sønsteng William, Hoppensprett



q

8
47
Laurits Vambheim Hegbom, Oslo Turnforening



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 3:57:17 AM
SX
SM
MD
XL
XXL