Back 

GPR DM 1 runde 2022 Greve, 2022-02-05

Mikro

Fri serie
Navn Resultat
    Team Galia, Ringsted IF - Gymnastik
    Team Posie, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
    Team Enora Hvid, Espergærde IF
    Team Nora, Munkebjerg Gymnastikforening
    Team Nori, Greve Gymnastik og Trampolin
    Team Akiko, SOR IF

Mini Mono

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Chérie, DHG Gymnastik 10,20
2    Team Avera, Espergærde IF 9,85
3    Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 8,85
4    Team Jasmin, Grindsted G & IF 7,50
5    Team Daisy, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 5,75
6    Team Saga, Randers gymnastiske Forening 3,95

Mini 8-10

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Flora, Grindsted G & IF 15,40
2    Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin 14,68
3    Team Aria, Tarup - Paarup IF 12,15
4    Team Mevio, GF Køge Bugt 11,73
5    Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin 9,93
6    Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro 9,17
7    Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 8,55
8    Team Afilje, Alderslyst GF 6,58

Mini 10-12

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 21,73
2    Team Melia, GF Køge Bugt 21,43
3    Team Ovia, Farum Gymnastikforening 18,95
4    Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 18,27
5    Team Alfea, SOR IF 15,33
6    Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 15,17
7    Team Elia, Randers gymnastiske Forening 12,97
8    Team Saturn, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 12,62
9    Team Merina, GF Køge Bugt 10,90
10    Team Azur, Alderslyst GF 10,32
11    Team Thaliope, Gymnastikforeningen Øbro 10,17
12    Team Viva, Greve Gymnastik og Trampolin 9,75
13    Team Capella, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 8,75

Pige

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 28,40
2    Team Merida, Espergærde IF 26,80
3    Team Unit, DHG Gymnastik 21,55
4    Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 16,05
5    Team Rubina, Grindsted G & IF 15,90
6    Team Naranja, Ringsted IF - Gymnastik 13,00
7    Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 11,50
8    Team Sif, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 9,85
9    Team Ara, Silkeborg GF 9,50

Tweens

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Esaia, Spangsbjerg IF 8,85
2    Team Orkidea, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 7,80
3    Team Una, Ringsted IF - Gymnastik 7,35
4    Team Vivo, SOR IF 6,35

Junior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 29,10
2    Team Olympia, Espergærde IF 25,25
3    Team Movanna, GF Køge Bugt 19,95
4    Team Malit, Tarup - Paarup IF 19,90
5    Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 15,40
6    Team Zetari, Munkebjerg Gymnastikforening 14,90
7    Enya-Liva, Farum Gymnastikforening 14,30
8    Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 13,85
9    Team Svera, SOR IF 13,65
10    Team Aquila, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 11,15
11    Team Mathena, GF Køge Bugt 10,10
12    Team Alvia, Silkeborg GF 6,75
13    Enya Junior, Farum Gymnastikforening

Senior Fri

Fri serie
Navn Resultat
1    Team Octavia, Farum Gymnastikforening 14,90
2    Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin 13,00
3    Team Stevns, Gymnastikefterskolen Stevns 10,45
4    Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 10,15
5    Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 9,95
6    Team Vega, Munkebjerg Gymnastikforening 9,75
7    Team Athena, Randers gymnastiske Forening 8,10
8    Team Evala, Spangsbjerg IF 5,95
9    Team Meraki, Silkeborg GF 5,00

Senior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1    Team Greve, Greve Gymnastik og Trampolin 29,05
2    Team Aura, Espergærde IF 27,85
3    DHG senior, DHG Gymnastik 26,30
4    Køge Senior, GF Køge Bugt 19,75
5    Team Opalia, Grindsted G & IF 18,55
6    Team Lumina, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 13,35

Last Update: 26-06-2022 12:28:51