Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut & Stara Volttihalli, Vaasa, 2022-09-17

Back

B-lk nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 124  Lundström Lilian, Tampereen Sisu VI
2 122  Mäntylä Ester, Tampereen Sisu VI
3 45  Svenfelt Wilma, Vaasan Telinetaiturit VI
4 123  Peltokangas Neema, Tampereen Sisu V
5 67  Lundgren Mimosa, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
6 126  Koiranen Amanda, Tampereen Sisu IV
7 72  Kovanen Isla, Lempäälän Pandat IV
8 68  Perttula Helmi, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
9 125  Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu IV
10 76  Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat IV
11 46  Lehesvuo Helmi, Vaasan Telinetaiturit IV
11 66  Majaluoma Vilma, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 10  Erkkilä Olivia, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 73  Hietanen Elsa, Lempäälän Pandat III
11 75  Hirsikangas Elli, Lempäälän Pandat III
11 9  Pohjavaara Senni, Kyrön Voima Voimistelujaosto III
11 6  Kivelä Saana, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 49  Koivuniemi Linnea, Seinäjoen Voimistelijat II
11 70  Laine Fanni, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 4  Lehtonen Hilda, Kyrön Voima Voimistelujaosto II
11 47  Lilja Juuli, Seinäjoen Voimistelijat II
11 120  Mainio Miisa, Tampereen Sisu II
11 77  Roininen Tilda, Lempäälän Pandat II
11 71  Wallenius Olivia, Lempäälän Pandat II
11 69  Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 5  Keckman Eini, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 74  Kuikka Vuokko, Lempäälän Pandat I
11 121  Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu I
11 11  Moilanen Annabella, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 117  Moilanen Linn, IF Drott I
11 2  Mäki-Töyli Ninni, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 3  Peltoniemi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 8  Rinta Seea, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 119  Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu I
11 1  Vaissalo Emma, Kyrön Voima Voimistelujaosto I
11 48  Ylikangas Meimi, Seinäjoen Voimistelijat I
11 118  Kurtén Livia, IF Drott
11 65  Saarinen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto

Last Update: 3.10.2022 4.18.18